Reprezentacja Polski - sparingi

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 12:24

Wesoł pisze:Smok-u - dla mnie większym wstydem jest fakt że sięgamy po najemników, niż nieudolność Rasiaka.
Oczywiście, możesz mieć do tego pełne prawo, jednak jakby Polański na ME, strzelił bramkę dającą nam wyjście z grupy, też byś był przeciwnikiem ściągania najemników?
francois pisze:Rasiak miał mecze udane i nieudane. Faktem jest, że przez kilka ładnych lat był w kadrze widziany i to przez kilku selekcjonerów. I za to należy mu się szacunek.
Owszem tylko te pierwsze można policzyć na palcach jednej ręki, a tych drugich było o wiele więcej.

Rozumiem wasze spojrzenie na taką sytuację, ale (podkreślę jeszcze raz), dopóki oni będą chcieli grać w kadrze i będą to robić w miarę fachowo, jestem jak najbardziej za. Czekam jeszcze na Perquisa bo ta nasza obrona jest tragiczna.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 12:42

Smok-u pisze:
Wesoł pisze:Smok-u - dla mnie większym wstydem jest fakt że sięgamy po najemników, niż nieudolność Rasiaka.
Oczywiście, możesz mieć do tego pełne prawo, jednak jakby Polański na ME, strzelił bramkę dającą nam wyjście z grupy, też byś był przeciwnikiem ściągania najemników?
"Wolę polskie gówno w polu, niż fijołki w Neapolu". Najemników można zatrudniać w klubach, a nie w reprezentacji. Polanskiego nie zaakcpetuję w reprezentacji nawet jak zostanie królem strzelców EURO.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 12:45

Tak czytam te wpisy i wychodzi wasza zwykła polaczkowość. Najpierw wszyscy jęczą, że uciekają nam perełki pokroju Podolskiego, a teraz wszystko idzie w drugą stronę i jęczycie, że nie chcecie obcokrajowców. Kocham ten kraj :lol:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 12:50

pan Zambrotta pisze:Tak czytam te wpisy i wychodzi wasza zwykła polaczkowość. Najpierw wszyscy jęczą, że uciekają nam perełki pokroju Podolskiego, a teraz wszystko idzie w drugą stronę i jęczycie, że nie chcecie obcokrajowców. Kocham ten kraj :lol:
To bardzo mądra wypowiedź !
Smok-u pisze:
Wesoł pisze:Smok-u - dla mnie większym wstydem jest fakt że sięgamy po najemników, niż nieudolność Rasiaka.
Oczywiście, możesz mieć do tego pełne prawo, jednak jakby Polański na ME, strzelił bramkę dającą nam wyjście z grupy, też byś był przeciwnikiem ściągania najemników?
Wtedy wszyscy zapomną spokojnie.

Vimes pisze:
"Wolę polskie ### w polu, niż fijołki w Neapolu". Najemników można zatrudniać w klubach, a nie w reprezentacji. Polanskiego nie zaakcpetuję w reprezentacji nawet jak zostanie królem strzelców EURO.
Wracaj na wiejską czyt. temat Polityka


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 12:50

pan Zambrotta pisze:Tak czytam te wpisy i wychodzi wasza zwykła polaczkowość. Najpierw wszyscy jęczą, że uciekają nam perełki pokroju Podolskiego, a teraz wszystko idzie w drugą stronę i jęczycie, że nie chcecie obcokrajowców. Kocham ten kraj :lol:
A tak konkretnie Miśku, to kto jęczy, że uciekają nam perełki?


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 12:52

Vimes pisze:
pan Zambrotta pisze:Tak czytam te wpisy i wychodzi wasza zwykła polaczkowość. Najpierw wszyscy jęczą, że uciekają nam perełki pokroju Podolskiego, a teraz wszystko idzie w drugą stronę i jęczycie, że nie chcecie obcokrajowców. Kocham ten kraj :lol:
A tak konkretnie Miśku, to kto jęczy?
Ty, inni userzy JP, kibice, piłkarze, menadżerowie tych piłkarzy, dziennikarze. Wszyscy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 12:58

pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:
pan Zambrotta pisze:Tak czytam te wpisy i wychodzi wasza zwykła polaczkowość. Najpierw wszyscy jęczą, że uciekają nam perełki pokroju Podolskiego, a teraz wszystko idzie w drugą stronę i jęczycie, że nie chcecie obcokrajowców. Kocham ten kraj :lol:
A tak konkretnie Miśku, to kto jęczy?
Ty, inni userzy JP, kibice, piłkarze, menadżerowie tych piłkarzy, dziennikarze. Wszyscy.
Chodziło mi o te "uciekające perełki", bo jakoś nie przypominam sobie, żebym wylewał żale z powodu tego, iż jakaś nam uciekła. Zatem odśwież mi pamięć, jeżeli o czymś zapomniałem.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 13:22

pan Zambrotta pisze:Tak czytam te wpisy i wychodzi wasza zwykła polaczkowość. Najpierw wszyscy jęczą, że uciekają nam perełki pokroju Podolskiego, a teraz wszystko idzie w drugą stronę i jęczycie, że nie chcecie obcokrajowców. Kocham ten kraj :lol:
Prawda. Jęczeli. Ale tutaj każdy jęczy, że Polanski to żadna perełka. Tym bardziej, że graczy mamy wcale nie gorszych na tą pozycje.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 13:37

Vimes pisze:
pan Zambrotta pisze:
Vimes pisze:
A tak konkretnie Miśku, to kto jęczy?
Ty, inni userzy JP, kibice, piłkarze, menadżerowie tych piłkarzy, dziennikarze. Wszyscy.
Chodziło mi o te "uciekające perełki", bo jakoś nie przypominam sobie, żebym wylewał żale z powodu tego, iż jakaś nam uciekła. Zatem odśwież mi pamięć, jeżeli o czymś zapomniałem.
Dobra, neich Ci będzie - wszysy, tylko nie madmo/Vimes.
BTW, nie Dorabiasz czasem jako kierowca autobusu?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 13:46

zoff pisze: Prawda. Jęczeli. Ale tutaj każdy jęczy, że Polanski to żadna perełka. Tym bardziej, że graczy mamy wcale nie gorszych na tą pozycje.
Wymień mi lepszych proszę


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
samy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 265
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 14:05

Pierwszy lepszy przykład, Przemek Kaźmierczak.


TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 14:06

FalsoVero pisze:
zoff pisze: Prawda. Jęczeli. Ale tutaj każdy jęczy, że Polanski to żadna perełka. Tym bardziej, że graczy mamy wcale nie gorszych na tą pozycje.
Wymień mi lepszych proszę
Matuszczyk,Murawski (który przyćmił z Gruzją Ojgena).


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 14:19

FalsoVero pisze:
zoff pisze: Prawda. Jęczeli. Ale tutaj każdy jęczy, że Polanski to żadna perełka. Tym bardziej, że graczy mamy wcale nie gorszych na tą pozycje.
Wymień mi lepszych proszę
Napisałem nie gorszych. Murawski, Dudka a w przyszłości pewnie Matuszczyk i Borysiuk.


Obrazek
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 14:23

samy pisze:Pierwszy lepszy przykład, Przemek Kaźmierczak.
Pozdrawiam serdecznie!

Co do Matuszyczka faktycznie chłopak ma talent ale jest bardzo nierówny, Murawski jakoś mnie nie przekonuje a Dudka? Ten chłop to wielka niewiadoma


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
samy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 265
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2011, 14:31

FalsoVero pisze:
samy pisze:Pierwszy lepszy przykład, Przemek Kaźmierczak.
Pozdrawiam serdecznie!

Najlepszy defensywny pomocnik Ekstraklasy, jeden z najlepiej grających głową piłkarzy w lidze, z ciągiem na bramkę. Kluczowy zawodnik wicemistrza Polski. Ok, nie zasługuje na szanse, pewnie dlatego, że nie szkolił się w Niemczech i potrafi mówić składnie po Polsku. Możesz sobie podać ręke ze Smudą.

Pozdrawiam również

I nie, że mam coś do Polańskiego. Sądze tylko, że teraz Smuda zamiast dawać szansę tym, którzy się w lidze Polskiej wyróżniają, to będzie szukał na siłe piłkarzy na zachodzie, którzy potencjałem nie przewyższają ligowców.


ODPOWIEDZ