MŚ 10' // Mecze 1/2 finału

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 22:44

Czachor pisze:
Arbuzini pisze:Ośmiornica miała racje. Gejowski football zwyciężył.
To w finale kibicuje Holendrom.
Hehehehehe.
Nie no Pedro należy się bura w szatni, był już tak mecz na tym Mundialu taki mecz, w którym drużyna partoliła setki pod koniec meczu, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć o co mi chodzi.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 22:48

ArtHur pisze:był już tak mecz na tym Mundialu taki mecz, w którym drużyna partoliła setki pod koniec meczu, ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć o co mi chodzi.
Holandia - Brazylia i bawienie się Holendrów pod bramką Cesara. Będzie ciekawy finał, dużo akcji zero bramek :P


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 22:49

<<W@jTEk>> pisze:NIE NIE NIE !!! Drugi raz w życiu za Niemcami i drugi raz przegrali :angry: Szpakowski to już pewnie zesikany ze szczęścia, ehh...ostatnia nadzieja to HOLANDIA!!

A tak z ciekawości to będziesz w meczu o 3 miejsce za Niemcami?? Po raz trzeci?? :P Ja stawiam na Urugwaj, bo myślę, że Im się brąz należy a Niemcy za to, co zrobili dziś to nawet nie powinni byc dopuszczeni do meczu o 3 miejsce :P a w finale tak, jak napisałeś (ponownie Cię zacytuję): "ostatni nadzieja to HOLANDIA".


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 22:50

Locke pisze:Poszło 500 euro na Niemców. Mam nadzieję, że zniszczą Hiszpanię.
Jak nastrój kolegi? Kasa na waciki poszła w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :prochno:


Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 22:54

Arbuzini pisze:Ośmiornica miała racje. Gejowski football zwyciężył.
Boli, oj boli :rotfl:

Zasluzone zwyciestwo Hiszpanii, bez dwoch zdan. Po tym meczu widac, ze Niemcy, gdy trafili na swietną pomoc i obrone byli bezradni, ich zwyciestwa byly nieco przereklamowane przez to, ze ich rywale byli po prostu nedzni. Hiszpania jest skazana na sukces. Holandia musialaby zagrac najlepszy mecz na mundialu, zeby wygrac z La Furia Roja. Ich obrona to najslabszy punkt, takze licze Hiszpanie to wykorzystaja. Robben przy dobrym kryciu moze byc wylaczony. Ciekawe jak sobie poradzi Sneijder, to od niego bedzie wiele zalezalo. Del Bosque zaskoczyl pozytywnie wystawiajac Pedro, ktory zagral dobre spotkanie (pomijam ta sytuacje, gdzie powinien podawac do Torresa). Mysle, ze powinien on zagrac rowniez w finale, ew Silva.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 22:54

Siewier pisze:
Locke pisze:Poszło 500 euro na Niemców. Mam nadzieję, że zniszczą Hiszpanię.
Jak nastrój kolegi? Kasa na waciki poszła w <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :prochno:
Prawdopodobnie otwiera 5. piwo :wink: .
Gandalf8 pisze:
<<W@jTek>> pisze:NIE NIE NIE !!! Drugi raz w życiu za Niemcami i drugi raz przegrali Szpakowski to już pewnie zesikany ze szczęścia, ehh...ostatnia nadzieja to HOLANDIA!!
A tak z ciekawości to będziesz w meczu o 3 miejsce za Niemcami?? Po raz trzeci??
To w sumie nie głupie może Urugwaj wygra.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 23:01

Siewier pisze:A ja jestem ciekaw czy Del Bosque wpuści Pedro chociaż na trybuny w finale za to co zrobił w tej akcji 2vs1 . Majstersztyk :whistle:
ot co. Pierwsze co mi do glowy przyszlo to flashback sytuacji Iaquinty w meczu z bayernem.
Swoja droga, nie rozumiem tych niemcow. Zjedli na sniadanie Anglie Capello, na obiad przekasili Argentyne popijajac Messim, a na kolacji sie zakrztusili hiszpanska tortilla. Hiszpanie sie wydawali strasznie bez formy przed tym meczem, a tu nagle... cyk.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 23:03

Masakra. Po raz pierwszy w swoim życiu byłem za drużyną Luft... Niemcami. I chyba ostatni... Wygrywają fuksiarscy, barcelońscy, sweet żelowi piłkarze. Wygrywa "kosmiczny" futbol, wygrywają fuksiarskie mecze po 1:0. Nie wiem, co mam mówić... Teraz mam tylko nadzieję, że Holendrzy pojadą tej przereklamowanej drużynie i zostaną mistrzem świata. Trzecie miejsce musi zdobyć Urugwaj, bo na to po prostu zasługuje.

