Euro 08' // Półfinały : Niemcy - Turcja, Rosja - Hiszpania

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 09:24

Zakładam temat o półfinałach tych mistrzostw Europy (mam nadzieję, że mogę ;) ).

Turcy są w fatalnej sytuacji. Na mecz z Niemcami mają kadrę składającą się z 14 zawodników ! Reszcze pauzuje z powodu kartek (Turan, Tuncay) i kontuzji (Nihat). Podpory drużyny zostały wyeliminowane, bądź same siebie wyeliminowały. Myślę, że tym razem cydu nie będzie i Niemcy spacerkiem przejadą ekipę Terima. W tym meczy kibicuję zdecydowanie Turcji, ale jestem realistą.

W drugim półfinale spotkają się drużyny, które prezentują radosny futbol i wyeliminowali przeciwników z grupy śmierci. Rosjanie cudem nie wygrali 4-1 w regulaminowym czasie gry a w dogrywce to co zrobili to była egekucja Pomarańczowych. Oranje nie pokazali niczego czym tak zadziwiali w meczach z Włochami i Francją. Z kolei Hiszpanie po karnych wyeliminowali Mistrzów Świata, na przekroju całego meczu i dogrywki myślę, że zasłużenie ( :( ). To będzie niewątpliwie pasjonujący półfinał, w którym kibicuję Hiszpanom, ale Rosjanie też mogą zadziwić jak z Holendrami, myślę, że wiele zależy od tego na ile im Hiszpanie pozwolą, jak zrobią to tak jak na tych mistrzostwach (w fazie grupowej 4-1) to mogą spokojnie myśleć o finale, jeżeli zrobią tak jak Holandia. Będą mieć problemy.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 09:28

Szansę Turków widzę w tym ,że Niemcy ich zlekceważą a ambitni Turcy pokażą na co ich stać ;].
Oczywiście jestem za Turcją ;]

W drugim półfinale spotykają się bardzo dobra Hiszpania z nie obliczalną Rosją ;]

Czy znów znajdą sposób na pokonanie drużyny prowadzonej przez Holenderskiego szkoleniowca?
Mam nadzieję ,że tak ;]
Oczywiście jestem za Hiszpanią ;]


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 10:06

Oba połfinały będą bardzo wyrównane,ale ja myśle że tym razem wygrają faworyci,bo chyba za takich trzeba uznać ekipy Hiszpanii i Niemiec.Szczerze mówiąc w obu spotkaniach spodziewam się dogrywki,turcy choć piłkarsko odbiegają od niemców to na pewno nie odpuszczą i zapowiada się ciekawy mecz.
Rosjanie na pewno zagraja lepiej niz w potyczce grupowej,ale nie spodziewam się wielkiego widowiska bo wydaje mi się że obie ekipy nie pojdą na wymiane ciosów,ale w koncu stawka meczu ich usprawiedliwia.
Mimo wszystko ja w finale widze Niemców i hiszpanów.


Obrazek
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 11:18

Ja licze na final Turcja - Rosja.

Turkow, juz sie tyle razy skazywalo na pozarcie, ze teraz chyba nikt taki glupi nie bedzie. Niemcy jak Niemcy. Pewnie zlekcewaza, wysmieja Turkow w gazetach a po meczu sie skauja i pojada do domu :)

JA jednak jestes za Rosja i mam nadzieje, ze obnaza Hiszpanie i ich wszystkie bledy, ktore to Wlosi nie umieli wykorzystac (albo nie chcieli:P).


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 11:21

Vesper pisze:Szansę Turków widzę w tym ,że Niemcy ich zlekceważą a ambitni Turcy pokażą na co ich stać ;].
Oczywiście jestem za Turcją ;]
To nie jest mecz grupowy żeby Niemcy zlekceważyli Turcje. Turcja nie ma szans.
No a Rosja - Hiszpania wynik otwarty. Mimo że było 4-1 to i tak stawiam na Rosje. Warto dodać, że w pierwszym meczu nie było Arszawina. A ile ten zawodnbik znaczy dla druzyny było widać w dwóch ostatnich meczach.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 12:09

W pierwszym meczu Rosja chciała grać swoje, konstruowali dobre ataki pozycyjne, mili słupek i poprzeczkę... A Hiszpanie pare razy skontrowali. Hiddink nie jest Głupi (jak Donadoni) żeby nie zmienic taktyki. Na pewno cos wymyśli na Hiszpanów :wink:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 12:16

Patrząc na obsadę półfinałów, nie ma żadnej drużyny której kibicowałem na EURO. Więc tak jak zawsze w takich przypadkach jestem za słabszymi. Oczywiście słabszymi tylko na papierze. Chciałbym ujrzeć Turcję i Rosję w finale.

