Paulo Dybala

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 14:54

http://www.fcbarca.com/79457-argentyna- ... siego.html
Paulo Dybala nie wejdzie na boisko, ponieważ sam wykluczył się z gry deklaracją, że jest mu ciężko występować z Messim, ponieważ obaj aspirują do tego samego miejsca.
To prawda?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 15:02

Push3k pisze:http://www.fcbarca.com/79457-argentyna- ... siego.html
Paulo Dybala nie wejdzie na boisko, ponieważ sam wykluczył się z gry deklaracją, że jest mu ciężko występować z Messim, ponieważ obaj aspirują do tego samego miejsca.
To prawda?
Powołują się chyba na ten wywiad przed naszym meczem na CN w pierwszej kolejce:

http://www.101greatgoals.com/news/juven ... nel-messi/


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 października 2017, 20:18

juvemaroko pisze:
Poprostu pisze:Patrząc na to dno co graja ci pseudo gwiazdorzy to liczę, że na mundial w ogóle nie pojadą.
Pojada pojada marketing zrobi swoje sponsorze za duzo nad tym straca.
dokładnie... pamiętajcie, że to ciągle jest co najwyżej "drugi świat" jeśli chodzi o piłkę nożną, to nie Afryka ale też nie Europa, porażka Kolumbii wygląda mega dziwnie jeśli spojrzy się na to co by się stało jakby wygrali ten mecz ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 02:49

Maly pisze:
juvemaroko pisze:
Poprostu pisze:Patrząc na to dno co graja ci pseudo gwiazdorzy to liczę, że na mundial w ogóle nie pojadą.
Pojada pojada marketing zrobi swoje sponsorze za duzo nad tym straca.
dokładnie... pamiętajcie, że to ciągle jest co najwyżej "drugi świat" jeśli chodzi o piłkę nożną, to nie Afryka ale też nie Europa, porażka Kolumbii wygląda mega dziwnie jeśli spojrzy się na to co by się stało jakby wygrali ten mecz ;)
Co by się stało poza tym że by mieli praktycnzie zapewniony awans? Nie rozumiem za bardzo.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 12:23

mogliby przegrać eliminując Argentynę


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 15:09

"Dybala nie jest na sprzedaż. Zamierzamy zaproponować mu nowy kontrakt. Pytałem go o to i chce tu zostać. Nie podpiszemy z nim jeszcze kontraktu do końca kariery tak jak Barcelona z Iniestą, ale mogę jeszcze raz zapewnić, że piłkarz nie chce nas opuścić"

Słowa Marotty. Po pierwsze to, że piłkarz chce zostać nie oznacza, że za rok nie odejdzie. Wystarczy przypomnieć sobie Pogbę.
Z tego co kojarzę, to Dybala przedłużył kontrakt do 2022 roku i zarabia 7mln euro. Ile niby mu zaproponujemy? Ha 10mln na sezon za 23 latka, któremu daleko do stabilności i wybitności? Lubie Paulito, ale zaczyna to wyglądać jak ukręcanie bata marketingowego pod sprzedaż.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 15:33

LukaszG / DLuGi pisze:"Dybala nie jest na sprzedaż. Zamierzamy zaproponować mu nowy kontrakt. Pytałem go o to i chce tu zostać. Nie podpiszemy z nim jeszcze kontraktu do końca kariery tak jak Barcelona z Iniestą, ale mogę jeszcze raz zapewnić, że piłkarz nie chce nas opuścić"

Słowa Marotty. Po pierwsze to, że piłkarz chce zostać nie oznacza, że za rok nie odejdzie. Wystarczy przypomnieć sobie Pogbę.
Przecież Pogba chciał wrócić do Man Utd :whistle:


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 15:36

Tak, ale przyznał to dopiero później. Jak Dybala odejdzie przykładowo do Barcelony, to jego słowa legną w gruzach, bo powie "Teraz mogę grać ze swoim kolegą i idolem, a także rozwijać się przy nim" ;)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 16:41

Ja nie wierzę w te słowa bo Dybala odejdzie od nas, podobnie Sandro. Nie twierdzę, że w najbliższym okienku ale to tylko kwestia czasu bo na wygranie LM też mamy marne szanse.Pogba był też nie na sprzedaż a Max spodziewał się go na treningu. Polityka klubu jest taka a nie inna, że finanse muszą się zgadzać i nie ma piłkarzy nie na sprzedaż. Problem w tym, że póki co na tym jakoś źle nie wychodzimy ale Igła czy Pjanić przybyli do nas tylko dlatego, że mieli klauzule.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 18:24

