Euro 08' // Ćwierćfinały: NIE-POR, CHO-TUR, HIS-WŁO, HOL-ROS

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 22:51

Znamy pierwszego półfinalistę i są to Niemcy. Po średnio ciekawym meczu wygrał zespół lepszy. Zastanawiałem się gdzie są Ci Portugalczycy, którzy grupę A przeszli szybko, grając ładną dla oka piłkę...

Cała piłkarska Polska znowu dzisiaj smutna, bo nie wierzę, że ktoś nie liczył na trzecią bramkę w końcówce dla Portugalii :whistle:

Przed nami jeszcze trzy ćwierćfinały. Sytuacja jest ciekawa. Chorwaci w walce o finał mogą trafić na Niemców, którym raz dobry futbol pokazali. Mam nadzieję, że pomarańczową lokomotywę zatrzyma ich holenderski rodak. Nie wiem czy Rosję stać na wygraną, ale na ten mecz szykuję się od wczoraj bardzo solidnie. I obym się nie zawiódł... Włosi grają z Hiszpanami. Tutaj wszystko zdarzyć się może. Włosi wyszli już z dołka i miejmy nadzieję, że popłyną na wznoszącej fali aż do 29 czerwca


holydevil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2007
Posty: 103
Rejestracja: 17 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 23:04

ja bylem za Niemcami :P bo Portugalczykow jeszcze bardziej nie lubie :D


Obrazek


Juve is back on the track and it's time for payback !!!
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 23:11

mesju pisze:
Cała piłkarska Polska znowu dzisiaj smutna, bo nie wierzę, że ktoś nie liczył na trzecią bramkę w końcówce dla Portugalii :whistle:
No to jesteś w błędzie:P Niemców tylko nie lubię a Portugalii wręcz nie trawię :doh: Więc wygrana Niemców nie była dla mnie jakimś wielkim powodem do smutku, a widok płaczącego na koniec Ronaldo.. Bezcenne :-D


RavaneVialli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2007
Posty: 425
Rejestracja: 03 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 23:16

holydevil pisze:ja bylem za Niemcami :P bo Portugalczykow jeszcze bardziej nie lubie :D
Niemców tylko nie lubię a Portugalii wręcz nie trawię
Same here. Tym bardziej, że chcę zobaczyć ponownie, jak Chorwacja demoluje Niemców:)


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 23:24

:o
jacy wszyscy zgodni.
Jak przed meczem powiedziałem współlokatorowi, że z dwojga złego wolę wygraną Niemców to stwierdził, że się do mnie nie odzywa i póki co słowa dotrzymuje.
W półfinale Chorwacja ich rozniesie - ale tylko po to by dostać baty z Włochami w finale :]


Dirty mind
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 23:31

Mimo że nie nawidze Niemców gorsza może być ino drużyna pedałków. No coż Chorowaci ograją ich w połfianle drugi raz.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 23:31

Potraktujmy ten mecz jako dobry prognostyk. Dziś mieliśmy okazję oglądać pojedynek drużyny, która w ostatniej kolejce odpoczywała z drużyną walczącą do ostatniej kolejki zachowująca rytm meczowy :D niech górą będzie zawsze drużyna mniej wypoczęta.

Ciekawi mnie, jak odniesie się UEFA do popychania Ferreiry przez Ballacka. Skoro Lewandowski wyraźnie pociągał za koszulkę Austriaka, to jak nazwać zachowanie gracza Chelsea? toż to było gwałcenie od tyłu :lol:
Ostatnio zmieniony 19 czerwca 2008, 23:53 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 23:35

10 zł czteropak piwa, 25 złotych szalik, zobaczyć zapłakanego Cristiano Ronaldo bezcenne :twisted: :twisted:


sempaju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 69
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2008, 23:53

Moje nadzieje na półfinalistów: Turcja Holandia Włochy. Jakoś nie przepadam za Chorwatami natomiast bardzo podoba mi sie gra Turków zwłaszcza Nihata i młodego Ardy Turana. Następnie czuje ze Rosja po dramatycznym i dobrym meczu jednak przegra z Holendrami, a dlaczego liczę na Włochów mowić chyba nie muszę :)


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2008, 09:23

Ja jestem za Turcją ,kocham Nihata od zawszę ,podoba mi się jego gra ,tak samo jak całej Turcji.

Co do wczorajszego meczu to byłem za Portugalią ;]
Od zarania dziejów nie nawidzę Niemców :]
Może się nie popłakałem na koniec meczu ale byłem za wiedziony ;]
Teraz Niemcy zagrają z Turcją (która wyeliminuję Chorwację)
hmmm marzenie :pray: MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ 8) .
Wymarzony Finał Włochy-Turcja bądź Holandia ;]


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2008, 09:31

Niemcy mnie zaskoczyli totalnie. Nie spodziewałem się w ogóle, że są w tanie pokonać Portugalię i to jeszcze strzelając 3 bramki.