Co do Turcji to sprawa będzie bardzo trudna. Do gry z Niemcami Terim ma do dyspozycji tylko 14 piłkarzy. Najbardziej widoczny będzie brak kapitana Turcji - Nihata. W tych okolicznościach będzie niesamowicie ciężko osiągnąć dobry wynik i niestety to zapewne Niemcy zagrają w finale...

Jeśli chodzi o Rosję to tu jestem pełen optymizmu. Mimo porażki 1-4 w fazie grupowej z Hiszpanią, Rosja nie stoi na straconej pozycji. Hiddink na pewno wyciągnie wnioski z tego meczu a Rosja teraz jest w takim gazie że ich zwycięstwo nie będzie niespodzianką.

Więc finał Niemcy - Rosja. Zwycięzca? Wielkaja Rasija !! :prochno:


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 12:19

oliver pisze:
Vesper pisze:Szansę Turków widzę w tym ,że Niemcy ich zlekceważą a ambitni Turcy pokażą na co ich stać ;].
Oczywiście jestem za Turcją ;]
To nie jest mecz grupowy żeby Niemcy zlekceważyli Turcje. Turcja nie ma szans.
Dlaczego od razu nie mają szans? Bo strzelają bramki w ostatnich sekundach?
Fakt - mają spore braki w składzie. Mają tylko 14 zawodników na ten mecz.
Bardzo chciałbym zobaczyć Turcje w finale.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
sempaju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 69
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 13:50

W półfinałach będę kibicował Rosji i Turcji. Mam nadzieję, że wyjątkowo osłabiona Turcja pokaże Niemcom zęby i nawet jeśli odpadną ( co niestety bardzo możliwe ), zostawi po sobie dobre wrażenie. Drugi półfinał to zwycięstwo Ruskich, którzy ostatecznie wygrają cały turniej :)


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 13:55

oliver pisze:Turcja nie ma szans.
Ja nic nie bede przypominał ale jako (chyba?) jedyny stawiałem na Turcję w meczu z Chorwacją i Turcja wygrała ;]

Mecz meczowi nie równy ale Chorwacja pokonała Niemcy więc czemu mam sądzić ,że Turcja nie ma szans?


MaciekToGrubas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 czerwca 2008
Posty: 2
Rejestracja: 22 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 14:04

oliver napisał:
Turcja nie ma szans.


Ja nic nie bede przypominał ale jako (chyba?) jedyny stawiałem na Turcję w meczu z Chorwacją i Turcja wygrała ;]

Mecz meczowi nie równy ale Chorwacja pokonała Niemcy więc czemu mam sądzić ,że Turcja nie ma szans?

Przecież Niemcy to jeden z głównych kandydatów do mistrzostwa i nawet złe wrażenie jakie pozostawili po fazie grupowej tego nie zmieni. Do tego dochodzą jeszcze braki w składnie Turcji. Nie mają oni 2 środkowych obrońców, nie mówiąc o tym, że podstawowi gracze z lini ofensywnej równierz nie zagrają. A na ławce będą mieli 2 graczy + 3ego bramkarza Wszystko przemawia na niekorzyść Turków, ale to futbol, tu wszystko może się zdażyć.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 15:01

Vesper pisze:
oliver pisze:Turcja nie ma szans.
Ja nic nie bede przypominał ale jako (chyba?) jedyny stawiałem na Turcję w meczu z Chorwacją i Turcja wygrała ;]

Mecz meczowi nie równy ale Chorwacja pokonała Niemcy więc czemu mam sądzić ,że Turcja nie ma szans?
Patrząc w ten sposób. Niemcy ograli Portugalię. Portugalia Turcje. Turcja wg mnie gra piach. Jeszcze brak Nihata to wogóle 3-0 dla Szwabów.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 15:06

Turcy mają zbyt duże problemy kadrowe by tak naprawde podjąć rękawice po tym spotkaniu. Zwłaszcza, że ostatni mecz musiał być bardzo wyczerpujący.


Dirty mind
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 15:25

Venomik pisze:Turcy mają zbyt duże problemy kadrowe by tak naprawde podjąć rękawice po tym spotkaniu. Zwłaszcza, że ostatni mecz musiał być bardzo wyczerpujący.
Jak dobrze pamietam to nadal nie zagra Volkan, Arda, Nihat i killku innych kluczowych pilkarzy.

Tym razem watpie, zeby dali rade Szwabom.


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2008, 15:41

Ja nie wątpię w Turcję :happy: :happy: wygrają 4-3.
Choć muszę dodać że mecz nie dość że bramko strzelny to też ręko ponieważ najprawdopodobniej w pierwszym składzie jako stoper zagra trzeci bramkarz :rotfl: :rotfl: .

A co do drugiego meczu Rosja lepsza, lecz ja za Hiszpanami, mój wymarzony finał Hiszpania-Turcja :C


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Zablokowany