Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2010, 21:41

Brakuje mi w tych składach Giuseppe Rossiego. Jak dla mnie pewniak w kadrze. Ktoś się orientuje co się dzieje z Paloshim?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2010, 22:13

Meraviglioso pisze:Ktoś się orientuje co się dzieje z Paloshim?
Paloschim? Rezerwowy Parmy. W zeszłym sezonie bodajże 5 goli.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 19:25

ja znalazlem cos takiego
http://sports.yahoo.com/soccer/news?slu ... endlyitaly
Goalkeepers: Federico Marchetti (Cagliari), Salvatore Sirigu (Palermo), Emiliano Viviano (Bologna)

Defenders: Luca Antonini (AC Milan), Davide Astori (Cagliari), Leonardo Bonucci (Juventus), Mattia Cassani (Palermo), Giorgio Chiellini (Juventus), Stefano Lucchini (Sampdoria), Cristian Molinaro (VfB Stuttgart), Marco Motta (Juventus)

Midfielders: Daniele De Rossi (AS Roma), Andrea Lazzari (Cagliari), Claudio Marchisio (Juventus), Ricardo Montolivo (Fiorentina), Angelo Palombo (Sampdoria), Simone Pepe (Juventus)

Forwards: Amauri (Juventus), Mario Balotelli (Inter Milan), Marco Borriello (AC Milan), Antonio Cassano (Sampdoria), Fabio Quagliarella (Napoli), Giuseppe Rossi (Villarreal).
troche skald sie jednak rozni do tego z pierwszego postu...

komentujac jednym zdaniem powiem ze mowcie co chcecie ale molinaro sie doczekal ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 19:43

No, wreszcie oficjalne powołania. Trochę zaskoczeń jest.

1.Fajnie, że w kadrze jest jednak Marchetti, bo niektórzy próbowali zrobić z niego czarną owcę
2. Motta zamiast Maggio - trochę to dziwne, bo ten drugi prezentował się w kadrze bardzo przyzwoicie
3. Szansę dostaje Molek, którego rzekomo nauczono dośrodkowywać w Niemczech (jedenastka sezonu, mimo pół roku gry!), nie ma za to Bocchettiego
4. Astori i Lucchini - jak dla mnie zagadki (Ranocchia już jest zdrowy?)
5. Brak "Pyrlo", szansę dostał Lazzari.
6. Nie ma Pazziniego i Gili, jest Amauri...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
piotrinho1234...

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 480
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 20:09

Same powołania nie cieszą tak jak kroki jakimi będzie podążać Prandelli.
Bardzo podoba mi się stawianie kolejno na zawodników, którzy za 2 lata mogą rozwinąć skrzydła, na graczy w stosunkowo młodym wieku dysponującymi już dużym doświadczeniem,czy piłkarzy dla których przyszłe mistrzostwa europy mogą być ostatnim turniejem w karierze na szczeblu reprezentacyjnym.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2010, 23:12

szczypek jak zwykle pokazał, że jego tematy są tyłka warte.

Amauri rywalizuje o skład jedynie z Boriello. Szanse na debiut są duże.
Gdzie jest Maggio? Fajnie, że jest Motta, ale żeby gość, który podczas jednej połowy zagrał lepiej w RPA niż Criscito cały turniej nie dostał powołania?.
Mówcie co chcecie, ja chcę zobaczyć Molinaro w reprezentacji. Chcę zobaczyć jak on gra. A od tego sezonu zaczynam oglądać Bundesligę i wszystkie mecze stuttgartu :lol:

Jak Pazzini był powołany, to Cassano nie. Teraz Antonio jest w kadrze, Pazzini wyleciał z kadry? W sumie do prewidzenia, już raz Prandelli wykopał z Violi Pazziniego.
Łukasz pisze:1.Fajnie, że w kadrze jest jednak Marchetti, bo niektórzy próbowali zrobić z niego czarną owcę
co nie zmienia faktu, że to przeciętny bramkarzyna.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 07:48

pan Zambrotta pisze:
Łukasz pisze:1.Fajnie, że w kadrze jest jednak Marchetti, bo niektórzy próbowali zrobić z niego czarną owcę
co nie zmienia faktu, że to przeciętny bramkarzyna.
W lidze w ostatnich dwóch sezonach pokazywał coś zupełnie innego.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 10:23

Kogoś dziwi powołanie Molinaro? To ja zapytam: a kogo mają Włosi lepszego na tej pozycji? Criscito jest mocno przereklamowany. Molinaro jest w defensywie bardzo trudny do przejścia, włącza się do akcji ofensywnych. Pal licho czy umie dośrodkowywać (choć wydaje mi się, że już się nauczył, z tego co widziałem z jego meczów w Niemczech, a nawet pod koniec kadencji Ranieriego już mu to w miarę wychodziło), ale potrafi zagrać z klepki, stworzyć przewagę wraz ze skrzydłowym, krótko mówiąc z przodu tez dużo daje (w sensie sportowym, bo wiem, że zaraz by mnie ktoś zripostował i tekst wylądowałby w dziale "Cytaty z Juvepoland" :) ). Poza tym wybór do jedenastki sezonu w Bundeslidze dużo mówi.

Zrobiliśmy wielki błąd oddając go. Teraz możemy cały sezon męczyć się z drwalem Paolo i jego baloniastymi wrzutkami, których nie cierpię bardziej, niż wywalania Molka w trybuny.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2010, 11:01

pan Zambrotta pisze:szczypek jak zwykle pokazał, że jego tematy są tyłka warte.
Twój poziom. Tam gdzie kupa wita świat. Nie będziesz miał problemów z aklimatyzacją.

