ME '16 // Mistrzostwa Europy 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 15:45

Niemcy to obok Holandii drużyna najlepiej grające eliminacje i prawdopododobnie zdobędą komplet punktów, także porażki z nimi, prócz ew. różnicy bramek, nie będą miały większego znaczenia. Mają teraz tak fantastyczne pokolenie młodych piłkarzy, że nawet ich reprezentacja u-23 mogłaby spokojnie wygrać tą grupę. My natomiast musimy się ogarnąć, przestać próbować grać techniczną piłkę, bo tego nie potrafimy kompletnie i nie mamy do tego odpowiednich wykonawców-przede wszystkim chodzi to o brak kreatywnych środkowych pomocników. Na tej pozycji mamy tylko kilku zaledwie solidnych wyrobników pozbawionych zmysłu grania kombinacyjnego i jakiejś głebszej wizji gry. My musimy wrócić do tego co robiliśmy przed Frankiem-do gry z kontry. Nasi środkowi obrońcy to same kołki, także musimy im pomóc defensywnimi pomocnikami. Grajmy głębokie 4/2/3/1 nastawione na kontry skrzydłami, a powinno byc dobrze. Jesli zaczniemy udawac La Furia Polsza to przewiduje wyrownaną walke o 4 miejsce z Gruzją lub Szkocją.


Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 15:55

B@rt pisze:A poza tym od kiedy to my jesteśmy jakimiś wirtuozami? :whistle:
Przy wyspiarzach ciężko nie być wirtuozami :lol:

Ale zobacz przy dobrej technicznie Belgii czy Szwajcarii(2 koszyk) nasze szanse obecnie to zero, przecież Hazard, Mertens czy Shaqiri zrobiliby z Glików czy Boenischów mielonkę z najniższej półki. W twardej walce nasi obrońcy mają większą szansę niż w technicznych pojedynkach. Zresztą napisałem wyraźnie, że będziemy wyżej od nich JEŚLI będzie dobre przygotowanie fizyczne i mentalne, bez tego to niezależnie od rywala będziemy leżeć i kwiczeć.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 16:07

Ardjan pisze:
B@rt pisze:A poza tym od kiedy to my jesteśmy jakimiś wirtuozami? :whistle:
Przy wyspiarzach ciężko nie być wirtuozami :lol:

Ale zobacz przy dobrej technicznie Belgii czy Szwajcarii(2 koszyk) nasze szanse obecnie to zero, przecież Hazard, Mertens czy Shaqiri zrobiliby z Glików czy Boenischów mielonkę z najniższej półki. W twardej walce nasi obrońcy mają większą szansę niż w technicznych pojedynkach. Zresztą napisałem wyraźnie, że będziemy wyżej od nich JEŚLI będzie dobre przygotowanie fizyczne i mentalne, bez tego to niezależnie od rywala będziemy leżeć i kwiczeć.
No a ja napisałem, że to przygotowanie fizyczne u nas zawsze leży. Jasne, że zawodnicy techniczni robią z naszych obrońców wiatraki, ale to nie zmienia faktu, że z kolei bardziej atletyczni przeciwnicy przestawiają naszych gierojów jak chcą, może z wyjątkiem Lewego.

Zresztą ja także zaznaczyłem, że odnoszę się do stanu dzisiejszego i zobaczymy, co do września wykombinuje nasz trenejro ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2014, 19:02

Terminarz Polski :
7 września 2014 (godz. 20.45): Gibraltar - Polska
11 października 2014 (20.45): Polska - Niemcy
14 października 2014 (20.45): Polska - Szkocja
14 listopada 2014 (18.00): Gruzja - Polska
29 marca 2015 (20.45) Irlandia - Polska
13 czerwca 2015 (18.00): Polska - Gruzja
4 września 2015 (20.45): Niemcy - Polska
7 września 2015 (20.45): Polska - Gibraltar
8 października 2015 (20.45): Szkocja - Polska
11 października 2015 (20.45): Polska - Irlandia

Trzeba zacząć od trzech punktów :prochno:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 12:17

który to raz los skojarzył holendrów z czechami? zaczynam wierzyć w podgrzane kulki Malego :think:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 333
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 13:44

Myślę, że Polacy mają szansę na 2 miejsce, a baraże to juz spokojnie powinni ugrać. To samo mówiłem po losowaniu EURO 2012, że jednak powinni dać rade, ale teraz czuję że będzie dobrze.

Grupa F to jakiś śmieszny żart... Dopóki Grecja bedzie w pierwszym koszyku, chyba ciągle za te Euro 10 lat temu, to ich grupa zawsze bedzie żałosna tak jak i w tym wypadku. Porównując ją do grup A, H czy I to juz całkiem wygląda dennie.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 14:15

