Losowanie MŚ: FIFA zadecydowała o rozstawieniu

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 22:13

Niemcy,Kostaryka,Polska,Ekwador- bendzie troche trundno ale wieże was.
Z niemcami napewo przegracie życze wam powodzenia.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 22:16

Szczęśliwe losowanie. Z Ekwadorem i Kostayką nie powinniśmy mieć problemu. Wyjdziemy z grupy!! Poza tym piłkarze powtarzają, że nie powtórzą błędu z przed 4 lat. Dzięki Boże


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
TreDelIbra

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 67
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 22:21

No nie jest tak źle , Ekwador i Kostaryka jest w naszym zasiegu, mozna nawet powiedziec,ze jesteśmy od nich lepsi :-D (przynajmniej na dzień dzisiejszy), a z niemcami raczej przegramy , nie jest to jakaś potęga no ale są gospodarzami i wiadomo, własny teren, kibice no i ... sędziowie :)
Ciekawa jest grupa z Włochami , Ghaną , Czechami i USA oraz gr B i C jak już zostało wyżej powiedziane.
No jeśli Nedved się zdecyduje jechać na MŚ to spotka się ze swoimi kolegami z Juve :D
Ciekawie się zapowiadają te Mistrzosta, mam nadzieje ,że wygrają WŁOCHY!!!!!! jak Polska wyjdzie z grupy będzię dobrze :)


blackrider85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 154
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 22:21

no bardzo mi sie podoba wynik losowania z kostaryka powinnismy sobie poradzic gozej bedzie z ekwadorem poniewaz wiedza juz mnien wiecej jak gramy i moze byc naprawde ciezko mysle ze wlasnie z ekwadorem bedziemy walczyc o druga pozycje choc moze powalczymy z niemcami i moze wkoncu uda nam sie wygrac to by byla dopiero sensacja ale tak trzewo patrzac to niemcy z pierwszego a my z drugiego oby ;]
pozdro


Paolo_Rossi_1982

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2005
Posty: 334
Rejestracja: 16 września 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 22:26

Nie ma powodów do zadowolenia. I jeśli chodzi o Włochów, i o Polskę.
Italia - Ghana - Czechy - USA
Martwi mnie ta grupa ... Chyba nie muszę mówić jak silni są Czesi, nieprzewidywalna Ghana, wydaje mi sie, że z USA będą największe problemy ale oczywiścię mogę się mylić. Wierzę w Azzurrich ... na papierze nie powinno być problemów z wyjściem z grupy, ale czy np. Ghana nie okaże się czarnym koniem? Trudno powiedzieć. :whistle: Pierwszym meczem Italii będzie konfrontacja z Ghaną, 12 czerwca o godzinie 15.00 na stadionie w Hannoverze!


ITALIA - Ghana 12/06/06 Hannover
USA - Rep. Ceca 12/06/06 Gelsenkirchen
ITALIA - USA 17/06/06 Kaiserslautern
Rep. Ceca - Ghana 17/06/06 Colonia
Ghana - USA 22/06/06 Norimberga
Rep. Ceca - ITALIA 22/06/06 Amburgo


Mogę się mylić, ale ...

Jesli Włosi wygrają swoją grupę (E) to czeka na nich druga druzyna grupy (F), a grają w niej Brazylia, Australia, Chorwacja i Japonia.
Jesli Włosi wyjdą z drugiego miejsca ze swojej grupy (E) to zagrają ze zwycięzcą grupy (F), a najprawdopodobniej będzie to Brazylia ... :doh: Oh, będzie ciężko ... źrodło: fifa.com
Ostatnio zmieniony 09 grudnia 2005, 23:07 przez Paolo_Rossi_1982, łącznie zmieniany 2 razy.


del kasa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2005
Posty: 203
Rejestracja: 10 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 22:30

