Gianluigi Buffon

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2018, 18:17

livinglegend pisze:
Crunny pisze:Nie możemy płacić 4 mln euro piłkarzowi, który ma >40 lat, coraz częstsze problemy ze zdrowiem i poważnego konkurenta w postaci 13 lat młodszego Szczęsnego.
Cieszymy się, że zawitał do nas księgowy Juventusu.
To ponoć stanowisko klubu, nie moje. Był o tym news kilka dni temu.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 09 marca 2018, 21:06

Crunny pisze:
livinglegend pisze:
Crunny pisze:Nie możemy płacić 4 mln euro piłkarzowi, który ma >40 lat, coraz częstsze problemy ze zdrowiem i poważnego konkurenta w postaci 13 lat młodszego Szczęsnego.
Cieszymy się, że zawitał do nas księgowy Juventusu.
To ponoć stanowisko klubu, nie moje. Był o tym news kilka dni temu.
Fajnie, a może rozmawiałeś z Andreą, Fabio albo Giuseppe? Jeśli tak, to weź kiedyś autograf.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2018, 22:43

albertcamus pisze:
Crunny pisze:
livinglegend pisze: Cieszymy się, że zawitał do nas księgowy Juventusu.
To ponoć stanowisko klubu, nie moje. Był o tym news kilka dni temu.
Fajnie, a może rozmawiałeś z Andreą, Fabio albo Giuseppe? Jeśli tak, to weź kiedyś autograf.
Proszę: http://www.juvepoland.com/news.php?id=36892
Powiesz: "to tylko plotki". Niestety w ok. 70-80% przypadkach takie plotki nie biorą się znikąd i dopiero po latach wychodzi wszystko w biografiach albo szczerych wywiadach, że było coś na rzeczy.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 10 marca 2018, 12:11

Crunny pisze:
albertcamus pisze:
Crunny pisze:
To ponoć stanowisko klubu, nie moje. Był o tym news kilka dni temu.
Fajnie, a może rozmawiałeś z Andreą, Fabio albo Giuseppe? Jeśli tak, to weź kiedyś autograf.
Proszę: http://www.juvepoland.com/news.php?id=36892
Powiesz: "to tylko plotki". Niestety w ok. 70-80% przypadkach takie plotki nie biorą się znikąd i dopiero po latach wychodzi wszystko w biografiach albo szczerych wywiadach, że było coś na rzeczy.
BO TO SĄ TYLKO PLOTKI.
Jakaś włoska dziennikarzyna walnie fejknewsa i całe JP już obsrane. Ludzie, ile Wy macie lat? 12?


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2018, 13:35

albertcamus pisze:
Crunny pisze:
albertcamus pisze:
Fajnie, a może rozmawiałeś z Andreą, Fabio albo Giuseppe? Jeśli tak, to weź kiedyś autograf.
Proszę: http://www.juvepoland.com/news.php?id=36892
Powiesz: "to tylko plotki". Niestety w ok. 70-80% przypadkach takie plotki nie biorą się znikąd i dopiero po latach wychodzi wszystko w biografiach albo szczerych wywiadach, że było coś na rzeczy.
BO TO SĄ TYLKO PLOTKI.
Jakaś włoska dziennikarzyna walnie fejknewsa i całe JP już obsrane. Ludzie, ile Wy macie lat? 12?
Haha... mam deja vu! Czytałem tutaj już kiedyś, że:
- "to plotki, że nie chcemy zatrzymać Alexa",
- "pismaki wymyśliły, że Arturo, który ma w sercu tylko Juve, chce odejść do Bayernu",
- "tabloidy na Wyspach piszą, że Pogba pójdzie do ManU, gdzie go przecież nie chciano".

Znając nasz zarząd, to bardzo prawdopodobne, że nie chcą dać Buffonowi 4 mln. Przeanalizuj historię, poczytaj książki o Juve. Moim zdaniem to raczej nie jest plotka. Twoim jest. Nie chce mi się już o tym więcej pisać.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 10 marca 2018, 13:40

Rozumiem, że ja te wszystkie rzeczy napisałem o których teraz wspomniałeś? :rotfl:

Kiedyś Was nauczę jak rozpoznawać fejki,ale na razie nie mam na to czasu.

