El MŚ 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2008, 17:14

Okoni pisze:Powiem tak: "Ten kto pisał scenariusz tego meczu do 85' tworzył film fantastyczny, a od 85' komediodramat" :angry:

Porażka bardzo boli bo w grze nie byliśmy gorsi od Słowaków, o porażce zadecydował indywidualne błędy... :doh: . Pierwsza bramka to ewidentny błąd Borubara, Dudka faktycznie mógł mu trochę przeszkadzać, ale takie piłki powinien łapać bramkarz. Druga bramka to już sam nie wiem co tam się działo :/ .

Na większych fajtłapów wyszli już chyba tylko piłkarza Bayernu, przegrywając z MU po dwóch bramkach w 90' w finale LM i piłkarze Getafe remisując 3-3 z Bayernem... :|
Dorzuć jeszcze do tego Dudek Dance w Stambule... Bo przegrać, wygrywając po pierwszej połowie 3:0 to też trzeba umieć.
Ale rzeczywiście: tak frajerskie porażki są dość rzadkie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
meloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2008
Posty: 236
Rejestracja: 17 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 października 2008, 17:31

Jacques pisze:Ale przecież Listkiewicz nie zwolni Benhakeera ...
paku pisze:Mówiło się że jeżeli Leo nie zdobędzie 4 punktów w tych meczach, ma odejść. Więc czekam...
No i kto miałby go niby zastapic?
Juventino90 pisze:Uwazam, ze Boruc przegral caly mecz.
Jak mozna przegrac "cały" mecz 2-1 a zawinic przy jednej bramce? :lol:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 16 października 2008, 17:35

juvelook pisze: Jak mozna przegrac cały mecz 2-1 a zawinic przy jednej bramce? :lol:
Sam sobie odpowiedz na to pytanie :smile: .
Skoro przegral, to widocznie mozna :prochno: ..

PS: Wlasnie ciebie brakowalo mi do dyskusji na poziomie :prochno:
juvelook pisze:
Jacques pisze:Ale przecież Listkiewicz nie zwolni Benhakeera ...
paku pisze:Mówiło się że jeżeli Leo nie zdobędzie 4 punktów w tych meczach, ma odejść. Więc czekam...
No i kto miałby go niby zastapic?
Stefan Majewski :prochno:

Co Benhakker mogl zrobic wobec nieudolnosci Dudki i Boruca? :lol:
NIC

A to, ze do kadry powoluje Pazdanow i Zahorskich to juz inna sprawa..


Giacobbneri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2007
Posty: 348
Rejestracja: 12 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 października 2008, 18:02

juvelook pisze:
Jacques pisze:Ale przecież Listkiewicz nie zwolni Benhakeera ...
paku pisze:Mówiło się że jeżeli Leo nie zdobędzie 4 punktów w tych meczach, ma odejść. Więc czekam...
No i kto miałby go niby zastapic?
Benhakeer to ścisła światowa czołówka pod względem zarobków. 1 mln euro pensji + premie i dodatki. Gdzieś czytałem, że wychodzi przez te dwa lata łącznie 3-3.5 mln euro za takie pieniądze można mieć praktycznie wszystkich trenerów świata ...

Według mnie czas jest optymalny. Wciąż mamy szanse na awans do MŚ 2010, a nowy trener miałby czas na przebudowę drużyny pod kątem ME 2012.

Personalnie kto ? Z polskich trenerów widziałbym Kasperczaka. Cenię też Skorże ale jeszcze za wcześnie. Z zagranicznych ? W temacie o Ranierim podałem listę nazwisk trenerów z nazwiskiem bez pracy. Wcale nie mała lista ... Zaczynając od dobrze nam znanych utytułowanych trenerów i zawodników jak Deschamps czy Mancini po mającego polskie korzenie Avrama Granta czy czeskiego ultraofensywnego trenera Zdenka Zemana ...


patryks14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 16 lipca 2007

Nieprzeczytany post 17 października 2008, 17:56

darek pisze:Ale mecz.
A co do Boruca, to nie wiem czy to hamburgery zdecydowały o stracie bramki. Myślę, że to po prostu brak zrozumienia z Dudką.
Kto jak kto, ale oni to się powinni dobrze rozumieć :smile:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:18

Strasznie słaby mecz naszej reprezentacji... Beenhakkerowi dziękujemy za wszystko, ale niestety wobec takiego stanu rzeczy, musi się już pożegnać z posadą selekcjonera. Jeśli Lato nie zwolni go natychmiast, to pewnie po meczu w Kielcach.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
andylono

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2009
Posty: 60
Rejestracja: 27 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:20

gra tragiczna poprostu.... zero pomysłu na akcje, zero zrozumienia, zero asekuracji... masakra;/