Posiadacie może rozkład jazdy wszystkich meczy? Chciałbym wiedzieć jakie spotkania będa rozgrywane min. w Stuttgarcie :P


Sherpa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 14
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 22:48

del kasa pisze:Posiadacie może rozkład jazdy wszystkich meczy? Chciałbym wiedzieć jakie spotkania będa rozgrywane min. w Stuttgarcie :P
13.06 18.00 Francja - Szwajcaria
16.06 18.00 WKS - Holandia
19.06 18.00 Hiszpania - Tunezja
22.06 21.00 Chorwacja - Australia

1/8 25.06 i 8.07 mecz o 3 miejsce


Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 22:57

Niemcy mieli "wyjątkowe" i mam nadzieje, że przypadkowe szczęście. Naprawde lepszej grupy chyba sobie wymarzyć nie mogli :)

Z perspektywy Niemców wszystkie trzy drużyny na czele z Polską są do ogrania.

A z perspektyty Polski? Hmmmm...
Ekwador jak najbardziej do ogrania, ale jakoś tak nie widze tego meczu.
Kostaryka... to samo co Ekwador... powinniśmy wygrać, ale czy tego dokonamy to się okarze.

Mam pewne obawy co do tych meczy.


Włosi chyba, też nie będą spać spokojnie, to samo tyczy się Czechów...

O sporym farcie mogą mówić Francuzi, Hiszpanie i Portugalczycy.

Ciekawa walka zapowiada się w grupie B pomiędzy Anglią, Paragwajem i Szwecją ;]

W grupie "Brazylijskiej" raczej jest pozamiatane... ale o drugie miejsce bęzie walka.

Grupa C to w slangu młodzieżowym "masakra" :D
Holandia - Argentyna
Mecz klasyk! Co prawda na zakończenie rywalizacji, jako przedsmak przed kolejną rundą, ale już nie moge się doczekać :)

A tu moje typy do 2 rundy ( o ile będzie to system: A1-B2, A2-B1 itd.)

Niemcy - Anglia > Anglia
Polska - Szwecja > ?

Holandia - Portugalia > Holandia
Meksyk - Argentyna > Argentyna
(chociaż niespodziankę może sprawić Wybrzeże Kości Słoniowej)

Czechy - Chorwacja > Czechy
Brazylia - Włochy (uhhhh klasyk kolejny) > ? :)

Francja - Ukraina > Francja
Korea - Hiszpania > Hiszpania

Liczę też na jakieś niespodzianki :D


Obrazek
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2005, 23:36

No tak z wielką uwagą oglądałem i nie było większych rozczarowań. Mocnymi grupami dla mnie są m.in. Gr.B w której faworytamu są Anglia, i Szwecja także Grupa C jest mocna z takimi drużynami jak : Holandia, Argentyna Serbia Czy WKŚ. W Grupie D zapewne przejdzie Portugalia i Meksyk choc moga byc niespodzianki. W Grupie E mimi faworytami są Czesi i Włosi. W Grupie F to dla mnie jedna z najmocniejszych grup wyjdzie Chorwacja z Brazylią w Grupie G Koreańczycy z Francuzami, a w ostatniej Grupie H zapewne Hiszpanie i Ukraińcy. To są moje typy, ale naprawdę nie wiem jak będzie po MŚ. Polacy wydaje mi się , że wyjdą z drugiego miejsca faworytem są Niemcy , a przecież wszyscy wiemy jaką niepsodziankę może sprawić Kostaryka :wink:


