# 12 Lobo Silva Alex Sandro

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.
ODPOWIEDZ
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 14:31

squinter pisze:P.S. mógłby mi ktoś może podesłać link do tematu, w którym była ta nakładka ukrywająca posty wiadomo czyje? Siedzę teraz często na forum na służbowym sprzęcie i tutaj tego nie mam, a ochota na czytanie bzdur wiadomo czyich nadal mi nie wróciła.
Naprawdę tak ciężko poszukać?
http://www.forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=25620


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2018, 13:44

Nikt chyba tego nie wrzucał jeszcze. Wczorajsze słowa Alexa.

Alex Sandro w dzisiejszym wywiadzie dla JTV, zapytany o swoją piłkarską przyszłość: "Chcę wygrywać i uważam, że jestem we właściwej drużynie, żeby osiągnąć ten cel."

[Juventus TV]


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2018, 13:48

Czyli teraz plotki i ploteczki na temat Dybali przez następne tygodnie. Potem Paulo powie, że gra w Juve z "10" to zaszczyt życia i przejdziemy do kolejnego zawodnika. Może Bernardeschi?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2018, 19:16

A powiedział, że zostanie ? Nie widziałem w wywiadzie tego zapewnienia a to, że mówi w ten sposób niczego nie dowodzi. Poczekajmy do lata i wtedy podyskutujemy ;)
Jeżeli przedłuży kontrakt czego do tej pory nie zrobił to sam wyjdę przed szereg i przyznam się do błędu.

Ja jestem przekonany, że odejdzie.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2018, 19:56

Poprostu pisze:Nikt chyba tego nie wrzucał jeszcze. Wczorajsze słowa Alexa.

Alex Sandro w dzisiejszym wywiadzie dla JTV, zapytany o swoją piłkarską przyszłość: "Chcę wygrywać i uważam, że jestem we właściwej drużynie, żeby osiągnąć ten cel."

[Juventus TV]
I wygra Scudetto i Copa Italia, a potem odejdzie. Nie wiem, na ile to jest dobrze przetłumaczone, ale jest różnica między "osiągnąć" (raz) a "realizować" (stale).


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2018, 21:05

MRN pisze:A powiedział, że zostanie ? Nie widziałem w wywiadzie tego zapewnienia a to, że mówi w ten sposób niczego nie dowodzi. Poczekajmy do lata i wtedy podyskutujemy ;)
Jeżeli przedłuży kontrakt czego do tej pory nie zrobił to sam wyjdę przed szereg i przyznam się do błędu.

Ja jestem przekonany, że odejdzie.
A powiedział, że chce nowy kontrakt ;)?


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 lutego 2018, 21:41

pierwsze podstawowe pytanie brzmi dla jakich mediów to powiedział ;] jeśli już sobie uświadomimy dla jakich to dalsza dyskusja nie ma najmniejszego sensu...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 lutego 2018, 22:07

Poulinho pisze:A powiedział, że chce nowy kontrakt ;)?
A myślisz, że zadowolony jest z tych "drobnych" ? Już Barza, Kielon podpisali nowe kontrakty a on nie dlatego ostatnie doniesienia, które sugerują, że nie zaakceptował nowego kontraktu należy brać na poważnie.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 marca 2018, 18:30

Kolejna kontuzja w drużynie, możecie dopisać do listy: https://www.seriea.pl/364218-juventus-p ... andro.html

Jak tak dalej pójdzie to niedługo zostaniemy bez obrony.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 21 marca 2018, 21:37

Jaki sztab, taki stan ekipy :angry:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2018, 22:26

Mnie już nic nie dziwi i nie chce mnie się nawet tego czytać. Jeżeli pierwszy mecz z Realem mielibyśmy zagrać bez Kielona, Pjanicia, Benatii, Sandro nie wspominając o tym, którzy wcześniej wypadli to lepiej nie wychodzić na boisko. To <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, tylko u nas się dzieje tak, że nie możemy zagrać dwóch meczów w tym samym, optymalnym składzie. Sztab od przygotowania do wywalenia natychmiast.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2018, 05:54

Jak Allegri nadal będzie nas trenował to Beppe będzie musiał się postarać o 40 osobową RÓWNĄ kadrę. Musimy mieć co najmniej 3 równorzędne jedenastki z taką ilością kontuzji :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2018, 07:03

MRN pisze:Mnie już nic nie dziwi i nie chce mnie się nawet tego czytać. Jeżeli pierwszy mecz z Realem mielibyśmy zagrać bez Kielona, Pjanicia, Benatii, Sandro nie wspominając o tym, którzy wcześniej wypadli to lepiej nie wychodzić na boisko. To <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, tylko u nas się dzieje tak, że nie możemy zagrać dwóch meczów w tym samym, optymalnym składzie. Sztab od przygotowania do wywalenia natychmiast.
nawet przy optymalnym składzie nasza podstawowa 11 nie wie po co wychodzi na boisko, więc fajnie będzie zobaczyć np. Bentacura w wyjściowym składzie :)


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 marca 2018, 08:12

Tony Montana pisze:Kolejna kontuzja w drużynie, możecie dopisać do listy: https://www.seriea.pl/364218-juventus-p ... andro.html

Jak tak dalej pójdzie to niedługo zostaniemy bez obrony.
Jak zwykle kontuzja mieśnia ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 marca 2018, 08:37

@Sila Spokoju: a po co? do żadnych rozgrywek nie można zgłosić więcej niż 25


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