Miralem Pjanić

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 11:48

Uwielbiam tego gościa. O jego metamorfozie można napisać jakąś pracę. Niewiarygodne.

Jeszcze raptem rok temu był magikiem chronionym przez dwóch bullterierów. Dziś on sam jest bullterierem. Od zawodnika, który był zwolniony z gry obronnej, pressingu i... biegania, stał się zawodnikiem, który zapieprza przez pełne 90min. W dodatku jest nadspodziewanie silny i bardzo często nie odstawia nogi. Zupełne przeciwieństwo 'Panicza'. Jestem nim zauroczony. ;)

Można w nim dostrzec cechy każdego z pomocników, którzy odeszli w ostatnim czasie. Wizja i świetne ostatnie podanie Pirlo. Technika, lekkość i drybling Pogby, oraz serducho i granie na pełnych obrotach Vidala. Jak się okazuje potrafi też dobrze odebrać piłkę. I ten jego spokój. Ileż wczoraj razy urwał się spod pressingu przez balans ciałem. Bajka

Jedyne czego mi brakuje z jego okresu gry w Rzymie, to dryblingi pod bramką przeciwnika i mijanie nawet kilku zawodników. Z drugiej strony jest to zrozumiałe ze względu na cofnięcie jego pozycji.

Oby tak dalej. :ok:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 12:01

Miralem potwierdza regułę jak szybko zawodnicy dojrzewają w naszym klubie pod względem taktycznym i mentalnym. Ale wyjaśnienie jest proste - trzeba poczuć tę mentalność kiedy do tej pory miało się do czynienia z mentalnością przeciętniaków ;)


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 12:21

ale to ogólna ocena jego postawy/gry czy tylko w dwumeczu z Barceloną?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 12:32

Maly pisze:ale to ogólna ocena jego postawy/gry czy tylko w dwumeczu z Barceloną?
Ogólna, ale przeciwko Barcelonie jeszcze bardziej rzucała się w oczy jego pracowitość. W Serie A można tego nie dostrzec, bo drużyny się murują i Miralem nie na aż tylu zadań defensywnych.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 12:42

pablo1503 pisze:W Serie A można tego nie dostrzec, bo drużyny się murują
do 1-0 a później my się murujemy ;)

wg mnie Pjanic z Barceloną zagrał bardzo dobre zawody ale w poprzednich kilku spotkaniach nie pokazał nic nadzwyczajnego, ani przeglądu pola Pirlo, ani dryblingu Pogby ani waleczności i wybiegania Vidala, poza wolnymi nadal widzę bardzo małe zagrożenie bramki rywala z jego strony

jeśli za niego gra Marchisio bez formy to z przodu daje więcej, strach pomyśleć co by było jakby miał formę sprzed kontuzji


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 12:49

Maly pisze:

jeśli za niego gra Marchisio bez formy to z przodu daje więcej, strach pomyśleć co by było jakby miał formę sprzed kontuzji
:shock:

Najpierw x czasu bredni o Mandzu i Allegrim teraz to. Z całym szacunkiem do Claudio ale w tym sezonie po takiej ciężkiej kontuzji książę nie daje drużynie nic.


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 12:58

Przeciez On zawsze wypowiada sie tylko wtedy kiedy moze napisac cos kontrowersyjnego, zazwyczaj są to głupoty. Podnieca go chyba to, że napisze głupotę a wszyscy się z niego śmieją....


Zero szacunku dla Pogby
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 13:20

Pjanic przeszedł do lepszego klubu, na wyższy level kariery - w klubie, w TYM Klubie, może się znacznie, znacznie rozwinąć - zawodnik na jego pozycji osiąga szczytowe możliwości w wieku około 30. Więc jeszcze Miralem się rozwija, a tu ma bardzo sprzyjające środowisko ku temu.

Ogółem - Higuain, Pjanic i Alves - to były kapitalne transfery!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 14:48

wydaje mi się, że nie wyolbrzymiłem gry Marchisio bardziej niż wy grę Pjanica

z opisu wydaje się być najlepszym pomocnikiem na świecie a nie wiem czy zagrał choć jeden mecz w tym sezonie by można było chociażby tylko na podstawie tych 90 minut powiedzieć, że jest najlepszy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 15:28

pablo1503 pisze:Uwielbiam tego gościa. O jego metamorfozie można napisać jakąś pracę. Niewiarygodne.
Zgadzam się w 100%, Miralem niesamowicie u nas dojrzał i jest to kompletnie inny zawodnik, niż kiedy do nas dołączał. Nie można zapomnieć, że dużo w tym zasługi Maxa, to on konsekwentnie ustawiał go na tej pozycji i wymógł w nim rozwój aspektów, z których Bośniak dotąd nie był znany.
Maly pisze:
jeśli za niego gra Marchisio bez formy to z przodu daje więcej, strach pomyśleć co by było jakby miał formę sprzed kontuzji
Mógłbyś napisać, w którym konkretnie elemencie Marchisio daje więcej drużynie? Jedyne, w czym widzę przewagę Claudio to przerzuty i długie piłki, ale nie nazwałbym tego jakąś dużą wartością w ofensywie, bo z ich celnością bywa różnie, a i nie są to też jakieś prostopadłe, kluczowe podania.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 14:00

Maly jak zwykle nie oglądał większości spotkań Juve w tym sezonie albo oglądał je jednym okiem, ale będzie się wypowiadał na temat gry poszczególnych zawodników :prochno:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2017, 20:24

panlider jak co środę wchodzi na forum i pisze po jednym zdaniu w 50 tematach nie wnosząc kompletnie nic do któregokolwiek


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 04 maja 2017, 15:21

Maly pisze:panlider jak co środę wchodzi na forum i pisze po jednym zdaniu w 50 tematach nie wnosząc kompletnie nic do któregokolwiek
Jestem wzruszony, że tak śledzisz moją aktywność na forum.

Dobrze, że Twoje teorie wyssane z palca są wartością dodaną w każdym temacie, w którym się nimi podzielisz. Bez Ciebie to forum by umarło :prochno:

Problem z Pjaniciem jest taki, że zdarzają mu się głupie straty, po których przeważnie jest bardzo groźnie. W ostatnim meczu ligowym straciliśmy gola, wczoraj na szczęście udało się tego uniknąć, ale już sam Allegri w pomeczowej wypowiedzi zwrócił na to uwagę.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Forza

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 czerwca 2015
Posty: 37
Rejestracja: 24 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 04 maja 2017, 15:48

Pjanic jak i Alves potrzebowali aklimatyzacji...

Alves wiadomo 8 lat w Barcelonie , w lidze w ktorej mala uwage przyklada sie do taktyki ... Ale szybko ogarnal i staje sie powoli pierwszoplanowa postacia

Pjanic - mimo gry w Romie to dwa rozne swiaty Turyn-Rzym... Widac po stylu gry , Roma to przypomina taki Arsenal ... Wiec na poczatku Miralem nie mogl sie odnalezc ale juz zatrybil przekaz Allegriego


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2017, 14:56

Pjanic ma coś z prawym udem z tego co wyczytałem na twitterze, ale nie mam pojęcia co to dokładnie znaczy:

"Lesione distrattiva alla coscia destra"


ODPOWIEDZ