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 00:45

Hmm... Zaczałem pisać tego posta, gdy temat ten był jeszcze aktywny... A że nie chciałem by moja praca poszła w całości na marne postanowiłem dodać swoją opinię tutaj :P Ciekaw jestem tylko czemu tam zrobiono EOT?
Johnny777 pisze:Zakładając 2 miejsce Polski za Niemcami i wygraną Anglii...to mamy szansę się "odkuć" na Angolach za eliminacje!
Nie potrafiliśmy ich pokonać, gdy byli w teoretycznie słabszej formie, mówie tu o ostatnim meczu w Manchesterze, więc czemu w Niemczech miałoby sie udać :roll: Poza tym, jeśli z grupy B wyjdzie Szwecja, to również będzie ciekawy dla nas pojedynek. Ze Szwedami też jest parę rachunków do wyrównania, ten zespół nam wyraźnie "nie leży"... Ale są to na razie czysto teoretyczne rozważania.
Diego pisze: W tym miejscu chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować władzom TVP za przekazanie transmisji z tego wydarzenia
Z tego co podała pewna wybiórcza gazeta Polska była jedynym krajem-finalistą, który nie transmitował losowania...

Diego wspomniał również o tym, że pojedynek Holandia Argentyna bedzie ozdobą pierwszej rundy rozgrywek... Przypomina mi się tu bardzo ładny mecz z Mundialu we Francji i piękny gol Bergkampa dający awans Holendrom bodajże do półfinału... :roll:

Szkoda, że nie dane bedzie nam zagrać meczu otwarcia... 80tysięcy widzów na stadionie w Berlinie z pewnością mogłoby spowodować, że Polacy jednak by coś z Niemcami ugrali. Ogólnie jednak jestem zadowolony, że nasi zachodni sąsiedzi będą naszymi przeciwnikami. W starciu z reprezentacjami, które prezentują zdecydowanie bardziej techniczny futbol typu Brazylia czy Argentyna, w mojej opinii nie mielibyśmy żadnych szans. Grupa jest zdecydowanie do przejścia, boję się tylko by nie powtórzyła się sytuacja z przed Korei... "Futbol na tak" Engela, zupki Knorra czy kubki w McDonaldzie... To na pewno naszym nie pomogło, a wręcz przeciwnie. Zbyt duży szum medialny, "sodówa" która Polakom wtedy uderzyła do głowy, przyczyniły się do klęski. Patrząc na poczynania i charakter Janasa, mam jednak nadzieję, że on do tego nie dopuści. Polacy do mistrzostw będą sie najprawdopodobniej przygotowywać w Barsinghausen (czy jakoś tak :wink: ), czyli tym samym ośrodku co cztery lata temu... Niezbyt dobry omen :P

P.S. Trzeci mecz Polaków, czyli spotkanie z Kostaryką odbędzie się... w moje 18-ste urodziny :!: :D 20.06.1988 8)


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 09:14

Jeśli chodzi o losowanie grupy polskiej - jestem umiarkowanym optymistą. Trafiliśmy do najsłabszej z możliwych grup. Na przeszkodzie stoi tylko terminarz. Z Niemcami zagramy już w drugiej kolejce :roll: Nawet o remis będzie ciężko. Liczę na 6 pkt. drużyny Pawła Janasa i wyjście z grupy z drugiego miejsca.

Co się tyczy Włochów... trudno mówić o dobrym losowaniu. Czechy, USA i Ghana to najsilniejsi rywale z poszczególlnych koszyków. A jak wyjdziemy z grupy, to możemy trafić na Brazylię. Jedynym wyjściem będzie wywalczenie pierwszego miejsca, w które gorąco wierzę.Zobaczymy jak w meczu z Włochami wypadną odpowiednia Appiah i Nedved.