Łolaboga, nie sprawdziłem źródła wówczas, co nie zmienia faktu, że powołania są jakie są. Doczekał się Amauri. Szczerze mówiąc, życzę mu najlepszego. Miał trochę pecha, ale może w tym sezonie pokaże na co go stać, oby, bo nie mamy innego wyjścia. Doczekał się Balotelli. Ciekawi mnie reakcja tych, którzy śpiewali "se saltelli muore Balotelli". Może połączy ich duch jedności, solidarności, a reprezentant Ghany rozkocha w sobie całe piłkarskie Włochy... Doczekał się Cassano. Źle. Kadra doczekała się Cassano.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2010, 20:52

Może ktoś chętny zobaczyć I występ Amauriego w Italii ?

Transmisja na Veetle polecam ;)

Na pierwszy rzut oka Amauri się stara (pewnie nie chce wylecieć po pierwzym meczu czego mu nie życze)
Balotelli :lol: 4 minuty już 2 strzały

Przy okazji skład: 5 naszych grajków

4-3-3 Sirigu; Motta, Bonucci, Chiellini, Molinaro; Pepe, De Rossi, Palombo; Balotelli, Amauri, Cassano.


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2010, 22:01

No to w plecy. Chiellini nie upilnował <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Sky is the limit!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2010, 11:33

Molinaro nic nowego. Ogólnie sprawia wrażenie chłopaka z ulicy, który jedyne co potrafi to podać do najbliższej osoby i czasem biec do przodu.
Ballotelli nieźle, dużo wiatru robił Cassano. Szkoda, że brakuje miejsca dla Quagliarelli, chłop zasługuje na to.
Nie wiem, co w kadrze robi Boriello... Pazzini albo Gila to piłkarze przewyższający go o dwie klasy.
Co do "cudzoziemca" - Amauri widać duże chęci, mam nadzieje że pojedzie tak cały sezon. Wczoraj jedna okazja do dobycia gola.
Motta tragedia, szkoda że nie zainteresowaliśmy się tym Cassanim.
Środek Chiellini-Bonucci :ok: zapowiada się ciekawie.
Jakieś Sirugu-śrugu i inne wiwiany to wynalazki. We Włoszech nie ma godnych następców Buffona. Jest tylko o 4 lata młodszy Amelia.


Ktoś mi powie, czemu ta kadra "spóźniła się" 2 miesiące? Tym bardziej widać było jak Lippi się zeszmacił swoimi powołaniami. Iaquinta, Cannavaro i Criscito? he he...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2010, 11:43

pan Zambrotta pisze: Nie wiem, co w kadrze robi Boriello... Pazzini albo Gila to piłkarze przewyższający go o dwie klasy.
Pazza i Gila mają pewne miejsce. Potrzeba jednak trzeciego strikera i dlatego wczoraj zagrali Boriello i Amauri, Prandelli chciał wybrać.
pan Zambrotta pisze: Jakieś Sirugu-śrugu i inne wiwiany to wynalazki. We Włoszech nie ma godnych następców Buffona. Jest tylko o 4 lata młodszy Amelia.
Amelia? Widziałeś jak grał w zeszłym sezonie czy żyjesz wspomnieniami? Do Milanu przychodzi na ławkę, Marchetti i Sirigu są obecnie lepszymi bramkarzami.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2010, 12:06

Łukasz pisze:Pazza i Gila mają pewne miejsce. Potrzeba jednak trzeciego strikera i dlatego wczoraj zagrali Boriello i Amauri, Prandelli chciał wybrać.
Powołał najsilniejszy skład, a jedynie wysunietych napastników "testował"? Prandelli już raz wyrzucił Pazziniego z Violi, coś może być na rzeczy. Poza tym, czy Gila grał kiedyś na szpicy w trzyosobowym ataku?
pan Zambrotta pisze: Jakieś Sirugu-śrugu i inne wiwiany to wynalazki. We Włoszech nie ma godnych następców Buffona. Jest tylko o 4 lata młodszy Amelia.
Amelia? Widziałeś jak grał w zeszłym sezonie czy żyjesz wspomnieniami? Do Milanu przychodzi na ławkę, Marchetti i Sirigu są obecnie lepszymi bramkarzami.
a czym żyjesz patrząc na Marchettiego? to przeciętny bramkarzyna, w sile wieku już. Sirugu-śrugu nawet nie widziałem nigdy w akcji.

W tej kadrze brakuje mi Maggio. I mimo wszystko Zambrotty.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2010, 12:21

pan Zambrotta pisze: Powołał najsilniejszy skład, a jedynie wysunietych napastników "testował"? Prandelli już raz wyrzucił Pazziniego z Violi, coś może być na rzeczy. Poza tym, czy Gila grał kiedyś na szpicy w trzyosobowym ataku?
Grał. W Violi i u Lippiego. Nie powołał wcale najsilniejszego składu, brał pod uwagę ilość rozegranych sparingów. Pazza i Gila mają pewne miejsce, kwestią otwartą jest to, czy tym trzecim będzie Amauri czy Boriello.
pan Zambrotta pisze:a czym żyjesz patrząc na Marchettiego? to przeciętny bramkarzyna, w sile wieku już. Sirugu-śrugu nawet nie widziałem nigdy w akcji.
Czym? Formą w lidze, prosta rzecz. To, że kogoś nie widziałeś, nie jest przekonującym argumentem. Sirigu i Marchetti w zeszłym sezonie grali dobrze, Amaelia - słabo. Rachunek dość prosty.
pan Zambrotta pisze:W tej kadrze brakuje mi Maggio. I mimo wszystko Zambrotty.
Zambro raczej szans nie odostanie, bo to by było powieleni błędu Lippiego z Cannavaro, ale Maggio raczej w tej kadrze będzie, tak jak pisałem na początku.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