Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 21:04

Kamex22 pisze:Brawo dla nowego nabytku Milanu. Pieknie zlamal linie spalonego i dal sie ograć.
I tak powinien się cieszyć,ze czerwieni sędzia nie wyjął, Asensio miałby 100% okazje.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 21:28

Do strzelenia bramki Hiszpania zdecydowana prxewaga, potem troche sie wyrownało.

U Włochów nie podoba mi się środek pomocy, kompletnie zdominowany. Poza tym Bonucci kilka błędów. Insignie gubi się w dryblingu, Candreva nie umie momentami przyjąć, ale ma jakies blyski. Nieruchawy to w ogole jest na boisku?

Spinazzola za to tak biega hmm dostojnie, duzy spokoj nawet pod presja, podoba nmi sie, mimo ze bledow sie nie ustrzegl.

Na druga polowe Berna za Candreve, jkakis srodkowy pomocnik za Immobile zmiana na 4-3-3 i po dwie bramki. Remis wystarczy aby wyprzedzic Hiszpanie.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 21:36

Czy to był kolejny rykoszet pana Leonarda? W każdym razie było bardzo blisko i generalnie można robić facepalm jeśli znajduje się w świetle bramki przy strzale zza szesnastki.

Wstyd, że widząc garbaty atak made in Torino i Venture na ławce w ogóle oczekiwałem jakieś gry.

Jesli ktoś rzewnie opłakiwał Spinazzole polecam druga połowę, pewnie mu przejdzie.


calma calma
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 21:40

Pluto pisze:Czy to był kolejny rykoszet pana Leonarda? W każdym razie było bardzo blisko i generalnie można robić facepalm jeśli znajduje się w świetle bramki przy strzale zza szesnastki.

Wstyd, że widząc garbaty atak made in Torino i Venture na ławce w ogóle oczekiwałem jakieś gry.

Jesli ktoś rzewnie opłakiwał Spinazzole polecam druga połowę, pewnie mu przejdzie.
Ocenianie zawodnika po jednym meczu gdzie na razie w lidze odstawiany przez trenera na boczny tor a nawet niektórzy twierdzili,ze od treningów to naprawdę super pomysł:)


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 21:43

Kamex22 pisze:Do strzelenia bramki Hiszpania zdecydowana prxewaga, potem troche sie wyrownało.

U Włochów nie podoba mi się środek pomocy, kompletnie zdominowany. Poza tym Bonucci kilka błędów. Insignie gubi się w dryblingu, Candreva nie umie momentami przyjąć, ale ma jakies blyski. Nieruchawy to w ogole jest na boisku?

Spinazzola za to tak biega hmm dostojnie, duzy spokoj nawet pod presja, podoba nmi sie, mimo ze bledow sie nie ustrzegl.

Na druga polowe Berna za Candreve, jkakis srodkowy pomocnik za Immobile zmiana na 4-3-3 i po dwie bramki. Remis wystarczy aby wyprzedzic Hiszpanie.
Jesli Wlosi ostro zaatakuja to wysoko przegraja. Hiszpania ma dobrych szybkich pilkarze ktorze sa w stanie wykorzystac wolnego pola i skontrowac.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 21:43

1. Verratti irytuje mnie swoimi nonszalanckimi podaniami do tyłu. Robi to w PSG, robi to w reprezentacji. Nigdy się tego nie oduczy? Co mecz to to samo.
2. Czy tylko mi się wydaje, że reakcja Bonucciego przy drugiej bramce dla Hiszpanów jest jego drugim charakterystycznym zachowaniem?

Mecz taki... stricte eliminacyjny. Nie grzeje mnie.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 22:10

AdiJuve pisze:
Pluto pisze:Czy to był kolejny rykoszet pana Leonarda? W każdym razie było bardzo blisko i generalnie można robić facepalm jeśli znajduje się w świetle bramki przy strzale zza szesnastki.

Wstyd, że widząc garbaty atak made in Torino i Venture na ławce w ogóle oczekiwałem jakieś gry.

Jesli ktoś rzewnie opłakiwał Spinazzole polecam druga połowę, pewnie mu przejdzie.
Ocenianie zawodnika po jednym meczu gdzie na razie w lidze odstawiany przez trenera na boczny tor a nawet niektórzy twierdzili,ze od treningów to naprawdę super pomysł:)
Oglądam i komentuję to co widzę, spokojnie nikt na podstawie forum nie podejmie decyzji o jego przyszłości. :P
Nie przekonuje mnie ta kadra. Propozycja Conte to była jeszcze prostsza piłka, być może nawet prostacka ale była konsekwentnie realizowana i przede wszystkim broniła ja liczba bramkowych sytuacji. Dzisiaj Włosi tańczą jak im Hiszpanie zagrają, z piłką przy nodze i broniąc się.
Berna wchodzi.. no ale przecież nie gra w lidze. :P
Ostatnio zmieniony 02 września 2017, 22:21 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 22:14

Eder :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Czy tam naprawdę nie było nikogo innego na ławce? :doh:

EDIT:
Morata robi to co zwykle :D (żeby nie było, to miałem na myśli wywracanie się)
Ostatnio zmieniony 02 września 2017, 22:21 przez panlider, łącznie zmieniany 2 razy.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 22:15

Polakom nie kibicuję ani ich nie oglądam dlatego szykowałem się na dziś. Widzę jednak, że straszną lipę Włosi grają i podtrzymuję swoje zdanie, że Ventura to nie jest dobry materiał na szkoleniowca.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 22:18

MRN pisze:Polakom nie kibicuję ani ich nie oglądam [...]
Raczej nie ma się czym chwalić :facepalm:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 22:23

Reprezentacja Włoch w piłce nożnej istnieje tylko teoretycznie.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 22:23

A czy to zbrodnia nie kibicować reprezentacji Polski? Wolna wola każdego i nie podlega to pod żaden paragraf :prochno:

Włosi beznadzieja. Bonucci chyba nie walnął mowy motywacyjnej przed meczem.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 22:37

Zero pomysłu na grę, najbardziej beznadziejny chyba środek pomocy. De Rossi - Verratti...


FORZA JUVE!!!
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 22:45

Wiadomo było, że Ventura to wuefista, a ponadto skład obecnej Italii, na papierze wygląda chyba gorzej od orłów Nawałki...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2017, 22:47

MRN pisze:Polakom nie kibicuję ani ich nie oglądam
Ehehe,napisz to jeszcze z piętnaście razy...bez kitu jakiś problem mentalny,że musisz to w ogóle ogłaszać publicznie i to jeszcze kilka razy pod rząd.Na tym polega wolność sumienia iż każdy robi to co uważa za właściwe dla siebie


ODPOWIEDZ