Rodak komentator, kto najlepszy?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto jest według twojej opini, najlepszym komentatorem?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 19:55

Kto według was jest anjlepszym komentatorem? Co was najabrdziej flustruje, i denerwuje?

OSobiscie najbardzxiej cenie Borka... :-D
Głosik Jasiny, mnie jakos nie ciekawi :prochno:
Wkurza mnie to, zę Szpakowski ciagle sie powtarza, jak nakręcony :wink:


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:06

Czemu nie ma tu Mirosława Noculaka z Canalu + widze że tu są tylko komentatorzy piłkarcy 8)
Ja osobiście lubie głos z ww. Szpakowskiego,wiem że jest może i nudny,ale oryginalny,mimo tej nudy casem tak ryknie jakby naprawdę dopiero przekroczył 18-tkę :D


Obrazek
Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:13

Roman Kołton! Nie ma go w ankiecie ani tez nie jest typowym komentatorem (rzadko sam komentuje mecze) ale cenie go bardzo :)
Jest fanem Juve


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:16

Roman Kołton! Nie ma go w ankiecie ani tez...
Jest zdecydowanie najlepszy, zna się na piłce i zawsze mówi na temat.

Z tych wymienionych w ankiecie to Mateusz Borek, jego komenatrz jakoś najlepiej mi w ucho wpada. :wink:


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:19

Marq_ pisze:
Roman Kołton! Nie ma go w ankiecie ani tez...
Jest zdecydowanie najlepszy, zna się na piłce i zawsze mówi na temat.

Z tych wymienionych w ankiecie to Mateusz Borek, jego komenatrz jakoś najlepiej mi w ucho wpada. :wink:
Wlasnie ! nie ma Kołtonia !
on w przeciwienstwie do Szpaka nie myli sie tak czesto ...
zaglosowalem na Borka, ale uwazam, ze ta ankieta nie ma wiekszego sensu.
Autor zapomnial o kilku dobrych komentatorach....


przez chwilę jako Marco Buffon
raptorb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2004
Posty: 67
Rejestracja: 30 marca 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:23

Dla mnie Darek Szpakowski choć zdażaja mu sie liczne gafy, ale dla mnie i tak jest najlepszy.


Obrazek
FORZA JUVE FORZA ALEX
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:26

Zdecydowanie Dariusz Szpakowski.
Pewnie wiele osob napisze, ze popelnia razace bledy, powtarza sie, ale to co go odroznia od reszty naszych komentatorow to spontanicznosc. Swietnie oddaje nastroj meczu przezywa go razem z kibicami, tego mi wlasnie potrzeba, gdy ogladam mecz, suche informacje podawane przez caly mecz nie zastapia mi wlasnie tej atmosfery jaka buduje Szpakowski. Ciesze sie ogromnie ze wrocil do komentowania, gdyz inni mlodzi komentatorzy moga sie od niego wiele nauczyc.


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:39

Brak Smokowskiego, Twarowskiego robi z tej ankiety jakąś mało znaczącą liste komentatorów Borek zawsze on był moim fawotytem ale ostatnio wydaje mi sie jkais taki sztuczny, co do w/w Kołtonia to bodajże Dionizos skwitował ze jego pedalski usmieszek jest spowodowany grzybicą **** :rotfl: myśle ze Ci panowie są mocno przereklamowani Szpakowski często komętuje stronniczo, choc widac ze lubi ten zawód, reszta to dla mnie w większosci normalni komentatorzy Badź co badź głos na TOMASZA LIPIŃSKIEGO :dance:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:42

gregor_g4 pisze:Zdecydowanie Dariusz Szpakowski.
Pewnie wiele osob napisze, ze popelnia razace bledy, powtarza sie, ale to co go odroznia od reszty naszych komentatorow to spontanicznosc. Swietnie oddaje nastroj meczu przezywa go razem z kibicami, tego mi wlasnie potrzeba, gdy ogladam mecz, suche informacje podawane przez caly mecz nie zastapia mi wlasnie tej atmosfery jaka buduje Szpakowski. Ciesze sie ogromnie ze wrocil do komentowania, gdyz inni mlodzi komentatorzy moga sie od niego wiele nauczyc.