Grupa śmierci to oczywiście grupa C. Nawet teoretycznie najsłabsze WKS ma w składzie takie gwiazdy jak Drogba, Aruna, Kalou, czy Toure.
Inne ciekawa grupy to (kolejność alfabetyczna) : B (za rywalizacje Anglików z rodakami Erikssona), F (za mecz Australii Hiddink'a z Canarinhos i Chorwatami) i G (za nieobliczalną Koreę Pd, Francję i - moim zdaniem - rewelację mistrzostw, Szwajcarię).
kedzier pisze:P.S. Trzeci mecz Polaków, czyli spotkanie z Kostaryką odbędzie się... w moje 18-ste urodziny :!: :D 20.06.1988 8)
FIFA nie postarała się z moim prezentem urodzinowym. 10 czerwca odbędą się mecze: Anglia-Paragwaj i TiT-Szwecja...
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2005, 16:56 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
m4Tiex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2005
Posty: 90
Rejestracja: 06 listopada 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 09:29

Bardzo dobra grupa nie jest trudna ni nie jest latwa i to mi sie podoba Polska ma mojim zdaniem nawet szanse wyjsc z 1 miejsca chociaz bedzie ciezko z Niemcami.Widzielismy mecz towarzyski pomiadzy Polska a Ekwadorem i w latwy sposob ograli ekwadorczykow ale wtedy nie bylo warunkow nie wiem czy mozna to bylo nazwac gra w pilke .Ekwadorczycy z pewnoscia beda chcieli sie zrewanzowac za ta porazke i naprawde moze byc ciezko .Co do Niemcow niemcy moga sie w kazdej chwili podknac i mozemy wygrac spotkania .Kostaryka to dosc wymagajacy przeciwnik ale mysle ze bialo-czerowni sie wypna i ich rozgromia .Licze na 1 lub 2 miejsce w grupie:)


Aaaa...aaaaa mocniej
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 09:45

Grupa nie jest najgorsza. Da się z niej wyjść, chociaż łatwo nie będzie, bo Kostaryka i Ekwador mogą zaskoczyć, a Niemcy nie pozwolą sobie na porażke z nami u siebie. Jednak nie można z takim podejściem jechać na mecz. Musimy wierzyć, że da się ich pokonać i wygrywać wszystko co się da. Jeśli wyjdziemy z grupy to trafimy albo na Szwecję albo na Anglię :prochno: Znowu. Patrząc realnie. Zajmujemy drugie miejsce, Anglia pierwsze i gramy sobie z wyspiarzami...

Ciekawa jest "grupa śmierci" : Argentyna, Wyb. Kości Sł, Serbia i Cz, Holandia. WKŚ może sprawić niespodziankę i chyba w tej grupie typowanie dwóch awansujących jest najtrudniejsze.

Jedno jest pewne. Będzie ciekawie i mam wielką nadzieję, że uda mi się pojachać choćby na jeden mecz Polaków.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 12:28

Na poczatku musze powiedziec, iz to wielki wstyd i skandal, ze TVP nie pokazalo tego losowania :angry: Jako jedyny kraj sposrod finalistow tych Mistrzostw :evil: Ale na cale szczescie mam Niemiecka stacje ARD i tam obejzalem te losowanie :!:
Co do grup A i E... bo te oczywiscie najbardziej mnie interesuja:

Obrazek
No coz... trafilismy na gospodarzy i tak naprawde "nie wiem czy sie smiac czy plakac" :think: Niemcy u siebie musza dobrze wypasc, tak wiec nie licze na zwyciestwo czy nawet remis :!: Co innego w meczach z Kostaryka i Ekwadorem- tutaj mysle ze dopisalo nam szczescie i nie jest zle :) Jak bedziemy grac tak dobrze jak w eliminacjach to mysle ze drugie miejsce w grupie powinno byc :ok: Obym sie nie mylil :whistle:

Obrazek
Po rep. Polski bede trzymal kciuki za Wlochow :wink: Mysle ze jest to bardzo wyrownana grupa :!: Czechy, USA a nawet Gana to napewno nie sa "chlopcy do bicia"... bedzie ciekawie :P

No a faworytem MS jest oczywiscie Brazylia, choc w pilce wszystko jest mozliwe... moze wygra Polska :prochno:


superdelpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2005
Posty: 12
Rejestracja: 21 września 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2005, 12:47

A na jaką grupę wypada nasza w dalszych grach ???


ODPOWIEDZ