Euro 2020

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Jacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 8 razy
Podziękowano: 14 razy

21 stycznia 2021, 21:28

Jak Allegri by chcial dwycyfrowego kontraktuXD

Sousa - minusy: 9 klubow w 12 lat i brak jakichś większych sukcesów
Sousa - plusy: on a Brzęczu, to jak niebo a ziemia

ED.
Uwazam, ze dobrym wyborem moglby byc tez Szwed - Lars Lagerbäck. Moze nie jest mlodym trenerem, ale ma spore doswiadczenie reprezentacyjne. Niemniej tez mam wrazenie, ze Sousa z Polska zatrybi (polecam 1-4-5-1, ala druzyna na Roberta).
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2021, 19:51 przez Jacky, łącznie zmieniany 1 raz.

Jeśli możesz, to pomóż:
https://www.siepomaga.pl/filip-sma
https://www.siepomaga.pl/antosia
https://www.siepomaga.pl/natalka-jedrzejczak

"Lepszy Wojtek Kowalczyk [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 19 razy

22 stycznia 2021, 04:32

Rudy oszuście! Oszukałeś mnie, a także "Stanoskiego" który zarzekał się ze (z)Borkiem, że w czwartek nie poznamy nazwiska selekcjonera ( a nawet pijaczyna Kowalczyk wiedział, że jednak poznamy ) :laugh: Swoją drogą Weszło chyba zakończy teraz kilkuletnie lizanie rowa prezesa, zaraz i tak odchodzi, więc nie trzeba podtrzymywać dobrych stosunków.
A mogłem zostać mejwenem! A Polska pod wodzą Maksia mogła przegrać 4:1 z Hiszpanią w finale Euro!!!
prezes3c pisze:
21 stycznia 2021, 15:38
Jesus, ale Boniek strasznie pi..oli na tej konferencji o.O opowiada jakieś brednie, miesza się w "zeznaniach", raz mówi tak, raz inaczej. Dramat
To u niego norma. Gość jest takim samym leśnym dziadkiem jak te wszystkie Laty i inne Piechniczki, też się zatrzymał ze swoją wiedzą piłkarską na latach 80, gdy to on brylował. W dodatku to narcyz. Mimo wszystko chyba ten związek potrzebował takiego silnego charakteru na trudne czasy i jakby nie patrzeć wyprowadził to wszystko z bagna. A że głównie dobrym PR-em i marketingiem... Swoje zrobił, związek bogaty, Polska piłka jakieś perspektywy ma, teraz pora na kogoś bardziej analitycznego.
A te dziennikarzyny to też zadawali momentami beznadziejne pytania. Czy prezes konsultował zwolnienie Buzzera z Lewym? A czy konsultował nowego trenera z Robciem?
Pewnie że kapitan powinien mieć coś do powiedzenia, ale skąd do jasnej ciasnej Lewandowski ma mieć pojęcie o trenerze którego chyba nawet na oczy nie widział? A jakby powiedział, że nie chce Sousy? Już bez przesady, bo niektórzy zrobili sobie z Lewego wręcz bożka. To prezes ma podejmować strategiczne decyzje, a Zibi był blisko tej kadry, chyba widział jaka tam panuje atmosfera, a że zna klimat piłkarskiej szatni, to powinien wiedzieć czego tym chłopakom brakuje. Ponoć Sousa lubi dyskutować z podopiecznymi ( zdaniem prezesa, ja nie mam na ten temat bladego pojęcia ) i to może pomóc tej grupie.
Kompletnie nie patrzę na porażki Sousy w piłce klubowej, bo w reprach to wystarczy jakaś prosta taktyka i dużo motywacji. To może zaskoczyć.
A jeszcze wracając do zdania Lewandowskiego na temat Brzęczka, to wystarczy sobie zobaczyć ten słynny już wywiad, gdzie przez 8 sekund milczał po jednym z pytań, a cały czas - miałem takie wrażenie - powstrzymywał się chyba od parsknięcia śmiechem.

B@rt pisze:
21 stycznia 2021, 14:32
B Ogólnie uważam, że zwolnienie Brzęczka TERAZ było złą decyzją. Od jego następcy tak naprawdę nie możemy niczego oczekiwać i nawet nie wiadomo czy traktować go jako opcję tymczasową czy długofalową. Rudy przekombinował.
Zwolnienie Jerzego Górskiego byłoby dobrą decyzja nawet w przerwie marcowego meczu na Wembley :prochno:
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 15 razy
Podziękowano: 6 razy

22 stycznia 2021, 10:14

Bardzo dobry wybór, trzymam kciuki. Już jakieś parówy porównują Souse do Sa Pinto i wypominają siwemu Portugalczykowi nieudaną przygodę z Bordo, w życi mając pozostałe kluby, bo przecież nie będą pasować do narracji.
Moim marzeniem jest polska piłka bez tych wszystkich pożal się Boże Stanowskich, Kołtunów i innych Borków - to jak ci goście emanują pychą i butą, nawzajem się dotykając po pisiorkach, jest po prostu niewyobrażalne.
Co do Bońka, to zgadzam się z poprzednikami, ale za to jak zgasił szefa TVP Sport na konferencji, ma ode mnie wieczny szacunek. :punish:
Obrazek
ODPOWIEDZ