[Zlot 2012] Informacje ogólne

Zablokowany
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2012, 09:29

Martin pisze:Ja się wypowiem po weekendzie.
No i jak?

bblackk pisze:Konkurs na kajakach dla bandy pijanych wariatów... ja wolę nie wyławiać topielców.
Albo w ogóle się już nie wypowiadaj bo i po co właściwie? Albo napisz coś konstruktywnego.
Kto się nienadaje nie zostaje dopuszczony, wszyscy w kapokach.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 14:17

Do autokaru na wyjazd nietrzeżwi też mają nie wsiadać, a w praktyce to martwy przepis.
Jak dla mnie jak ktoś chce po pływać kajakiem, to może sobie sam wypożyczyć. Daleko od jeziora w skrócie.

Prawda jest taka, że najlepiej ze zlotów wspominane są atrakcje, które nie są wpisane w program i uważam, że to jest największym magnesem dla ludzi, a nie tworzenie im sztucznych rozrywek. Nikt nie wspomina co to się nie działo podczas konkursów szczególnie wiedzowych. Pomijam fakt, że i tak udział biorą prawie te same osoby za każdym razem. Jeśli nie będzie jakiegoś ciekawego pomysłu konkursu zręcznościowo-fizycznego, to jak dla mnie szkoda fatygi.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 15:01

bblackk pisze:Do autokaru na wyjazd nietrzeżwi też mają nie wsiadać, a w praktyce to martwy przepis.
Nie wiem gdzie taki przepis wyczytałeś.

Nadal brak jakichkolwiek konkretów z twojej strony. Myśl, którą przedstawiłes wygląda mnie więcej tak. Zorganizujmy domki podajmy termin i niech się dzieje co chce. Iście cudowna idea...
juveluck pisze:
Martin pisze:Ja się wypowiem po weekendzie.
No i jak?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 23:01

Ośrodek, który podał Stan jest bardzo fajny, ale ma jedną zasadniczą wadę, w zeszłym roku odbywały się tam kolonie, wiec można podejrzewać, że podobnie będzie w tym roku. Sam kierunek wschodni nie jest jednak taki zły, ludzie jeżeli będą chcieli to wszędzie przyjadą, a jak ktoś kręci, że ma 100 czy 200 km za daleko, to takich i tak nie szkoda.

W ośrodku, który podał Juveluck bałbym się, żeby się nikt nie potopił, jeżeli do monopolowego trzeba będzie płynąć łódką :-)

Sam postaram się jeszcze poszukać jakiś ośrodków.

Co do atrakcji to podobają mi się te kajaki, o ile było by to zrobione sprawnie i z głową to o bezpieczeństwo bym się nie martwił.

Przydałoby się zrobić coś czym ten zlot by się wyróżnił. Po pijaku wpadłem na pomysł, by zacząć zlot trochę bardziej oficjalnie tj. o ile warunki ośrodka pozwolą, od zorganizowanej imprezy. Z jakimś skromnym zamówionym jedzeniem, wódką, trochę tak bardziej elegancko. Myślę, że koszty czegoś takiego nie musiały by być drogie. Przyznam, że na trzeźwo ten pomysł nabrał trochę wad, ale myślę, że można pomyśleć.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 11:44

Polmos pisze: Przydałoby się zrobić coś czym ten zlot by się wyróżnił. Po pijaku wpadłem na pomysł, by zacząć zlot trochę bardziej oficjalnie tj. o ile warunki ośrodka pozwolą, od zorganizowanej imprezy. Z jakimś skromnym zamówionym jedzeniem, wódką, trochę tak bardziej elegancko. Myślę, że koszty czegoś takiego nie musiały by być drogie. Przyznam, że na trzeźwo ten pomysł nabrał trochę wad, ale myślę, że można pomyśleć.
Mi się to podoba. Takie otwarcie w postaci zasiadanej imprezy z żarciem jest fajnym pomysłem. To nie musi być nic wielkiego. Ponadto alkohol każdy we własnym zakresie.
Kwestia tylko taka, że jeżeli ktoś przed rozpoczęciem tego jest nawalony do tego stopnia, że nie jest w stanie usiedzieć, albo ma się zaraz porzygać przy stole to nie wchodzi.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 12:41