Wspominałem niejednokrotnie, że dla mnie Portugalia jest faworytem tych Mistrzostw, ale wczorajszy mecz po raz kolejny pokazał nie obliczalność futbolu. Faworyt przegrał a dalej grają Niemcy, którzy jeszcze przed turniejem myśleli tylko o tym żeby ich obrona i Lehmann się nie skompromitowali. Cóż takie piękno futbolu.

Ciekawie zapowiada się półfinał. Czy to Turcja czy Chorwacja mecz będzie niesamowicie ciekawy a że Niemcy mimo wszystko są do ogrania finał będzie sprawą otwartą.


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2008, 10:02

Niemcy mnie zaskoczyły. Spodziewałem się, że nie sprostają Portugalii. Tymczasem to oni dyktowali tempo gry.
Jestem pod autentycznym wrażeniem gry Podolskiego. Gra na boku, czyli nie na swojej nominalnej pozycji, a robi to wyśmienicie. Kolejny bardzo dobry mecz Ballacka.
Tyle się mówiło przed mistrzostwami o mało zwrotnej niemieckiej obronie, a jak się okazuje do tej pory tylko Chorwacja zdołała to wykorzystać.

Dziś liczę na Chorwację. Turcja gra przez większość meczu beznadziejnie, by w końcowych fragmentach zaskoczyć. Teraz to nie wystarczy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2008, 10:06

Niemcy po prostu w tym meczu prezentowali lepiej. Portugalia zwyczajnie nie miała pomysłu na grę. A już (nie)krycie Niemców we własnym polu karnym woła o pomstę do nieba...

Z jednej strony cieszę się, że Portugalczyków nie ma już w turnieju - sztuczki techniczne i niekończące się dryblingi to nie jest to, co lubię - z drugiej strony: obawiam się, że Niemcy - typowa drużyna turniejowa - mogą popsuć szyki Włochom, czy Holendrom. Portugalię - mimo, że jej piłkarze są o niebo lepiej wyszkoleni technicznie - pokonać jest łatwiej.
P.S. Wszystkie gole były naprawdę przedniej marki.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2008, 12:20

Podobnie może wyglądać spotkanie Włochów z Hiszpanami...Pomijając już fakt,że będzie to rewanż za przegrane przez Azzurrich spotkanie towarzyskie sprzed EURO,trzeba przyznać,że to Hiszpania będzie prawdopodobnie tą drużyną,która będzie grała ładniej...W moim jednak przekonaniu Azzurri dadzą prawdziwy popis umiejętności i Italia znajdzie się w "czwórce" :pray: Niemcy grali wczoraj może niezbyt ciekawie dla oka,ale ogólnie rzecz biorąc grali składnie-"z głową".


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2008, 12:24

Niemcy bardzo mnie zaskoczyli swoją postawą w tym meczu.Zagrali bardzo dobrze.Od początku zaatakowali portugalczyków.W grupie mnie nie przekonywali,ale tym meczem potwierzdzili że są drużyną z charakterem.Porugalia zagrała niezle a Ronaldo tylko potwierdził że w wielkich meczach grac nie umie.Niemcy moim zdaniem będą faworytem meczu z..?No własnie.
Moim zdaniem to będzie wyrównany mecz,obie ekipy są na fali,Turcja będą podbodowani pięknym zwyciestwem nad czechami,i na pewno będą grali do konca bo doskonale zdają sobie sprawe że w futbolu wszystko jest możliwe.chorwaci po objeciu prowadzenia mogą się rozluznic tak jak bylo chociazby w meczu z Austria.Ale ja mimo to stawiam na ich zwyciestwo.
W meczu Rosja - Holandia moim zdaniem nie ma faworyta,rosjanie narawde grają bardzo dobrze na tym turnieju,fakt-Holendrzy też.Ale Hiddink na pewno zrobi wszystko żeby utrzec nosa swoim rodakom.Moim zdaniem będzie to bardzo wyrowany mecz i naprawde jestem ciekaw jakim wynikiem sie zakonczy.
Ostatni mecz to pojedynek Hiszpania - Włochy.Nie wiem dlaczego,ale mam przeczucie że to Hiszpanie wyjdą z tego pojedynku zwycieską.Choc Włosi przypominaja mi Francuzów z mundialu 2006,kiedy też słabo rozpoczeli turniej a potem zaczeli się rozkręcac.Mam nadzieje że tak samo bedzie w przypadku wlochów.Ale moim zdaniem Hiszpania jest wrescie przygotowana na sukces,mają moim zdaniem bardzo dobrego i doswiadczonego,ktory nie ulega niczyjej presji,i bardzo młoda drużyne,ktora moim zdaniem moze udzwignąc presje i zwyciezyc nawet na calym Euro.


Obrazek
Zablokowany