Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 15:49

Maly pisze:
Lypsky pisze:juz się obudziłeś głąbie?
skoro pytasz się swojego ojca to po co mnie cytujesz? a poza tym to ty się miałeś obudzić a nie on bo to ty z przepisami gry zatrzymałeś się co najmniej 2 lata temu ;]
to ze jesteś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> wiedza wszyscy. Powtórz na żywo swoje słowa cwaniaku, zobaczymy jaki jesteś odważny.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 19:21

właśnie je powtórzyłem na żywo i co teraz? ;)

słowa prezydenta PSG odnośnie Areoli oczywiście kurtuazyjne, przecież nie mógł powiedzieć, że nie są z niego zadowoleni i z chęcią zastąpią do 20 lat starszym zawodnikiem... aczkolwiek nie wykluczone, że zatrudnią go do gry pół na pół tj. Buffon LM + kilka w lidze i Pucharze Francji tak jak kiedyś w Realu dogorywał Casillas chociaż byłby to dla mnie duży szok, jeszcze miesiąc temu nie sądziłem, że on na prawdę może rozważać grę w innym klubie i szczerze powiem, przykro będzie patrzeć broniącego jeszcze w kolejnym bo to już nie będzie Buffon jakiego znałem przez te ponad 20 lat jego gry, wydaje mi się, że ten sezon pokazał, że chęci to nie wszystko i tak jak Barza powiedział wieku nie oszukasz a jednak doświadczeniem nie zawsze można nadrobić braki szybkościowe, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... (niepokonanym)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2018, 21:01

Wojtek pisze:
- Znacie mnie dobrze po tych siedmiu latach. Naprawdę myślicie, że tak po prostu powiem, kogo sprowadzimy i kto jest naszym celem? - pytał retorycznie w rozmowie z &#8222;L'Equipe&#8221;.

- Nasz bramkarz to Areola, on jest numerem jeden. I tak będzie również w przyszłym sezonie.

- Buffon to niesamowity golkiper, jest bardzo charyzmatyczny, to wspaniały człowiek. Jestem pewien, że chciałby go każdy klub. Porozmawiamy z trenerem o tym, kto powinien do nas przyjść, a kto powinien odejść.
Jako drugi GK Buffon na pewno nie pójdzie. Tak więc nici z PSG, chyba, że szejk ściemnia z Areolą.
To może oznaczać dwie rzeczy. Pierwsza to to że Gigi im jeszcze nie odpowiedział. Jak mówił na konferencji decyzje ma podjąć w przyszłym tygodniu. Al-Khelaifi raczej nie mógł powiedzieć nic innego nie mając konkretnej decyzji.

Druga opcja to to że po wczorajszym meczu Gigi jednak już zdecydował że kończy z piłką. Chociaż to mi się wydaje mniej prawdopodobne. Mimo tego że bardzo chciałbym żeby skończył karierę i został w Turynie.


Juve per sempre sara...!!!!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 12:46

Gianluca Di Marzio podał, że to już końcówka negocjacji i że Buffon jest już jedną nogą w PSG. Oferta to 20 baniek za sezon, w tym bonusy. Oficjalny komunikat może zostać podany nawet pojutrze, zależy czy dopną do tego czasu rozmowy.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 12:53

quote="Poprostu"]RAI
Buffon ma dostać 20 mln za sezon w PSG.[/quote]

A nie jest tak że dostaje kontrakt biennale czyli dwuletni onwartosci 20 mln za dwa lata? Z resztą jego wybór. Trudno doszukiwać się jakiejkolwiek logiki w jakimkolwiek działaniu PSG bo albo biorą niepewnego 40 latka na pierwszego bramkarza albo luksusowego rezerwowego za kupę kasy tylko po to żeby chyba dac mu dorobić

Nie moja kasa nie moja kariera ale według mnie trochę zaciera to wrażenie z sobotniego pożegnania inna sprawa gdyby wybrał drogę Alexa

Inna sprawa to ile Buffon zarabiał u nas w ostatnim roku?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 13:03

Fajnie jakbyśmy na nich trafili w finale LM i tym razem wygrali :prochno:


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 13:32

kawek pisze:quote="Poprostu"]RAI
Buffon ma dostać 20 mln za sezon w PSG.
"A nie jest tak że dostaje kontrakt biennale czyli dwuletni onwartosci 20 mln za dwa lata? Z resztą jego wybór. Trudno doszukiwać się jakiejkolwiek logiki w jakimkolwiek działaniu PSG bo albo biorą niepewnego 40 latka na pierwszego bramkarza albo luksusowego rezerwowego za kupę kasy tylko po to żeby chyba dac mu dorobić