juveluck pisze:
Polmos pisze: Przydałoby się zrobić coś czym ten zlot by się wyróżnił. Po pijaku wpadłem na pomysł, by zacząć zlot trochę bardziej oficjalnie tj. o ile warunki ośrodka pozwolą, od zorganizowanej imprezy. Z jakimś skromnym zamówionym jedzeniem, wódką, trochę tak bardziej elegancko. Myślę, że koszty czegoś takiego nie musiały by być drogie. Przyznam, że na trzeźwo ten pomysł nabrał trochę wad, ale myślę, że można pomyśleć.
Mi się to podoba. Takie otwarcie w postaci zasiadanej imprezy z żarciem jest fajnym pomysłem. To nie musi być nic wielkiego. Ponadto alkohol każdy we własnym zakresie.
Kwestia tylko taka, że jeżeli ktoś przed rozpoczęciem tego jest nawalony do tego stopnia, że nie jest w stanie usiedzieć, albo ma się zaraz porzygać przy stole to nie wchodzi.
Kluczem do tego przedsięwzięcia jest to by zachęcić ludzi by do rozpoczęcia tej imprezy zachowali względną trzeźwość.

Poszperałem chwile dzisiaj w internecie i znalazłem dwa ośrodki:
http://www.odk-sulejow.home.pl/
http://www.pilica.ymca.pl/news.php

oba są w okolicy ośrodka Wiktorii w Sulejowie, a to miejsce było ogólnie dość fajne moim zdaniem i dojazd dla większości był dobry. Jedynie zastanawiam się jak skończy się zadzieranie ze służbą więzienną :-)


Jeszcze coś takiego jest blisko, tylko nie ma cen:
http://www.dresso.pl/index2.html


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 13:39

Polmos pisze:
juveluck pisze:
Polmos pisze: Przydałoby się zrobić coś czym ten zlot by się wyróżnił. Po pijaku wpadłem na pomysł, by zacząć zlot trochę bardziej oficjalnie tj. o ile warunki ośrodka pozwolą, od zorganizowanej imprezy. Z jakimś skromnym zamówionym jedzeniem, wódką, trochę tak bardziej elegancko. Myślę, że koszty czegoś takiego nie musiały by być drogie. Przyznam, że na trzeźwo ten pomysł nabrał trochę wad, ale myślę, że można pomyśleć.
Mi się to podoba. Takie otwarcie w postaci zasiadanej imprezy z żarciem jest fajnym pomysłem. To nie musi być nic wielkiego. Ponadto alkohol każdy we własnym zakresie.
Kwestia tylko taka, że jeżeli ktoś przed rozpoczęciem tego jest nawalony do tego stopnia, że nie jest w stanie usiedzieć, albo ma się zaraz porzygać przy stole to nie wchodzi.
Kluczem do tego przedsięwzięcia jest to by zachęcić ludzi by do rozpoczęcia tej imprezy zachowali względną trzeźwość.
Myśle, że jezeli podamy informacje, że otwarcie Zlotu będzie miało taka własnie formę i osoby pijane nie będa wpuszczane to dla 90% będzie to wystarczające. Pozstałe 10% ma pecha.

Ośrodki obaczje w domu bo w robocie nie wszystki mi chodzi.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 15:27

Ze wszystkich ośrodków podanych w tym temacie najbardziej przypadł mi do gustu ten zaproponowany przez juvelucka (http://www.obiektyturystyczne.pl/najlep ... /?id=3632/). Kusząca propozycja ze względu na możliwość wynajęcia całego ośrodka. Jedyną rzeczą, która może niepokoić jest ograniczona liczba miejsc - co, gdy będzie więcej chętnych? Ośrodek podany przez Stana również jak najbardziej OK.

Od siebie mogę jeszcze dodać ten ośrodek: http://www.delfin1.pl/ - cenowo niezły (z tego co widzę to tańszy niż juvelucka i Stana), w centralnej Polsce, dużo atrakcji, sale konferencyjne. Minusy - ośrodek moim zdaniem raczej przeznaczony na jakieś konferencje, zjazdy, ale to można by jeszcze przeboleć. Większym problemem jest fakt, że znajdują się tam domki tylko dla 48 osób, dalej są dwa budynki z miejscami dla 120 osób - o wynajęciu całego można zapomnieć, a to wg duży minus. Dlatego ośrodek podany przez juvelucka jest chyba najciekawszą propozycją.


:roll:
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2012, 16:10

ten ośrodek więzienny to chyba odpada bo nas zastrzelą ;p
generalnie sulejów do niezła opcja, dobry dojazd

Też jestem za taką oficjalną imprezą, fajnie to można zorganizować, przedstawić pokrótce historie JP, zlotów naprawdę to super pomysł.

Większość jest za kajakami wieć myśle że można to wpisać na liste atrakcji


STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2012, 15:18

ośrodek Roztocze odpada

"Ze względy na wcześniejsze obłożenie Ośrodka możemy przyjąć Państwa grupę w terminie po 12 sierpnia."


