Massimiliano Allegri

Dyskutuj na temat aktualnych piłkarzy Starej Damy. Oceń formę zawodnika, jego rolę w drużynie, podziel się ciekawostkami.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Kontakt:

22 września 2021, 13:20

Te panienki były też za kadencji Pirlo, Sarriego też. Mi się wydaje, że to jest głębszy problem i trochę wina Agnelliego. To on cały czas w Juventusie uprawia propagandę wewnętrzną i zewnętrzną o tym jaki to Juventus jest wspaniałym klubem. To on regularnie pojawia się na treningach klubowych i wmawia piłkarzom, że są jakimiś wybrańcami bogów, bo dostąpili zaszczytu grania w Juventusie. Dopóki Agnelli nie zejdzie na ziemię, to je nie widzę szansy na poprawę. Być może jakiś trener z jajami by pomógł jak kiedyś Conte, ale nie mam pomysłu kto by to mógł być.

Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki

Tagi:
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 39 razy

22 września 2021, 13:56

Nie bardzo rozumiem co w sumie można teraz zrobić. Wiem, że przechodzimy wymianę pokoleniową w klubie i jeszcze chwilę ona zajmie. 2-3 okienka. Kompletnie nie kumam również ustawienia Dybali w centrum tego projektu. Jak? Po co? Dlaczego? Koleś tak miałki psychicznie, że to aż dziwne. Trenerzy począwszy od Sarriego rzeźbią w gównie, ale z sezonu na sezon jest odrobinę lepiej. Nie rozumiem tego trzymania się tych doświadczonych zawodników. W Realu postawili obok Ramosa Varane'a i mimo iż ten popełniał błędy to wciąż w niego wierzono i opłaciło im się to. Docierają do mnie mieszane sygnały bo ciągle słyszę jak to piłkarz x czy y jest ważny dla drużyny, a gra w sezonie np 1000 min. O co tu chodzi?
Jak ziomeczki pod blokiem mówią - wiesz o co chodzi?! To w tym przypadku ja serio nie wiem o co chodzi. Niech ci młodzi zawodnicy grają. De Ligt, Locatelli, Chiesa i jeden z Kulu/Kaio ciągle powinni być w podstawie. Pellegrini niech zagra chociaż 40-50% czasu w całym sezonie.
Czy was też Bentancur zaczyna denerwować podobnie do Dybali? Ten chłop powinien być ostoją naszej drużyny. 24 lata i 4 rok w Turynie. Czemu on jeszcze nie wymiata? Prawie wszyscy pomocnicy do wymiany. Masakra.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękowano: 105 razy
Kontakt:

22 września 2021, 21:20

Max Allegri pisze: Przyznam, że popełniłem błędy przy zmianach, pomyliłem się. Powinienem był prowadzić więcej defensywnych graczy i utrzymać prowadzenie 1-0
Nic nie rozumiem. Minęło tylko 3 dni i widać, że Maks nic nie uczy się na własnych błędach. Zamiast ostatnią zmianę wykorzystać na wpuszczenie Ruganiego by utrzymać 3-2 to dał Kulu i znów mało brakowało do remisu, wręcz tyko szczęście nas uratowało. On chyba celowo gra żeby przegrać na złość za to że go AA zwolnił 2 lata temu.
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 16 razy

23 września 2021, 07:37

Panowie i Panie
Wszystkim nam zależy na tym żeby Juve wyszło z dołka w którym jest. Do wszystkich kibiców którzy już swoje przeżyli i prezentują wysoki poziom inteligencji wiecie o tym że nie po to Angelli poszedł do Maxa i powiedział mu: "przepraszam, wracaj chłopie i ratuj" (słowa moje, wymyślone) żeby zwalniać go po połowie sezonu nawet jak będziemy w strefie spadkowej w grudniu, sądzę że nawet jakbyśmy skończyli sezon na 12 miejscu to Allegri by nie poleciał. Angelli zobaczył że problem jest duży, na każdej płaszczyźnie został popełniony i nasz multimilioner musiał dumę schować do kieszeni i pójść przeprosić Allegriego. Allegri też swoje mówi zarządowi co sądzi o tej grupie "piłkarzy", nawet nasz kapitan Chiellini mówi że: "to nie jest drużyna". Allegri dostał 4 letni kontrakt po wtopach z dwoma poprzednimi trenerami, a dostał jednak 4-letni więc nikt go na pewno nie wyrzuci po sezonie, bez względu na wyniki. Stąd na litość, kibicujmy całemu Juve i Allegriemu również cieszmy się z każdych 3pkt i wspierajmy się nawzajem. :scarf::scarf::scarf:
Ci użytkownicy podziękowali autorowi marcinek za post:
AdiJuve (23 września 2021, 10:01)
Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Kontakt:

23 września 2021, 08:04

A kto powiedział, że dwa poprzednie sezony to były wtopy? Jak to argumentować? Jeśli wygranie mistrza to wtopa to Allegri miał u nas póki co same wtopy. Jeśli Pirlo zrobił mniej niż można było oczekiwać w poprzednim sezonie to chyba ktoś miał wybujałe oczekiwania. Allegri przychodzi jako zbawca, ktoś dużo lepszy od nich więc i automatycznie powinien osiągać lepsze wyniki a nie narzekać, że tym razem nie ma samograja po Conte. Nasze oczekiwania także powinny być większe. Zasłanianie się czymkolwiek jest kompletnie bez sensu. Skład jest lepszy niż miał Pirlo bo doszedł Kean i Locatelli a Maks nie chciał Ronaldo (Pirlo i Sarri pewnie też nie ale co mogli zrobić?) a pozostali są o rok bardziej doświadczeni więc oczekiwania od lepszego trenera, ba! jednego z najlepszych i najlepiej opłacanych MUSZĄ być dużo większe niż od poprzedników. Fani Maksa niech przestaną szukać wymówek bo to jest po prostu śmieszne.
Ostatnio zmieniony 23 września 2021, 08:24 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 29 razy

23 września 2021, 08:21

Najlepsze jest to że już pomijam nasze katastrofalne wyniki, nasza dramatyczną grę, błędy samego Maxa (i nie mówię tutaj o tym debilizmie który powiedział po Milanie) mamy z nim podpisany 4 letni kontrakt :(

Nawet jakby AA podpisywał kontrakt z połączeniem Kloppa i Guardioli to jakbym zobaczył że jest na 4 lata załamałbym się.

Jesteśmy w czarnej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i najwyraźniej AA się to podoba, bo inaczej już nie potrafię sobie tego wytłumaczyć. Jeżeli nasz prezes zobaczył że problem jest duży i głębszy to jak mógł pomyśleć że Allegri, synonim głównego problemu w Juve czyli dramatycznej mentalności, może nas uratować.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Kontakt:

23 września 2021, 08:33

Ja to obstawiam, że starszyzna maczała w tym palce. Media zdaje się pisały, że to Chiellini do spółki z Ronaldo pogonili Sarriego, następnie ten sam Chiellini miał już kończyć przygodę z Juve, co chwilę człowiek czytał, że to już koniec, odchodzi razem z Buffonem, to jego ostatnie mecze w tej koszulce. I nagle przychodzi Allegri i narracja się zmienia - Demiral na wylocie. Człowiek kontuzja dostaje 2-letni kontrakt a my pozbywamy się Turka na ławkę przywracając Ruganiego i MDS. Raczej jest to pewne, że Giorgio "Cierpienie" Chiellini maczał palce w zatrudnieniu Maksa, tak jak i reszta starszyzny, która po prostu u niego zawsze grała i miała z nim jak pączek w maśle. AA posłuchał bo i sam go lubił zawsze więc to było mu w pewien sposób na rękę. Uszczęśliwia i siebie i zawodników, którzy mieli nie po drodze z Sarrim ustawiającym treningi na godzinę 15 czy Pirlo, który ponoć nie był tak komunikatywny.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wirtualna Gra Piłkarska
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 113 razy
Podziękowano: 199 razy

25 września 2021, 15:10

Widzicie, #AllegriOut pomaga bezjajecznemu, zabetonowanemu, dyletantowi pracować ;)
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękowano: 39 razy

06 października 2021, 10:31

Kaio nie wychodzi z siłowni. Max chce mieć obu brazoli do dyspozycji bo będą grać jakieś sparingi w przerwie na reprezentacje i obaj Kaio oraz Arthur mają być ogarnięci na mecze po przerwie.
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 145 razy
Podziękowano: 81 razy

06 października 2021, 12:27

Ostatnie 6 spotkań 5/1/0, chlip chlip gdzie jest pepunio
ODPOWIEDZ