Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 10:17

W Eleven Gol panowie dziennikarze mówili jakoby istniało duże prawdopodobieństwo, że Dybala słowa te kierował do Del Neriego, który być może narzekał na to, że ten powoli schodzi z murawy grając na czas. Nie wiem jednak czy wtedy Del Neri już był odesłany na trybuny czy jeszcze nie, a nawet jeśli był to czy Dybala mógł go usłyszeć.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 10:31

Osobiście to uważam, że jeżeli jest jakiś konflikt między Dybalą, a Allegrim, to powinniśmy się pożegnać z Maxem, bo odnoszę wrażenie, że jego cykl w Juve dobiega końca i nie ma sensu pozbywać się dla niego jednego z najlepszych piłkarzy, bo nawet jeżeli sam nie odejdzie po sezonie, to długo nas nie potrenuje.
Co do sprzedaży Dybali, to wszystko zależy od tego, jak go zastąpimy, ale przykład Pogby raczej nie naprawa optymizmem w tym temacie. Dziura po jego odejściu zmusiła Maxa do zmiany ustawienia.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 10:43

Ciekawe ile razy Fergusonowi kończył się cykl w Man Utd? Oczywiście Allegri nie będzie pracował tyle ile Ferguson, ale dziwi mnie, że tak łatwo przychodzi kibicom twierdzenie, że cykl Allegrego się kończy, biorąc pod uwagę że co sezon drużyna się sporo zmienia, a Allegri co sezon szuka nowych rozwiązań taktycznych.

Jeśli to prawda co twierdzą media to Dybala zachował się jak idiota, drużyna gra w 10, potrzebuje innego typu zawodnika na boisku a on odwala takie coś. Amatorstwo i brak charakteru.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 10:57

Kiedy Dybala schodził z murawy to Del Neri siedział na trybunach i szczerze to wątpię w to aby teksty były kierowane właśnie do niego. Ja nie zgodzę się z tym, że jeżeli jest konflikt to powinniśmy się pożegnać z Maxem, bez jaj ale rozkapryszona gwiazdka, która ma na dodatek znikomy aby nie mówić żaden wpływ na grę obecnie była wyżej od dobra zespołu i trenera, któremu tyle zawdzięczamy. Gnój niech się ogarnie i zacznie grać, w innym wypadku niech spada. Juve było, jest i będzie czy z Dybalą czy bez niego.
ja już nie postrzegam go jako zbawiciela i legendę tej drużyny bo to pewne, że odejdzie i zwisa mi kiedy, dla mnie to może być nawet zimą jak zapragnie.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 10:57

19 pisze:Ciekawe ile razy Fergusonowi kończył się cykl w Man Utd? Oczywiście Allegri nie będzie pracował tyle ile Ferguson, ale dziwi mnie, że tak łatwo przychodzi kibicom twierdzenie, że cykl Allegrego się kończy, biorąc pod uwagę że co sezon drużyna się sporo zmienia, a Allegri co sezon szuka nowych rozwiązań taktycznych.

Jeśli to prawda co twierdzą media to Dybala zachował się jak idiota, drużyna gra w 10, potrzebuje innego typu zawodnika na boisku a on odwala takie coś. Amatorstwo i brak charakteru.
A pamiętasz może w jakim stanie SAF zostawił United? Sporo jego zasług w tym, że United potrzebowało kilku lat, żeby wrócić na właściwe tory. Zostawił drużynę z mnóstwem przeciętnych piłkarzy i podstarzałymi gwiazdami. Nie chciałbym powtórki w Juve.
Ciężko nie odnieść wrażenia, że Max nie ma najlepszych relacji z piłkarzami i zaczynam się zastanawiać, ilu jeszcze ich stracimy, zanim Allegri odejdzie z Juve.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 11:05

panlider pisze:
A pamiętasz może w jakim stanie SAF zostawił United? Sporo jego zasług w tym, że United potrzebowało kilku lat, żeby wrócić na właściwe tory. Zostawił drużynę z mnóstwem przeciętnych piłkarzy i podstarzałymi gwiazdami. Nie chciałbym powtórki w Juve.
Ciężko nie odnieść wrażenia, że Max nie ma najlepszych relacji z piłkarzami i zaczynam się zastanawiać, ilu jeszcze ich stracimy, zanim Allegri odejdzie z Juve.
Jeśli chodzi o sprawę z Fergusonem to najbardziej zawalił zarząd United stawiając na Moysa i nie przeprowadzając wymiany kadrowej, u nas co sezon dochodzi kilku nowych piłkarzy.

