MŚ 14' // Grupa D (Urugwaj, Kostaryka, Anglia, Włochy)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 12:44

Eric6666 pisze:
Alex96 pisze:Pirlo moze byc nawet wolniejszy od kogokolwiek, niech gra w kazdym meczu jak w ostatnim i bedzie miazga.
Co do meczu z Kostaryka to jestem dziwnie spokojny, oni zapewnie podjarani zwyciestwem nad Urugwajem i pewni siebie. A Wlosi spokojnie wyczekaja zadadza dwa ciosy i zniszcza ich doswiadczeniem.
Z Kostaryką przydałoby się, by Pirlo odpoczął.

1) jest nieśmiertelny, ale w przypadku zmęczenia/kontuzji z późniejszymi trudniejszymi przeciwnikami bez niego może być problem (albo z nim, ale zmęczonym), a już w meczu z Urugwajem będzie bardzo potrzebny.
2) Kostaryka gra szybką piłkę, Urugwaj grał jak muł, dlatego przydałoby się 3 szybszych i dynamiczniejszych (również w obronie) pomocników.


Ps. ale on jest niesamowity. Niby średnio-słaby sezon w Juve, a w reprezentacji jakby miał znowu 20 parę lat :prochno: Płacz Milanie, płacz.
Też jestem tego zdania, ze Pirlo powinien odpocząć w tym meczu. Na jego miejsce Motta a wtedy Verratti mogłby pokazać bardziej na co go stać. Nie oszukujmy się ten mecz wygramy na luzie. Urugwaj zagrał piach dlatego przegral.

P.S Polska vs Kostaryka 2-1 MŚ Dojczland :dance:


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 13:11

ale o czym wy mówicie skoro może być tak, że zwycięstwo da nam pewne pierwsze miejsce w grupie?;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 15:00

Zdun pisze:
Eric6666 pisze:
Alex96 pisze:Pirlo moze byc nawet wolniejszy od kogokolwiek, niech gra w kazdym meczu jak w ostatnim i bedzie miazga.
Co do meczu z Kostaryka to jestem dziwnie spokojny, oni zapewnie podjarani zwyciestwem nad Urugwajem i pewni siebie. A Wlosi spokojnie wyczekaja zadadza dwa ciosy i zniszcza ich doswiadczeniem.
Z Kostaryką przydałoby się, by Pirlo odpoczął.

1) jest nieśmiertelny, ale w przypadku zmęczenia/kontuzji z późniejszymi trudniejszymi przeciwnikami bez niego może być problem (albo z nim, ale zmęczonym), a już w meczu z Urugwajem będzie bardzo potrzebny.
2) Kostaryka gra szybką piłkę, Urugwaj grał jak muł, dlatego przydałoby się 3 szybszych i dynamiczniejszych (również w obronie) pomocników.


Ps. ale on jest niesamowity. Niby średnio-słaby sezon w Juve, a w reprezentacji jakby miał znowu 20 parę lat :prochno: Płacz Milanie, płacz.
Też jestem tego zdania, ze Pirlo powinien odpocząć w tym meczu. Na jego miejsce Motta a wtedy Verratti mogłby pokazać bardziej na co go stać. Nie oszukujmy się ten mecz wygramy na luzie. Urugwaj zagrał piach dlatego przegral.

P.S Polska vs Kostaryka 2-1 MŚ Dojczland :dance:
Veratti podobno chory, także Pirlo zagra na 100% od pierwszej minuty. Zwłaszcza, że przy dobrym wyniku Anglia-Urugwaj ten mecz może dać Włochom 1 miejsce. Dopiero po tym meczu zastanawiałbym się na kogo można trafić i komu dać odpocząć z Urugwajem.

Lepszy przykład 2007 Polska-Belgia 2:0 i awans do ME 2008. W składzie Belgii: Kompany, Van Buyten, Vertonghen, Fellaini, Dembele, Mirallas gdzie my a gdzie oni teraz...


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 15:10

Reaper@
A u nas w kadrze został tylko Boruc i to jest właśnie ta różnica, Belgowie poświecili kilka lat, wiedzieli,ze i tak nawet jak wejdą na MŚ/ME to odpadną w grupie z 3 porażkami, a teraz zbierają owoce tych lat "niepowodzeń".
A u nas nikt na to nie wpadnie, bo zmiana systemu szkolenia to kasa, a jak wezmą kasę ze związku to mniej będzie dla nich i tak już będzie.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2014, 15:13

Kilka zmian na Kostarykę. Abate za Palettę, Thiagomotta w miejsce Verrattiego i Buffon w bramce.

