Euro 12' // Grupa A (Polska, GRECJA, Rosja, CZECHY).

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 06:36

Polacy standardowo przetrenowani, świeżość złapią koło półfinałów. Niemcy mogą robić co im się tylko podoba a potem wychodzą na boisko i grają. Nasi miesiąc szukają świeżości ze Smudą na karku a potem większość gra jak za karę.

Lewy potwierdził klasę.

Niestety ale szybko wyszło doświadczenie Rybusa w kadrze, praktycznie dwa lata bez gry Boenischa czy też środek obrony złożony z prawego obrońcy i stopera drużyny, która w lig ę straciła 60 goli.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2012, 07:36 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 07:23

szczypek pisze:Masz z tym jakiś problem? Za pierwszym razem nikt nie podjął tematu, to trzeba było wyskrobać drugiego posta?
Zapewniam Ci materiał do wspólnych igraszek z Misiem Cyccolino w waszej czerstwej zabawie. Razem tworzycie uroczy duecik niczym Pinky i Mózg.

Obrazek
szczypek pisze:Owe farbowane lisy dały nam dziś tyle ile dali nam inni reprezentanci Polski.
Jeżeli już mam oglądać piłkarzy kaleczących rzemisoło to wolę Polaków niż niespełnionych reprezentantów Francji i Niemiec.

Jak widać od razu pojawiła się druga część duetu z moralnym wsparciem:
pan Zambrotta pisze:I każdy śpiewał Mazurka pod nosem
Chciałbym to usłyszeć, wykonanie Edyty Górniak z Korei miałoby wreszcie konkurencję.
pan Zambrotta pisze:Vimes, mówiłes, że nie kibicujesz Polsce, więc po co się spinasz i wytykasz Perquisowi i innym coś, co można zarzucić 70% tej kadry?
Właśnie dlatego wytykam, że na mistrzostwach w Polsce z "polską reprezentacją" przez czterech obcokrajowców straciłem ochotę, żeby jej kibicować.
pan Zambrotta pisze:lubujesz sie w tym, że jesteś bardziej polski od nich? polaczku ty jeden.
Tak, oczywiście, pławię się w swojej polskości, nawet sam Antek Macierewicz mi zazdrości :lol:.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 08:23

SKAr7 pisze:
ewerthon pisze: To co, ustawmy Benisza niżej i nagle Rosjanie przestaną grać w piłkę? :lol:
Oprzytomnij. Po ich grze po prostu widać, że są doskonale przygotowani taktycznie i motorycznie do turnieju. Wielkiego taktyka Smude pewnie mają już dawno rozpracowanego i zapewne zagrają inaczej niż dzisiaj. Remis będzie rewelacyjnym rezultatem.
Analogicznie- mecz otwierający sezon z Parmą i mecz rewanżowy z Parmą. Nagle Juventus zapomniał jak się gra w piłkę?
Pewnie zagrają inaczej, ale tylko chodzi mi o to, że dziś Rosjanie byli dziś żałośnie słabi w porównaniu do tego doskonałego futbolu, który prezentowali w meczach 4 lata temu innych niż te z Hiszpanią. Wykorzystali prezenty od rywali, podobnie jak z Italią, nic więcej.
Ja nie mówię, że Rosjanie zdobędą od razu mistrzostwo Europy! Ale to reprezentacja Polski na ich tle wygląda mizernie pod każdym względem. Zresztą nie wiadomo czy nie będą prezentować się lepiej, to był dopiero pierwszy mecz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 09:00

Śmieszą mnie głosy usprawiedliwiające Szczęsnego "dobrze zrobił bo nie dopuścił do strzelenia gola". Czy naprawdę niektórzy uważają że lepiej dostać karnego i stracić piłkarza w 70 minucie niż po prostu dać sobie strzelić gola? Przecież zostało jeszcze 20 minut, z grającymi w 10 Grekami można było spokojnie zremisować 2-2. A po czerwonej kartce Smuda pogubił się kompletnie.

Zawsze twierdziłem że Szczęsny to "gwiazdka", której pewność siebie odbije się na reprezentacji.

Nie wyjdziemy z grupy. A w meczu z Rosją może być baaardzo nieciekawie.

"Kibice" "dopingujący" na Narodowym :prochno: :angry:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 09:11

Myzarel pisze:Śmieszą mnie głosy usprawiedliwiające Szczęsnego "dobrze zrobił bo nie dopuścił do strzelenia gola". Czy naprawdę niektórzy uważają że lepiej dostać karnego i stracić piłkarza w 70 minucie niż po prostu dać sobie strzelić gola? Przecież zostało jeszcze 20 minut, z grającymi w 10 Grekami można było spokojnie zremisować 2-2. A po czerwonej kartce Smuda pogubił się kompletnie.

