ME '16 // 1/4 finału Euro 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 21:09

30 czerwca 21:00, Stade Velodrome, Marsylia
Obrazek Polska 1-1 (k: 3-5 ) Portugalia Obrazek

1 lipca, 21:00, Stade Pierre-Mauroy, Lille (Villeneuve-d'Ascq)
Obrazek Walia 3-1 Belgia Obrazek

2 lipca, 21:00, Matmut Atlantique, Bordeaux
Obrazek Niemcy 1-1 (k: 6-5) Włochy Obrazek

3 lipca, 21:00, Stade de France, Paryż (Saint-Denis)
ObrazekFrancja 5-2 IslandiaObrazek





Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2018, 18:53 przez Siewier, łącznie zmieniany 12 razy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 21:14

Moim zdaniem szanse 50/50. Portugalia nie wygrała jeszcze meczu w regulaminowym czasie:D Meczu z Chorwacją nie widziałem więc nie wiem jak to wyglądało, ale mecze z Islandią czy Austrią słabiutko. Wg mnie Polska ma szanse awansować do półfinału! I na to liczę.

Wg mnie półfinały:
Polska vs Belgia
Włochy vs Francja

FINAŁ Polska vs Włochy :smile:


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 21:27

Wojtek pisze:Moim zdaniem szanse 50/50. Portugalia nie wygrała jeszcze meczu w regulaminowym czasie:D Meczu z Chorwacją nie widziałem więc nie wiem jak to wyglądało, ale mecze z Islandią czy Austrią słabiutko. Wg mnie Polska ma szanse awansować do półfinału! I na to liczę.

Wg mnie półfinały:
Polska vs Belgia
Włochy vs Francja

FINAŁ Polska vs Włochy :smile:
Wyglądało to tak, że pierwszy celny strzał Portugalia oddała w akcji bramkowej. Moim zdaniem nie ma bardziej daremnej ekipy, niż Ronaldo i spółka. Otrzymaliśmy ogromną szansę od losu i mam nadzieje, że ją wykorzystamy.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 21:28

Wojtek pisze:Moim zdaniem szanse 50/50. Portugalia nie wygrała jeszcze meczu w regulaminowym czasie:D Meczu z Chorwacją nie widziałem więc nie wiem jak to wyglądało, ale mecze z Islandią czy Austrią słabiutko. Wg mnie Polska ma szanse awansować do półfinału! I na to liczę.

Wg mnie półfinały:
Polska vs Belgia
Włochy vs Francja

FINAŁ Polska vs Włochy :smile:
Obyś miał rację ;)
Wygrywamy w FINALE i libacja przez tydzień :C


Obrazek
Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 21:42

Finał
Polska-Włochy
Pewne info.

A w finale stracie naszego BBC z Pazdanem i Glikiem.


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 22:28

Bardzo mi przykro, ale my (Polska) nie mamy szans na finał :( Nie oszukujcie się proszę! Natomiast my (Włochy) tak - i liczę, że Italia zdobędzie tytuł.
Co do Polski, to już osiągnęli nie lada wynik. Jeśli dojdą do półfinału, to szacunek i można stwierdzić, że to bardzo dobra europejska drużyna. Póki co jest spoko i fajnie oglądać w końcu naszą reprezentację, która nie daje powodów do wstydu. Sorry, jakby co, to trochę jestem "sbronzo" ;)


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 22:56

JuventusPerSempre pisze:Bardzo mi przykro, ale my (Polska) nie mamy szans na finał :( Nie oszukujcie się proszę! Natomiast my (Włochy) tak - i liczę, że Italia zdobędzie tytuł.
Co do Polski, to już osiągnęli nie lada wynik. Jeśli dojdą do półfinału, to szacunek i można stwierdzić, że to bardzo dobra europejska drużyna. Póki co jest spoko i fajnie oglądać w końcu naszą reprezentację, która nie daje powodów do wstydu. Sorry, jakby co, to trochę jestem "sbronzo" ;)
Ja tam myślę, że na półfinał mamy spore szansę, Portugalia jest cienka jak sik pająka. Jeszcze żadnego meczu nie wygrali w 90 minut, a grupę mieli mocno średnią.
Co do Włochów, to fajnie by było zobaczyć ich w finale, ale nie zapominajmy jaką Italia ma drabinkę. Lekko nie będzie, a Niemcy wydają się być groźniejsi od Hiszpanów.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:00

panlider pisze:
JuventusPerSempre pisze:Bardzo mi przykro, ale my (Polska) nie mamy szans na finał :( Nie oszukujcie się proszę! Natomiast my (Włochy) tak - i liczę, że Italia zdobędzie tytuł.
Co do Polski, to już osiągnęli nie lada wynik. Jeśli dojdą do półfinału, to szacunek i można stwierdzić, że to bardzo dobra europejska drużyna. Póki co jest spoko i fajnie oglądać w końcu naszą reprezentację, która nie daje powodów do wstydu. Sorry, jakby co, to trochę jestem "sbronzo" ;)
Ja tam myślę, że na półfinał mamy spore szansę, Portugalia jest cienka jak sik pająka. Jeszcze żadnego meczu nie wygrali w 90 minut, a grupę mieli mocno średnią.
Co do Włochów, to fajnie by było zobaczyć ich w finale, ale nie zapominajmy jaką Italia ma drabinkę. Lekko nie będzie, a Niemcy wydają się być groźniejsi od Hiszpanów.
Wiem, wiem, świetnie to rozumiem, ale Portugalia jedzie na ogromnym farcie i ma Ronaldo, który niestety, ale to trzeba przyznać - potrafi sam wygrać mecz. Natomiast niemiaszkom zawsze bardzo ciężko jest grać przeciwko Włochom, aczkolwiek wiem, że nie będzie łatwo.