P.S. Sorry za wszelaki nieład, ale pisane na gorąco...


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 23:22

Junakson pisze:
Arbuzini pisze:Ośmiornica miała racje. Gejowski football zwyciężył.
Boli, oj boli :rotfl:

Zasluzone zwyciestwo Hiszpanii, bez dwoch zdan. Po tym meczu widac, ze Niemcy, gdy trafili na swietną pomoc i obrone byli bezradni, ich zwyciestwa byly nieco przereklamowane przez to, ze ich rywale byli po prostu nedzni. Hiszpania jest skazana na sukces. Holandia musialaby zagrac najlepszy mecz na mundialu, zeby wygrac z La Furia Roja. Ich obrona to najslabszy punkt, takze licze Hiszpanie to wykorzystaja. Robben przy dobrym kryciu moze byc wylaczony. Ciekawe jak sobie poradzi Sneijder, to od niego bedzie wiele zalezalo. Del Bosque zaskoczyl pozytywnie wystawiajac Pedro, ktory zagral dobre spotkanie (pomijam ta sytuacje, gdzie powinien podawac do Torresa). Mysle, ze powinien on zagrac rowniez w finale, ew Silva.

Chyba oglądałeś ten mecz przez hiszpańskie różowe okulary... To, że Niemcy dzisiaj zagrali kiepsko nie oznacza, że Hiszpanie od razu grali nie wiadomo jak świetnie. Zagrali według mnie dobrze i tyle, ale to wystarczyło na dzisiejszą źle ustawioną (zbyt defensywnie) Reprezentację Niemiec.
Piszesz, że rywale Niemiec byli nędzni... To jak nazwiesz rywali Hiszpanii?? Australia, Serbia, Ghana, Anglia, Argentyna przeciwko Szwajcarii, Hondurasowi, Chile, Portugalii i Paragwajowi. Chyba nie ma wątpliwości kto miał trudniejszych przeciwników. I w dodatku Niemcy rozbijali swoich przeciwników a Hiszpanie wygrywali i to ledwo (4 razy 1:0, 1 raz 2:1 i 1 raz 2:0 to nie są jakieś wybitne osiągnięcia).
To wszystko nie zmienia jednak faktu, że fartem, bo fartem, ale Hiszpanie są w finale...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 00:05

Co jest fartownego w zwyciestwach po 1:0? W wiekszosci tych meczow Hiszpanie mieli wiecej dogodnych sytuacji niz np. Niemcy, zawodzila tylko skutecznosc. Dzisiaj bylo podobnie. Hiszpanie tez dzisiaj nie zagrali nie wiadomo jak super, jest to gorsza druzyna niz 2 lata temu, ale to wyniklo tez z klasy przeciwnika. Tak czy siak, bede bardzo zdziwiony jesli Holendrzy wygraja w finale.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 00:09

Tharp pisze:Swoja droga, nie rozumiem tych niemcow. Zjedli na sniadanie Anglie Capello, na obiad przekasili Argentyne popijajac Messim, a na kolacji sie zakrztusili hiszpanska tortilla. Hiszpanie sie wydawali strasznie bez formy przed tym meczem, a tu nagle... cyk.
Anglia była na tych mistrzostwach po prostu słaba, nie zagrała żadnego dobrego meczu, poza tym, po nieuznanym golu Angole musieli się bardziej otworzyć, a Niemcy wykorzystali swoją umiejętność gry z kontry. Natomiast Argentyńczycy mają indywidualności, ale dzięki Maradonie nie mają drużyny. Tak naprawdę to Hiszpania była pierwszą poważną drużyną, z którą Niemcy zagrali na tych mistrzostwach. Jeśli dodać do tego, że ośmiornica-jasnowidz przewidziała porażkę Niemiec, to kompletnie nie rozumiem Twojego zdziwienia :prochno:.

Dojcze szwajne kaput :dance:! Z takiego rozwiązania jestem bardzo zadwolony. W sumie wisi mi, kto wygra w finale, a w meczu o trzecie miejsce kibicuję Natalii Oreiro, tzn. Urugwajowi :wink:.


