ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:03

A tak dokładniej to od ośmiu.
W el. me od 2000 roku z tego co mówił Borek, nie sprawdzałem, uwierzyłem mu na słowo.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:05

Kij w pupę hejtującym! Ja się mega cieszę i postawiłem na Polskę (gdy kurs był 6,50 :dance: ). Zamiast się radować, że pokonaliśmy pierwszy raz w historii Niemców i to nie w sparingu tylko eliminacjach to nieeee lepiej narzekać :ok:.


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:05

Polska poakzala jak sie gra w nowoczesną piłkę nożną

Mistrzowie Świata?? Jak śmią się tak nazywac...


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:09

Smok-u pisze:Kij w pupę hejtującym! Ja się mega cieszę i postawiłem na Polskę (gdy kurs był 6,50 :dance: ). Zamiast się radować, że pokonaliśmy pierwszy raz w historii Niemców i to nie w sparingu tylko eliminacjach to nieeee lepiej narzekać :ok:.
Widzisz, różnica między tobą a np. mną polega na tym, że ja w tą kadrę nie wierzę, ba, po ME nawet darze ją antypatią, i dopóki na POWAŻNIE niczego nie zmienimy w polskiej piłce, tak też zostanie. A reszta niech się cieszy takimi jednorazowymi zwycięstwami!


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:09

Gotti pisze: W el. me od 2000 roku z tego co mówił Borek, nie sprawdzałem, uwierzyłem mu na słowo.
No to już wiesz żeby na przyszłość tego nie robić. Nie osiem, a jak teraz sprawdziłem, siedem lat temu przegrali u siebie z Czechami 0:3.
Bazyliszek pisze: Mistrzowie Świata?? Jak śmią się tak nazywac...
Pewności nie mam, ale być może dlatego, że wygrali finał Mistrzostw Świata w lipcu.
Ostatnio zmieniony 11 października 2014, 23:10 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:10

kuba2424@
Z Gibraltarem pewnie 6pkt zdobędzie każdy.Z Niemcami zapewne mało kto urwie punkty, dlatego te 3pkt zdobyte z drużyną,która tak jak my liczy się w walce o awans w perspektywie tego awansu są dużo cenniejsze.

Poza tym ostatnia wygrana z poważnym rywalem o punkty miała miejsce jeszcze za Benhakkera z Czechami.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:12

Gotti pisze:
zahor pisze: A tak dokładniej to od ośmiu.
W el. me od 2000 roku z tego co mówił Borek, nie sprawdzałem, uwierzyłem mu na słowo.
Jeśli ogólnie w życiu też wierzysz typom z kilogramem żelu na głowie to bardzo współczuję.

Zahor mówi prawdę. Znaczy mówiłby, gdyby nie był zahorem :D
Bo mi niemiecki komentator(no sorry, teraz akurat ta formułka pasuje i mogę jej użyć :P) mówił, że była to porażka 3-0 z Czechami w roku 2007 gdy Niemcy byli już pewni awansu.
kuba2424 pisze:Wbrew pozorom więcej stracimy na tym zwycięstwie niż zyskamy. Teraz znów można głośno krzyczeć, że w polskiej piłce nożnej wszystko jest ok!
Dziś większość polaków czuje się, jakby nasi zdobyli MŚ...kabaret!
No wiesz... patrząc na nasz (polski) poziom futbolu to takie 2-0 z mistrzem świata jest wynikiem i powody do radości rozumiem :wink:

Fajnie po około 2 latach obejrzeć jakiś mecz eliminacyjny Polaków i zobaczyć Polskę...Walczącą :ok:


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:16

Kuźwa, takie rzeczy tylko na JP.


Wygrywamy z mistrzami świata, jasne, mieślimy szczęście. Ale wygraliśmy. Zamiast cieszyć się z wygranej, wchodzi kuba1234997 i narzeka na polską piłkę.

Poziom onetu chłopaki.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:22

Szikit pisze: Wygrywamy z mistrzami świata, jasne, mieślimy szczęście. Ale wygraliśmy. Zamiast cieszyć się z wygranej, wchodzi kuba1234997 i narzeka na polską piłkę.
Ja rozumiem że na wszystko jest miejsce i pora, więc tak jak na pogrzebie nie wypada się pytać rodziny co z pieniędzmi, które nieboszczyk pożyczył i nie zdążył oddać, tak i umniejszanie zwycięstwa pół godziny po końcowym gwizdku nie jest dobrze widziane, ale pewnej racji nie sposób mu odmówić. Tradycją stało się przecież że 11. października kadra rozpoczyna eliminacje od mocnego akcentu, pokonując zespół, od którego powinna teoretycznie zebrać w czapkę. Jak bywało potem, wszyscy pamiętamy. To znaczy, powinniśmy pamiętać, ale zachodzi ryzyko że z tego entuzjazmu zapomnimy i konsekwencje będą takie jak zawsze.
Ostatnio zmieniony 11 października 2014, 23:23 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:23

Szikit pisze:Kuźwa, takie rzeczy tylko na JP.


Wygrywamy z mistrzami świata, jasne, mieślimy szczęście. Ale wygraliśmy. Zamiast cieszyć się z wygranej, wchodzi kuba1234997 i narzeka na polską piłkę.

Poziom onetu chłopaki.
Kuźwa, takie rzeczy tylko na JP.