Pozdrawiam,
Łukasz Gumieniak


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 lutego 2012, 10:38

Ja kontaktowałem się z tym ośrodkiem na wyspie Brzozowa Kępa. Ośrodek prowadzą starsze osoby, małżeństwo?, których otwartość na klientów i negocjacje jest żadna. Pierwszy telefon z przygłuchawym Panem, któy poproisł aby zadzwonić później niestety nie wróżył nic dobrego. Kolejny rozpoczęty od "ale o co chodzi" tylko to potwierdził.
Pani nie przyjmie nas mimo, że chcemy cały ośrodek, sale konfeencyjne, a także dodatkowe atrakcje. Pani woli jedną czy 2 rodziny, które przyjadą na tydzień, niz cały ośrodek dla nas na 4 dni. Nie dało się z nią dogdać. Próbowałem dzwonić w innym terminie licząc, że odbierze ktoś inny, jednak nic z tego.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 lutego 2012, 15:38

a jak tam Poli? Udało Ci sie coś więcej dowiedzieć ?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2012, 13:57

Na wstępie najmocniej przepraszam za moją ostatnią nieobecność. Od ponad miesiąca z przyczyn, których nie byłem w stanie zaplanować, osobisto-zdrowotnych, miałem bardzo ograniczony dostęp do neta, i co gorsze telefonu również. Sytuacja unormować się powinna dopiero pod koniec miesiąca.


Ale do rzeczy, wawrzkowizna ( http://www.wawrzkowizna.com.pl/ ), w której byłem w tamtym roku i która wywarła na mnie pozytywne wrażenie (chociaż też z racji tego, że nie byłem na żadnym zlocie moje odczucia mogą się różnic od wymogów zlotowiczów), na chwilę obecną byłaby w stanie przyjąć 70-90 osób w terminach 29.06-3.07, 6-10.07, 13-17.07, o inne nie pytałem.

Fotki można pobrac z poniższego linku (teraz dopiero widze, że źle nazwałem plik :P) :
http://wyslijto.pl/plik/zlqkn51ek4

Dojazd jest prosty - z drogi szybkiego ruchu skręca się niezależnie od tego skąd się jedzie przy jednym skrzyżowaniu i bije wioskami przed siebie, po drodze sa konkretne oznaczenia. Zresztą kominy z elektrowni, które dodają uroku ośrodkowi są widoczne z bardzo daleka.

Do wioski ze sklepami jest kilka kilometrów od samego ośrodka, który jest schowany w lesie. Jednak przy odpowiednich zapasach chyba nikt nie będzie miał potrzeby ruszać się stamtąd. Jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> boisko z konkretnym oświetleniem, do tego tenis, kunie, koszykówka, kąpielisko, jezioro, place zabaw dla dzieciaków, podwieszany park, rowerki wodne, kajaki, dziwki, kaczki i łabędzie, budki z gorącymi psami i innymi bajerami. Jak tam byłem to remontowali wszystko i nic nie było w zasadzie otwarte.

Do dyspozycji są pokoje w hotelu i domki różnej wielkości.

To co widać na ich stronce nie jest przekoloryzowane, widać ze już brali się za bary z większymi imprezami i dali rade.



Przypominam jednak, że z nimi nie ma się co umawiać na słowo, w tamtym roku w ciągu kilku dni zmienili zdanie co do możliwości przyjęcia nas na zlot.

Ja byłbym w stanie w razie potrzeby osobiście tam pojechac, jednak dopiero pod koniec miesiaca/na początku kwietnia.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 marca 2012, 15:33

Możesz powiedzieć coś więcej jeżeli chodzi o:

- obłożenie ośrodka, w tym kolonie, obozy i rózowe szkoły.
- obłożenie plazy, tylko osoby z ośrodka czy rónież hordy wioskowych, nie obrażając nikogo, kretynów z całej okolicy
- mozliwości zorganizowania kolacji o której była mowa w temacie. Wiem, że na miejscu jest restauracja, więc chyba nie będzie problemu, ale chce się upewnić.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 marca 2012, 17:23

Ja na razie dzwoniłem do ośrodka Pilica z linku Poliego. Sytuacja przedstawia się następująco: z miejscami nie powinno być problemu, gorsze jest to, że jeśli rezerwacji w tym terminie dokonała już jakaś grupa młodzieży (obozy, kolonie itp.) to na terenie ośrodka będzie obowiązywał... zakaz picia alkoholu :shock: . Zgodnie z prośbą pracownika wysłałem e-maila, on ma mi dzisiaj odpowiedzieć, później ewentualnie będę dowiadywał się o szczegóły.


:roll:
Zablokowany