Euro 08' // w Polsacie - skargi, pochwały i wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 22:43

Dzisiaj ładnie wypadł Borek:
Na ławce trenerskiej wciąż żyjący 69-letni Luis Aragones
W takim wieku takich określeń nie wypada stosować :D

Szkoda, że dzisiaj bez Bońka.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 22:45

Brawo dla polsatu. Przez 15 min przerwy puszczali cały czas reklamy. Ze studiem połączyli się na 1 min 27 sek.
Iwanow zają z 20sek
Iwan 20 sek prostując słowa Kowala
Reszte czasu zają Kowal (eksper) który nie dopuścił nikogo do słowa wychawalał jak to Hiszpanie graja cudownie w pierwszej połowie. A jak to było wszycy najlepiej widzieli.
Chyba jeszcze był Świerczewski którego nawet kamery nie uchwyciły.
Zdecydowanie lepsza by już była reklama Castoramy.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 22:46

pan Zambrotta pisze:Szkoda, że dzisiaj bez Bońka.
No szkoda. Wielka szkoda.
Już słuchać nie mogłem tego kolegi Borka. Co to za chłop?
Dobrze, że nie zdążył na pierwszą połowę.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 22:47

Koźmiński... Boszzzzzz.
Nie ma co, expert jak nic..
Widze obiektywnych komentatorow i ekspertow.
Ivanow: "Serce rosnie, bo dzis pomocnicy Barcelony zagrali kapitalne zawody"

<...>
Oni sa jak choragiewka na wietrze, ciekawe co beda mowic po meczu z Niemcami jak przegraja. Ze Aragones powinien juz isc na emeryture ? Albo ze srodek pola z Barcelony jest slaby i bez formy?


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 22:50

Borek... n/c
'Wesoły staruszek' albo 'Mały grubasek'... homo-nie wiadomo ? :?

Ten drugi też... 'życzę aby państwo przeżyli w drugiej połowie takie chwile grozy jak ja w samolocie'... nawalił komuś TV i wróżba się sprawdziła czy co ?
:wink:


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 22:54

Kowal strasznie zajarany tą Hiszpanią, chwilami aż śmiać się chciało.
Pilekww pisze: Ja słyszałem takie coś:
Pod sam koniec meczu Hiszpania-Rosja (4-1) gdy Hiszpanie mieli wolnego z ok 25m a to była juz ostatnia akcja, koło piłki kilku gości BOREK mówi:"Kto będzie strzelać? Pewnie David Villa" strzela ktoś inny a BOREK:"Villa pewnie już nie chciał odnieść kontuzji tym strzałem" :smile: padłem.
śmieszne? a dziś Villa odniósł kontuzję właśnie w taki sposób :]


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 23:45

Del pisze:Ivanow: "Serce rosnie, bo dzis pomocnicy Barcelony zagrali kapitalne zawody"
Wydaje mi się, że to zdanie było skierowane do Kowala.
No i absolutnie obiektywny tekst Kowalczyka: "Arshawin gra słabo, bo hiszpańcy obrońcy go dobrze kryją"


jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 26 czerwca 2008, 23:53

Zawsze narzekam na pomyłki, czasem naprawdę śmieszne Szpaka, studio z Gmochem w TVP jest niczego sobie, ale... powiem Wam uczciwie, że tak jak przed Euro cieszyłem się, że posłucham profesjonalistów z Polsatu, tak już dziś mówię, że wolę chyba jednak TVP. Oni mają jakiś taki swój klimat, w Polsacie mi tego brakuje. A te reklamy całą przerwę :angry: Koźmiński dziś mnie tak rozbawiał, że nie wiem :) On dojrzał wielkie zmęczenie nawet u Syczewa, który na turnieju grał mniej, niż my obejrzeliśmy reklam w czasie dwóch półfinałów :lol: No ale, jak wszyscy to wszyscy, nieprawdaż Panie Marku?
Kołtoń: on mi podpadł już jak komentował mecz Juve na PS i cały czas mówił o kupowaniu sędziów, zbyt małych karach itp. Nie przekonuje mnie ten człowiek, wręcz drażni mnie jego obecność w studio.
Brzęczek: nazwał grę Włochów: catenaccio przed chyba meczem z Francją: no comment.
Kowalczylk: ma problemy z poprawnym układaniem zdań.
Świerczewski: lepiej gra niż opiniuję, a że gra już teraz słabiutko...
Hajto: czasem nawet coś trafnie skomentował,
Boniek: trzymał klasę.
Iwanow: ostatnio miał kiepsko dobrany garnitur: za krótkie spodnie, bardzo niskie skarpetki i w rezultacie troszkę łydki odkrył :)
Do pozostałych nie mam zastrzeżeń.
Borek - nie rozwija się już od jakiegoś czasu, zatrzymał się na niezłym poziomie, nie robi błędów (jak Szpakowski), ale nie ma tego czegoś. Tzn. może i ma, ale nie jest to tak bardzo widoczne jak u Darka.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2008, 09:43

Może offtopowo, ale przynajmniej docenimy troszeczkę komentatorów Polsatu. Otóż:

Zapewne żaden z nas nie włącza polskiego radia podczas meczów. I zapewne mało ludzi orientuje się, jakie cyrki wyprawiają tam komentatorzy:
- Długie loki w tym deszczu mu się wyprostowały, jakby włożone pomiędzy dwa rozgrzane żelaza.

- Każde podanie piłki będzie jak odbicie kamienia od tafli jeziora - tak jak w tzw. grze w kaczki.