Wchodzi tu Szkikiktiki i uważa że po tym meczu nasza kochana piłka nożna została uzdrowiona!

P.S. - bądź tak dobry i wyjaśnij mi, jak to się ma do onetu! Bo z tego co ja czytam, są tam same spusty nad naszymi, więc to raczej ty wpisujesz się w schemat onetu.
P.S.2 - ktoś musi zadbać o równowagę!


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:28

@D@$ pisze:[...]
Wojtek pisze:Trzeba zacząć od trzech punktów :prochno:
Najlepiej od sześciu :prochno: [...]
@D@$, twoj sen sie spelnil. Jak sie z tym czujesz? :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:31

kuba2424 pisze:
Smok-u pisze:Kij w pupę hejtującym! Ja się mega cieszę i postawiłem na Polskę (gdy kurs był 6,50 :dance: ). Zamiast się radować, że pokonaliśmy pierwszy raz w historii Niemców i to nie w sparingu tylko eliminacjach to nieeee lepiej narzekać :ok:.
Widzisz, różnica między tobą a np. mną polega na tym, że ja w tą kadrę nie wierzę, ba, po ME nawet darze ją antypatią, i dopóki na POWAŻNIE niczego nie zmienimy w polskiej piłce, tak też zostanie. A reszta niech się cieszy takimi jednorazowymi zwycięstwami!
Juventus wygrywa z Realem na Estadio Santiago Bernabeu, to w sumie nie ma z czego się cieszyć, bo Real cisnął, bo nadal kupujemy Padoinów z Atalanty, bo w sumie i tak pewnie LM nie wygramy. Człowieku ja tutaj nie piszę o tym, że mamy najlepszy związek piłki na świecie i od teraz poniżej 10 pozycji rankingu nie spadamy, ale na Boga! Wygraliśmy z mistrzami świata, pierwszy raz w historii. Ja zamierzam się cieszyć. A nie płakać nad sytuacją polskiej kopanej...
Ostatnio zmieniony 11 października 2014, 23:31 przez Smok-u, łącznie zmieniany 1 raz.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:31

kubuś i zahor, już tłumaczę.
Bardzo dobry przykład podał Zahor z tą stypą. Jeśli wygrywamy z Niemcami, mistrzami świata to śmieszne jest wchodzenie na forum, żeby tonować nastroje. Ja nie mówię, że wygramy eliminacje, że na mistrzostwach zniszczymy wszystkich.
Ale na wszystko jest czas i wchodzenie po końcowym gwizdku, żeby wytknąć braki naszej kadry jest po prostu głupie.
Nie uważam, że piłka polska została uzdrowiona. Nie uważam, że Nawałka ma plan na tę kadrę. Nie podoba mi się wiele w reprezentacji. Ale naprawdę trzeba wchodzić na forum i od razu tonować nastroje? Bo nasi niepełnosprawni koledzy piszą o pierwszym miejscu? Mają prawo, wygraliśmy z Niemcami. Naprawdę to takie dziwne, że po takim meczu ma się ochotę wypisywać ochy i achy, albo po prostu cieszyć się zwyvięstwem? Wolę to niż szukanie w tym momencie braków w naszej drużynie. Na to będzie czas gdy opadną emocje.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:41

Smok-u pisze:
kuba2424 pisze:
Smok-u pisze:Kij w pupę hejtującym! Ja się mega cieszę i postawiłem na Polskę (gdy kurs był 6,50 :dance: ). Zamiast się radować, że pokonaliśmy pierwszy raz w historii Niemców i to nie w sparingu tylko eliminacjach to nieeee lepiej narzekać :ok:.
Widzisz, różnica między tobą a np. mną polega na tym, że ja w tą kadrę nie wierzę, ba, po ME nawet darze ją antypatią, i dopóki na POWAŻNIE niczego nie zmienimy w polskiej piłce, tak też zostanie. A reszta niech się cieszy takimi jednorazowymi zwycięstwami!
Juventus wygrywa z Realem na Estadio Santiago Bernabeu, to w sumie nie ma z czego się cieszyć, bo Real cisnął, bo nadal kupujemy Padoinów z Atalanty, bo w sumie i tak pewnie LM nie wygramy.
Nie wiem jak to jest z tobą, ale mi Juventus jednak daje trochę więcej radości niż pseudopiłka polska, chociażby z tego powodu, że Juve odnosi większe sukcesy. Chyba co do tego nie masz wątpliwości?
Antek666 pisze: No wiesz... patrząc na nasz (polski) poziom futbolu to takie 2-0 z mistrzem świata jest wynikiem i powody do radości rozumiem :wink:
Następny patriota się znalazł :D
Szikit pisze:kubuś i zahor, już tłumaczę.
Bardzo dobry przykład podał Zahor z tą stypą..
I to jest argument którego nie umiem odeprzeć. Fakt, poniosło mnie, ale pod wpływem głosów hipokrytów, którzy na co dzień wyśmiewają naszą kadrę, a dziś najgłośniej biją brawa, nastrój na świętowanie mi minął. Nie odbieraj tego osobiście.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:51

Kurczę, przywracasz mi jednak wiarę w forum :prochno:

Mnie również poniosło z mocną krytyką, ale mi nastrój świętowania nie minął :wink:


Zablokowany