El MŚ 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
lukasz9013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 162
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 15:02

Moim zdaniem to lepiej żeby Polacy nie zakwalifikowali sie, niż skompromitowali na mundialu


Obrazek

Spokój to kłamstwo. Jest tylko pasja.
Dzięki pasji osiągam siłę.
Dzięki sile osiągam potęgę.
Dzięki potędze osiągam zwycięstwo.
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 15:09

lukasz9013 pisze:Moim zdaniem to lepiej żeby Polacy nie zakwalifikowali sie, niż skompromitowali na mundialu
Patriotyzm jak się patrzy :doh:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 15:18

lukasz9013 pisze:Moim zdaniem to lepiej żeby Polacy nie zakwalifikowali sie, niż skompromitowali na mundialu
To lepiej skompromitować się w eliminacjach ?Wątpię.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 02 września 2008, 18:33

Czyli co najlepiej rzutem na taśmę w marnym stylu awansować do finałów MŚ i potem coś ugrać niż odwrotnie...


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 13:53

W sumie tyczy się to kadry :

http://sport.wp.pl/wid,10326364,kat,174 ... caid=168c5

Wichniarek został piłkarzem miesiąca w Bundeslidze. To nie lada wyróżnienie bo jest to bardzo silna liga, patrząc na to jakie gwiazdy tam grają.
Wichniarek w Bielefeldzie jest niekwestionowaną gwiazdą. Kibice go uwielbiają a trener ponoć uważa, że bez niego Arminia byłaby skazana na spadek z Bundesligi.

Beenhakker już raz uległ presji mediów i powołał Brożka. Pozostaje liczyć, że i tym razem ulegnie i Artur dostanie szansę.

Swoją drogą Saganowski został powołany awaryjnie w związku z kontuzją Brożka. Dobrze, że nie Zahorski... Pewnie gdyby nie fakt że Górnik jest ostatni w tabeli to Zahorski dostałby powołanie zamiast Saganowskiego :lol:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 15:50

Ani Saganowski, ani tez Zahorski reprezentacji nie zbawia. Nie rozumiem dlaczego Leo nadal nie powoluje Wichniarka, Sikory czy tez Jelenia. Juz zaczynam miec tego dosyc. W kadrze nie powinno byc rownych i rowniejszych.. A koncepcja trenera? Heh nic nie warta.

Czekam na dzien kiedy wkoncu kadre obejmie Kasperczak. Zwyczajnie Leo teraz kreci nosem, obiecywal gruszki na wierzbie.. A jak jest, sami wiemy. Teraz wszystko odkreca..
Poczul sie pewny i zgrywa filozofa. Zaden Holender nie powinien robic nas w "bambuko".

Dziwne, ze Pazdana nie powolal :shock:

alex_KiNiO pisze:A właśnie a propos Wichniarka: został wybrany piłkarzem miesiąca Bundesligi :-D szkoda że Leo nie powołał go na najbliższe mecze...
Jakbys czytal posty w temacie widzialbys juz, ze ktos juz to napisal.. A ty powtarzasz niepotrzebnie post o tej samej tresci, nic nie dodajac.
Jak dla mnie zwykle nabijanie

A tutaj masz fragment posta
steru pisze:
Wichniarek został piłkarzem miesiąca w Bundeslidze. To nie lada wyróżnienie bo jest to bardzo silna liga, patrząc na to jakie gwiazdy tam grają.
:
Ostatnio zmieniony 04 września 2008, 17:22 przez Nevermind, łącznie zmieniany 1 raz.


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 17:17

A właśnie a propos Wichniarka: został wybrany piłkarzem miesiąca Bundesligi :-D szkoda że Leo nie powołał go na najbliższe mecze...


Edit: Sorry, ale zwróciłem uwagę na ostatni post tylko.

Jednak uważam, że w tej chwili Brożek i Wichniarek są w wielkiej formie i zasługują na powołanie do kadry. Oczywiście Brożek jest powołany jednak prawdopodobne że wykluczy go z gry kontuzja. I nie uważam, że skoro nie pokazali do tej pory wiele w reprezentacji to nie należy dawać im szansy. Skoro dobrze grają w swoich klubach to dlaczego nagle w reprezentacji mają mieć jakąś "blokadę"... Wichniarkowi zmarła niedawno mama i sam mówił że bardzo go to zmieniło psychicznie, a to może mieć wpływ na grę.
Ostatnio zmieniony 04 września 2008, 20:51 przez alex_KiNiO, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 17:23

alex_KiNiO pisze:A właśnie a propos Wichniarka: został wybrany piłkarzem miesiąca Bundesligi :-D szkoda że Leo nie powołał go na najbliższe mecze...
poczytaj to co pisali inni zanim napiszesz swoje :| :angry:

Piszecie że chcecie by ulegał presji mediów i powoływał zawodników... ale popatrzcie na to też z innej strony: Wichniarek i Brożek w reprezentacji nie pokazują nic :| z resztą ostatnio polska kadra prezentuje sobą poziom taki sam jak orange ekstraklasa...


Obrazek
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 17:39

Piszecie że chcecie by ulegał presji mediów i powoływał zawodników... ale popatrzcie na to też z innej strony: Wichniarek i Brożek w reprezentacji nie pokazują nic
Tyle że teraz to Brożek jest w życiowej formie...Naprawdę dziwne by było dla mnie gdyby Leo go nie powołał.
A poza tym to Brożek za dużo w kadrze sobie nie pograł...


