Łukasz Kacik

Zablokowany
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2009, 21:18

Dionizos pisze:To jakie masz rozwiazania tej sytuacji? Jak widze jest ona tak fatalna, ze cos z nia trzeba zrobic i napewno masz jakies idealne remedium, ktore nie zniszczy atmosfery wyjazdow.
Mam. Zrobić pokazówkę przy okazji Kacika, powinno to dać do myślenia innym zanim schleją się bez jakiegokolwiek oporu.

Może to niestety popsuć atmosferę osobom, które uwielbiają czuć urzekający zapach rzygowin.
Dionizos pisze:Oczywiscie sytuacja jest dla Ciebie prosta, albo inteligentnie przetrzymujacy wyjazd, albo pijani jak swinie.
Z grubsza tak to widzę. Pływanie we własnych rzygach nie jest zbyt inteligentne.


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2009, 22:10

swiergot pisze:
juveluck pisze:Mi nie przeszkadza. Jestem w tych sprawach bardzo tolerancyjny. Jednak pewna granica jest. Kacik przekroczył ją jako pierwszy.
Chcesz powiedzieć, że granica nie została przekroczona, gdy ktoś (nie pamiętam już kto) zarzygał całe tylne wyjście z autokaru? Moim zdaniem to granica przekraczana była bardzo często.
Dokładnie chcę to powiedzieć. Między tymi zarzyganymi schodami, nawet nie z tyłu a na środku autokaru a tym co <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Kacik jest przepaść. Po jego wyczynie, nie było absolutnie możliwości przebywania w miejscu gdzie się zrzygał, a smród czuć było w całym autokarze. Nie dało się tego zmyć mopem, musieliśmy użyć szufli i szczoty do odśnieżania którą zapożyczyliśmy na stacji. Ponadto koleś początkowo nie poczuwał się do winy, zmieniło mu się na widok policji, i nie reagował na moje wcześniejsze prośby o uspokojenie się. To jest coś co można nazwać przekroczeniem granic. Wcześniejsze sytuacje nie. Robienie cyrków wokół jego wydalenia jest zbędne.
Poza tym jutro przedstawię uchwałę zarządu w sprawie jego wydalenia. Mam nadzieje, że przy okazji środowego meczu, zostanie podpisana przez Martina (potrzebne podpisy 2 członków Zarządu)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2009, 22:43

swiergot pisze: Może to niestety popsuć atmosferę osobom, które uwielbiają czuć urzekający zapach rzygowin.
Chcialem zauwazyc, ze ten pokoj zostal stworzony do zalatwiania spraw i rozwiazywania problemow naszego stowarzyszenia, a nie po to zebys mogl sie popisywac swoja niesamowita ironia. Jest nam ona tutaj potrzebna jak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> deszcz. Jak sam dobrze wiesz, nie ma na wyjazdach ludzi, ktorzy uwielbiaja zapach rzygow, wiec nie wiem po co wypisujesz takie brednie. Myslisz, ze uda Ci sie kogokolwiek przekonac, ze tak jest? Kogo? Uwierz mi, ze wszyscy w tym pokoju byli juz na wyjezdzie.
swiergot pisze:
Dionizos pisze:Oczywiscie sytuacja jest dla Ciebie prosta, albo inteligentnie przetrzymujacy wyjazd, albo pijani jak swinie.
Z grubsza tak to widzę. Pływanie we własnych rzygach nie jest zbyt inteligentne.
To widzisz to z grubsza zle, albo specjalnie wypisujesz takie brednie. Tak jak przy pierwszym cytacie, nie za bardzo wiem po co.

Wracajac do problemu stalych wyjazdowiczow, to w ich wypadku nie bedzie nigdy mialo miejsce takie zachowanie jak u Kacika.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2009, 23:00

Panowie, wszelkie kłótnie są tutaj naprawdę zbędne. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Kacika, a przy okazji następnego wyjazdu dajemy info, że w przypadku karygodnego zachowania JPC zastrzega sobie prawo do wykluczenia uczestnika z wyjazdu bez zwrotu poniesionych kosztów oraz odebranie członkostwa. Nie pompujmy alko-atmosfery przed meczami, a przy okazji kolejnego wyjazdu nowych uczestników ostrzeże się o tym ponownie. Stali bywalcy będą wiedzieli o co chodzi i w takich okolicznościach problem powinien rozwiązać się sam.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 07:24

No właśnie! Nie pompujmy alko-atmosfery przed wyjazdem!
Dobrze powiedziane. Na samym początku walka z tym była dość ostra. Ludzie wiedzieli, że na forum i w komentarzach (zwłaszcza po wydarzeniach zlotowych) nie warto o tym pisać bo grozi banem. Ale gdy raz się to olało, drugi to w końcu doszliśmy do takiej sytuacji, że w pokoju związanym z wyjazdem rozmawia się tylko o tym jak się tutaj schlać, czym i z kim.
Kacik to czytał i zapewne sądził, że jest "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" z prawdziwego zdarzenia. A że pić nie umie doszło do tego do czego doszło.
Zatem na początku apeluję wziąć sie za to, a sprawy alkoholowe załatwiać prywatnymi kanałami.
Nie mówiąc już o komentarzach na stronie, która jest jakby na to nie spojrzeć wizytówką.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 16:20

DeeJay pisze:Panowie, wszelkie kłótnie są tutaj naprawdę zbędne. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> Kacika, a przy okazji następnego wyjazdu dajemy info, że w przypadku karygodnego zachowania JPC zastrzega sobie prawo do wykluczenia uczestnika z wyjazdu bez zwrotu poniesionych kosztów oraz odebranie członkostwa.
Dokładnie tak chcę to załatwić.