edit:
Natomiast finał Polska - Niemcy... Gdyby udało się wygrać jak w 2014, toby się działo :D :D :D
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2016, 23:07 przez JuventusPerSempre, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:04

JuventusPerSempre pisze:Bardzo mi przykro, ale my (Polska) nie mamy szans na finał :(
Wiadomo ;) Grecja w 2004 roku też nie miała szans na finał ;)

To jest piłka, tu WSZYSTKO jest możliwe. Ja wierzę.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:07

Dla Włochów najgorszym co może teraz być są Niemcy. Są w mocnym gazie, zaś z całą sympatią dla Italii będzie to piekelnie trudny mecz i szansę są dosyć niskie (Hiszpania nie grała wielkiego futbolu).
Dla Polski najgorszym co może być są Belgowie w półfinale. J.w. Portugalia to tylko nazwa i 9/10 spotkań z obecną Chorwacją powinien być przegrany. Nie wiem co kraciastym się stało, ale mecz całkowicie sparatczyli.

Finał Włochy-Polska? Marzenie :ok: osobiście uważam, że na ten finał większe szansę ma Polska.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:09

Wojtek pisze:
JuventusPerSempre pisze:Bardzo mi przykro, ale my (Polska) nie mamy szans na finał :(
Wiadomo ;) Grecja w 2004 roku też nie miała szans na finał ;)

To jest piłka, tu WSZYSTKO jest możliwe. Ja wierzę.
Euro 2004 to wywalone pieniądze w błoto, bo powinien zostać rozegrany tylko jeden mecz - mecz otwarcia, a zarazem finał xD


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:17

JuventusPerSempre pisze:
Wojtek pisze:
JuventusPerSempre pisze:Bardzo mi przykro, ale my (Polska) nie mamy szans na finał :(
Wiadomo ;) Grecja w 2004 roku też nie miała szans na finał ;)

To jest piłka, tu WSZYSTKO jest możliwe. Ja wierzę.
Euro 2004 to wywalone pieniądze w błoto, bo powinien zostać rozegrany tylko jeden mecz - mecz otwarcia, a zarazem finał xD
A ja tam bardzo miło wspominam ekipę Czech na tamtym turnieju ( zwłaszcza świetny mecz z Holandią i Danią ) - dla mnie "prawdziwi" zwycięzcy tamtego turnieju.
Włochy - Niemcy, już 4 lata temu słyszałem wszędzie na około jak to Niemcy wgniotą Italię w ziemię, totalna głupawka wśród mniej lub bardziej znajomych mi osób. Skończyło się jak zawsze.
Oczywiście, będzie bardzo trudno, ale ekipa Conte jest w stanie przy dobrej defensywie pyknąć Niemców, tylko błagam, niech ten Eder zostanie na ławce...


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:40

Marat87 pisze:
JuventusPerSempre pisze:
Wojtek pisze:
Wiadomo ;) Grecja w 2004 roku też nie miała szans na finał ;)

To jest piłka, tu WSZYSTKO jest możliwe. Ja wierzę.
Euro 2004 to wywalone pieniądze w błoto, bo powinien zostać rozegrany tylko jeden mecz - mecz otwarcia, a zarazem finał xD
A ja tam bardzo miło wspominam ekipę Czech na tamtym turnieju ( zwłaszcza świetny mecz z Holandią i Danią ) - dla mnie "prawdziwi" zwycięzcy tamtego turnieju.
Włochy - Niemcy, już 4 lata temu słyszałem wszędzie na około jak to Niemcy wgniotą Italię w ziemię, totalna głupawka wśród mniej lub bardziej znajomych mi osób. Skończyło się jak zawsze.
Oczywiście, będzie bardzo trudno, ale ekipa Conte jest w stanie przy dobrej defensywie pyknąć Niemców, tylko błagam, niech ten Eder zostanie na ławce...
Ja też miło wspominam tamten turniej, co nie zmienia faktu, że powinien skończyć się po pierwszym meczu xD

Co do finału tegorocznego Euro: istnieje taka możliwość, że zagrają tam Francja i Belgia - idealny moment na zamach terrorystyczny :P


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 00:36

Jeśli Portugalia przejdzie Polskę a Belgia Walię będzie to oznaczało że któraś z tych drużyn wejdzie do finału, co patrząc na stosunek ich gry do potencjału zawodników i drużyn na ich drodze będzie moim zdaniem bardzo niesprawiedliwe porównując z dajmy na to Włochami, gdyby zdołali tam zajść. Na szczęście z tych "dmuchanych" drużyn Anglia już wyleciała, teraz tylko trzymać kciuki za Walię, Polskę i Islandię w pojedynku z Francją.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 04:04

Tym razem nie beda roznic kilka dni odoczynku bo podczas 1/8 finalu po 60min gry bylo widac ze to ma wplyw na przebieg spotkanie.


Zablokowany