Zawsze twierdziłem że Szczęsny to "gwiazdka", której pewność siebie odbije się na reprezentacji.
Rzadko się widzi takie sytuacje, że bramkarz idąc sam na sam i mając ułamki sekund zdecyduję się nie faulować. Dlatego trudno powiedzieć, że Szczęsny popełnił błąd. Nie zmienia to jednak faktu iż na jego miejscu powinien wystąpić Artur Boruc. Co mnie to obchodzi, że Szczęsny zasłużył na miejsce w bramce? Być może tak, ale tylko w meczach towarzyskich, bo na wielkich turniejach nie ma żadnego doświadczenia. W przeciwieństwie do Boruca. Który przecież dwa razy ratował nas przed kompletnym blamażem.
Myzarel pisze:
"Kibice" "dopingujący" na Narodowym :prochno: :angry:
Też to zauważyłem, pewnie większość z nich nigdy nie dopingowało, a ten mecz to był taki jednorazowy wyskok, żeby przejść do historii.
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2012, 09:18 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 09:15

Myzarel pisze:"Kibice" "dopingujący" na Narodowym :prochno: :angry:
Abstrahując od meczu - popieram to zażenowanie. Byłem wolontariuszem w sekcji pozastadionowej, ale przechytrzyłem stewardów i 'na lewo' wbiłem się na ten mecz, idealnie na hymn. Początkowo jarałem się, jakoś to wyglądało. A później to jest jakieś kuriozum :shock:

Rozumiem, że jestem piknikiem, ale jest nas tam prawie 50 000, a tu w tak długich momentach tak cicho i głucho! Jestem piknikiem, ale czy problem chociaż delikatnie krzyknąć 'Polska!' w meczu, który zdarza nam się raz na sto lat? Śmiech na sali. Jestem zażenowany tym. No ale pewnie jeszcze wielu z nich po meczu długo dyskutowało - 'czemu ten hot-dog taki drogi'?
:prochno:

O aspektach czysto sportowych chyba ciężko nawet pisać. Tak sfrajerzyć i dać ciała, kiedy wszystko miało się na tacy, to trzeba naprawdę umieć. Sędzia bardzo nawet chciał pomóc, ale jego wysiłek poszedł na marne (karny po ręce + spalony, którego oczywiście można było zagwizdać, ale również dobrze nie, a wg interpretacji takich sytuacji 'z duchem gry' - ja bym to puścił). Smuda jest umiarkowanie zadowolony - mam nadzieję, że powiedział to zanim obejrzał mecz Rosjan : ].

Będzie ciężko, ale trzeba wierzyć w chłopaków do końca.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 09:55

wojczech7 pisze:Ze wszystkim się zgadzam, tyle że tą patelnię zmarnował Perquis, nie Murawski.
ja mówię o pierwszej dobrej sytuacji w meczu, kiedy Murawski zbierał się sześć godzin do strzału, przed nim nie było nikogo prócz bramkarza, a ten strzelił w środek bramki...
Co do Perquisa to też pamiętam tę jego okazje, ale to środkowy obrońca... spalił się, uderzył na pałę.

Vimes , ciemnogród pełną gębą :prochno: co, z tego że nasi się kopią po czołach, ważne że to nasze czoła, polskie :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 10:04

Vimes pisze: Flop of the match: Franciszek Smuda za przetrenowanie zawodników, którzy w drugiej połowie nie mieli już siły biegać i za brak zmian.
Drogi Vimesie to są bardzo daleko idące wnioski. Nie wydaje mi się, że przetrenowanie można stwierdzić już po pierwszym meczu. Brak zmian? Zgadzam się. Smudę chyba przerosła ta sytuacja. Powiedzmy szczerze, aż się prosiło tutaj o Grosika w drugiej połowie.
Corcky pisze: Czyli co, od 30 minuty nie mieli sił biegać? W co Ty wierzysz?
Spalili się, spękali i tyle. Nie wierzę, że jeszcze przed przerwą zabrakło im sił. Wszystko tkwi w głowach.
Nic dodać, nic ująć.

Gmoch powiedział wczoraj bardzo fajne zdanie. Ta drużyna nie ma lidera, ani na ławce trenerskiej, ani na boisku. Z całym szacunkiem do Kuby, ale brakuje mu jeszcze trochę to prawdziwego kapitana, który naprawdę dałby radę unieść ten ciężar. Zresztą mam wrażenie, że Kuby też po pewnym okresie czasu na boisku już po prostu nie było.
Vimes pisze:Jeszcze jedna kwestia w temacie farbowanych lisów. Z Olisadebe był pożytek, bo strzelał bramki. Roger też wnosił do kadry coś, czego Polakom brakowało. Natomiast co nam dają obecne farbowane lisy?
To, że w pierwszym składzie nie gra Wawrzyniak to w moim mniemaniu i tak już dużo :P

Pierwsza połowa, perfekt. Perfekt! W drugiej zobaczyliśmy zupełnie inny zespół. Smuda ewidentnie zasnął na ławce. Chyba przerosła go ta sytuacja. Grosika wprowadzić na boisko trzeba było już w 50 minucie spotkania.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 10:09

pan Zambrotta pisze:Vimes , ciemnogród pełną gębą :prochno: co, z tego że nasi się kopią po czołach, ważne że to nasze czoła, polskie :prochno:
Skoro importowani piłkarze kopią się po czołach tak samo jak nasi rodzimi wyrobnicy to jaki jest sens w ich imporcie? To tak jakby zamienić polską syrenkę na NRD-owskiego trabanta. Sensu w tym za wiele nie ma. Deal miał być taki, że farbowane lisy mogą się wypromować na turnieju, a kadra w zamian dostaje teoretycznie lepszych piłkarzy niż przęcietny polski kopacz. Niestety Smuda wyszedł na tym jak Zabłocki na mydle.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 10:12

