Leonardo Bonucci

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2020, 23:41

Jedyny piłkarz którego szczęrze nienawidzę. Największym moim marzeniem na to okienko jest wyrzucenie go z klubu na zbity pysk. Mam nadzieję, że Ronaldo i drużyną powiedzą mu kilka slow po tym meczu.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 00:05

Obłudny parszywiec. Do kłapania zaplutym dziobem do kolegów jest pierwszy, ale jak przychodzi co do czego to jedyne co potrafi zrobić to wypiąć tyłek przed rywalem. Mam nadzieje że nasz turecki bandzior w przyszłym sezonie posadzi tego robala na ławce, bo w to że zostanie sprzedany absolutnie nie wierze.


Obrazek
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 08:24

Nikt o zdrowych zmysłach go przy tym wieku i pewnie żądaniach finansowych nie kupi. Przypominam też, że MDL najpewniej po sezonie przejdzie operację, więc zanim się wtrybi w przygotowania/treningi to podstawową parą na mecze będzie właśnie Bonuc i Merih, bo Kielon będzie raczej z racji wieku i podatności na kontuzje pełnił funkcję dobrego ducha w szatni.

Z resztą, gdzie on miałby zostać sprzedany? Za granicę nie pójdzie, bo bachory/rodzina, więc ewentualnie do Włoch a nie ma innego klubu, no może teraz poza Milanem i interem, które by udźwignęły hajs. Może Conte spróbuje, skoro tam się również zbetonował na 3-5-2 a ewidentnie im brakuje kogoś do gry trójką w obronie, ale to i tak imo mrzonki, więc czas się pogodzić, że Bonuc do emerytury będzie u nas.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 16:21

Nie chcę was zasmucać, ale dzięki genialnemu posunięciu ze strony Paraticiego, który niedawno przedłużył kontrakt z Bonuccim, będziemy męczyć się z Babolem do czerwca 2024 roku, bo nie ma szans, aby ktoś zaoferował za niego godziwą kwotę oraz zgodził się przebić jego zarobki w Juve.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 16:29

dimebag11 pisze:
21 lipca 2020, 16:21
Nie chcę was zasmucać, ale dzięki genialnemu posunięciu ze strony Paraticiego, który niedawno przedłużył kontrakt z Bonuccim, będziemy męczyć się z Babolem do czerwca 2024 roku, bo nie ma szans, aby ktoś zaoferował za niego godziwą kwotę oraz zgodził się przebić jego zarobki w Juve.
Jego ściągnięcie było możliwe bo miał dostać takie same zarobki jakie otrzymywał przed odejściem. Nie dostaje więcej jak 6 mln. To nie taka tragedia. Guardiola by mu posmarował więcej.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 16:47

przecież on ma 33 lata, jakie więcej posmarował? tacy gracze są nietransferowalni


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 17:31

Michael_M pisze:
21 lipca 2020, 16:29
dimebag11 pisze:
21 lipca 2020, 16:21
Nie chcę was zasmucać, ale dzięki genialnemu posunięciu ze strony Paraticiego, który niedawno przedłużył kontrakt z Bonuccim, będziemy męczyć się z Babolem do czerwca 2024 roku, bo nie ma szans, aby ktoś zaoferował za niego godziwą kwotę oraz zgodził się przebić jego zarobki w Juve.
Jego ściągnięcie było możliwe bo miał dostać takie same zarobki jakie otrzymywał przed odejściem. Nie dostaje więcej jak 6 mln. To nie taka tragedia. Guardiola by mu posmarował więcej.
Akurat odkup Bonucciego oraz jego zarobki byłem w stanie zrozumieć, bo nasi włodarze po ściągnięciu Ronaldo chcieli postawić wszystko na jedną kartę, by wygrać LM i mieli nadzieję, że Leo, który był zgrany z Chiellinim i znał nasze schematy gry mógłby nam w tym pomóc. Natomiast nie mogę pojąć jaki geniusz daje pięcioletni kontrakt (i tu akurat pensja ma znaczenie, bo nie jest to rezerwowy inkasujący powiedzmy 500 tys. € za sezon) dla zawodnika, który skończył 32 lata. Przecież to jest jakiś absurd, a my jako kibice później się dziwimy dlaczego nie możemy się pozbyć np. takiego Matuidiego.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2020, 18:00

O ile kontrakty Babola i Kielona nie zostaną już przedłożone to obaj kończąc przygodę będą mieli po 37 lat. Żaden topowy klub nie doprowadza się do takiego czegoś...
Kielon o ile doprowadzi się do formy to już raczej będzie rzadkim bywalcem na boisku. Nastepny sezon powinien też być przygotowaniem do odsunięcia Babola i zgrywanie dwóch młodych gniewnych :)
Ciekawe jest tez to jakie mamy nastawienie do Romero ale fajnie jakbyśmy wymienili go z małą dopłatą za Kumbulle i wypożyczyli na rok Albańczyka do Hellasu. W konsekwencji czego w sezonie 2021/2022 mamy de Ligta, Demirala, Kumbulle i Babola do noszenia piłek :) ehh ale się rozmarzyłem ;)


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1189
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 26 lipca 2020, 11:55

Romero po powrocie do gry od zawieszenia rozgrywek gra co najwyżej średnio. Słaby mecz wczoraj z Interem. Jak dla mnie on był operacją tylko pod FFP. Jeśli Genoa spadnie to faktycznie wrzucenie go do Hellasu za Kumbulle byłoby super opcją. Dobry pomysł btw.
Co do Bonucciego to nie wiem...może on faktycznie ma jakiś dobry charakter w szatni i jakiś autorytet. Fakt, że obniżył loty znacznie bo przejściu na grę 2 stoperów i zdarza się widzieć obsrane gacie na jego twarzy to jednak w oczach naszego sztabu gwarantuje on jakiś solidny poziom.


Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2020, 12:30

Nie dość że ma jeszcze 4 lata kontraktu, wysokiego kontraktu, dostał opaskę kapitana a wypowiedzi po meczu z Lyonem są na niskim poziomie! Nie wiem co z nim zrobią w przyszłości ale bardzo bym chciał żeby inni obrońcy wygryźli go ze składu.


Mlleko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2014
Posty: 22
Rejestracja: 05 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 18:11

Co znaczy ta cieszynka Bonucciego, którą zrobił po bramce z tymi trzema palcami w dół? Kiedyś gdzieś coś czytałem, ale nie pamiętam już.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 19:32

Litera M. Od imienia syna Mateo, ten który był chory i przeszedł operacje.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2020, 00:08

tOmek8820 pisze:
27 października 2020, 23:12
Domniemam, że nie znasz okoliczności transferu do Milanu po sezonie 2016/2017? Jak już po postanowiłeś jechać po Naszym Kapitanie (czy się komuś to podoba czy nie) to chociaż się przygotuj, bo z kilometra czuć amatorką.
ObrazekZdrajca Babol Brudna Gęba Kapitano - wyraża więcej, niż tysiąc słów

Tfu, tfu... pluję i gardzę mocno.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 28 października 2020, 00:44



woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 listopada 2020, 20:49

Dużo się na forum pisało o mitycznych marketingowych wpływach, jakie dają Juventusowi co po niektórzy gracze. Jak się okazuje jednym z tych graczy jest - robiący furorę na rynku amerykańskim - nasz kapitan, Leonardo Bonucci :)
Obrazek
*Wyniki oparte o ilość sprzedanych koszulek od 1 X 2020 do 22 XI 2020 na SOCCER.COM


Obrazek
ODPOWIEDZ