Buffon już od dawna planował zakończenie kariery po tym sezonie (wyjątkiem miało być wygranie LM, którą zresztą wygramy i Gigi zostanie), a w międzyczasie pojawiały się jego jakieś rozterki. Ostatecznie zapewne doszedł do wniosku, że nie jest w stanie grać jak jeszcze 2, 3 lata temu. Nie ma to żadnego związku z kasą, moim zdaniem.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 10 marca 2018, 14:34

Podziwiam Was za wchodzenie w jakikolwiek dialog z bukolem2 :hellyes:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 08:36

Vimes pisze:Chłopaki dajcie już spokój. Real i Barcelona nie mogą jednocześnie odpaść na etapie ćwierćfinału, bo UEFA-ie hajsy by się nie zgadzały. Benatia dał pretekst, więc sędzia skorzystał. Buffon mógł nawet strzelić mu z dyńki, w końcu i tak kończy karierę.
o tym samym pomyślałem, za te wszystkie karne z dupy dla rywali i niepodyktowane ewidentne dla nas, a nawet ogólnie za gwizdanie pod faworytów w LM, mógł po dostaniu czerwonej odejść z przytupem i zrobić mu zidana, zaprotestować, pokazać że inne drużyny zasługują na równe traktowanie... niestety wolał skupić się na gadaniu a nie na czynach


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 08:51

Maly pisze:
Vimes pisze:Chłopaki dajcie już spokój. Real i Barcelona nie mogą jednocześnie odpaść na etapie ćwierćfinału, bo UEFA-ie hajsy by się nie zgadzały. Benatia dał pretekst, więc sędzia skorzystał. Buffon mógł nawet strzelić mu z dyńki, w końcu i tak kończy karierę.
o tym samym pomyślałem, za te wszystkie karne z dupy dla rywali i niepodyktowane ewidentne dla nas, a nawet ogólnie za gwizdanie pod faworytów w LM, mógł po dostaniu czerwonej odejść z przytupem i zrobić mu zidana, zaprotestować, pokazać że inne drużyny zasługują na równe traktowanie... niestety wolał skupić się na gadaniu a nie na czynach
Tja, może jeszcze miał nasłać włoską mafię na sędziego po meczu. Nie przesadzajcie. Musiał powiedzieć sędziemu sporo żołnierskich słów, skoro dostał od razu czerwo. Zachował się w tamtej chwili jak na kapitana przystało.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 08:56

mam nadzieję, że jeszcze zagra rok. Nie może w ten sposób zakonczyć swojej kariery w LM. Myślę, że zostanie, może będzie mniej grał, ale będzie w składzie.


baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 09:02

I po co i tak każdą trudniejszą piłkę odbija lub piąstkuje, a nie łapie.
Nie ma już tego refleksu. Stał się bojaźliwy przy dośrodkowaniach. Wolałbym żeby został zapamiętany jak Supermen. Za rok coś zawali naprawdę prostego i dopiero będzie przykro patrzeć że w ten sposób kończy.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 09:22

Przecież z wczorajszych wypowiedzi jasno wynikało, że to jego ostatni mecz w LM. Wiadomo, że powiedział to w emocjach, ale zapewne takie spotkanie odciśnie mocno swoje piętno. Niech Gigi będzie z tą drużyną w innej roli, asystenta, trenera bramkarzy, członka zarządu czy kogokolwiek tam jeszcze. Bramka od przyszłego sezonu powinna należeć do Szczęsnego. Niech wczorajsze zejście Buffona, przytulenie i uspokajanie go przez Wojtka i gesty Szczęsnego przy wchodzeniu na boisko będą symboliczną zmianą warty i już. Każda historia ma swój koniec, a lepiej żeby miała taki niźli Buffon miałby się rozmieniać na drobne.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 20:09

Gigi ma w najbliższych dniach spotkać się z Agnellim odnośnie "swojej przyszłości".
Czyli rozumiem, że koniec jest możliwy, ale jeszcze nie taki pewny? :think:
Kiepsko żeby kończył karierę takim pechowym sezonem... Nawet jak się skończy dwoma pucharami.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 20:18

@D@$ pisze:Gigi ma w najbliższych dniach spotkać się z Agnellim odnośnie "swojej przyszłości".
Czyli rozumiem, że koniec jest możliwy, ale jeszcze nie taki pewny? :think:
Kiepsko żeby kończył karierę takim pechowym sezonem... Nawet jak się skończy dwoma pucharami.
Co w nim pechowego? Daliśmy ciała w LM a to chyba nic dziwnego dla nas. Niech spokojnie odchodzi na emeryturę bo te sezon w jego wykonaniu jest dość przeciętny a, jeżeli za rok by zaliczył taki tragiczny zjad jak Barzagli na którego nie da się patrzeć to by dopiero było smutne.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 20:35

Pewnie gdyby Włosi pojechali do Rosji na MŚ to by Gigi tam kończył a tak ma duży niedosyt i wcale się nie zdziwię jak rozważa EURO 2020 jak koniec kariery.


ODPOWIEDZ