Euro 08' // w Polsacie - skargi, pochwały i wpadki

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 14:46

mrozzi pisze:Puszczanie piłki między rękami czy niewłaściwe złapanie takiej futbolówki największych bramkarzy nie charakteryzuje...
Ooo nie zgadzam się, Gigi puszczał też nie raz głupie piłki, np pod stopą... :wink:

A co do tego kto jest fajniejszy, Borek czy Kołtoń to ja dalej jestem za Borkiem...kiedyś ten pan na prawdę świetnie komentował i słuchało się go z przyjemnością, przy Kołtoniu stał się jednak taki "światowy w złym kierunku", jeśli rozumiecie.
Kołtoń od zawsze mnie odpychał.

Czy nie pamiętacie już jak to swego czasu jechał po Juve i mówił głupoty nt. Calciopolli, co wywoływało "trzęsienie ziemi" na Juvepoland?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 14:53

Gigi jest geniuszem i nikt mi go do Boruca i innych porównywać nie będzie :lol: Kołtoń to człowiek,który jak już wcześniej wspomniałem uważa się za jakiegoś specjalistę,a sam niekiedy słuchając jego wypowiedzi na temat innych zespołów niż Juve(bo o naszym klubie wiem niewątpliwie więcej...) łapałem się za głowę...


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 15:37

pan Zambrotta pisze: Ktoś może ogląda mecze na zagranicznych kanałach? wie jak tam wygląda sprawa z zegarem ?
Ja oglądam. Na angielskim BBC1 i ITV. Zegar jest caly czas, nie ma z tym problemu. Studio tez jest ok. Lineker wie co mówi i robi to z sensem. Komentatorzy sa wedlug mnie bardzo dobrzy. Nie wiem dlaczego, ale zawsze mi sie dobrze sluchalo angielskich komentarzy.


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 15:45

Ja tam wielkiej uwagi do komentatorów nigdy nie przywiązywałem. Mecz oglądam, a jedyne czego słucham to głos kibiców. Ale jak usłyszałem głos p. Wojtka, to musiałem ściszyć głośniki. Nuda, nuda, nuda. Nic facet ciekawego przez cały mecz nie powiedział. No i genialne połączenia z murawą a'la Świerczewski, który powtarza to co powiedzieli kilka sekund wcześniej komentatorzy z tą różnicą, że trudniej idzie mu klejenie zdań w całość.

Studia z reguły nie oglądam. Wczoraj jednak miałem okazję obejrzeć analizę trenera Michniewicza i powiem szczerze, że wypadł przynajmniej milion razy lepiej niż Gmochy czy inne Engele. Wszystko było wcześniej przygotowane, językiem posługiwał się w miarę sprawnie, ale i tak największe wrażenie wywarła na mnie przygotowana grafika 3D (wątpię, żeby była przygotowana przez Polsat).

no tak... i brak zegara. To to jest w ogóle niezrozumiałe. Cieszę się także, że ceremonię otwarcia można było obejrzeć bez zbędnego komentarza.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 15:50

mesju pisze:No i genialne połączenia z murawą a'la Świerczewski, który powtarza to co powiedzieli kilka sekund wcześniej komentatorzy z tą różnicą, że trudniej idzie mu klejenie zdań w całość.
Przy dwóch połączeniach powiedział to samo... Nie bardzo mi się podoba ten system.
mesju pisze: Studia z reguły nie oglądam. Wczoraj jednak miałem okazję obejrzeć analizę trenera Michniewicza i powiem szczerze, że wypadł przynajmniej milion razy lepiej niż Gmochy czy inne Engele. Wszystko było wcześniej przygotowane, językiem posługiwał się w miarę sprawnie, ale i tak największe wrażenie wywarła na mnie przygotowana grafika 3D (wątpię, żeby była przygotowana przez Polsat).
Grafika jest ok, ale ja wolę Gmocha. Nie żartuję.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Palladino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2007
Posty: 278
Rejestracja: 14 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 15:56

Mi się nie podobał brak licznika w pierwszych dwóch meczach turnieju. Na szczęście teraz już jest ale trochę zbyt mały, nie idzie do końca zobaczyć która minuta.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 16:04

Marcin-IRONEK pisze:
pan Zambrotta pisze: Ktoś może ogląda mecze na zagranicznych kanałach? wie jak tam wygląda sprawa z zegarem ?
Ja oglądam. Na angielskim BBC1 i ITV. Zegar jest caly czas, nie ma z tym problemu. Studio tez jest ok. Lineker wie co mówi i robi to z sensem. Komentatorzy sa wedlug mnie bardzo dobrzy. Nie wiem dlaczego, ale zawsze mi sie dobrze sluchalo angielskich komentarzy.
Jeśli chodzi o angielskich komentatorów, to niedoścignionym wzorem dla mnie jest John Motson. Bardzo charakterystyczny głos, umie pochwycić emocje i zagrzać atmosferę. On chyba w BBC jest teraz komentatorem mistrzostw.

