MŚ 14' // Grupa D (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 18:52

Niech grają tak dalej, to z grupy jeszcze wyjdzie Kostaryka z Anglią :prochno:


filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 18:54

bendzamin pisze:Gra Włochów nie wygląda za różowo, za to Kostarykanie są wszędzie - niby stoi ich pięciu gdy włoska obrona rozgrywa piłkę, a jak akcja przenosi się na drugą połowę, to też jest ich pełno :shock: Co to za czary, w trzynastu grajo? Pozostaje liczyć na to, że opadną z sił, a Balotelli się ogarnie. Czy sędzia wziął z szatni kartki?

Chiellini :doh: Najpierw przepuszcza piłkę do Campbella i kilkanaście sekund później powala go w polu karnym, za chwilę gubi krycie w polu karnym i jest gol.
Okej, Chiellini gra dno, ale Abate i De Rossi dzisiaj to poziom T-mobile ekstraklasy


forumowy ujadacz
Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 18:55

Ten manewr z Abate to jakaś porażka roku. Ogólnie na + jest bardzo niewiele czynników. Tylko dobre podania Pirlo i walka Marchisio. Reszta blado. W obronie może tylko Barzagli gra dobrze, reszta tragedia, Thiago Motta również blado, jeśli Veratti nie jest dysponowany, to tylko jedyne usprawiedliwienie dla niego. Prawej strony brak całkiem, Candreva nic nie może ugrać (bo nie ma z kim po prawej działać), Darmian na lewej się gubi. Biednie to wygląda...


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 18:55

Co za żenada. Włochy grają beznadziejnie, poza strzałami Balotellego nic nie zrobili. Do tego ''interwencja'' Chielliniego pod koniec połowy. Powinien być karny dla Kostaryki więc bardzo dobrze że strzelili tą bramkę. Po raz kolejny minimalizm wychodzi, ciekawe co Italia teraz zrobi.


Z Juve na dobre i złe!
Harni10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2014
Posty: 52
Rejestracja: 16 maja 2014

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 18:56

Chciałem napisać, że uwielbiam patrzeć z jakim spokojem Włosi rozgrywają akcję, jacy pewni są w defensywnie, jak Pirlo doskonale rozrzuca piłki i kreuje grę, ale ostatnie 5 minut zmieniło wszystko. Najpierw "zabłysnął" Chiellini i widząc za co na tych mistrzostwach sędziowie gwiżdżą karne byłem pewien że i teraz go zobaczymy, tym bardziej że byłby w pełni zasłużony. Niby piłka nożna nie jest sprawiedliwa, ale w tym razem zrobiła wyjątek i po genialnym dograniu Diaza (gdzie on się nauczył tak dogrywać, bo przecież nie w Polskiej lidze :lol: ) bramkę do siatki pakuje Ruiz. Jeszcze faktycznie się tak skończy, że Kostaryka porozstawia w fazie grupowej byłych mistrzów świata po kątach :) No nic, niech Italia bierze się ostro do roboty, nie ma co liczyć że uda się zdobyć punkty z Urugwajem, dziś trzeba zdobyć komplet punktów.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 18:58

Oj ciężko być kibicem Italii!No tak, jeden mecz dobry, to czas na truchtanie.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 18:58

filippo pisze: Okej, Chiellini gra dno, ale Abate i De Rossi dzisiaj to poziom T-mobile ekstraklasy
Fakt, na Abate nie da się patrzeć, wygląda jak junior, prawie nigdy nie wie co ma zrobić. Przy nim i Candreva słabiej wypada, chociaż sam popełnił też dwa błędy (łatwa strata w środku pola i strzał z beznadziejnej pozycji).

