Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

28 listopada 2019, 07:36

Tassano pisze:
27 listopada 2019, 15:10
Może i nie ma do czegoś wracać, ale dla mnie to po prostu śmieszne, coś w stylu Griezmanna będącego Urugwajczykiem.
Ale tu nikt nie zakłamuje swojego pochodzenia oraz nikt nie próbuje wmawiać nikomu że jest "asymilowanym" Włochem. Tu po prostu chodzi o przynależność/sympatię do/z jakąś grupą kibicowską - nie ważne czy mówimy o klubie czy reprezentacji. To że urodziłem się w Polsce i w niej mieszkam, nie zobowiązuje mnie do kibicowania polskiej reprezentacji... Nigdy jej nie wspierałem i nigdy nie będę. Większe ciarki na plecach i ogień w serduchu czułem na finale Mundialu '06, Euro '12 czy ćwierćfinale Euro '16 niż na "fantastycznym turnieju w wykonaniu polaków i meczu o wszystko z Portugalią" na tym samym Euro. Mało tego, w roku 2011 w listopadzie podczas towarzyskiego meczu Polska-Italia byłem jedynym kibicem na "polskim sektorze" całym serduchem kibicującym Italii.

harcownia

Juventino
Juventino
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 3 razy
Kontakt:

01 grudnia 2019, 14:09

Hubson pisze:
28 listopada 2019, 07:36
Tassano pisze:
27 listopada 2019, 15:10
Może i nie ma do czegoś wracać, ale dla mnie to po prostu śmieszne, coś w stylu Griezmanna będącego Urugwajczykiem.
Ale tu nikt nie zakłamuje swojego pochodzenia oraz nikt nie próbuje wmawiać nikomu że jest "asymilowanym" Włochem. Tu po prostu chodzi o przynależność/sympatię do/z jakąś grupą kibicowską - nie ważne czy mówimy o klubie czy reprezentacji. To że urodziłem się w Polsce i w niej mieszkam, nie zobowiązuje mnie do kibicowania polskiej reprezentacji... Nigdy jej nie wspierałem i nigdy nie będę. Większe ciarki na plecach i ogień w serduchu czułem na finale Mundialu '06, Euro '12 czy ćwierćfinale Euro '16 niż na "fantastycznym turnieju w wykonaniu polaków i meczu o wszystko z Portugalią" na tym samym Euro. Mało tego, w roku 2011 w listopadzie podczas towarzyskiego meczu Polska-Italia byłem jedynym kibicem na "polskim sektorze" całym serduchem kibicującym Italii.
Jak nie kibicujesz Polsce to jesteś zdrajca narodu i ukryta opcja niemiecka! :D Chyba jeden z nielicznych momentów kiedy tan naród jest zjednoczony to własnie wydarzenia sportowe, wspólne narzekanie albo świętowanie. Dlatego gdy ktoś oficjalnie mówi, że nie kibicuje biało czerwonym to ma $#$@$! z kraju :punish:
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

06 stycznia 2020, 20:28

Daniele De Rossi skończył karierę. Mistrz Świata. Jeden o ostatnich z tej paki z 2006 roku. Wiadomo, że kibic Juve nie pała może do niego wielką sympatią, ale w końcu razem z Del Piero, Camoranesin czy Buffonem zdobył wygrał Mundial dla Italii ;)
Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
ODPOWIEDZ