ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:48

Ciągle jest wiele do poprawy, ale na litość boską: NIEMCY POKONANI, ICH PASSA W MECZACH ELIMINACYJNYCH PRZEŁAMANA, HISTORIA TWORZY SIĘ NA NASZYCH OCZACH :bravo:


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:50

Wbrew pozorom więcej stracimy na tym zwycięstwie niż zyskamy. Teraz znów można głośno krzyczeć, że w polskiej piłce nożnej wszystko jest ok!
Dziś większość polaków czuje się, jakby nasi zdobyli MŚ...kabaret!


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:51

Ja się prawie popłakałem po końcowym gwizdku. Dwie akcje dwie bramki. Troche fuks, ale kij z tym. 2:0! :bravo: :dance:

No i Lewy robił swoje a nie uciekał :ok: O dziwo Glik bez przypału :D


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:51

kuba2424 pisze:Wbrew pozorom więcej stracimy na tym zwycięstwie niż zyskamy. Teraz znów można głośno krzyczeć, że w polskiej piłce nożnej wszystko jest ok!
Dziś większość polaków czuje się, jakby nasi zdobyli MŚ...kabaret!
Bym cię nazwał jednym słowem, ale dostanę kartkę, więc sobie odpuszczę.

Niemcy nie przegrali meczu el. od prawie 15 lat. Przerwaliśmy ich passe i po raz pierwszy w historii z nimi wygraliśmy. Ja się cieszę bardziej niż po zwycięstwie naszych siatkarzy w finale.

Teraz tylko pyknąć Szkocje i komfortowa sytuacja dla kadry.
W Niemczech pewnie przegramy, ale spokojnie możemy zająć II miejsce w grupie, albo nawet I różnicą bramek.
Ostatnio zmieniony 11 października 2014, 22:53 przez Gotti, łącznie zmieniany 1 raz.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:52

Boję się straty pkt ze Szkocją. Ale z drugiej strony mieć za 4 dni 9 pkt, stosunek bramkowy np 12-0 i prowadzić w grupie D, to już by było coś :think: i zakwalifikowanie się do ME coraz bliżej.

Wszyscy patrzą na Polskę, a Francja w swoim meczu towarzyskim ograła Portugalię 2-1 i kolejny gol Pogby.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:55

Stało się! I będzie Polska do morza do morza. Wernyhora, królowa Saba. Tak tak. To już jest koniec. Rodacy pomszczeni.


:allegri: na śmietnik
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:55

Szczerze to wydaje mi sie, ze ten mecz przed Euro 2012, ktory zremisowalismy z Niemcami 2:2 byl w naszym wykonaniu duzo lepszy. Dzisiaj mielismy w cholere szczescia, glupio marnowalismy okazje do kontratakow i slabo to wygladalo jesli chodzi o organizacje gry.

Z takim potencjalem do kontrataku, z Piszczkiem, Grosickim, Sobota, Rybusem, innymi szybkimi skrzydlowymi, my powinnismy te akcje wyprowadzac zupelnie inaczej, duzo szybciej i skuteczniej. Abstrahuje od tego, ze przez cale 90 minut wiekszosc naszych pilkarzy miala po prostu nogi jak z waty. Jakikolwiek pressing ze strony Niemcow i zamiast sprobowac chociaz rozegrac to od razu wykopywalismy pilke.

Ta kadra ma kilku fajnych pilkarzy, jest wielu mlodych, utalentowanych zawodnikow, ale bez lepszej organizacji gry i jakiegos lidera w srodku pola ten wynik z Niemcami bedzie tylko "wyjatkiem potwierdzajacym regule".
Ostatnio zmieniony 11 października 2014, 22:57 przez jakku1, łącznie zmieniany 1 raz.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:56

Gotti pisze:
kuba2424 pisze:Wbrew pozorom więcej stracimy na tym zwycięstwie niż zyskamy. Teraz znów można głośno krzyczeć, że w polskiej piłce nożnej wszystko jest ok!
Dziś większość polaków czuje się, jakby nasi zdobyli MŚ...kabaret!
Bym cię nazwał jednym słowem, ale dostanę kartkę, więc sobie odpuszczę.

Niemcy nie przegrali meczu el. od prawie 15 lat. Przerwaliśmy ich passe i po raz pierwszy w historii z nimi wygraliśmy.
No i?? To zwycięstwo daje nam tyle samo co z Gibraltarem.

Gotti pisze: Ja się cieszę bardziej niż po zwycięstwie naszych siatkarzy w finale.


To świadczy tylko o tym, jak doceniasz ludzi, którzy naprawdę ciężko pracują i są w swoim fachu profesionalistami. Postawmy piłkarzom pomnik w każdym mieście!


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:56

To się nazywa zimne wyrachowanie, Brawo Adam Nawałka :lol:
Będzie można gadać, że Niemcy bez Lahma, bez Klosego, bez kilku kontuzjowanych, że statystycznie nas zmiażdżyli, że nie mieli szczęścia, a my zrobiliśmy dwie akcje i mamy dwa gole itd...Ale kto o tym będzie pamiętał. Mamy historyczne zwycięstwo, odniesione w dodatku nad aktualnymi Mistrzami Świata. Szczęsny był dziś Bogiem, Glik po profesorsku, Lewandowski wreszcie walczył i dowodził, jak na lidera drużyny przystało. I cieszy mnie, że to akurat Milik i Mila trafili :bravo: Dożyliśmy dnia, w którym pokonaliśmy Niemców, w dodatku był to mecz o konkretną stawkę, a nie o pietruszkę. No więc, teraz pewnie towarzysz Janek. T będzie kadził naszemu selekcjonerowi. Cóż - udowodniliśmy, że przy odpowiedniej dawce szczęścia, można wygrać z każdym, jeśli zagra się na 300% możliwości, lecz teraz nasz awans będzie obowiązkiem. Bo, pokazaliśmy, że możemy mieć zespół na pierwszą 20-tkę, a nie 70-tkę rankingu FIFA. Po niebotycznym sukcesie siatkarzy, teraz historyczny wyczyn piłkarzy. Oby nie ostatni :ok: :happy
kuba2424 pisze:No i?? To zwycięstwo daje nam tyle samo co z Gibraltarem.
Nieprawda, bo z Gibraltarem, to pewnie wygra każdy, a z Niemcami - raczej nie.

