Puchar Konfederacji - Brazylia 2013

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto Twoim zdaniem wygra Puchar Konfederacji

Czas głosowania minął 30 czerwca 2013, 00:01

Brazylia
27
16%
Japonia
0
Brak głosów
Meksyk
0
Brak głosów
Włochy
70
42%
Hiszpania
30
18%
Tahiti
37
22%
Nigeria
2
1%
 
Liczba głosów: 166
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2013, 23:43

Arbuzini pisze:Słabo wygląda obsada pozycji cofniętego napastnika/ofensywnego pomocnika. W przyszłym roku w walce o wyjazd na Mundial realne szanse mają Insigne i Florenzi. Cassano i Di Natale definitywnie poza kadrą?
El Shaarawy, Insigne. Florenzi to bardziej b2b. Cassano? Mam nadzieję, że w następnym sezonie będzie w lepszej formie fizycznej i pojedzie na mundial. On w tym sezonie, praktycznie nie ruszając się zaliczył 9 asyst w lidze i 3 w Europie. Sam nie zrezygnował, Prandelli też go nie skreślił, w którymś z wywiadów mówił, że daje mu czas, by doszedł do siebie. Jest też jakaś szansa i wielka nadzieja na Giuseppe Rossiego, w ostatnim meczu z Pescarą wszedł na jakiś czas, teraz przed nim okres przygotowawczy i cały sezon. A Totti? Niedawno mówił, że jak w następnym sezonie będzie w równie dobrej formie co w tym, to będzie musiał poważnie się zastanowić czy nie pojechać do Brazylii. Fajnie by było, ale to chyba fantastyka.

Skibil pisze:Prandelli chyba na siłę chciał wystawić Monto i możliwie jak najwięcej zawodników Juventusu. Dlaczego w 4-3-2-1 nie zagrali ani Diamanti, ani Candreva?
Montolivo? A to pomysł z Montolivo grającym obok Pirlo źle wyszedł? Na siłę? Riccardo dzisiaj bardzo mi się podobał.


ObrazekObrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2013, 23:59

De Rossi pisze:Montolivo? A to pomysł z Montolivo grającym obok Pirlo źle wyszedł? Na siłę? Riccardo dzisiaj bardzo mi się podobał.
Nie zrozum mnie źle - nie narzekam na dzisiejszą grę Monto. Tylko już gdy Prandelli grał 4-3-1-2 to na siłę wciskał Ricardo do składu, a tam sobie już nie radził. Tu spokojnie mógł postawić na sprawdzony w Juve duet Pirlo-Marchisio i dołożyć do tego De Rossiego.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2013, 00:57

Jak się wychodzi z tak defensywnym nastawieniem na Hiszpanów/Barcę to w 9 na 10 przypadków kończy się to tak, jak dzisiaj do przerwy.

2:0, 78% posiadania piłki, miliony podań, piętki i tak dalej, czyli tiki taka pełną parą.

W sumie to nie mam pojęcia jak Tabarez mógłby odwrócić losy meczu. Pomodlić się na pewno nie zaszkodzi.

Co do sytuacji na boisku, to dużo machania łapami i jeszcze więcej łapania się za twarz. Hiszpanie niepodzielnie dominują, a Urugwaj z kupą w gaciach nie potrafi 3 razy celnie podać piłki i wyjść za połowę. Środek obrony to jakaś tragedia. Lugano i Godin jak dzieci we mgle; podobnie cała druga linia.

Cavani i Suarez. Jeden gorzej od drugiego, ale przy zerowym wsparciu kolegów, nawet Messi by nic nie zdziałał.

Caceres jak zwykle na lewej obronie. Całkiem przyzwoity występ, ale ma on po swojej stronie Arbeloe, a nie Albe, więc jest łatwiej. Jedna fajna klepa z Suarezem i wyjście z kontrą, co skończyło się 'żółtkiem' dla Pique.

--------------------

Indywidualny przebłysk Suareza i skończyło się na 2:1.

