Andy Johnson w reprezentacji Polski?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 19:06

BIANCONERI pisze:Czepiacie się Olisadebe,a ten sporo zrobił dla naszej reprezentacji i może jeszcze sporo zrobić.Nie jest tak,że on nie chce grac,on od dłuższego czasu ma poważne problemy zdrowotne i to jest głównym powodem jego nieobecności w kadrze.Nie przypominam sobie sytuacji w której Olisadebe opuścił zgrupowanie z powodu kontuzji a potem z miejsca zaczął grać dla swojej klubowej drużyny.
Racja ... bramkli Olego doprowadziły nas w końcu do Mistrzostw w Korei, a teraz wszyscy się od niego odwracacie bo nie chce grać, żałosne ... to jego decyzja ! Przyszedł > nastrzelał bramek > doprowadził nas do MŚ 2002 > zrobił swoje i odszedł 8)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
bartusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2004
Posty: 216
Rejestracja: 30 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 19:32

Wydaje mi sie to mało realne... Ale zalezy to tylko od jego woli !!
Jeśli by sie zdecydował grac z orłem na piersi to mozna sie tylko cieszyc!!!
Trzeba zauwazyc, ze np. wielu inych zawodnikow rezygnuje z takiej okazji ( vide Podolski ) Chyba nie mialby szans sie przebic do pierwszego skladu narazie, ale jak jest ambinty to dlaczego nie jestem za !!!
Dobrych napastników nigdy nie zawiele....


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 19:32

leniup pisze:Tak tak nie ma talentów w Polsce wylko musimy anglika sprowadać. Rzenada (czy żenada nie wiem jak to się pisze 8) ) Mało w Polsce dzieciaków uganiających się za piłką. Tylko w naszym kraju nie ma pieniędzy na młodzieź i dlatego jest takie zacofanie. Ja jestem przeciwny Anglikowi w naszej reprzentacji.
A co do Oliego to jest świetny i mam nadzieje że jeszcze nie raz zagra w reprezentacji i strzeli kilka bramek.

leniup ma całkowitą rację, problem jest taki że w Polsce nie ma ani wrunków do gry w piłkę, ani trenerów.
Kiedyś w moim liceum był Jacek Magiera i Tomek Sokołowski (starszy :wink: ), ten piwerwszy poruszył właśnie temat tego dlaczego choć piłka u nas ciszy się bardzo dużym zainteresowaniem to stoi na tak niskim poziomie.
Jednym z problemów jest to ze u nas poprostu nie ma gdzie grać, betonowe boiska i bramki z cegieł to bardzo częsty widok na boiskach szkolnych, Jaeck powiedział że jak wyjażdzają na zgrupowania do Czech czy Grecji to murawa i bramka z siatką to standard na każdym boisku szkolnym.
Jeżeli chodzi o mnie to również innym problemem jest to że wychowawcy W-F kładą szczególny nacisk na siatkówkę i koszykówkę, przynajmniej tak u mnie jest. Już mam dość siatkówki nie lubię za bardzo w nia grać a jeżeli chodzi o kosza, to bardzo lubię w niego grać ale szczerze mówiąc również mi się trochę znudził.

Trochę się rozgadałem nie na temat, więc ja popieram kolegę leniupa, ma całkowitą rację, juz wystarczy to ze miejsca w składach klubowych zajmują piłkarze zagraniczni (choć u nas i tak ten problem nie jest wielki w przeciwieństwie do Włoch czy Anglii). Może i jest ż pochodzenia Polakiem, ale wychowali go Anglicy i prezentuej ich styl, ja chcę piłkarzy których sami sobie wytrenowaliśmy.
Bo jeżeli będziemy przyjmować każdego piłkarza który bedzei chciał u nas grac to słowo "reprezentacja kraju" straci sens.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 19:48

franek i johnson z przodu, cofnięty żuraw i nawet z anglią możemy powalczc (tym bardziej że johnson chciałby pokazać co stracili nie biorąc go do rep.) dla mnie byłoby super!! :P
Do JUVEL: ten z AJAXU to chyba sikora ale to jego dziadek był tylko z Polski a jego większość rodziny nie była polakami (więc nie ma co sie dziwić) :?


tytan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 września 2004
Posty: 1
Rejestracja: 09 września 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 11:56

Johnson jest ge*** i sr** na niego. niech zd**** do angli. POLSKA DLA POLAKOW ANGOLE DO PA**!!!!!!!!!!!!!!


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2004, 13:43

tytan pisze:Johnson jest ge*** i sr** na niego. niech zd**** do angli. POLSKA DLA POLAKOW ANGOLE DO PA**!!!!!!!!!!!!!!
Taaa, skoro tak mówisz, to na pewno tak jest :D 8)

Ja nie mam nic przeciwko Johnsonowi, jeśli chciałby grać z orłem na piersi, to czemu nie. A nuż powtórzy sie sytuacja z Olisadebe... Ale trzeba przyznać rację, że nakłady na sport w naszym kraju są bardzo niskie, a od tego w dużej mierze uzależnione są wyniki naszych sportowców. Trzeba zrobić wszystko, aby polski sport był na jak najwyższym poziomie. Tylko kto to zrobi :?: :roll:


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 14:33

Ja jestem całkowicie za. :-D
Jest pewna różnica między Johnsonem, a Olisadebe. Andy ma polskie pochodznie, jest po częsci Polakiem. Jest z tego bardzo dumny.
Mówi, że powołanie do kadry było by wielkim zaszczytem dla niego i to do mnie przemawia.
Oby to była prawda, a nie wywieranie presji na Erikssonie przez Andy'go...


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2004, 21:01

Cóż słyszałem, że Eriksson powoła go na mecz z Hiszpanią więc temat się skończy... Ale w sumie nie wiem czy to jest dobry pomysł. Ja bym to traktował jako chwyt marketingowy. Koleś po Polsku ni panimaju nic ale w koszulce z orzełkiem to prędko?? Nie jest głupi wie, że u Synów Albionu nie zagra to chce się zabezpieczyć. Jak podszkoli swój język (ojczysty :D) to pogadamy a na razie niech się skupi na Crystal Palace!!


ODPOWIEDZ