Leonardo Bonucci

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 07:17

mrozzi pisze:Juventus wrzucił na YT filmik z Bonuccim. Leo powiedział, że Turyn i Juventus to jego dom.
No popatrz a myślałem, że był rozwodzik. Z intercyzą się coś nie zgadzało? Jego słowa nie mają dla mnie żadnej wartości.


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 08:19

Taka ciekawostka


Igłe pożegnał na IG praktycznie cały skład, Babola jak na razie nie powitał nikt. :think:


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 08:30

Ja jestem ciekaw jak ten frajer sobie to wyobraża teraz? Jak on ma zamiar przebywać z drużyną w szatni? Będzie miał ochronę? Czy może reszta chłopaków dostała wytyczne co do traktowania B(on)uca? Mandżukić raczej pamiętliwy jest :ahsisi:
Smród okrutny zrobili tym wybrykiem włodarze. Wstyd i hańba!


:allegri: na śmietnik
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 08:34

Bobby X pisze:Ja jestem ciekaw jak ten frajer sobie to wyobraża teraz? Jak on ma zamiar przebywać z drużyną w szatni? Będzie miał ochronę? Czy może reszta chłopaków dostała wytyczne co do traktowania B(on)uca? Mandżukić raczej pamiętliwy jest :ahsisi:
Smród okrutny zrobili tym wybrykiem włodarze. Wstyd i hańba!
Jak to będzie wyglądało okaże się po powrocie naszych z USA i w międzyczasie na treningu z resztą w Turynie. Nie mniej, to nie zgraja dzieci i po to mamy kapitana Kielona i Barzę w drużynie, by zachowywali się jak faceci a nie jak dzieciaste primadonny i wyjaśnili sobie co i jak.

Jeśli prawdą jest, że Kielon mediował to tym lepiej, ale i tak dałbym sobie spokój. To są profesjonaliści i liczy się wygrywanie a nie to, kto jak bykiem patrzy na drugiego. Ofc, że są przyjaźnie itd, nie mniej myślę, że dobro ogółu i zachowanie starszyzny ustawi resztę.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 08:42

Bobby X pisze:Ja jestem ciekaw jak ten frajer sobie to wyobraża teraz? Jak on ma zamiar przebywać z drużyną w szatni? Będzie miał ochronę? Czy może reszta chłopaków dostała wytyczne co do traktowania B(on)uca?
Chłopaki już zacierają ręce na myśl o wspólnym prysznicu. Na boisku nie będą podawać mu piłki.

Porażająca jest fala głupoty, która wylała się po tym transferze. Nie zachowujecie się lepiej niż on, gdy wyjechał do Mediolanu. Babol, Buc, Frajer?


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 08:50

szczypek pisze:
Bobby X pisze:Ja jestem ciekaw jak ten frajer sobie to wyobraża teraz? Jak on ma zamiar przebywać z drużyną w szatni? Będzie miał ochronę? Czy może reszta chłopaków dostała wytyczne co do traktowania B(on)uca?
Chłopaki już zacierają ręce na myśl o wspólnym prysznicu. Na boisku nie będą podawać mu piłki.

Porażająca jest fala głupoty, która wylała się po tym transferze. Nie zachowujecie się lepiej niż on, gdy wyjechał do Mediolanu. Babol, Buc, Frajer?
Dokładnie. I do tego jeszcze mają zaplanowaną zbiorówkę po treningu niczym po lekcjach w gimbazie. A na szafce już mu Chiellini namaział kutanga.

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby wyobrażać sobie sytuację w szatni w ten sposób.
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2018, 08:53 przez jurson09, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve per sempre sara...!!!!
ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 08:52

Bobby X pisze:Ja jestem ciekaw jak ten frajer sobie to wyobraża teraz? Jak on ma zamiar przebywać z drużyną w szatni? Będzie miał ochronę? Czy może reszta chłopaków dostała wytyczne co do traktowania B(on)uca? Mandżukić raczej pamiętliwy jest :ahsisi:
Smród okrutny zrobili tym wybrykiem włodarze. Wstyd i hańba!
WTF? :co?:


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 09:22

Mam nadzieję, że dodatkowo każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Bonucci będzie 4 kapitanem (po Chiellinim, Marchisio i Barzaglim)? I biorąc pod uwagę jak składem rotuje Allegri dosyć często możemy go widzieć z opaską ;)


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 09:25

@upx3 ja z zasady nie lubię "smrodu", dyskwalifikuje to moim zdaniem jakiś sensowny profesjonalizm klubu. Mam prawo do swojego zdania czy się to komuś podoba czy nie. Plus nie jestem z takich, co się kładą krzyżem zawsze i na każdą okoliczność. Jak mi się coś nie podoba to oponuję. Kolegom wyżej polecam maść na powszechny ból pewnej części ciała bądź zluzowanie gumki w majtach. O wielcy znaffcy wszystkiego (od siedmiu boleści) :ahsisi:


:allegri: na śmietnik
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 09:33

Bobby X pisze:@upx3 ja z zasady nie lubię "smrodu", dyskwalifikuje to moim zdaniem jakiś sensowny profesjonalizm klubu. Mam prawo do swojego zdania czy się to komuś podoba czy nie. Plus nie jestem z takich, co się kładą krzyżem zawsze i na każdą okoliczność. Jak mi się coś nie podoba to oponuję. Kolegom wyżej polecam maść na powszechny ból pewnej części ciała bądź zluzowanie gumki w majtach. O wielcy znaffcy wszystkiego (od siedmiu boleści) :ahsisi:
No widzisz, a innym odmawiasz prawa do własnego zdania. Gratuluję podwójnych standardów. Do tego styl twojego pisania wskazuje, że prezentujesz poziom gimbusa.

