Euro 08' // Gr. C (Holandia, Włochy, Rumunia, Francja)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:02

Już za 50 minut wyczekiwany przeze mnie od 2 lat moment, w którym jedna z dwóch drużyn którym kibicuję całym sercem zagra mecz na dużej imprezie.

Jestem bardzo ciekaw tego co pokażą Włosi, mam nadzieję, że nie będą zbyt wiele ustępować drużynie sprzed 2 lat. Ciekawa mieszanka młodości z rutyną może dać dosyć wybuchowy efekt i być może ponownie będziemy się cieszyć z sukcesu. Oczywiście liczę na występy Juventinich, dobre występy, ale nie to jest najważniejsze, liczy się dla mnie sukces reprezentacji bez względu na to, czy wiodące role będą w niej pełnić piłkarze Juve, Milanu, Romy, czy będzie to Materazzi :P

Francja zremisowała bezbramkowo z Rumunią, dla nas jest to najlepszy z możliwych wyników, jeśli wygramy z Holandią to będziemy już jedną nogą w następnej rundzie, a remis nie pozbawi nas żadnych szans, jednak mimo wszystko wolałbym uniknąć walki o awans w meczu z francuzami, niezależnie od tego w jakiej są dyspozycji, zawsze są groźni.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:08

Ja też czekam na ten mecz. Jestem ogromnie ciekawy, co pokażą zarówno jedni, jak i drudzy. Włosi będą chcieli potwierdzić swoją klasę, Holendrzy odegrać się za historię sprzed 4 lat.. Będzie ciekawie.
Do tego będzie to starcie drużyn zmienionych o te 4 lata - w składzie i jednych i drugich pojawiło się kilka nowych, ciekawych postaci.

No i jeszcze jedno. Pracuje ze mną dziewczyna, która całym sercem jest dzisiaj za Holandią. Ona kocha Holandię, kibicuje Holandii i w ogóle. Wierzę, że jutro rano będę mógł się zaśmiać jej prosto w twarz :P


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:16

mnowomiejsky pisze:No i jeszcze jedno. Pracuje ze mną dziewczyna, która całym sercem jest dzisiaj za Holandią. Ona kocha Holandię, kibicuje Holandii i w ogóle. Wierzę, że jutro rano będę mógł się zaśmiać jej prosto w twarz :P
Głupi, oj głupi! Nie pomyślałeś o tym, że korzystniej byłoby ją jutro pocieszyć? :P


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:17

Bardzo podobała mi się gra Rumunów byli moim zdaniem lepszym zespołem i byli bliżsi zwycięstwa.Największe gwiazdy obu zespołów zawiodły mam ty na myśli Ribery'ego i Mutu.Bardzo zawiódł mnie Anelka,choć słowo "zawiódł" jest chyba nie na miejscu bo nigdy nie uważalem go za jakiegos dobrego gracza.Od Benzemy także oczekiwałem trochę więcej.No ale coż obie ekipy nie kwapiły się tak bardzo do zwycięstwa i myśle że remis jest jak najbardziej sprawiedliwy.


Obrazek
snatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 37
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:19

Czy ktoś wie w jakich składach wyjdą obie reprezentacje? Sprzawdzałem na włoskich stronach ale nic nie znalazłem :whistle:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:27

Musze podziękować "gorąco" Donadonemu, któremu zachciało się grać Ambrosinim, zamiast De Rossim...
Inaczej miałbym wytypowany skład co do joty :evil:
Buffon - Zambrotta,Materazzi,Barzagli,Panucci - Gattuso,Pirlo,Ambrosini - Di Natale,Camoranesi - Toni


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 20:35

Skład Włochów - taki jak przewidywałem (nie byłem pewien tylko co do dwójek Ambro/De Rossi i Panucci/Grosso).
Co do składu Holendrów - bez Van Persie i Robbena brak im skrzydeł.
Przód wygląda tak:
Ruud
Sneijder-VdV-Kuyt

Sneijder na skrzydło jest z mało dynamiczny, a Kuyt to napastnik i pokazywał jak świetnie radzi sobie z boku już w L'poolu.

Do boju!

P.S. Borek twierdzi, że Zambro jest "ewidentnie prawonożny" :lol: i na prawej stronie "daje drużynie więcej"...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 21:13

Brawo sędzia! Brawo! :bravo: #########


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 21:15

Sędziowie na Euro2008 = żal i porażka. 0-1 po ewidentnym spalonym :angry:
No i jeszcze ten Panucci i beznadziejni pomocnicy Ac Milan drużyny grającej "aż" w UEFA Cup :angry:

0-2 nie mogę, no nie wyrabiam, co za poj..e ustawienie, kur..a klepiom nas Holendrzy jak chcą.

Doświadczenie Barzagliego i Materaca :rotfl:

ALEX I KIELON NA BOISKO! :pray:
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2008, 21:33 przez jackop, łącznie zmieniany 3 razy.


snatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2007
Posty: 37
Rejestracja: 23 września 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 21:15

to jest chyba jakiś żart... i jeszcze ta kartka dla toniego :angry:


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 21:27

Ehhh... A dziadek do mnie dzwoni i uśmiany: "Ładna akcja, nie?" :lol: . Ewidentny spalony, druga bramka to fatalna postawa obrony, ale naprawdę piękny kontratak Holendrów. Szkoda tylko, że Gio wybił piłkę z lini bramkowej :angry: . Alex - melduj się na boisku!

P.S. BRAWO BUFFON!


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 21:34

matko boska!

błąd sędziego to jedno, ale druga sprawa to to jak słabo grają azzurri.
czy tylko mi wydaje się, że obrona w ogóle sobie nie radzi? tak słabego Zambrotty jeszcze nie widziałem.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
delpierofan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2007
Posty: 18
Rejestracja: 29 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 21:34

Gdzie jest Alex? Nie dość, że śedzia jest ślepy, to jeszcze donadoni milanista wystawia Ambrosiniego, zamiast De Rossiego. Nie wspomnę już o braku Alexa. Kpina...


"Maszeruj albo giń"
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 21:36

Nawet Alex nic nie zdziała jeżeli pomoc za przeproszeniem będzie "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" grała...aż mi wstyd że to ludzie z Milanu...no cóż...

Spalony ewidentny...aż szkoda gadać o tym głupim przepisie pasywnego spalonego...kiła i mogiła...przez taki absurdalny przepis gra traci koloryt. Bo albo jest spalony albo go nie ma...albo wóz albo przewóz.

da radę 3 bramki strzelić(bodajże tak Czesi wygrali z Holendrami na ME 2004...ale głowy uciąć nie daję)

Pozdroo...BLESS
Ostatnio zmieniony 09 czerwca 2008, 21:37 przez rastapastor, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
samtron5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2008
Posty: 2
Rejestracja: 08 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2008, 21:37

1 bramka - ewidentny spalony!
2 bramka - super kontratak holendrow...

jak dla mnie wielkie rozczarowanie :( gdyby holendrzy strzelili trzecia bramke, bez kozery poszedl bym w kime nie patrzac juz na 2. polowe...

licze na conajmniej 1-2 bramki wlochow w 2 polowie!


Zablokowany