Wyspy Owcze 1-2 ITALIA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 02:15

W sobotę 2 czerwca o godzinie 20:45, Squadra Azzurra gra 6 spotkanie w ramach eliminacji EURO 2008 z Wyspami Owczymi. Liczę na wysokie zwycięstwo Azzurrich, którzy mają w ataku takich graczy jak: Inzaghi, Del Piero, Lucarelli, Rocchi czy Quagliarella.
Mecz można zobaczyć na RAI Uno, RAI International i TPS Foot.
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2007, 23:54 przez figc1898, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 07:53

kolega juz podal gdzie mozna zobaczyc mecz ale nie wszystkie kanały wymienil wiec ja podaje:

ART Sport 6
RAI International 3 Africa
RAI International 3 Asia
RAI Uno
TPS Foot

licze na pewne zwyciestwo Mistrzów i na dobra gre Juventinich


Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 11:02

Liczę na pewne i wysokie zwycięstwo. Mam nadzieję że zobaczę na boisku Quagliarelle i Del Piero.
FORZA ITALIA!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 11:40

Myśle, że to będzie mecz do jednej barmki!! Stawiam na 4:0


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 12:14

ja myślę że 6-0 może będzie zobaczymy ciekawe czy Wyspy Owcze strzelą chociaż w światło bramki :wink:


Obrazek
Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 20:34

Polacy sobie spokojnie radzą z Wyspami a co dopiero Mistrzowie Świata? STawiam, że będzie gdzieś 6-0 minimum :-D Chyba, że zlekceważą przeciwnika to może być z 3 albo 4-0. Ale myślę, że potraktują to spotkanie poważnie :D


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 21:13

Zwycięstwo w tym meczu powinno być formalnością. Jednak warto zwrócić uwagę na sytuację Alessandro Del Piero w kadrze. Nie ma Toniego, nie ma Gilardino, nie ma Tottiego, więc jest to idealna okazja dla Aleksa, by pokazać, że jeszcze jest potrzebny tej reprezentacji. Myślę, że gdyby zagrał w tym meczu dobrze (bo nie wyobrażam sobie okazji, żeby Del Piero siedział na ławie, a w pierwszym składzie wybiegają Quagliarella z Inzgahim lub Lucarellim), a co najważniejsze zdobył bramkę lub nawet 2, to wielce prawdopodobne, że Donadoni z niego nie zrezygnuje jeszcze. Jednak co by nie mówić, to Del Piero po MŚ nie rozegrał jeszcze całego meczu w barwach Italii, a tylko jeden rozpoczął od pierwszych minut (z Ukrainą w Rzymie). Tak więc trzymajmy mocno kciuki za Włochów, a najbardziej za naszego Il Capitano!


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 21:16

A moim skromnym zdaniem Alex podobnie jak Francesco powinien sobie dac spokoj z reprezentacja i starac sie o przywrocenie Juve na szczyt. Nie wyobrazam sobie sytuacji gdzie Il capitano doznaje kontuzji w meczu azzurrich z jakimis wyspami owczymi i nie gra np. przez 2 miesiace. to juz nie ten wiek, nie to zdrowie, a i pora chyba dac szanse mlodym?


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 21:23

Powiem wam jedno...Nigdy nie należy lekceważyć przeciwnika...


Myślę że Mistrzowie Świata poradzą sobie z WO...Wg mnie mecz zakończy się wynikiem 2:0...


Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 22:12

rastapastor pisze:
Myślę że Mistrzowie Świata poradzą sobie z WO...Wg mnie mecz zakończy się wynikiem 2:0...