Obrazek
Hyde

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2009
Posty: 58
Rejestracja: 06 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 00:22

To, że Niemcy dzisiaj zagrali kiepsko nie oznacza, że Hiszpanie od razu grali nie wiadomo jak świetnie. Zagrali według mnie dobrze i tyle, ale to wystarczyło na dzisiejszą źle ustawioną (zbyt defensywnie) Reprezentację Niemiec.
Chłopie powagi trochę, Hiszpanie mieli przewagę chociażby w posiadaniu piłki i ilości oddanych strzałów przeciwko najlepszej drużynie na tych mistrzostwach i kompletnie uniemożliwili Niemcom zrobienie czegokolwiek na boisku, a dla Ciebie to jest po prostu dobra gra?


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 02:00

Niemcy chcieli zagrać po włosku. Problem w tym, że im to nie wyszło, bo Hiszpanie mimo wszystko mieli za dużo swobody.

To, że mieli duże posiadanie piłki, dużo podań i strzałów wcale nie oznacza, że zaraz mieli wygrać ten mecz. Odkąd pamiętam Hiszpania gra taką piłkę, a wcześniej odpadali regularnie. Mi się szczerze taka gra nigdy nie podobała i chyba nigdy nie spodoba. W meczu przeciwko Portugalii oglądanie tego strasznie męczyło. Ciekawie się robi dopiero wtedy, kiedy przeciwnik się odkryje.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 07:50

No i "dojcze maszinen" zacięła się w najważniejszym momencie. Wszyscy ochy i achy na Niemców a Hiszpania po prostu zagrała mądrze. Od początku mówiłem, że Niemcy nie grali rewelacyjnie poza dwoma pierwszymi meczami, ale zabójczo skutecznie. I chyba za dużo tych bramek nastrzelali, że teraz po prostu nie mieli czym.
Hiszpania nie grała pięknie, ale składnie, odcinając zupełnie napad Niemców. Dobrze się bronili i dobrze atakowali. Niemcy tylko dobrze się bronil... do czasu.
Ok, Hiszpanie są nażelowani, ale nie wiem skąd w Polakach taka zawiść? Mnie te finały rybkają od momentu gdy odpadła Ghana (ostatnia drużyna, z którą jakoś tam sympatyzowałem przez wzgląd do pewnych zaszłości sprzed JuvePoland :P). Dlatego patrzę na ostatnie mecze bez większych emocji. Hiszpania na ME grała ładnie i skutecznie. Wygrała zasłużenie - teraz prezentuje futbol trochę mniej frywolny, bardziej skupiony na założeniach taktycznych, ale taki jest urok MŚ.
Ktoś pamięta aby zwycięzcy kiedykolwiek grali cały turniej pięknie? Takie są właśnie prawa turnieju. Nie wygrywa ten kto gra pięknie, ale ten kto gra skutecznie i mądrze. No i ma trochę szczęścia.
Niemcom tej skuteczności wczoraj zabrakło.

Na koniec jeszcze jedna sprawa. Szpakowskiego zawsze darzyłem pewnego rodzaju sentymentem. W końcu w tej piłce siedzi już sporo czasu, ale z Lubańskim tworzą tak masakryczny duet. Wczoraj dowiedziałem się m.in. że:
- W Hiszpanii grają tylko piłkarze Barcelony
- Hiszpania najpierw próbowała grać pozycyjnie, potem próbowała strzelać, potem kontrować, a jak im się nie udało to postanowili strzelić bramkę ze stałego fragmentu gry :angry:

A co do finału. Holandia nie stoi wcale na straconej pozycji. Finał może być ciekawy. Szkoda, że pierwszy raz obejrzę go bez emocji.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 08:18

Gandalf8 pisze:
<<W@jTEk>> pisze:NIE NIE NIE !!! Drugi raz w życiu za Niemcami i drugi raz przegrali :angry: Szpakowski to już pewnie zesikany ze szczęścia, ehh...ostatnia nadzieja to HOLANDIA!!

A tak z ciekawości to będziesz w meczu o 3 miejsce za Niemcami?? Po raz trzeci?? :P Ja stawiam na Urugwaj, bo myślę, że Im się brąz należy a Niemcy za to, co zrobili dziś to nawet nie powinni byc dopuszczeni do meczu o 3 miejsce :P a w finale tak, jak napisałeś (ponownie Cię zacytuję): "ostatni nadzieja to HOLANDIA".
Ja tylko chciałem żeby Hiszpanie odpadlii,żeby nie wygrali mundialu :whistle: Na Niemcach mi tak nie zależy w mecz o III miejsce wole Urugwaj, a Holandia to ostatnia nadzieja żeby espania nie wygrała


Zablokowany