Ofensywa Hiszpanów jest jak Godzilla na sterydach - przepakowana. Wystarczy zobaczyć dla kogo dziś zabrakło miejsca w podstawowym składzie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 10:14

nikt nie skomentował meczu Nigeria - Tahiti ? :prochno: mudżyny objeżdżali ich jak pachoły, mecz przypominał trening niż oficjalne spotkanie. Chętnie obejrzę konfrontację sympatycznych paciorkowców w meczu z Hiszpanią :lol:
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2013, 10:06 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 11:06

Po co taki zespół w takim turnieju!? Już pewnie Szpakowski sobie zaklepał komentowanie meczu Hiszpania - Tahiti, juz to widze jak sie bedzie podniecał kiedy Iniesta przejdzie rajdem 10-ciu zawodników naraz a potem strzeli z piętki...żenua.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 11:17

Wygrali w pucharze Oceanii czy innym takim cudzie to grają, zabronić im nie można :prochno: Hiszpania pewnie się po nich przejedzie okrutnie...


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 11:39

pan Zambrotta pisze:nikt nie skomentował meczu Nigeria - Tahiti ? :prochno: bambusy objeżdżali ich jak pachoły
Niejednokrotnie błaźniąc się przy próbie mijania bramkarza-amatora. :smile:

Wesoły mecz, nie powiem. Ja bardziej niż na ich mecz z Hiszpanią czekam na ten z Urusami; kto strzeli więcej - Cavani, czy Suarez? :)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 15:05

Nie śmiać się proszę, bo ja nie jestem pewien czy z tymi "amatorami" zwyciężyłaby reprezentacja Polski. W końcu dużo słabsi Tahitańczycy od Mołdawii chyba nie są...Hiszpania równie dobrze, może się trochę pomęczyć, wystawiając słabszy skład, który zlekceważy egzotycznych grajków.


Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 15:38

Wojtek pisze:Po co taki zespół w takim turnieju!? Już pewnie Szpakowski sobie zaklepał komentowanie meczu Hiszpania - Tahiti, juz to widze jak sie bedzie podniecał kiedy Iniesta przejdzie rajdem 10-ciu zawodników naraz a potem strzeli z piętki...żenua.
Sprawdź czemu to Puchar KONFEDERACJI, a potem się żal.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 16:01

Tacchinardi. pisze:
Wojtek pisze:Po co taki zespół w takim turnieju!? Już pewnie Szpakowski sobie zaklepał komentowanie meczu Hiszpania - Tahiti, juz to widze jak sie bedzie podniecał kiedy Iniesta przejdzie rajdem 10-ciu zawodników naraz a potem strzeli z piętki...żenua.
Sprawdź czemu to Puchar KONFEDERACJI, a potem się żal.
boże...dzieki żeś mi to uświadomił, bo naprawde kminiłem to od rana!! :angry: ...


piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2013, 23:44

Wojtek pisze:
Tacchinardi. pisze:
Wojtek pisze:Po co taki zespół w takim turnieju!? Już pewnie Szpakowski sobie zaklepał komentowanie meczu Hiszpania - Tahiti, juz to widze jak sie bedzie podniecał kiedy Iniesta przejdzie rajdem 10-ciu zawodników naraz a potem strzeli z piętki...żenua.
Sprawdź czemu to Puchar KONFEDERACJI, a potem się żal.
boże...dzieki żeś mi to uświadomił, bo naprawde kminiłem to od rana!! :angry: ...
Co racja to racja, Mikronezja lepiej wymiata w gałę :roll:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 21:12

Nareszcie Neymar potwierdza aspiracje do miana wielkiego piłkarza.
2 wspaniały gol na turnieju, zobaczymy co będzie dalej... :bravo:


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 21:21

Dos Santos ciekawie gra, chciałbym go zobaczyć w Serie A, w jakimś Lazio, czy innym tego typu drużynie.

Neymar ho ho bardzo ładna brameczka


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 21:55

Po początkowym naporze Brazylii i bramce Neymara spotkanie trochę 'siadło'. Meksykanie coś tam niby próbują, ale wyraźnie brak im argumentów - czyt. jeszcze ze dwóch Dos Santosów. Z kolei gospodarze ograniczają się do wymiany piłki i gry z kontry.

Gdyby ten strzał Daniego wszedł... świetne sytuacyjne uderzenie spod siebie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 23:02

Trzeba przyznać, że oprócz tego że Neymar parę razy przyaktorzył to grał kosmos, genialna ta asysta do Jo.


ODPOWIEDZ