Euro 12' //Grupa C (HISZPANIA, WŁOCHY, Irlandia, Chorwacja).

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 10:40

Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja

Terminarz grupy C:

10 czerwca 2012
Hiszpania - Włochy
PGE Arena w Gdańsku godz. 18:00
Irlandia - Chorwacja
Stadion Miejski w Poznaniu godz. 20:45

14 czerwca 2012
Włochy - Chorwacja
Stadion Miejski w Poznaniu godz. 18:00
Hiszpania - Irlandia
PGE Arena w Gdańsku godz. 20:45

18 czerwca 2012
Chorwacja - Hiszpania
PGE Arena w Gdańsku godz. 20:45
Włochy - Irlandia
Stadion Miejski w Poznaniu godz. 20:45

Pierwszy zespół grupy C zagra z drugim zespołem grupy D, drugi zespół grupy C zagra z pierwszym z grupy D.

***

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 11:01 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 10:50

Widzę że euro już pełną gębą, ale nie zabieraj szans Chorwacji na wejściu i dodaj ją do sondy ;) - a sory już zmienione

Mówi się, że B to grupa śmierci, ale mnie bardziej ciekawi ta, nawet Irlandia jest interesująca, bo ze starym mistrzem na ławce (trenerskiej rzecz jasna).
Obawiam się, że jeśi Chorwacja jesli wyjdzie to kosztem Italii, ale ogólnie bardzo bym chciał odpadnięcia Hiszpanii (jak i Niemców w gr. B, bo tak wszyscy ich typują na faworytów że się żygać chce).

Typuję Włochy i Chorwacja w 1/4, a co! :D

edit: No właśnie, wygrany ustawi się w dobrej sytuacji, przegrany mocno sobie skomplikuje sytuację i będzie musiał w kolejnych dwóch grać o wszystko. Ale dobrze że Hiszpania gra z Włochami w pierwszym meczu, tzn. o tyle, że nie będzie w ostatniej kolejce nudne 0:0. Inna rzecz, że zawsze jest groźba, że Włosi będą potrzebowali korzystnego rezultatu a np. Hiszpanie sobie oleją mecz z Chorwacją, ale to za szybko na takie spekulacja :lol:
Ogólnie trzeba uważać, że tym "faworytami", Irlandia niby skazana na 4 miejsce, ale tak samo było z Rumunią 4 lata wcześniej i omało by nie wyszli.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2012, 11:06 przez @D@$, łącznie zmieniany 2 razy.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 10:55

Mam nadzieję, że właśnie Chorwacja lub Irlandia nie sprawi niespodzianki kosztem Włochów. Wydaje się, że Italia obok Hiszpanii jest głównym faworytem do wyjścia z grupy, ale nigdy nie wiadomo :whistle:

Teoretycznie pierwsza kolejka może być meczem o wyjście z pierwszego miejsca, praktycznie może się okazać, że przegrany odpadnie z turnieju po wtopie z Chorwatami 8)


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:13

Bardzo ciekawa grupa. Chorwaci potrafią sprawić niespodziankę, do tego nieobliczalny zespół Irlandii. Reprezentacje z Bałkanów nie leżą Italii za bardzo, ale Włochy powinny sobie poradzić i wyjść z grupy obok Hiszpanów. W końcu trzon stanowią świeżo upieczeni mistrzowie Włoch 8)


Obrazek
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:19

Brak awansu z grupy dla Włochów i Hiszpanów będzie na pewno niespodzianką. Włosi mogą zarówno "zaskoczyć" i awansować z pierwszego miejsca jak i odpaść w grupie. Mecz z najlepszą drużyną ostatnich 2 turniejów, wiadomo. Gdzieś ostatnio oglądałem statystyki porównawcze Włochów wobec rywali z grupy i z Chorwacją wygląda on niestety negatywnie. Można więc powiedzieć, że ta drużyna nie bardzo leży Azzurrim. No i na deser nieobliczalna Irlandia Trapattoniego, który na pewno będzie chciał pokazać Italii, że jeszcze może i utrzeć im nosa. Jeśli Włosi nie przegrają z Hiszpanami i nie zlekceważą pozostałych 2 rywali to nie powinno być źle. W końcu trzon reprezentacji tworzą Bianconeri. :-D

ps. mecz Włochy-Chorwacja obejrzę na żywo w Poznaniu. 8)


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 11:44

Włosi jadą na to euro z najsłabszym atakiem za czasów mojego życia. Co prawda już raz ekipa wielką imprezę bez ataku wygrała-Francja w 98 natomiast, nie wierzę, by to mogło się powtórzyć. Do tego Prandelli prowadzi tę reprezentację chałupniczo i bez pomysłu, zupełnie inaczej niż Bilić, który robi fantastyczną robotę. Hiszpanie poza zasięgiem, walka o drugie miejsce to dla mnie zagadka. Jeśli Włosi jednak wyjdą, to i tak nic dalej nie ugrają.
Obstawiam Hiszpanię i Chorwację. Jakby tak zamiast Italii grało pełne Juve :smile:
Nie będę ukrywał, że Włochom nigdy nie kibicowałem i kibicował nie będe.


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 12:16

Supersonic pisze:Włosi jadą na to euro z najsłabszym atakiem za czasów mojego życia.
Czyli uwazasz, ze
(Iaquinta, Di Natale, Gilardino, Quagliarella, Pazzini)2010 > (Cassano, Balotelli, Giovinco, Destro/Borini)2012?