BTW.
Również widziałem ten miluśny-papuśny uścisk ramienia Świerczewskiego :C chyba za bardzo wczuł się w rolę pocieszacza...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 16:24

Ja mam jeszcze jedno zazalenie do polsatu,skoro reklamują że prosto z klagenfurtu leci od 15:30 to dlaczego zaczyna się od 16:10.Mam tu na myśli oczywiście polsat sport extra.


Obrazek
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 17:49

Nie wiem czy ktoś tu już napisał o tym, najwyżej powtórzę po nim. Wielkim, ale to ogromnym minusem dla mnie jest proporcja między reklamami a studiem. 10 min reklam i 2 min studia... Beznadzieja, albo jeszcze czasami studio, pogawędka, reklama, pogawędka, reklama itd. Ja wiem że polsacior utrzymuje się głównie na reklamach, ale jest ich aż tak dużo i sa aż tak długie, że mam chęć wyłączyć TV i włączyć tylko na mecz. A przecież co nieco o ustawieniu by wypadało posłuchać!


Obrazek
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 19:01

VariaTH pisze:mam chęć wyłączyć TV i włączyć tylko na mecz
Ja robię właśnie dokładnie tak... :) Imo studio jest tak prymitywne, przewidywalne etc że zazwyczaj je olewam i oglądam sam mecz... :)
Polecam takie rozwiązanie... :)


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:19

VariaTH pisze:Nie wiem czy ktoś tu już napisał o tym, najwyżej powtórzę po nim. Wielkim, ale to ogromnym minusem dla mnie jest proporcja między reklamami a studiem. 10 min reklam i 2 min studia... Beznadzieja, albo jeszcze czasami studio, pogawędka, reklama, pogawędka, reklama itd. Ja wiem że polsacior utrzymuje się głównie na reklamach, ale jest ich aż tak dużo i sa aż tak długie, że mam chęć wyłączyć TV i włączyć tylko na mecz. A przecież co nieco o ustawieniu by wypadało posłuchać!


A zapowiadali 8 godzin transmisji z samego euro :whistle:


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:41

A zapowiadali 8 godzin transmisji z samego euro
Hahhaha no dokładnie :) co Polsat mówił ,że non stop będą gadać o Euro 2008 ^^

Ale mnie te reklamy tak wpieniają :P

Pff ale co zrobimy? Nic :)


Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:44

tytus71 pisze:Gdyby naprawdę miał mieć tak rozdarte serce, to by w życiu nie wybiegł w koszulce z wroną, czy innym ptactwem, na piersi...
poziom ignorancji coniektorych mnie dobija... po pierwsze nie wrona tylko orzel, po drugie nasi tez maja "ptactwo" na koszulkach. Wedlug ciebie komentatorzy mieli zaczac nawolywac do czynow karalnych na "zdrajcy narodu polskiego"? po strzeleniu bramki mogl zaczac skakac z radosci, cieszyc sie i mialby do tego pelne prawo (zreszta zobaczycie roznice jak strzeli kolejna bramke).

co do samej transmisji, to uwazam ze bardzo przyjemnie sie oglada - trzeba pamietac ze jest to pierwsza tego imrpeza takiego kalibru, samodzielnie transmitowana przez polsat, wiec stacja napewno bedzie unikac tych samych bledow (glownie technicznych)


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 22:56

a mi sie podobało o Chivu:

jeden gada Cżiwu
drugi Kiwu :D


Obrazek
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 23:00

Moze mi ktos wytlumaczy, jak ktos taki jak Pan Michniewicz, ktory w pilce nic znaczacego nie osiagnal, moze krytykowac, pouczac, podwazac decyzje szkoleniowcow trenujacych druzyny na EURO ? Nie potrafie tego zrozumiec.

Druga sprawa to taka, ze "specjalisci" w TV Polsat sa chyba zupelnie nie przygotowani do Mistrzostw werbalnie. NIe wiem czy zwrociliscie uwage, na komentarze Swierczewskiego z plyty boiska podczas meczu Polski z Niemcami. Jak dla mnie to zenada. Zero emocji w glosie, zajakiwanie sie itp.

Do stronniczosci komentatorow zdazylismy sie juz przyzwyczaic. Az cud, ze Kolton nie poruszyl sprawy Calciopoli. Bozydar Iwanow zdecydowanie za Holandia. To chyba tyle na dzis :)

@Bielalek: CZy ty myslisz ze Podolski sie nie cieszyl? Cieszyl sie ale pewnie glupio mu bylo to okazywac, po tych deklaracjach zwiazanych z Polska.
Mimo wszystko lubie Poldiego, bo nie wstydzi sie tego ze jest Polakiem. Nie to co Klose.


Zablokowany