Oceny whoscored, a ja kiedyś ich chwaliłem za ten algorytm :lol:
http://www.whoscored.com/Matches/566036 ... and-Greece

Boenisch lepszy od Piszczka,
Polanski najlepszy na boisku,
Samaras dla mnie najgorszy z Greków, a tutaj całkiem nieźle
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2012, 10:13 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 2 razy.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 10:13

Ja popieram Vimesa.

Panie Zambrotta, pytasz Vimesa czy czuje się bardziej polski od lisów - no cóż, trudno, żeby się nie czuł bo on jest Polakiem a oni nie.

Wszystko generalnie w tym temacie zostało powiedziane, z tym, że ja jednak dalej kibicuję Polsce bo jestem Polakiem i w mojej opinii kibicowanie komuś innemu zakrawałoby o śmieszność. Rażą mnie lisy, razi cała ta otoczka EURO ale po prostu nie widzę innej opcji.

A co do wsparcia na stadionie - no cóż, Donek skutecznie zniechęcił prawdziwych kibiców do jakiegokolwiek wsparcia.
zoff pisze:To, że w pierwszym składzie nie gra Wawrzyniak to w moim mniemaniu i tak już dużo :P
Ty chyba żartujesz. Przecież Boenisch wczoraj dużo zawalił. A co by nie mówić o Wawrzyniaku to jest to solidny ligowiec.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 10:16

Myzarel pisze:Śmieszą mnie głosy usprawiedliwiające Szczęsnego "dobrze zrobił bo nie dopuścił do strzelenia gola". Czy naprawdę niektórzy uważają że lepiej dostać karnego i stracić piłkarza w 70 minucie niż po prostu dać sobie strzelić gola? Przecież zostało jeszcze 20 minut, z grającymi w 10 Grekami można było spokojnie zremisować 2-2. A po czerwonej kartce Smuda pogubił się kompletnie.
(...)
Też tak Myślałem , że lepiej było by stracić te bramkę , ale grać 11 na 10 .
Ale później przypomniałem sobie Barce i inter w CL.
Grecy totalnie by się zamurowali . Wynik 1:2 to dla nich marzenie , grali by w 10 w swoim polu karnym i tyle by było .
Smuda ... on pogubił się już dawno temu
Ciekawe co sobie teraz myślą Kuszczak i Borubar :prochno:

edit
Vimes pisze:To tak jakby zamienić polską syrenkę na NRD-owskiego trabanta. Sensu w tym za wiele nie ma.
oj tam , Trabant jest z plastiku i nie rdzewieje : P
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2012, 10:25 przez Filippo911, łącznie zmieniany 2 razy.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 10:16

Mietson pisze: Panie Zambrotta, pytasz Vimesa czy czuje się bardziej polski od lisów - no cóż, trudno, żeby się nie czuł bo on jest Polakiem a oni nie..
to, że vimes vel madmo jest polski, widać po jego żalach na forum. Mnie kompletnie nie przeszkadza to, że ktos z polskim paszportem gra dla tej reprezentacji, niektorzy jeszcze z chatki na polu nie wyszli mentalnie. We Włoszech gra Ogbonna z Balotellim, i co by o nich nie mówić (zwłaszcza o tym drugim), to mnie nie przeszkadza, kim oni się czują, dla kogo chcą grać. Banda polskich chłopów za to ma mentalne prawo mówić przez internet innym, kto ma grać dla jakiego państwa. EOT. Szkoda więcej pisać o tym.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 10:18

Vimes pisze:Jeżeli już mam oglądać piłkarzy kaleczących rzemisoło to wolę Polaków niż niespełnionych reprezentantów Francji i Niemiec.
O proszę, duch Janka Tomaszewskiego jest wśród nas. W takim razie nie widzę sensu, abyś się w tym temacie udzielał, bo jesteś jesteś nieobiektywny, zawsze wyżej cenił będziesz "prawdziwych reprezentantów Polski".
To był dopiero pierwszy mecz, a już triumfują ci, dla których dobrem nadrzędnym jest ich racja.

Co do wjazdu na "suchy pojazd" daruj sobie, nie tacy do mnie podskakiwali. Kończyli z pełnymi ustami.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2012, 10:19

Mietson pisze: Ty chyba żartujesz. Przecież Boenisch wczoraj dużo zawalił. A co by nie mówić o Wawrzyniaku to jest to solidny ligowiec.
Miał wpływ przy bramce dla Greków, nie powiem. Ale naprawdę Wawrzyniak moim zdaniem spaliłby się od samego początku jakby miał wyjść na taki mecz. To są pewne różnice mentalne, których nie przeskoczy Kuba już nigdy.


Obrazek
Zablokowany