Bardzo duzo w tej grupie bedzie moim zdaniem zalezalo od pierwszego meczu, 10.06 18:00 - Hiszpania - Wlochy. Licze na Azzurrich, moim zdaniem nie zawioda i osiagna przynajmniej polfinal.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 15:41

Hiszpania nadal jest mocna, ale mają już tej motywacji co mieli dwa czy cztery lata temu...Włosi to zupełnie inna drużyna niż sprzed dwóch lat tak więc myśle że półfinał to minimum w tych rozgrywkach. Bardzo dużo wiele zależy od pierwszego meczu Hiszpanów z Włochami.
Chciałbym żeby mecz Chorwacji z Hiszpanią zdecydował o drugim miejcu w tej grupie :prochno:
Z niecierpliwością czekam na 10 czerwca.

Forza ITALIA!


Shark

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2012
Posty: 54
Rejestracja: 29 maja 2012

Nieprzeczytany post 29 maja 2012, 20:38

obstawiam w tej grupie sensację i brak awansu reprezentacji Hiszpanii do dalszych gier
z pierwszego wyjdą Włochy, których ze względu na bardzo dobrą formę naszego Buffona i obrony typuję do wygrania całego turnieju

a z drugiego Chorwacja


sądziłem, że będziemy na tym forum dyskutować z wzajemnym szacunkiem, ale skoro jest inaczej, to ja podziękuję, wolę kibicować w zaciszu domowym mojemu Juventusowi, z którym jestem od 15 lat i będę z pewnością dalej
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2012, 18:54

bendzamin pisze:
Supersonic pisze:Włosi jadą na to euro z najsłabszym atakiem za czasów mojego życia.
Czyli uwazasz, ze
(Iaquinta, Di Natale, Gilardino, Quagliarella, Pazzini)2010 > (Cassano, Balotelli, Giovinco, Destro/Borini)2012?
Podobna półka, a jedyny ceniony przeze mnie teraz piłkarz ( di Natale) był wtedy młodszy.

Uważam, że:

luigi barwuah 7/1
Fabio Borini 1/0
Antonio Cassano 28 / 9
Antonio Di Natale 36/ 10
Sebastian Giovinco 7/0
proszę mnie nie jechać za zakwalifikowanie tu Seby, na forum ludzie umieszczają go od box-to-boxa po strikera i potem człowiek sam już nie wie..

Wychodzi 79 caps 20 goals, stosując uproszczoną matematykę - chłopaki strzelają gola co czwarty mecz. Ciekawe ów czy będzie okazja :prochno:

Do tego kwestia IQ, a Włosi zapewne mieć będą najgłupszy atak na Euro ( bo chyba barwuła i cassano do podstawy są szykowani).

Co nie zmienia faktu, że im bardziej do tyłu tym ( Juventus ) quality rośnie. :smile:


Espaneta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2012
Posty: 137
Rejestracja: 24 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 30 maja 2012, 19:16

Wojtek pisze:Włosi to zupełnie inna drużyna niż sprzed dwóch lat tak więc myśle że półfinał to minimum w tych rozgrywkach.
Półfinał? :shock: Ja wiem że Włosi odbili się nieco od dna i reprezentacja jest w lepszej kondycji ale bez przesady.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 30 maja 2012, 19:16

Akurat nie wiem co chcesz od Cassano który pozaboiskowo sie już bardzo w Milanie ogarnął. A na boisku to geniusz i zarzucanie mu braku IQ to troche dziwne :think:
Wg mnie właśnie atak jest bardzo mocną formacją w Italii. Zapewne zagrają trójką z przodu bez typowej '9'(bo i taka ciężko w kadrze znaleźć) a to będzie bardzo ciekawa mieszanka. Moim skromnym zdaniem powinno to wyglądać tak :
Di Natale----Giovinco
-----Cassano
Full kreatywności. Gorzej z centymetrami. :prochno:


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 maja 2012, 19:23

Supersonic pisze: Podobna półka, a jedyny ceniony przeze mnie teraz piłkarz ( di Natale) był wtedy młodszy.

Uważam, że:

luigi barwuah 7/1
Fabio Borini 1/0
Antonio Cassano 28 / 9
Antonio Di Natale 36/ 10
Sebastian Giovinco 7/0
proszę mnie nie jechać za zakwalifikowanie tu Seby, na forum ludzie umieszczają go od box-to-boxa po strikera i potem człowiek sam już nie wie..

Wychodzi 79 caps 20 goals, stosując uproszczoną matematykę - chłopaki strzelają gola co czwarty mecz. Ciekawe ów czy będzie okazja :prochno:
Z kolei przed MS 2010 to sie prezentowalo tak:
Iaquinta 37/5
Di Natale 33/9
Gilardino 41/16
Quagliarella 20/4
Pazzini 8/1
139/35

Wiec 'ulamkowo' wychodzi praktycznie tak samo, tylko, ze wtedy pojechaly az trzy dziewiatki (a i Quagliarelle na sile moznaby sie starac jako takowa liczyc), a teraz nie jedzie na dobra sprawe zaden typowy bramkowpychacz. Osobiscie, gdybym byl trenerem Azzurrich, to na pewno wolalbym miec do dyspozycji atak z Euro 2012 niz mundialu 2010.


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 30 maja 2012, 19:26

bendzamin pisze: Z kolei przed MS 2010 to sie prezentowalo tak: (...)
I wiemy, jak to się skończyło :smile:
No ale ten Juventusowy tył jest tym razem więc może wyjdą z grupy z bilansem 1-0 :prochno:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 maja 2012, 20:27

Espaneta pisze:
Wojtek pisze:Włosi to zupełnie inna drużyna niż sprzed dwóch lat tak więc myśle że półfinał to minimum w tych rozgrywkach.
Półfinał? :shock: Ja wiem że Włosi odbili się nieco od dna i reprezentacja jest w lepszej kondycji ale bez przesady.
To jest 'puchar'. Po wyjściu z grupy 1 przypadkowa wygrana daje półfinał, 2 wygrane finał. Czego się dziwisz?


Zablokowany