Polska - Włochy we Wroclawiu

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 października 2011, 22:43

Wrocławski port lotniczy jest na tyle mały, że nie będzie to stanowić żadnego problemu. Pytanie czy na tyle szybko dostaniesz się z Maślic na lotnicho?


Obrazek
AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 października 2011, 22:57

Myślałem raczej o BENVENUTO niż o ARRIVEDERCI.
A nóż się jakiegoś Pirloka uda wyhaczyć do zdjęcia...


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 01:58

Mam pytanie do posiadaczy "kart kibica". Ile czekaliście na przysłanie karty? Zapłaciłem za nią online ok. dwóch tygodni temu i ani widu, ani słychu.


Obrazek
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 09:39

Ja wczoraj wlasnie ja otrzymalem :) wiec powinienec miec ja na dniach :) Miala zostac wyslana poleconym , a koperta zostala normalnie wrzucona do skrzynki..


Obrazek
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 11:25

czy to prawda, że 7 listopada mają otworzyc sprzedaz pozostałych biletów?


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 11:55

Radidam pisze:Ja wczoraj wlasnie ja otrzymalem :) wiec powinienec miec ja na dniach :) Miala zostac wyslana poleconym , a koperta zostala normalnie wrzucona do skrzynki..
Śmiech. Też dałem wysyłkę poleconym. A bilety ile idą? Dałem przesyłkę kurierską i minie jutro tydzień od daty zamówienia.


Obrazek
pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 14:14

delakha pisze:Bilety kupione. Wybieramy się sporą grupą juventinich.
Ja, dałem się naciągnąć na tę żenującą kartę kibica. Choć jestem pewien, że za 10 - 14 dni ruszy wolna sprzedaż. Po prostu niecierpliwy chłopak ze mnie :]

Jest bojkot tej smiesznej reprezentacji pzpn'u...
myslalem,ze co nie ktorzy sa bardziej inteligentniejsi.Nie dosc,ze nie za male pieniadze sa bilety to jeszcze wywalacie w bloto tyle kasy na glupi plastik bo komus brakuje do wodki.

Jak lato wam zagra to tak zatanczycie..zalosne

proponuje jeszcze kupic szalik reprezentacji pzpu bez Godla Polski :doh:
aaa i nie zapomnijcie nozyczek zeby skrocic flagi nie wiem jakie tam wezmiecie Polskie czy Wloskie :think:


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 17:08

pawełek89 pisze:Jest bojkot tej smiesznej reprezentacji pzpn'u...
Rozumiem, że w ramach bojkotu Euro też nie będziesz oglądał?


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 17:48

Ouh_yeah pisze:
pawełek89 pisze:Jest bojkot tej smiesznej reprezentacji pzpn'u...
Rozumiem, że w ramach bojkotu Euro też nie będziesz oglądał?
Bojkot pzpnu nie oznacza kompletnego odwrócenia się od repry, przynajmniej tak ja to rozumiem. Samą inicjatywę popieram bo działania pzpnu są żałosne a ceny biletów drogie. Na dodatek repra złożona z farbowanych lisków gra piach. Ale szczerze mówiąc, nie spodziewałbym się efektu. Zresztą skoro mecz z Białorusią odbył się w Niemczech to ja już kompletnie nie rozumiem co ma we łbie Lato i jego kolesie bo podejrzewam, że ten mecz w Polsce dałby dużo więcej pieniędzy.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 19:14

Aha, czyli bojkotujemy mecze z Białorusią w Niemczech bo to repra PZPNu i farbowanych lisków, ale mecze Euro już obejrzymy bo to w końcu biało-czerwoni.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 01 listopada 2011, 20:04

Ouh_yeah pisze:Aha, czyli bojkotujemy mecze z Białorusią w Niemczech bo to repra PZPNu i farbowanych lisków, ale mecze Euro już obejrzymy bo to w końcu biało-czerwoni.
Kuuuuuuuuuuurde, czepiasz się tak, czy naprawdę nie chwytasz?

Bojkotujemy pzpn a nie kadrę. Ja kibicować naszej reprezentacji będę zawsze bo jestem Polakiem ale to nie znaczy, że będę popierał pzpn i selekcjonera. Kibicować przed TV też można a chodzi o to, żeby zaznaczyć swój sprzeciw wobec tego co praktykuje pzpn, to znaczy ceny biletów i jakieś karty kibica.

Meczu z Białorusią nie bojkotowałem samego w sobie, po prostu zastanawiam się po jaką cholerę budujemy w Polsce stadiony jak i tak gramy w Niemczech. Nie rozumiem tego kompletnie, przecież to nijak się nie opłaca.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 09:08

Nie można kibicować kadrze nie nabijając kieszeni PZPNu bo to ich główny produkt przecież.

A mecz z Białorusią został kiedyśtam zakontraktowany pomiędzy związkami jako mecz wyjazdowy Naszych, więc nie mógł się odbyć w Polsce.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 09:51

Dokładnie, z tego co mówiono w mediach, każda reprezentacja musi odbyć określone minimum meczów u siebie jak i na wyjeździe, stąd musieliśmy grać poza granicami RP by ten mecz potraktować jako wyjazdowy. Głupawe przepisy, ale nic nie poradzimy.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 12:10

Kuben pisze:Dokładnie, z tego co mówiono w mediach, każda reprezentacja musi odbyć określone minimum meczów u siebie jak i na wyjeździe, stąd musieliśmy grać poza granicami RP by ten mecz potraktować jako wyjazdowy. Głupawe przepisy, ale nic nie poradzimy.
To nie jest żaden przepis. Te zjawisko o którym piszesz wynika z umówy pomiędzy PZPNem, a firmą SportFive. I w tym kontrakcie jest właśnie ów zapis. Myślę, że każdemu na rękę jest rozgrywanie meczy u siebie, aczkolwiek stacja transmitująca spotkania TVP ponosi zawsze nieco większe koszty organizacji meczów w Polsce.

Bojkoty? Nie mam czasu na pierdoły. Jest Italia w Polsce - trzeba korzystać. Podobnie z EURO.


Obrazek
Ciro85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2006
Posty: 178
Rejestracja: 22 września 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2011, 13:33

blk01 pisze:czy to prawda, że 7 listopada mają otworzyc sprzedaz pozostałych biletów?
Z tego co jest napisane na stronie PZPN-u to tak. Pozostaje czekać i liczyć na to, że bedą jeszcze 7 listopada jakieś dobre miejsca.


ODPOWIEDZ