//LGDS


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 20:48

Rafał Stec @RafalStec · 2 godz.
Roy Hodgson trwa przy sławnej zasadzie, że przegranego składu się nie zmienia.

:lol:
Suarez gra, więc są jakieś szanse na to, że Angole zapewnią sobie dziś powrót do domu. Nie ukrywam, że ucieszyłoby mnie to.


Obrazek
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 21:04

bendzamin pisze:Rafał Stec @RafalStec · 2 godz.
Roy Hodgson trwa przy sławnej zasadzie, że przegranego składu się nie zmienia.

:lol:
Suarez gra, więc są jakieś szanse na to, że Angole zapewnią sobie dziś powrót do domu. Nie ukrywam, że ucieszyłoby mnie to.
Dobre :lol:

Hmmm, też wolałbym Urusów w dalszej rundzie, ale będzie raczej ciężko :think: Nie zapominajmy, że patrząc po pojedynku z Włochami to Anglicy wyglądali lepiej niźli 2 lata temu na polsko-ukraińskich boiskach.

Najlepsze danie dnia rozpoczęte :ok:

Już piąty pojedynek Europy z Ameryką Południową, jak na razie jest 1-4, bo wygrali tylko Szwajcarzy z Ekwadorem.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 21:42

Zupełnie inny Urugwaj niż w pierwszy meczu :bravo: no i para Suarez-Cavani o niebo lepsza od Cavani-Forlan. Oby urusy to wygrały! :dance:

Świetna bramka 8)


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 21:46

Jak ja uwielbiam takie mecze walki :)

Caceres :ok:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 21:55

Urugwaj prowadzi, ale jak dla mnie ich gra nie jest aż taka rewelacyjna.Przewiduje, że Anglicy przycisną jeszcze bardziej w drugiej połowie i boję się,że któryś z Urusów może wylecieć z boiska.Trzech z nich ma już na koncie żółtko, a Godin mógł już zarobić nawet drugą i wylecieć z boiska.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 22:01

zbysioJuve pisze:Urugwaj prowadzi, ale jak dla mnie ich gra nie jest aż taka rewelacyjna.Przewiduje, że Anglicy przycisną jeszcze bardziej w drugiej połowie i boję się,że któryś z Urusów może wylecieć z boiska.Trrzech z nich ma na koncie żółtko, a Godin mógł już zarobić nawet drugą.
No co do Diego Godina to zgadzam się, można powiedzieć że ta jego żółta którą ma to już taka ciemna żóła, pomarańczowa.

Poza golem Urusi mieli jeszcze inną okazje główkową, oraz strzał Rodrigueza. Źle nie grają, a znając Anglików to wraz z upływem czasu też będą coraz bardziej nerwowi, co też kartkami skończyć się może :wink:

Rooney - aż ciężko uwierzyć, że taki piłkarz nie strzelił jeszcze nigdy bramki na Mistrzostwach świata. Suarez wali perfekcyjną główkę z kilku metrów, a Rooney wali w poprzeczkę z około 15 cm :smile:


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 22:02

Nie ukrywam, że ucieszyłbym się z odprawienia Anglików, niemniej myślę, że stać ich na to, żeby odwrócić losy meczu.
Najważniejsze że nie ma już Hiszpanów. A Anglia...? Nawet, jeśli przejdzie dalej, to odpadnie tak, jak zawsze, w ćwierćfinale.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 22:35

Antek666 pisze: Rooney - aż ciężko uwierzyć, że taki piłkarz nie strzelił jeszcze nigdy bramki na Mistrzostwach świata. Suarez wali perfekcyjną główkę z kilku metrów, a Rooney wali w poprzeczkę z około 15 cm :smile:
Nieaktualne :think:


EDIT:
URUGWAJ 2:1 !!!


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 22:43

Gra pomiędzy Cavanim a Suarezem to mistrzostwo, to oni dziś wygrywają ten mecz Urugwajowi! :bravo: Pierwszy dwie asysty, drugi dwie bramki.

ps. najlepsze jest to że Kostaryka ma duże szanse wyjść z drugiego miejsca :smile:


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2014, 22:54

Wojtek pisze:Gra pomiędzy Cavanim a Suarezem to mistrzostwo, to oni dziś wygrywają ten mecz Urugwajowi! :bravo: Pierwszy dwie asysty, drugi dwie bramki.
Przy 2 golu to asystę miał Gerrard nie Cavani. A Martin standardowo grał dobrze i zawalił bramkę, te jego braki koncentracji powodują że jednak nie jest obrońcą z najwyższej półki.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Zablokowany