Jeżeli zagrają na "miarę możliwości" to powinni awansować, ujmując to inaczej, za Janasa pewnie byśmy to drugie miejsce zajęli.
Gotti pisze:Od Niemców dostaniemy 2 razy to raczej pewne. Szkocja i Irlandia to drużyny lepsze, albo na poziomie Polski, więc 2 miejsce jest realne, ale w ogóle mnie nie zdziwi jak zajmą 3-4. Ogólnie na awans nie liczę i meczów tej repry oglądać nie zamierzam, chyba, że coś ruszy i wrócą do stylu gry jak za Benhakera.
Widzę że mit Leo ciągle żywy. Ten "styl" był taki, że dostawaliśmy od Słowacji, Słowenii, Armenii, Finlandii, Irlandii N. Miał niezły fragment (od meczu z Portugalią) swojej pracy, ale krótki i zostawił większe łajno niż zastał.
Wojtek pisze:Trzeba zacząć od trzech punktów :prochno:
Najlepiej od sześciu :prochno: No ale jeśli nie wygramy pierwszego spotkania, to opinia publiczna będzie miała niezłe "używanie"
pan Zambrotta pisze:który to raz los skojarzył holendrów z czechami? zaczynam wierzyć w podgrzane kulki Malego :think:
Polacy i Niemcy, Węgrzy i Rumuni, Portugalia i Dania. Jest trochę tych co na siebie "'lubią wpadać". Ciekawy zbiór w gr. C: Słowacja+Ukraina+Białoruś, do siebie mają blisko, ale Hiszpanie to się nalatają :)
Chyba najmocniejsza grupa Włochów, ale powinni i tak sobie poradzić. Z Bułgarią to chyba im się dobrze gra.

@Reiner - Grecy byli bardzo skuteczni w eliminacjach do Brazylii, chociaż nie wiem czy to się liczy.


Ogólnie to już jest ogólny temat o eliminacjach strefy europejskiej, nie powiem kto założył, ale zrobił to właśnie po to, by co eliminacje nie zakładać nowego. Można by je połączyć, ale nie nalegam.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 14:34

Najciekawiej wygląda grupa A, chociaż równie mocno jestem ciekaw występów Szwajcarii, no i oczywiście Gibraltaru :prochno:

Jeżeli z takiej grupy Polska nie wejdzie do baraży to... nie będzie sensu w żaden sposób tego komentować. No ale do takich scenariuszy chyba już wszyscy przywykliśmy. Strata punktów na wyspach, a nawet i w Gruzji, nie będzie chyba nikogo szokować.

@D@$ pisze:Ogólnie to już jest ogólny temat o eliminacjach strefy europejskiej, nie powiem kto założył, ale zrobił to właśnie po to, by co eliminacje nie zakładać nowego. Można by je połączyć, ale nie nalegam.
Mając do czynienia z cyklami eliminacyjnymi zaledwie co 2 lata myślę, że stać nas na to, żeby do każdych eliminacji strzelić sobie osobny temacik :wink:


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 20:12

Dla mnie wygląda to raczej tak, że 2 miejsce będzie ogromnym sukcesem, a porażka czymś czego się mocno spodziewam i pewnie nawet bym obstawił gdyby nie to, że kurs za niski, mam wrażenie że nasi piłkarze są niereformowalni.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 24 lutego 2014, 20:31

Hoffman pisze:Dla mnie wygląda to raczej tak, że 2 miejsce będzie ogromnym sukcesem, a porażka czymś czego się mocno spodziewam i pewnie nawet bym obstawił gdyby nie to, że kurs za niski, mam wrażenie że nasi piłkarze są niereformowalni.
Kurs za niski? Sądzę, że wg bukmacherów jesteśmy zdecydowanie przed Szkocją i minimalnie przed Irlandią. Podstaw na miejsce poza barażami, a kurs powinien być naprawdę niesamowity w stosunku do ryzyka (oczywiście w twoim mniemaniu).


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 23:04

Ciężko będzie przecież w el MŚ mieliśmy podobne jak nie słabsze ekipy, bazujące głównie na siłowej grze i kontrach a nie technicznej. Ukraińcy w Warszawie robili miazgę a nasi wstawali otrzepywali się i po chwili znowu leżeli, bez jaj kompletnie.To samo Czarnogórcy i Mołdawianie, Anglicy to też wyspiarze i graja fizyczny futbol. Nie potrafimy grać z takim drużynami i szkoda,że nie trafiliśmy na zespoły grające technicznie, gdzie przy dobrej organizacji w defensywie moglibyśmy grać z kontry bo gra pozycyjna nam kompletnie nie leży a tak będzie trzeba grać ze Szkocją,Irlandią i Gruzją;/


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2014, 22:38

Hiszpania w meczu el.ME 2016 przegrywa 2-1 ze Słowacją.

Upływu czasu nie oszukasz, tiki-taka dostaje bęcki, dokładnie tak samo jak na MŚ. Del Bosque to też przykład taktyczno-personalnego betonu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 października 2014, 07:44

Del Bosque przecież sam powiedział, że powołuje tych samych bo trudno mu z nich zrezygnować po latach sukcesów ;) jakby mój podopieczny tak powiedział to minutę później już by nie pracował ale jak widać pewnie prezydent hiszpańskiej federacji ma do niego takie same podejście jak on to zawodników...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 10 października 2014, 08:40

Dokladnie, po jednym czy dwoch slabszych spotkaniach mozna dalej powolac "gwiazdy z sukcesami" ale jak juz pol roku nie potrafia zagrac nawet w polowie tego co kiedys to chyba logicznym jest wprowadzenie zmian... A w Hiszpanii takich zawodnikow raczej nie brakuje...


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2014, 22:45

No to Polska mnie dziś tak zatkała, że nie wiem co napisać. Nie wierzyłem w tą kadrę od dawna, a dziś się poczułem jak wiele lat wstecz.

Ten mecz masakra!


Zablokowany