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:21

Kto by sie spodziewal, ze ten temat sie zacznie tak jak sie skonczyl...
Chociaz ja bym Boruca od razu nie wieszal. Pamięacie błąd Robinsona w meczu z Chorwacją? Identyczny podskok piłki, aczkolwiek jest to wciąż karygodny kiks bramkarza.
Dziwi mnie pierdzielenie dzienikarzy o naszym braku szans na awans. Zostało 15 punktów do zdobycia. Jesteśmy w stanie zdobyć komplet.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:30

Proszę was, darujcie sobie wieszanie psów na Borucu.... Dziś cała drużyna zagrała fatalnie, nie tylko Artek. Bardzo żal tego meczu, i szkoda bramki Sagana. JEszcze bardziej boli porażka. Cóż powiedzieć? Chyba wszyscy widzą, że Dudka na środku obrony to porażka.... prócz Leo. Dziwi mnie też zestawienie pomocy. Bandrowski nic nie pokazał, taj, jak i reszta lechitów. No, panowie, optymizm optymizmem, ale z taką gra, to my się możemy pożegnać z Mundialem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:40

ArtHur pisze: Dziwi mnie pierdzielenie dzienikarzy o naszym braku szans na awans. Zostało 15 punktów do zdobycia. Jesteśmy w stanie zdobyć komplet.
Jakbyśmy grali wszystkie mecze z San Marino to bym może i uwierzył. Niestety gramy w Lublanie i gdzieś na Czechach. Trudno o punkty z tymi rywalami jeśli ze Słowenią nie wygraliśmy u siebie i w ogóle gra Biało-czerwonych to jakaś parodia. Mimo straty ok 3 punktów do 2 miejsc wcale nie będzie tak łatwo z taka grą jak dzisiaj.
Nie wiem co można powiedzieć po takim meczu obrona dziurawa jak ser szwajcarski środek to lewy obrońca i defensywny pomocnik i jeszcze nieobliczalny Boruc, który dzisiaj przeszedł samego siebie. Podania celne policzyło by 6 letnie dziecko wliczając też te między ostatnimi obrońcami. Jedyny pozytyw to taki, że Irek gola strzelił i chyba tyle.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:40

na miejscu tego trenera Benhaakera nie powyłałbym zawodników Lecha ... przeciez od 3 meczy w naszej marnej ekstraklasie oni graja totalna klape ..... to po 1 a po 2 .... Boruc nam zawalił bramki z Słowacja i dzis ... i ja jako trener nie puscilbym go juz na boisko do konca kwq... a po 3 .... taktyka jaka dziś ustawił Leo wolala pomste do nieba no i sie zemscilo


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:47

Jak to kto teraz?? Luis Felipe Scolari ! :lol:
W sumie ubaw po pachy, ale bardziej z tych, którzy byli zaślepieni meczami z Portugalią.

A wujek Janas pewnie siedzi i się smieje :D

zakodowali Rai Uno...


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 20:54

Katastrofa jednym słowem, w ofensywie to praktycznie poza bramkami nie pokazaliśmy zupełnie nic. Nie ma nawet sensu nikogo wyróżniać bo wszyscy zagrali na żenującym poziomie. Błąd Boruca ... szkoda mi go bo znów cała Polska będzie się z niego śmiała, a Artur przeżywa ostatnio naprawdę kiepskie tygodnie/miesiące.


mp1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2006
Posty: 231
Rejestracja: 27 września 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 21:08

ciekawe czy fakt że Benhaker pomaga Feyenoordowi miał na to jakiś wpływ :?: bo pewnie będą takie komentarze...


!!! Juventus Per Sempre !!!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2009, 21:18

Tulynek pisze:ciekawe czy fakt że Benhaker pomaga Feyenoordowi miał na to jakiś wpływ :?: bo pewnie będą takie komentarze...
Oczywiście, że ma! Zamiast obserwować Polaków to siedzi na trybunach Feyenoordu...
deszczowy pisze:Proszę was, darujcie sobie wieszanie psów na Borucu.... Dziś cała drużyna zagrała fatalnie, nie tylko Artek. Bardzo żal tego meczu, i szkoda bramki Sagana. JEszcze bardziej boli porażka. Cóż powiedzieć? Chyba wszyscy widzą, że Dudka na środku obrony to porażka.... prócz Leo. Dziwi mnie też zestawienie pomocy. Bandrowski nic nie pokazał, taj, jak i reszta lechitów. No, panowie, optymizm optymizmem, ale z taką gra, to my się możemy pożegnać z Mundialem.
Dokładnie. Zgadzam się w 100 % co do Dudki. Chłopak popełnił niemal identyczny błąd z Irlandią, mimo to Beenhakker nie wyciągnął wniosków...


Obrazek
ODPOWIEDZ