Cassano podobno się rozgrzewa.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 18:58

pumex pisze:Dziwny był też komentarz, jakoby przy nieodgwizdanym karnym podwójny błąd popełnił Chiellini - że niby źle przyjął piłkę. Nie wiedziałem tego dokładnie, ale tam chyba największy błąd popełnił Darmian, który podał do tyłu tak krzywo, że Giorgio chyba nie mógł z tym nic zrobić :think:
Mi tam się wydawało, że piłka przeleciała pod podeszwą Chielliniego.
A karny ewidentny. Mimo, że było to uderzenie z bara, to zbyt mocne. W dodatku Giorgio zaatakował młodego Kostarokańczyka od tyłu.


Obrazek
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 18:59

Kielini jaka kupa, facet za ten caly sezon do kasacji...


JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 19:00

Hmm, a ja tak z innej beczki, ale dotyczy tej grupy.
Tylko kątem oka oglądałem wczorajszy mecz, ale nie zauważyłem, żeby grał Lugano, za to widziałem, że jakiś inny koleś miał opaskę kapitana. Czy Lugano jest kontuzjowany, czy jak? A może po prostu go nie widziałem?

BTW
Czy on wam też przypomina Luke'a Skylwakera? :prochno:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 19:02

JuventusPerSempre pisze:Tylko kątem oka oglądałem wczorajszy mecz, ale nie zauważyłem, żeby grał Lugano, za to widziałem, że jakiś inny koleś miał opaskę kapitana. Czy Lugano jest kontuzjowany, czy jak? A może po prostu go nie widziałem?
Lugano jest kontuzjowany(chyba). Na pewno siedział na ławie, a jego nazwisko było dość przyciemnione na tej tablicy pokazującej rezerwowych. Z jakiego powodu - nie wiem.
Kapitanem był Godin.
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2014, 19:03 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 19:02

Grazie Milan, cudownych zawodników zafundowali kadrze. Super Mario = super tarcie chrzanu i Abate, przy którym Isla wygląda jak bóg footballu. No i ten Motta, co on robi na boisku? Reszta, w tym wszyscy zawodnicy Juventusu wcale nie lepiej. Jak mają grać piknik, to niech jadą do domu.

Powinno być 3-0, a przegrywają + niepodyktowany karny.

Śmiech na sali.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 19:03

co Abate zrobil przy tej straconej bramce to ja nie mam pytan po prostu, na miejscu trenera bym mu w zeby dal, jak moze sie tak zachowac boczny obronca przy skrzydlowym, ze stoi od niego 15 metrow i patrzy jak on sobie bez problemu dosrodkowuje, rozumiem jakby go obiegal boczny obronca jeszcze i Abate jakos to probowal zaasekurowac ale tam nikt nie biegl przeciez, a ten gamoń stal i sie patrzyl jak sobie Kostarykanin kopal pilke, zenada max


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 19:07

pablo1503 pisze:
pumex pisze:Dziwny był też komentarz, jakoby przy nieodgwizdanym karnym podwójny błąd popełnił Chiellini - że niby źle przyjął piłkę. Nie wiedziałem tego dokładnie, ale tam chyba największy błąd popełnił Darmian, który podał do tyłu tak krzywo, że Giorgio chyba nie mógł z tym nic zrobić :think:
Mi tam się wydawało, że piłka przeleciała pod podeszwą Chielliniego.
Tak, tak, w przerwie widziałem powtórki i choć faktycznie Chiellini dostał dość mocne podanie od kolegi, to powinien to przyjąć, a zamiast tego po raz kolejny wyszedł na kłodę.


Obrazek
JuventusPerSempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 111
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 19:08

pablo1503 pisze:
JuventusPerSempre pisze:Tylko kątem oka oglądałem wczorajszy mecz, ale nie zauważyłem, żeby grał Lugano, za to widziałem, że jakiś inny koleś miał opaskę kapitana. Czy Lugano jest kontuzjowany, czy jak? A może po prostu go nie widziałem?
Lugano jest kontuzjowany(chyba). Na pewno siedział na ławie, a jego nazwisko było dość przyciemnione na tej tablicy pokazującej rezerwowych. Z jakiego powodu - nie wiem.
Kapitanem był Godin.
Dzięki za info.


Zablokowany