Mistrzostwa Świata do lat 20 w Kanadzie!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Jak daleko dojdzie Polska w MŚ U-20?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 21:33

Bobek1991 pisze:nie chodzi mi o brazylie. napewno mozna znalezc talenty z azji albo europy. brazylia jest przereklamowana
Odważne stwierdzenie :|
Jak dla mnie to Pato ma ogromny potencjał :wink: Już teraz Chelsea oferuje za niego 27mln ojro i wątpię żeby dawała tyle forsy za jakiegoś młokosa.


alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 21:36

w tym wieku zawodnicy którzy są warci 27 mln ojro powinni sami wygrywac mecze, poki co, nie idzie mu cos;] i to tylko swiadczy o przereklamowanej Chelsea


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 21:41

Tyle Barca nie dala za Henrego więc wątpię , żeby Chelsea dała tyle za Jakiegoś młodzieniaszka ! a ja mam nadzieję, że POLACY odniosą sukces na tych MS i zakwalifikują się co najmniej do 1/4 !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 21:44

RuTeK pisze:Tyle Barca nie dala za Henrego więc wątpię , żeby Chelsea dała tyle za Jakiegoś młodzieniaszka ! a ja mam nadzieję, że POLACY odniosą sukces na tych MS i zakwalifikują się co najmniej do 1/4 !
Dla mnie jest wazne zeby wyszli z grupy. :)
Wygrajmy 2-0 z Brazylia i mamy awans, bo USA i Korea Pld chyba nam nie podskocza :D


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 21:50

Rafalinho pisze:
Bobek1991 pisze:nie chodzi mi o brazylie. napewno mozna znalezc talenty z azji albo europy. brazylia jest przereklamowana
Odważne stwierdzenie :|
Jak dla mnie to Pato ma ogromny potencjał :wink: Już teraz Chelsea oferuje za niego 27mln ojro i wątpię żeby dawała tyle forsy za jakiegoś młokosa.
Zdarzały się przypadki, kiedy Chelsea dawała sporą kase za byle 'młokosa'/byle 'młokosowi', który był chwilowo rozreklamowany.

Cieszy mnie fakt, że nasi wciąż wygrywają, mimo że grają w 10. Oby dotrwali do końca.


Orzech^^

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2007
Posty: 5
Rejestracja: 19 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:15

No to nasi młodzi pokazali że Polacy też potrafią :)
Ładny meczyk, ładne akcje, doskonały wynik !
Oby tak dalej :)


damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:16

WOW jestem pod wielkim wrazeniem gry naszego zespolu !! grac w 10 przez wiekszosc czesc meczu przeciwko tak klasowemu zespolowi jakim jest Brazyja i wygrac .... poprostu wielkie brawa dla nich !!


mala rumuneczko :D <hahaha>
goly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2007
Posty: 513
Rejestracja: 28 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:16

Brawo Polska!!!! Wygraliśmy 1:0 :dance: Obyśmy grali równie dobrze z USA i Koreą. Mam przeczucie że możemy zaszaleć w tych mistrzostwach :-D


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:20

No i koniec. 1-0. Nie tylko wygraliśmy z Brazylią. Cały mecz graliśmy od Brazylii po prostu lepiej, nawet mimo tego, że mieliśmy 1-go zawodnika mniej. Szybkość, dynamika, PRESING, agresja poparte niezłą techniką (mało było sytuacji, jeśli w ogóle były, aby któryś z naszych piłkarzy niedokładnie przyjął piłkę)... to robi duże wrażenie. Szczególnie właśnie pressing. Polacy grali znakomicie w odbiorze, świetnie się asekurowali. Naprawdę przyjemnie oglądało się ich grę.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:22

WOW jestem pod wielkim wrazeniem gry naszego zespolu !! grac w 10 przez wiekszosc czesc meczu przeciwko tak klasowemu zespolowi jakim jest Brazyja i wygrac .... poprostu wielkie brawa dla nich !!

ale moim zdaniem sedzia powinien puscic ostatnia kontre polskiego zespolu ...


mala rumuneczko :D <hahaha>
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:23

Do widzenia Canary! 25 mln za Pato? Nie, dziękuje poprosze o wiele tańszego Cywke. Grając przez ponad godzine w 10, utrzymaliśmy prowadzenie, za co wielkie brawa dla orłów Globisza! :bravo: Oby tak dalej aż do finału!!!


Obrazek
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:23

Mecz może nie był piękny, ale za to skończył się zwycięstwem Polaków :bravo: Pokazali że nie boją się grać z gwiazdami :-D Na pewno kluczem do zwycięstwa była świetna gra w defensywie :dance: Po tym meczu coraz bardziej wierzę że reprezentacja Polski U20 może coś osiągnąć na mistrzostwach. Chociaż "jedna jaskółka wiosny nie czyni" :naughty: Trzeba podejść z koncentracją do kolejnych meczy i uważać na wodę sodową :smile:

:happy: :happy: :happy:


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:25

chyba leo tak na naszych mlodych orłów działa :lol:

nie no świetnie!!! Wielka Brazylia była zbyt pewna siebie, atakowali ale świetnie zagraliśmy w obronie. Na pochwały zasługują:
hmm, właściwie to każdy z Polaków zagrał świetny mecz ale moim zdaniem Marciniak świetnie zagrał, prawdziwy lider, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl takze Janczyk! Wg mnie zagrał świetny mecz pod wzgledem taktycznym! No i nie należy zapominać o naszym siedemnastoletnim bochaterze Krychowiaku!

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:


Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:25

Gdyby nasi zawodnicy byli szkoleni jak ci z Francji czy Niemiec to byśmy byli światową czołówką. Brawo dla Polaków za ambicję i walkę!!!!!

P.s. Może Krychowiak kiedyś trafi do Juve :-D


Gabryś1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 marca 2007
Posty: 52
Rejestracja: 31 marca 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:25

Brazylia nie zagrała nic specjalnego , kilku zawodników ma spory potencjał (Pato, Lima ) ale wyraźnie zabrakło im zgrania, a nasi waleczni i skuteczni , bo ten strzał z wolnego był chyba jedynym celnym w światło bramki .


"Bo tego durnia mamy za prezydenta"
http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/592 ... xpress.php
ODPOWIEDZ