Zgadzam sie w 100%..Szpakowski jest fantastycznym komentatorem i napęcie jakie on robi pozwala wczuc sie w atmosfere meczu...wczoraj kiedy gral Liverpool i Dudek wybornil strzal to tak przezywal ze myslalem ze zawalu dostanie :wink:on jest niezastapiony i jest naprawde najlepszy.. :twisted:
Ostatnio zmieniony 04 maja 2005, 20:46 przez nookie, łącznie zmieniany 1 raz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Kombinat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 96
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:44

A gdzie Bożydar Iwanow? :D Przynajmniej przepraszać za błedy potrafi.
P.s nie jestem pewien czy kogoś z kimś nie pomyliłem :)


Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:48

Zdecydowanie najlepszym komentatorem jest Tomek Smokowski z Canal+, zaraz za nim jest Darek Szpakowski, którego pomimo czasami przekręcanych nazwisk czy błędów po prostu bardzo miło się słucha, potrafi zbudować atmosfere i w ogóle napięcie. :D Reszta dla mnie jest straszna naczele z komentatorami z Polastu Sport Borkiem, Iwanowem i Kołtoniem. Tego ostatniego można jeszcze posłuchać natomiast dwóch pierwszych nie moge słuchać, są stronniczy i udają, że się znają na piłce, sztucznie budują napięcie. Tekst Borka "Ma tą fantastyczną umiejętność przestępowania z nogi na noge " po prostu mnie rozwalil :D. Po prostu ich nie lubie i tyle.


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:50

Akurat ta ankieta nigdy nie będzie miała sensu. To jest bardzo podobna sytuacja jak choćby z Mascherano czy nawet Gilardino i Cassano. Wielu nie widziało, a ocenić by ich wypadało.

Np ja uważam, zę najlepszy jest duet Borek - Kołtoń. ALe jakie to ma znaczenie skoro nie mam Canal+ i okazje do posłuchania tych komentatorów mam zazwyczaj w jakiejś knajpie...czyli praktycznie ich nie słysze. Z tego też powodu w statystykach prowadzi Pan Dariusz Szpakowski, ponieważ TVP trafia do największej liczby odbiorców. Kiedyś go lubiłem, ale to było wtedy kiedy nie znałem sie na piłce i nie wiedizałem że "mówi" takie głupoty, albo skupia się tylko na jednym zawodniku. wczoraj dla przykładu przez chwilę słuchałem meczu Liverpoolu, akcji było chyba z siedem, ale żadna nie była komentowana, tylko cały czas o Jurku...

Ahh gdzie ten Ciszewski...żaden z wyżej wymienionych nie dorasta mu nawet do pięt....


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 20:55

Zagłosowałem na Dariusza Szpakowskiego podoba mi się jego głos zawsze przeżywa jak któraś drużyna strzeli gola tak jak np wczorajszy mecz Chelsea-Liverpool

Ps PSV wygrywa z Milanem :D


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Mrówcia-kibicka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 70
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 21:45

Szpaq jest the best!!Na meczach daje takie kwiatki typu "on duzo widzi...ale co to by był za rozgrywajacy jak by mało widział"!!On jest the best!


PAVEL NEDVED WE ARE PROUD OF BEING YOUR FAN. THANK YOU PAVEL. WE LOVE YOU...
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2005, 21:52

znacie moze majla do tvp ?? najlepiej do dzialu sportowego ??napisze im co sadze o szpaku bo ten koles powinien komentowac szachy a nie pn


a co do tematu to wedlug mnie najlepsi sa lipinski i borek


ODPOWIEDZ