Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 19:11

Crunny pisze:
Piotr Juvefan pisze:Napisałeś też ,że nie jesteśmy mu w stanie zagwarantować odpowiednich pieniędzy jakby to faktycznie oto chodziło i dlatego u Nas już nie gra. Chodzi tu przede wszystkim o poziom sportowy a nie gdzie mu bliżej a gdzie dalej.
Przecież już jakiś czas temu podano, że jeśli miałby u nas zostać, to chciałby zarabiać tyle samo, co teraz (4 mln). Zarząd miał nie zgodzić się tyle płacić rezerwowemu bramkarzowi. Dlaczego więc uważasz, że nie poszło o kasę? Jestem przekonany, że Buffon wolałby 4 mln w Turynie niż 10 mln w Paryżu. Problem w tym, że w Turynie nikt mu tych 4 mln nie dawał. Nie wiadomo, jaką i czy w ogóle otrzymał propozycję przedłużenia kontraktu.
Tego nie wie nikt jak te rozmowy się toczyły nawet pismaki a to że mogło nie pójść o pieniądze wnioskuję tym,że nie raz wykazywał się lojalnością i już dawno mógłby zarabiać krocie. Dla mnie nie chciał zostać rezerwowym i tyle. Sam wybrał Wojtka na swojego następcę, przekonał się w trakcie sezonu o słuszności tej decyzji i po prostu ustąpił miejsca. Przed sezonem mówił o zakończeniu kariery,ale nie sądził,że zabraknie go na mundialu. Dla mnie ma poczucie niespełnienia i dlatego ciągnie swoją karierę dalej a zainteresowanie wcale nie słabych klubów tylko pokazuje,że jeszcze na coś wielkiego go stać i trzeba się z tym pogodzić.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 20:18

Ludzie, naprawdę wierzycie, że chodziło o pieniądze? Ja w to nie wierzę. Gigi po prostu zmienił zdanie, chciał jeszcze pograć, ale nasz zarząd był umówiony z Wojtkiem, a dodatkowo pewnie też zrozumieli, że czas na zmianę w bramce, bo przyszła odpowiednia pora. Gigi jednak nie chciał być tylko rezerwowym, a dodatkowo pewnie nie chciał zmieniać na siłę planów Juve co do obsady bramki na przyszły sezon i chciał się zachować fair wobec Wojtka.

Również mi przykro, że jednak zamiast zakończyć karierę to wybiera w końcu przejście do innego klubu, ale na pewno nie kierowały nim pieniądze. Został w czasach calciopoli, miał wiele ofert przez te 17 lat. Nie rozumiem jak można oczerniać taką legendę swojego ukochanego klubu. To jest jego życie i jego wola. Dla Juve zrobił już wiele. Chce jeszcze pograć na wysokim poziomie, trudno, jego sprawa, trzeba to uszanować.

Buffon chciał zostać ewidentnie, zarząd jednak był przyszykowany na inną decyzję i miał inne plany. Po rozmowach z zarządem Gigi stwierdził, że nie chce w takim razie być ciężarem dla klubu i rozstali się wszyscy w zgodzie.

Ludzie ochłońcie trochę, bo jak widzę niektóre komentarze to się aż wstyd robi. Chłop grał dla nas 17 lat, przetrwał najtrudniejsze czasy, a wy ze względu na to, że ma ochotę jeszcze pograć wieszacie na nim psy, i wieszczycie, że w takim razie droga dla niego do Turynu, powinna być już na przyszłość zamknięta :facepalm:


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 20:25

Chciał sobie po prostu pograć i dlatego idzie do PSG, które w oczach kibiców z całego świata słynie jako najbardziej hojny pracodawca :lol:

Ja nic nie mam do Buffona w PSG. Po tym, jak został w 2006 roku, szanowałbym go nawet gdyby poszedł do Interu.