Nie moja kasa nie moja kariera ale według mnie trochę zaciera to wrażenie z sobotniego pożegnania inna sprawa gdyby wybrał drogę Alexa

Inna sprawa to ile Buffon zarabiał u nas w ostatnim roku?[/quote]



4 melony, a pisanie o jakichś 20 melonach za sezon dla Buffona to głupota i absurd. Nie płaci się takich pieniędzy bramkarzom, wystarczy przeanalizować kontrakty.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 13:50

Czuję niesmak :doh: ( wiem, że Gigi nie chce blokowac miejsca w składzie Wojtkowi, a nie czuje się jeszcze za stary, żeby zostać dyrektorem w Juve dlatego odchodzi, ale PSG.... )


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 13:50

ale u nas 4 netto a tam 20 brutto, przy czym oni mają najwyższe podatki więc to nie będzie wiele więcej niż te 8 o których się pisało wcześniej


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 14:09

Te 20 baniek ma być za sezon łącznie z bonusami, więc nie jest to czysta pensja. Co nie zmienia faktu, że to niemało.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 14:16

A ja, jako fan Juventusu, będę mega zawiedziony, jeśli Buffon pójdzie do jakiegokolwiek innego, europejskiego klubu niż Parma... :stop:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 14:18

Ja również tym bardziej, że Gigi mówił, że nie chce grać przeciwko Juve, a w PSG będzie na to spora szansa.


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 14:22

Jeśli to wszystko się potwierdzi to trudno. Nie ukrywam będzie mi przykro, że Gigi zdecydował się na taki ruch, ale uszanuję jego decyzję. Za to co zrobił dla nas przez te wszystkie lata, nie mogę teraz na nim wieszać psów.

Mimo, że zawsze życzyłem mu zwycięstwa w LM, to jednak teraz dziwnie i smutno by to wyglądało, gdyby udało mu się z PSG, a z Juve przez 17 lat ta sztuka mu się nie udała. Mam też nadzieję, że nie przyjdzie nam nigdy zagrać z PSG, kiedy będzie w ich bramce Buffon, bo nie mogę sobie takiego meczu wyobrazić.

Cały czas mam nadzieję, że Gigi odpuści i zakończy karierę. Jeśli jednak nie, to jakoś to przeżyję i niech mu się wiedzie dalej.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 14:49

Nicram_93 pisze:Jeśli to wszystko się potwierdzi to trudno. Nie ukrywam będzie mi przykro, że Gigi zdecydował się na taki ruch, ale uszanuję jego decyzję. Za to co zrobił dla nas przez te wszystkie lata, nie mogę teraz na nim wieszać psów.

Mimo, że zawsze życzyłem mu zwycięstwa w LM, to jednak teraz dziwnie i smutno by to wyglądało, gdyby udało mu się z PSG, a z Juve przez 17 lat ta sztuka mu się nie udała. Mam też nadzieję, że nie przyjdzie nam nigdy zagrać z PSG, kiedy będzie w ich bramce Buffon, bo nie mogę sobie takiego meczu wyobrazić.

Cały czas mam nadzieję, że Gigi odpuści i zakończy karierę. Jeśli jednak nie, to jakoś to przeżyję i niech mu się wiedzie dalej.
A ja coś czuję że jeśli (odpukać) Gigi trafi do PSG to U&#8364;FA już się o to postara żeby do takiego meczu doszło, jeśli nie w fazie grupowej to potem - w gorętszym etapie rozgrywek :angry:


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2018, 15:29

Buffon to inteligentny człowiek i zadaje sobie sprawę, że jego legenda nieco przyblaknie jeśli pójdzie do PSG. Jedynym powodem dla mnie może być parcie na LM, ale teraz to wygląda już jak akt desperacji.

To nie jest tak, że ktoś go z klubu wygania. Drzwi są dla niego otwarte i wszyscy zapraszają go do środka. Gigi mówi, że to jego dom i tu jest jego rodzina. Tylko co z tego jeśli flirtuje z Paryżem. Jak dla mnie to jeśli ostatecznie pójdzie do PSG to te drzwi w Turynie powinny zostać dla niego bezpowrotnie zamknięte.

Cały czas jednak mam nadzieję, że zostanie tutaj.


Juve per sempre sara...!!!!
ODPOWIEDZ