Martin pisze:No właśnie! Nie pompujmy alko-atmosfery przed wyjazdem!
Dobrze powiedziane. Na samym początku walka z tym była dość ostra. Ludzie wiedzieli, że na forum i w komentarzach (zwłaszcza po wydarzeniach zlotowych) nie warto o tym pisać bo grozi banem. Ale gdy raz się to olało, drugi to w końcu doszliśmy do takiej sytuacji, że w pokoju związanym z wyjazdem rozmawia się tylko o tym jak się tutaj schlać, czym i z kim.
Kacik to czytał i zapewne sądził, że jest "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" z prawdziwego zdarzenia.
Ja tu nie widzę problemu.


Projekt uchwały wszystkie uwagi mile widziane, korekty mogę wprowadzać do jutra gdzieś do 18.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 16:35

uzasadnienie jakies ?


"Powodem skreslenia z listy czlonkow jest razaco niestosowne zachowanie podczas wyjazdu na mecz PW Juventus - Catania".

Albo cos o tym ze narazil wyjazd.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2009, 16:56

white_wolv pisze:uzasadnienie jakies ?


"Powodem skreslenia z listy czlonkow jest razaco niestosowne zachowanie podczas wyjazdu na mecz PW Juventus - Catania".

Albo cos o tym ze narazil wyjazd.
Początkowo było uzasadnienie, ale je wywaliłem, ponieważ uzasadnieniem samym w sobie jest już podanie podany punktu w Statucie, mam wrażenie, że dodatkowe pisania "dlaczego" to takie trochę powtórzenie.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 07:56

Dionizos pisze:Chcialem zauwazyc, ze ten pokoj zostal stworzony do zalatwiania spraw i rozwiazywania problemow naszego stowarzyszenia, a nie po to zebys mogl sie popisywac swoja niesamowita ironia. Jest nam ona tutaj potrzebna jak ### deszcz. Jak sam dobrze wiesz, nie ma na wyjazdach ludzi, ktorzy uwielbiaja zapach rzygow, wiec nie wiem po co wypisujesz takie brednie.
Bo nie wiem jak inaczej ci uzmysłowić, że w autokarze są również tacy ludzie, dla których granica została przekroczona już wcześniej. Wy macie wysoki próg tolerancji na alkopopisy, inni nie. Dla innych ten wyjazd jest już wystarczająco uciążliwy i bez zarzyganego autokaru, a z zarzyganym autokarem jest dziesięć razy gorzej.

Rozumiem, że dla niektórych spicie się załatwia sprawę, ale naprawdę nie sądzę, aby zbełtanie się było konieczne do tego.

Wyjazd jak mówiłem jest nie tylko dla alkoholików i należy uszanować ludzi, którzy nie piją. Oni nic nie mają do tego, że inni chleją, ich sprawa, dopóki nie zacznie to być uciążliwe. A było nie raz.
Dionizos pisze:To widzisz to z grubsza zle, albo specjalnie wypisujesz takie brednie. Tak jak przy pierwszym cytacie, nie za bardzo wiem po co.
To proponuję kiedyś pozostać trzeźwym i zobaczyć jak alkopopisy kolegów wyglądają z zewnątrz.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 10:57

Tak dla uwagi chciałbym się dowiedzieć czy Kacikowi wysyłamy koszulkę?

Co do samej uchwały mimo wszystko napisałbym, że chodzi o rażące zachowanie podczas wyjazdu na mecz...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 13:47

Uchwała z edytowana zgodnie z uwagami white_wolva i Martina.
Martin pisze:Tak dla uwagi chciałbym się dowiedzieć czy Kacikowi wysyłamy koszulkę?
Muszę to przemyśleć, wieczorem możemy to obgadać i potem przedstawię swoje stanowisko.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 14:33

Dobrze aby inni też się wypowiedzieli.

Do pomocy mogę napisać, że:
Z jednej strony zostanie wyrzucony przed wysyłką.
Z drugiej jego kasa poszła do Juventusu, za co dostał między innymi tą koszulkę.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 17:05

Ja tam jestem za wyslaniem mu koszulki. Pamietajmy, ze on jednak nikogo nie zabil, tylko zrobil glupstwo. Swoja droga jakos tak sie zastanawiam, czy jest sens go wyrzucac. W sumie to nic nam to nie da, oprocz internetowych wielbicieli porzadku, a chlopak wiecej czegos takiego nie zrobi. Ale juz mniejsza o to.
To proponuję kiedyś pozostać trzeźwym i zobaczyć jak alkopopisy kolegów wyglądają z zewnątrz.
Na ostatnich 3 wyjazdach nie pilem alkoholu w autokarze (z roznych powodow), no ale ty wiesz najlepiej :D.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 17:37

Potwierdzam, raz pilnował go Pan Nadnercze. :prochno:


Obrazek
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2009, 21:54

Zapewne mentalnie spił się samym widokiem alkoholu :P


Obrazek
Zablokowany