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 września 2008, 18:25

A kiedy Wichniarek mial sie pokazac?
Mial 45 minut w meczu z Czechami. Zagral poprawnie, swietnie grajac w powietrzu i zdobywajac mase pilek..
Jelen wkoncu gra na poziomie..


Dlatego smiesza mnie komentarze Leo ktory twierdzi, ze w Polsce brakuje napastnikow.
Najbardziej szkoda mi Artura, ktory zeszly sezon mial udany a teraz strzela na zawolanie..


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 19:04

Kowalczyk to jest pomylka, Kowalczyk najgorszy jest...
Jest Blaszczykowski i dlugo, dlugo nic. Przedziwne zmiany Leo. Gralismy 4 czy 3 obroncami? Skoro 3, to dlaczego gral ten gwiazdor Dynama?

PS. PZPN - Oddajcie pieniadze!(bilety od 50 do 250 zl...)


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 19:06

No i za nami pierwszy mecz w eliminacjach MŚ. Kolejny mecz bez zwycięstwa, stojący na żenującym poziomie. Ale po kolei...

Wyjściowa jedenastka i pierwsze zaskoczenia. Piszczek na szpicy. Gramy tylko jednym napastnikiem. Co do cholery on tam robił? Nawet przy powołaniach jego nazwisko było wymieniane w gronie pomocników. Szczerze nie pamiętam kiedy widziałem go w reprezentacji na tej pozycji. Mając w składzie Lewandowskiego i Saganowskiego - Leo dokonał złego wyboru. Ogromny minus dla trenera.

Jeśli przez część pierwszej połowy gra mogła się podobać to tylko za sprawą Błaszczykowskiego. Jak było jakieś zagrożenie pod bramką Słoweńców, to za sprawą ataku prawą stroną boiska. Potem gol, który nas uśpił i obrót spraw o 180 stopni. Słowenia dochodziła coraz częściej do głosu a nasza defensywa udowodniła jak beznadziejnie grać potrafi.

Po takiej pierwszej połowie spodziewałem się w drugiej części meczu wprowadzenia Lewandowskiego. Niestety się przeliczyłem. Zamiast niego treneiro wolał wstawić Saganowskiego, który dojechał do kadry awaryjnie i to zmianę przeprowadził 20 minut przed końcem spotkania... No cóż może kontuzja Bosackiego trochę skomplikowała sprawy ale problemu by nie było gdyby nie głupia zmiana Murawskiego na Bandrowskiego. Kolejne minusy dla trenera.

Podsumowując : słaba gra, słabi piłkarze i remis, ze wskazaniem na Słowenię, bo to ona miała więcej sytuacji do strzelenia drugiej bramki. Panie trenerze daj pan spokój. Z taką grą to my w San Marino bramki nie strzelimy...


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 19:14

Tak Kowalczyk to pomyłka. Mi się wydaje , że tam było trochę więcej pomyłek. Pomyłka nr 2 to gramy u siebie bez napastnika więc jak można wygrać mecz. Z tego co komentator mówił to Piszczkowi zdarza się grać na prawej obronie. Następny Murawski on niech zapomni o reprezentacji na dobrych parę miesięcy albo na zawsze. Krzynówek ewidentnie niech zacznie grać w klubie, a później można go powoływać. Chłop piłki nie umie przyjąć odskauje mu z prostych zagrań. Pomijając już fakt z 31 minuty kiedy powinien oddać strzał z pierwszej piłki i wbić gole to jemu minimalnie piłka odskoczyła co uniemożliwiło strzelenie drugiego gola. W drugie połowie miałem wrażenia jak by to Słowenia grała u siebie. Oprócz Kuby można by jeszcze pochwalić Żewłakowa i to chyba tyle. Może Sagan jak by wszedł wcześniej.
Leo why?


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 19:31

Urywki oglądałem i rzeczywiście źle to wygladało. Ale jedno, co mnie dziwi w naszej reprezentacji od kilku lat to... koszulki. :lol: Tak, wiem - znalazłem idealny moment na czepianie się.
Wszystkie drużyny mają umieszczone na piersi logo swojej federacji. I to wszystko. A my oprócz logo federacji, mamy dowalone po drugiej stronie godło narodowe. Po co w takim razie się ograniczać? Na środku mozna walnąć jeszcze flagę, a na pępku umieścić mini-mapkę Polski. Wtedy już każdy skapnie się, z jakiego kraju pochodzi ta reprezentacja. Nie zaszkodzi jeszcze walnąć na plecy tekst Bogurodzicy i wrócić do Husarii na całym stroju.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 06 września 2008, 19:46

Spotkanie żenujące, z takimi zespołami powinniśmy na luzie wygrywać, a tu wręcz przeciwnie, bo powinniśmy przegrać. Oprócz Błaszczykowskiego reszta grała piach. Lewandowski ostatni dobry mecz rozegrał przeciwko Portugalii.

Leo ma szczęście że gramy teraz z San Marino, chłopcy strzelą kilka bramek, i wizerunek reprezentacji wśród niektórych się poprawi :whistle:

Natomiast na trybunach jakieś nieporozumienie. Bo nie mam pojęcia co tam robił trans wielka Wisła. :|


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
ODPOWIEDZ