Z resztą nie oceniamy Twojego stosunku do Bonucciego, ale wyobrażenie tego jak oceniają go piłkarze :bye:
Ostatnio zmieniony 03 sierpnia 2018, 14:39 przez jurson09, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve per sempre sara...!!!!
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 09:40

Bobby X pisze:Ja jestem ciekaw jak ten frajer sobie to wyobraża teraz? Jak on ma zamiar przebywać z drużyną w szatni? Będzie miał ochronę? Czy może reszta chłopaków dostała wytyczne co do traktowania B(on)uca?
Jestem przekonany, że większość naszych piłkarzy nie ma do Leo żadnego żalu i każdy się ucieszy z jego powrotu. Co najwyżej jacyś żartownisie będą mu docinać w szatni i na tym się skończy.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 09:45

jurson09 pisze:
Bobby X pisze:@upx3 ja z zasady nie lubię "smrodu", dyskwalifikuje to moim zdaniem jakiś sensowny profesjonalizm klubu. Mam prawo do swojego zdania czy się to komuś podoba czy nie. Plus nie jestem z takich, co się kładą krzyżem zawsze i na każdą okoliczność. Jak mi się coś nie podoba to oponuję. Kolegom wyżej polecam maść na powszechny ból pewnej części ciała bądź zluzowanie gumki w majtach. O wielcy znaffcy wszystkiego (od siedmiu boleści) :ahsisi:
No widzi, a innym odmawiasz prawa do własnego zdania. Gratuluję podwójnych standardów. Do tego twojego pisania wskazuje, że prezentujesz poziom gimbusa.

Z resztą nie oceniamy Twojego stosunku do Bonucciego, ale wyobrażenie tego jak oceniają go piłkarze :bye:
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
Ps. logika godna gazety z Czerskiej :hi:
mateo369 pisze:
Bobby X pisze:Ja jestem ciekaw jak ten frajer sobie to wyobraża teraz? Jak on ma zamiar przebywać z drużyną w szatni? Będzie miał ochronę? Czy może reszta chłopaków dostała wytyczne co do traktowania B(on)uca?
Jestem przekonany, że większość naszych piłkarzy nie ma do Leo żadnego żalu i każdy się ucieszy z jego powrotu. Co najwyżej jacyś żartownisie będą mu docinać w szatni i na tym się skończy.
No to trochę też "dziewczęce" standardy. Z każdej strony ten transfer to syf. Bardzo bardzo jestem na NIE.


:allegri: na śmietnik
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 10:01

Bobby X pisze:No to trochę też "dziewczęce" standardy. Z każdej strony ten transfer to syf. Bardzo bardzo jestem na NIE.
No dobra, to teraz poważne pytanie, co zamierzasz zrobić w związku ze swoim mocnym sprzeciwem? Jak zamierzasz oglądać Juventus w tym sezonie i Juve wspierać skoro Twoim wsparciem rykoszetem dostanie tez ten potworny frajer i zdrajca? Jak będziesz z tym żył?


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 10:11

Nie wiem, czy Wasze wyobrażenie o tym, jak odbiorą go w szatni bardziej mnie bawi, czy... przeraża.

Zrzuciłbym to na karb młodego wieku (?), ale wydaje mi się, że sam nie byłem aż tak naiwny gdy miałem te 16-18 lat... :think:

Ogarnijcie się. Z Bonuccim problem mają tylko kibice. I to wyłącznie Ci, którzy futbol traktują zbyt poważnie.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2018, 10:15

szczypek pisze:
Bobby X pisze:No to trochę też "dziewczęce" standardy. Z każdej strony ten transfer to syf. Bardzo bardzo jestem na NIE.
No dobra, to teraz poważne pytanie, co zamierzasz zrobić w związku ze swoim mocnym sprzeciwem? Jak zamierzasz oglądać Juventus w tym sezonie i Juve wspierać skoro Twoim wsparciem rykoszetem dostanie tez ten potworny frajer i zdrajca? Jak będziesz z tym żył?
A bo to pierwszy raz? Nie znoszę (nigdy nie znosiłem) Zidana, Trezegueta czy o odrzucie z chinteru Lucio nie wspomnę (i jeszcze by się kilku delikwentów znalazło), a Juventus zawsze oglądam. Życie kolego nie bajka ;) Nie zawsze się ma co się chce. Będzie grał to niech gra Bonucci bo tego mu nikt nie zabroni i jest to jedyne co może zrobić żeby zaskarbić sympatię swoich przeciwników. Co się stało itp itd. Zawsze jednak Forza Juve :)


:allegri: na śmietnik
ODPOWIEDZ