Niezależnie, co teraz wybierze Buffon, czekam na niego w naszym zarządzie :)


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 21:09

Nicram_93 pisze:Ludzie, naprawdę wierzycie, że chodziło o pieniądze? Ja w to nie wierzę. Gigi po prostu zmienił zdanie, chciał jeszcze pograć, ale nasz zarząd był umówiony z Wojtkiem, a dodatkowo pewnie też zrozumieli, że czas na zmianę w bramce, bo przyszła odpowiednia pora. Gigi jednak nie chciał być tylko rezerwowym, a dodatkowo pewnie nie chciał zmieniać na siłę planów Juve co do obsady bramki na przyszły sezon i chciał się zachować fair wobec Wojtka.

Również mi przykro, że jednak zamiast zakończyć karierę to wybiera w końcu przejście do innego klubu, ale na pewno nie kierowały nim pieniądze. Został w czasach calciopoli, miał wiele ofert przez te 17 lat. Nie rozumiem jak można oczerniać taką legendę swojego ukochanego klubu. To jest jego życie i jego wola. Dla Juve zrobił już wiele. Chce jeszcze pograć na wysokim poziomie, trudno, jego sprawa, trzeba to uszanować.

Buffon chciał zostać ewidentnie, zarząd jednak był przyszykowany na inną decyzję i miał inne plany. Po rozmowach z zarządem Gigi stwierdził, że nie chce w takim razie być ciężarem dla klubu i rozstali się wszyscy w zgodzie.

Ludzie ochłońcie trochę, bo jak widzę niektóre komentarze to się aż wstyd robi. Chłop grał dla nas 17 lat, przetrwał najtrudniejsze czasy, a wy ze względu na to, że ma ochotę jeszcze pograć wieszacie na nim psy, i wieszczycie, że w takim razie droga dla niego do Turynu, powinna być już na przyszłość zamknięta :facepalm:
Dla mnie natomiast brakiem honoru jest podejście ludzi którzy nawet gdyby Buffon napluł im w twarz stwierdziliby że miał do tego prawo za zasługi.

Jeśli kończy się coś ważnego to jak dla mnie nie ma powrotu i udawania, że nic się nie stało. Skoro powiedziało się, że to ostatni rok kariery to trzeba mieć jaja i dotrzymać słowa. Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy.

I mam gdzieś to czy się komuś to podoba czy nie. Przez całą jego karierę byłem w niego wpatrzony jak w obrazek. Dlatego tym bardziej jestem w ciężkim szoku na myśl że założy inną koszulkę. To jest jego decyzja do której ma prawo, tak samo jak ja mam prawo do swoich odczuć w stosunku do tej decyzji.


Juve per sempre sara...!!!!
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 21:31

Jakiez to polskie - ukladanie zycia innej osobie :bravo:


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 21:37

Jacky pisze:Jakiez to polskie - ukladanie zycia innej osobie :bravo:
Opinia to nie rozkaz.
Opinie mają na całym świecie, nie tylko w Polsce.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 21:53

Jacky pisze:Jakiez to polskie - ukladanie zycia innej osobie :bravo:
Brak czytania ze zrozumieniem - efekt amnestii Giertycha :bravo:


Juve per sempre sara...!!!!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 22:05

jurson09 pisze:To jest jego decyzja do której ma prawo, tak samo jak ja mam prawo do swoich odczuć w stosunku do tej decyzji.
Jak wysyłałem 'metaforycznie' pewnych piłkarzy do gazu, do zbierania ryżu w Chinach lub tarcia chrzanu to nie mogłem mieć prawa do (wyrażania) swoich odczuć ;) Podobnie jak w kwestii tego, że chciałem zwolnienia Maksa. Ciesz się, bo nie widzę epitetów lecących w Twoją stronę #PełnaKultura