zahor pisze:Kolega się historii nie uczył? Przecież wiadomo że Polaków od zawsze najbardziej cieszą pyrrusowe zwycięstwa, zaraz po heroicznych porażkach.
Pyrrusowe, byłoby wówczas, gdyby eliminacje ME - skończyły się w dniu dzisiejszym, a my byśmy zajęli czwarte miejsce. Nie można porównywać póki co jednego triumfu piłkarzy, do wielkiej rzeczy, jakiej dokonali siatkarze (na co potrzeba było, przebrnąć przez 13 meczyków). Ale nie można się nie cieszyć, nawet jeśli się nie przepada za poszczególnymi zawodnikami, z tej kadry. Przeciwnikiem był Mistrz Świata i powtarzam, najważniejszy jest teraz wynik i punkty, a nie biadolenie nad stylem, czy brakiem szczęścia u rywali itp.
Ostatnio zmieniony 11 października 2014, 23:11 przez Lucas87, łącznie zmieniany 2 razy.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:58

To świadczy tylko o tym, jak doceniasz ludzi, którzy naprawdę ciężko pracują i są w swoim fachu profesionalistami. Postawmy piłkarzom pomnik w każdym mieście!
To świadczy o tym, że piłka nożna od zawsze jest u mnie na pierwszym miejscu. Każdy ma swoje priorytety nawet w byciu kibicem. Napisałem co czuje i nie umniejszam sukcesu siatkarzom, ale bardziej mnie zawsze cieszyły i cieszyć będą zwycięstwa w piłce kopanej.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:00

Gotti pisze: Niemcy nie przegrali meczu el. od prawie 15 lat.
A tak dokładniej to od ośmiu.
kuba2424 pisze: No i?? To zwycięstwo daje nam tyle samo co z Gibraltarem.
Kolega się historii nie uczył? Przecież wiadomo że Polaków od zawsze najbardziej cieszą pyrrusowe zwycięstwa, zaraz po heroicznych porażkach.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:01

Gotti pisze:
To świadczy tylko o tym, jak doceniasz ludzi, którzy naprawdę ciężko pracują i są w swoim fachu profesionalistami. Postawmy piłkarzom pomnik w każdym mieście!
To świadczy o tym, że piłka nożna od zawsze jest u mnie na pierwszym miejscu. Każdy ma swoje priorytety nawet w byciu kibicem. Napisałem co czuje i nie umniejszam sukcesu siatkarzom, ale bardziej mnie zawsze cieszyły i cieszyć będą zwycięstwa w piłce kopanej.
Jasne, twoja piaskownica, twoje zabawki! Natomiast mam nadzieję, że nie jesteś kolejnym hipokrytą, który to tylko po takich jednorazowych, spektakularnych zwycięstwach żyje naszą, póki co, żałosną kadrą!
zahor pisze: Kolega się historii nie uczył? Przecież wiadomo że Polaków od zawsze najbardziej cieszą pyrrusowe zwycięstwa, zaraz po heroicznych porażkach.
@D@$ pisze:Kuźwa cieszyć się, marudzić będziecie od jutra.
:wink:
Przekonałeś mnie! Chyba się uchlam!
Ostatnio zmieniony 11 października 2014, 23:04 przez kuba2424, łącznie zmieniany 2 razy.


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:01

Ja się cieszę tak samo jak po siatkarzach. Piękna jesień dla polskiego sportu, kto by pomyślał (jeszcze Kwiatkowski). Też się boję o Szkocję, ale na razie cieszmy się z dzisiejszej wygranej. A niektórzy zawsze muszą narzekać jak widać.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:02

Kuźwa cieszyć się, marudzić będziecie od jutra.

Stara prawda, trzeba grać 4-4-2, środkiem nigdy szału nie zrobimy, w ataku pozycyjnym jesteśmy średni, trzeba grać skrzydłami tak jak dzisiaj, z kontry coś tam wpadnie, jak dzisiaj. Takim ustawieniem mieliśmy najlepsze mecze za Leo, Janasa, czy wcześniej Engela. Piłka się od tego czasu zmieniła, większość gra 3 środkowymi pomocnikami, ale nam to zazwyczaj nic nie daje.

Nieważne, 2:0, wynik idzie w świat.
Nie wierzę, Wawrzyniak na lewej, to zwiastowało katastrofę, jeszcze Mila na 2:0, ten sam Mila z którego wszyscy ryli za kadencji Janasa...


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 23:02

Ogólnie ten rok dla naszego sportu jest genialny.Stoch podwójne złoto na IO i KK, MŚ siatkarzy, 2 kolejne złota(Bródka,Kowalczyk) na IO,rekordowe 6 medali.Kwiatkowski MŚ, świetne wyniki Majki i Niemca. Ogrywaliśmy Niemców w ręczną,siatkę i kosza to i piłkarze musieli stanąć na wysokości zadania i to zrobili.Wielkie brawa, w tym meczu styl to sprawa drugorzędna wynik 2-0 jest najważniejszy:)


Zablokowany