MRN pisze:Pogba był też nie na sprzedaż a Max spodziewał się go na treningu
doinformuje się - kupiliśmy Igłę bo Pogba był już przesądzony i powiedział to sam Marotta ;] więc na treningu to Max się mógł go spodziewać chyba po to żeby osobiście go pożegnać...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 21:26

Max mógł nie wiedzieć o DONE DEAL w sprawie Pogba OUT, Higuain IN ;) Generalnie to ja też uważam, że Sandro oraz Dybala odejdą za rok lub dwa.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 21:39

Maly pisze:doinformuje się - kupiliśmy Igłę bo Pogba był już przesądzony i powiedział to sam Marotta ;] więc na treningu to Max się mógł go spodziewać chyba po to żeby osobiście go pożegnać...
Kiedy to Marotta wyznał ?Miesiąc temu bo rok temu karmieni byliśmy informacjami o tym, że transfer Igły jest niezależny od sprzedaży Pogby a JP jarało się tym jaka to potęgą finansową jesteśmy :smile:
Tak czy siak Marotta wydupczył nas bez mydła tymi ściemami.

Max w w czasie zawirowania z Pogbą powiedział na konferencji, że Pogba jest zawodnikiem Juve i spodziewa się go na pierwszym treningu więc proszę Cię Maly - sam się doinformuj bo pieprzysz brednie.


Obrazek
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 08 października 2017, 08:58

MRN pisze:
Maly pisze:doinformuje się - kupiliśmy Igłę bo Pogba był już przesądzony i powiedział to sam Marotta ;] więc na treningu to Max się mógł go spodziewać chyba po to żeby osobiście go pożegnać...
Kiedy to Marotta wyznał ?Miesiąc temu bo rok temu karmieni byliśmy informacjami o tym, że transfer Igły jest niezależny od sprzedaży Pogby a JP jarało się tym jaka to potęgą finansową jesteśmy :smile:
Tak czy siak Marotta wydupczył nas bez mydła tymi ściemami.

Max w w czasie zawirowania z Pogbą powiedział na konferencji, że Pogba jest zawodnikiem Juve i spodziewa się go na pierwszym treningu więc proszę Cię Maly - sam się doinformuj bo pieprzysz brednie.
Błąd ;) Marotta w zeszłym roku mówił o tym, że transfer Higuaina i Pogby nie są powiązane finansowo, a w tym że kupiliśmy Higuaina po tym jak zdecydowaliśmy się sprzedać Pogbę. Jest różnica w obu stwierdzeniach i nie wykluczają się one wzajemnie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 października 2017, 08:13

MRN pisze:rok temu karmieni byliśmy informacjami o tym, że transfer Igły jest niezależny od sprzedaży Pogby a JP jarało się tym jaka to potęgą finansową jesteśmy :smile:
a czy to moja wina, że nie masz własnego rozumu i łykasz wszystko jak młody pelikan albo, że dajesz się "dupczyć bez mydła" jak sam napisałeś?
MRN pisze:Max w w czasie zawirowania z Pogbą powiedział na konferencji, że Pogba jest zawodnikiem Juve i spodziewa się go na pierwszym treningu więc proszę Cię Maly - sam się doinformuj bo pieprzysz brednie.
o ludzie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: to, że tak powiedział nie oznacza, że się tego spodziewał ;]

na prawdę nie wiem jak trzeba być naiwnym i kompletnie niemyślącym żeby nie potrafić połączyć transferu Vidala z Dybalą, Pogby z Higuainem czy Bonucciego z Bernadeschim/Costą jednocześnie co chwila wyśmiewając się z contowego jedzenia w restauracji za 100euro...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 października 2017, 11:20

Maly pisze:na prawdę nie wiem jak trzeba być naiwnym i kompletnie niemyślącym żeby nie potrafić połączyć transferu Vidala z Dybalą, Pogby z Higuainem czy Bonucciego z Bernadeschim/Costą jednocześnie co chwila wyśmiewając się z contowego jedzenia w restauracji za 100euro...
Najwidoczniej jestem głupi i naiwny, dlatego również czekam, aż taki geniusz, jak Ty, dokładnie mi wytłumaczy co te transfery mają ze sobą wspólnego. Nie licząc Pipy i Pogby, bo ten temat już się wyczerpał.

Odejście/przyjście w tym samym okienku? Czy może podobna kwota sprzedaży/zakupu?

No chyba, że Twoja hipoteza jest jedyną prawdziwą, a reszta jest głupia i naiwna. :facepalm:


Obrazek
ODPOWIEDZ