A tu odchodzi legenda i takie porównania:
jurson09 pisze:Jak Ci się kobieta puści to też powiesz, że miała do tego prawo bo 17 lat była wierna i jej wybaczasz?
Płacisz swojej kobiecie pensję w ramach kontraktu który was obowiązuje? A nawet jeśli, to ten kontrakt w przypadku Buffona nie obowiązuje, więc o żadnym skoku w bok nie ma mowy, bo gość jest wolnym człowiekiem. Nie kojarzę żeby Juventus miał z PSG wspólną historię na miarę Mediolanów, Rzymian, Wulkaniarzy czy choćby Liverpoolu. Napiszę Ci to, co zwykle ludzie piszą mi - zluzuj gacie po tacie :whistle:
Piotr Juvefan pisze:Jakby Gigi chciał sobie dorobić to by poszedł do Chin jak Iniesta
Andres najprawdopodobniej nie wyląduje w Chinach tylko lidze japońskiej. Podobno ma iść do klubu powiązanego z jednym ze sponsorów Barcelony.
jurson09 pisze:Akurat Twoje zdanie nie ma dla mnie najmniejszej wartości :)
Może skończ ten spam i idź spać :roll:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2018, 22:15 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 22:13

jackop pisze:
jurson09 pisze:To jest jego decyzja do której ma prawo, tak samo jak ja mam prawo do swoich odczuć w stosunku do tej decyzji.
Jak wysyłałem 'metaforycznie' pewnych piłkarzy do gazu, do zbierania ryżu w Chinach lub tarcia chrzanu to nie mogłem mieć prawa do (wyrażania) swoich odczuć ;) Podobnie jak w kwestii tego, że chciałem zwolnienia Maksa.

A tu odchodzi legenda i takie porównania:
jurson09 pisze:Jak Ci się kobieta puści to też powiesz, że miała do tego prawo bo 17 lat była wierna i jej wybaczasz?
Płacisz swojej kobiecie pensję w ramach kontraktu który was obowiązuje? A nawet jeśli, to ten kontrakt w przypadku Buffona nie obowiązuje, więc o żadnym skoku w bok nie ma mowy, bo gość jest wolnym człowiekiem. Nie kojarzę żeby Juventus miał z PSG wspólną historię na miarę Mediolanów, Rzymian, Wulkaniarzy czy choćby Liverpoolu.

Napiszę Ci to, co zwykle ludzie piszą mi - zluzuj gacie po tacie :whistle:
Akurat Twoje zdanie nie ma dla mnie najmniejszej wartości :)
jackop pisze:Może skończ ten spam i idź spać :roll:
możesz o tym decydować jeśli podpiszemy kontrakt i mi będziesz płacił za posłuszeństwo. Do tego czasu jestem wolnym człowiekiem i co za tym idzie nie mam zamiaru liczyć się z Twoim zdaniem :prochno:


Juve per sempre sara...!!!!
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2018, 09:33

Następne posty nie związane z tematem/z wycieczkami osobistymi w/w panów bedą karane kartkami, jak nie potraficie normalnie rozmawiać to kartki bedą się sypać i nawet VAR nie pomoże ;d


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 22 maja 2018, 17:08

Ja osobiście nie wiem co myśleć o tym, że Gigi na 99% założy trykot innej drużyny. Myślałem, że zostanie w zarządzie, a on będzie się tułał po świecie jak Alex :think:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2018, 18:04

Ciężko będzie patrzeć na Gigiego w innej koszulce, ale ma do tego prawo. Jest piłkarze, czyli tak naprawdę pracownikiem. Pozbawi go to na pewno aury herosa Juve, ale nie powinno zmieniać sympatii do niego.

A może myśli, że ma nad sobą fatum LM i chce je zrzucić na PSG :prochno:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2018, 18:18

W ramach rozluźnienia atmosfery napiszę, że to nie Juve było samo w sobie przeklęte tylko Buffon, Gigi odejdzie przez co za rok będziemy mogli cieszyć się wygraną Ligą Mistrzów. HłeHłe?

Edit: @Poulinho napisał to samo wyżej :prochno:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2018, 18:24

A co jeśli w finale zmierzymy się z PSG? :think:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 maja 2018, 18:29

Vanquish pisze:A co jeśli w finale zmierzymy się z PSG? :think:
No to w końcu wygramy.


ODPOWIEDZ