Mnie zastanawia jedno dlaczego piłkarze tacy jak Barzagli, Khedira, Chiellini, Lichy, Higuain, Marchisio, Sandro, Buffon nie robią takich cyrków trenerowi.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 11:11

19 pisze:Mnie zastanawia jedno dlaczego piłkarze tacy jak Barzagli, Khedira, Chiellini, Lichy, Higuain, Marchisio, Sandro, Buffon nie robią takich cyrków trenerowi.
Bo to profesjonaliści, którzy wiedzą, że trenerowi odpowiada się na boisku a Dybala czym odpowiada ? Gra lipę co mecz ostatnio, nic mu nie wychodzi i ma do wszystkich pretensje tylko nie do siebie. Za te dwa przestrzelone karniaki z rzędu powinien dostać karnego ... na czoło.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 11:23

panlider pisze:Osobiście to uważam, że jeżeli jest jakiś konflikt między Dybalą, a Allegrim, to powinniśmy się pożegnać z Maxem, bo odnoszę wrażenie, że jego cykl w Juve dobiega końca i nie ma sensu pozbywać się dla niego jednego z najlepszych piłkarzy, bo nawet jeżeli sam nie odejdzie po sezonie, to długo nas nie potrenuje.
Co do sprzedaży Dybali, to wszystko zależy od tego, jak go zastąpimy, ale przykład Pogby raczej nie naprawa optymizmem w tym temacie. Dziura po jego odejściu zmusiła Maxa do zmiany ustawienia.
Brzmi logicznie. W ewentualnym konflikcie zawodnik-trener wziąć stronę rozkapryszonego gówniarza, który jak na razie jest NIKIM i z takim charakterem nic nie zapowiada na to, że będzie KIMŚ.

Brawo Juvepoland :bravo: :bravo: :bravo:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 12:41

Bukol87 pisze:Brzmi logicznie. W ewentualnym konflikcie zawodnik-trener wziąć stronę rozkapryszonego gówniarza
przypomnijcie mi czyją stronę braliście w konflikcie Allegri - Bonucci? Bonucci też był rozkapryszony czy też był gówniarzem?

na prawdę nie wiem jak trzeba być ślepym, żeby nie widzieć winy trenera w tym, że co roku opuszczają nas najlepsi zawodnicy "bo chcą" ;] nie wiem czy jest na świecie drugi taki trener od którego masowo uciekają zawodnicy...

@19: jak zarząd skoro to manager tam odpowiada za transfery?

ps. oczywiście nie bronię zachowania Dybaly jakby ktoś miał wątpliwości


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 13:20

Nie podoba mi się zachowanie Dybali i jego gra ostatnio, ale to już któryś piłkarz, który ma spięcie z Allegrim. To nie jest normalne. Dybala też już kiedyś się z nim spiął. Paulo niech się weżmie za grę, bo nie daje nam kompletnie nic. Z silnymi drużynami, lub gdy nie idzie jego nie ma.


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 13:23

Maly pisze:na prawdę nie wiem jak trzeba być ślepym, żeby nie widzieć winy trenera w tym, że co roku opuszczają nas najlepsi zawodnicy "bo chcą" ;] nie wiem czy jest na świecie drugi taki trener od którego masowo uciekają zawodnicy...
Pogba z którego Raiola zrobił produkt że aż mu się oczy w funty zamieniły? Czy Bonucci który ma takie zapędy że aż opaskę kapitana sobie wytargował przy podpisywaniu kontraktu? Rzeczywiście masowa ucieczka zawodników...


Arrivederci Mauro e David :(
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 13:41

Maly pisze:
Bukol87 pisze:Brzmi logicznie. W ewentualnym konflikcie zawodnik-trener wziąć stronę rozkapryszonego gówniarza
przypomnijcie mi czyją stronę braliście w konflikcie Allegri - Bonucci? Bonucci też był rozkapryszony czy też był gówniarzem?
Allegriego. Bonucci miał problem z sodówą.
livinglegend pisze:
Maly pisze:na prawdę nie wiem jak trzeba być ślepym, żeby nie widzieć winy trenera w tym, że co roku opuszczają nas najlepsi zawodnicy "bo chcą" ;] nie wiem czy jest na świecie drugi taki trener od którego masowo uciekają zawodnicy...
Pogba z którego Raiola zrobił produkt że aż mu się oczy w funty zamieniły? Czy Bonucci który ma takie zapędy że aż opaskę kapitana sobie wytargował przy podpisywaniu kontraktu? Rzeczywiście masowa ucieczka zawodników...
Tego stanu umysłu nie ogarniesz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 14:17

a Tevez czemu uciekł rok wcześniej? a Pirlo czemu? a Vidal? a Alves? byli rozkapryszeni czy sodówka im uderzyła?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 14:33

Maly pisze:a Tevez czemu uciekł rok wcześniej? a Pirlo czemu? a Vidal? a Alves? byli rozkapryszeni czy sodówka im uderzyła?
A Padoin ? :(

Wykazujesz się duża ignorancja wyrzucajac te nazwiska do jednego worka więc szkoda to komentować w jakikolwiek sposób. Tylko jeden gracz miał problem z trenerem i był nim Bonucci.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
lysy1983

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lutego 2013
Posty: 30
Rejestracja: 21 lutego 2013

Nieprzeczytany post 24 października 2017, 14:34

Maly pisze:a Tevez czemu uciekł rok wcześniej? a Pirlo czemu? a Vidal? a Alves? byli rozkapryszeni czy sodówka im uderzyła?
Tevez miał umowę, że może to zrobić i bardzo chciał do Boca
Pirlo był już za stary i jego rola powoli się marginalizowała.
Vidal- wiadomo nie sodówka ale procenty;)
Jedynie Alves mógł mieć problem z Allegrim i niektórymi zawodnikami


ODPOWIEDZ