2:0 to będzie chyba po 20 minutach gry :P A mecz myślę, że się zakończy wynikiem 6:0 oczywiście dla Mistrzów Świata :) i Liczę na popis Alexa ... coś takiego jak z Crotone :) Chyba wszyscy wiedzą o co chodzi :)


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 23:21

Jednak warto zwrócić uwagę na sytuację Alessandro Del Piero w kadrze. Nie ma Toniego, nie ma Gilardino, nie ma Tottiego, więc jest to idealna okazja dla Aleksa, by pokazać, że jeszcze jest potrzebny tej reprezentacji.
Tylko pytanie-czy 33letni Alex Del Piero może być zbawcą tej reprezentacji? Del Piero to rutyniarz,zawodnik który w barwach Azzurich gra już od 12lat..Wielkie dzięki dla niego,że w bodaj ponad 80 meczach z lepszym lub gorszym skutkiem grał dla Italii tylko prawda jest taka,że chyba pora na następców..2 strona medalu jest jednak taka,że tych następców chyba jednak trochę brakuje..Choćby taki Antonio Cassano-najbardziej utalentowany i predysponowany by zastąpić kapitana Juve rozmienia swój talent na drobne :/
Jednak co by nie mówić, to Del Piero po MŚ nie rozegrał jeszcze całego meczu w barwach Italii, a tylko jeden rozpoczął od pierwszych minut (z Ukrainą w Rzymie). Tak więc trzymajmy mocno kciuki za Włochów, a najbardziej za naszego Il Capitano!
Del Piero to ikona Juve i włoskiej piłki,jednak tak jak napisałem wyżej-każdego czas mija...Del Piero nie miał wielu dobrych momentów w reprezentacji,najlepszym co dla niej zrobił było bez wątpienia półfinałowe trafienie na mundialu..Uwielbiam naszego Il Capitano ale obiektywnie stwierdzam,że tak naprawdę to Alex nie jest w stanie wiele dać "Squadra Azzura'..


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 09:31

W zupełności zgadzam się z TURINIO, co nie zmienia faktu, że Del Piero tej reprezentacji już nie jest potrzebny. Ja myślę, że jest. Piłkarz z tą klasą i umiejętnościami, może być chociażby wartościowym zmiennikiem, jokerem.

Takie pytanie - czy RAI UNO na pewno ten mecz zakoduje ? (bo wydaje mi się, że robią tak z eliminacyjnymi meczami).


Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 10:13

AleX_Del_Piero_13 pisze:
rastapastor pisze:
Myślę że Mistrzowie Świata poradzą sobie z WO...Wg mnie mecz zakończy się wynikiem 2:0...

2:0 to będzie chyba po 20 minutach gry :P A mecz myślę, że się zakończy wynikiem 6:0 oczywiście dla Mistrzów Świata :) i Liczę na popis Alexa ... coś takiego jak z Crotone :) Chyba wszyscy wiedzą o co chodzi :)
Zgadzam się z przedmówcą. Del Piero strzeli może dwie bramki, ale liczę na hat-tricka :-D No jakby tak pokonał bramkarza przeciwników trzy razy to by było o Nim głośno we Włoszech, a dzięki temu drużyny z czołówki Serie A dostrzegłyby, że Juve może im sporo zamieszać :) Trzymam za Ciebie kciuki, ALex :D


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 12:30

Teraz piłkarze musza sie na kazdy mecz sprezac i nie lekcewazyc zadnego z rywali. Bo Italia musi awansowac do euro 2008. Stawiam na 4:0.

FORZA ITALIA!!!!!!!!!!
FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 17:36

Pewność siebie może zgubić piłkarzy, trzeba zawsze koncentrować się i nie wolno lekcewarzyć nawet tak teoretycznie słabszego przeciwnika, bo możę nas skarcić byle kontratakiem...jeżeli piłka jest w grze wszystko jest możliwe i ssłaby zespół możę pokonać mocniejszy(czy tak nie było pomiędzy Portugalią a Azerbejdżanem<nie pamiętam ale coś tak kojarzę>)...


Myślę że nie polecą teksty typu "jesteś głupi wygramy 10:0", bo sam na własnej skurze doświadczyłem że nie wolno lekcewarzyć przeciwnika :D


Pozdroo...BLESS


Mały edit: a co obstawiacie w kierunku Polska-Azerbejdżan?? JA typuje 3:0 dla naszych


Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