- Przebija się do przodu niczym rosyjska lokomotywa, pędząca przez Syberię. Ale zatrzymał się na jednej z zasp.

- Długowłosy przystojniak z dwudniowym zarostem.

- Polscy piłkarze przebiegają tyle samo kilometrów co przeciwnicy. A tutej Rosjanie przebiegają tyle samo kilometrów co Hiszpanie, z tym, że jedni gonią, a drudzy uciekają.

- Hiszpan szukał dośrodkowania, ale nie znalazł.

- Senna - chyba najlepszy defensywny pomocnik tych Mistrzostw. Taki czarny brylant w reprezentacji Hiszpanii.

- Te złote koszulki Hiszpanów - oni wiedzą, że trofeum Mistrza Europy jest już na wyciągnięcie jednej, no może półtorej ręki.

- Hiszpan, kiedy jest na prawej stronie, jest niebezpieczny jak dzieciak, który dorwie się do ulubionej zabawki.

- Silva ruszył jak pikador i zagrał na byka do środka.

- Podolski popędził lewym skrzydłem jak niemieckie Ferrari.

- Pogubił się całym ciałem (o jednym z Turków).

- Nie zamienia piłki w sztabki złota.

- Włosy Rustu wyglądają jakby ich nie mył.

- Klose ze spojrzeniem jak żmija kąsa teraz Podolskiego.

- Brzuch wymęczony kebabami (brzuch trenera Turków).

- Jak każdy dobry szef, stawia nie na szarość, a na tęczę.

- Łydki Sabriego przypominają burak cukrowy wyrastający z ziemi.

- To nie taka żółć, o której mówimy, kiedy coś nas gnębi, tylko to jest kolor słoneczny (o koszulce Rustu).

- Jest półksiężyc i gwiazda, tak jakby szukali gdzieś dużego wozu i gwiazdy polarnej.

- Kazim Kazim śmieje się od ucha do ucha, aż jego usta zamieniły się niemal w półksiężyc.

- Jak pampersik wygląda u boku doświadczonych zawodników.

- Dłużej, dłużej! Jak woła kobieta, która wtapia się w ramiona ukochanego.

- Zmęczenie narasta jak huba na drzewie.

- Lepiej Niemcy wyprasowali spodnie, 3 razy przykładali rozżarzone żelazko (o wyniku meczu).
wyłapane przez zczuba.pl

o_0 to już na prawdę przechodzi ludzkie pojęcie. Albo moze tego nikt nie słucha i komentatorzy sami dla siebie uprawiają sztukę dla sztuki :lol:

Jeśli komuś na prawdę podobają się takie komentarze, to się mocno zdziwię.


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2008, 09:58

[quote="steru"]Dziś zostałem zmasakrowany komentarzem Kołtonia i Iwanowa. Słysząc Fridriś, Misza, Lyff i specyficznie akcentowane Ugur Boral, wymiociny podchodziły mi do gardła. Dzięki Bogu były problemy techniczne i miałem chwilę wytchnienia i mimo że żal mi Turków cieszę się że nie było dogrywki.

Ja oczywiście także nie jestem fanem Kołtonia, a rzecz wymawiania nazwisk przez naszych komentatorów to kapitalny materiał dla lingwistów (w 96 roku był taki Zinedinee Zidanee (fonetycznie)), ale z tym "Fridrysiem" można sie poniekąd zgodzić. Ale zaznaczam poniekąd. W niektórych "landach" byłej NRD "ich" wymawiają jak "iś" (fonetycznie), także na upartego można to tak czytać, istnieje też forma wymawiania "ich" jako "ik". Także faktycznie powinno być "Fridrych", ale na upartego niektórzy Niemcy przeczytają "Fridryś", lub "Fridryk(h). Oczywiście mniemam, że Roman nie lansuje mody na niemieckie dialekty / gwary :-D, no ale tak jest zabawniej :-D


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2008, 14:44

Typujemy skład studia polsatowskiego na finał:

Bożydar - Kowalczyk, Świerczewski, Boniek (wraca z Rzymu)

Koment: Borek, Kołtoń


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2008, 14:54

na 100 % bedzie komentowac Borek z Koltoniem. Zreszta jak wszystkie mecze polakow..


Pawel1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 czerwca 2008
Posty: 145
Rejestracja: 19 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2008, 12:30

Pomyślcie co by sie działo jakby finał komentował Kowalczyk i Kozminski :C


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2008, 13:03

Pawel1897 pisze:Pomyślcie co by sie działo jakby finał komentował Kowalczyk i Kozminski :C
Najlepszy bylby sam Boniek :C


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2008, 13:10

pan Zambrotta pisze: o_0 to już na prawdę przechodzi ludzkie pojęcie. Albo moze tego nikt nie słucha i komentatorzy sami dla siebie uprawiają sztukę dla sztuki :lol:

Jeśli komuś na prawdę podobają się takie komentarze, to się mocno zdziwię.
Więc Cię zaskoczę :wink:
Wiele z tych komentarzy jest ciekawych. Zdarzyło mi się kilka razy słuchać transmisji meczu w radiu i powiem, że gdyby nie tego typu komentarze przez większość czasu byłaby cisza. Ileż można po kolei wymieniać nazwiska piłkarzy, którzy są przy piłce. Radio to inny środek przekazu z dużym naciskiem na słowa, więc komentatorzy muszą "kombinować" żeby audycja była spójna.

Najlepszy tekst : Zmęczenie narasta jak huba na drzewie :prochno:


Zablokowany