Euro 08' // Gr. B (Austria, Chorwacja, Niemcy, Polska)

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 06:26

Łukasz pisze:
matekkuba pisze: Prawda jest taka, że finał LM to fuks w wykonaniu Dudka.
Nie nazwałbym tego fuksem, raczej - koncertem gry. Można Dudka lubić/nie lubić, doceniać/nie doceniać, ale ten mecz był w jego wykonaniu genialny.
Co było genialnego, ale nie fuksiarskiego? Jedna interwencja- obroniony strzał Szewy z wolnego krótko po przerwie. No i może pierwsza interwencja po główce Ukrainca na krótko przed słynna dobitka która po prostu trafiła w naszego bohatera :wink: W karnych na dobrą sprawę ładnie obronił tylko strzał Pirlo, za to Szewy pannelka była tak żałosna że każdy by ja obronił, kto by nie poszedł na wyczucie. Wiadomo- zopstał bohaterem i słusznie bo wybronił w 120 minucie meczu karne L'poolowi a potem zwyciestwo w "11", ale podkreślam- nie zaleznie od swoich umiejetnosci :wink: Gdyby był faktycznie taki genialny, to Reina nie zawitałby na Anfield Road.


Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 09:15

Łobodziński ponoć tłumaczy, że winni porażki są kibice. Zwyczajnie byli za głośno?! (Mam nadzieję, że to wymysł dziennikarzy, bo takie tłumaczenie przypomina mi słowa Pani Górniak, która za "bluesowe" wykonanie polskiego hymnu obwiniła kibiców Korei).


źródło: http://www.me2008.pl/artykul/1487/znamy ... -za-glosno


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 10:04

Don Roberto Macumbeiro pisze:Łobodziński ponoć tłumaczy, że winni porażki są kibice. Zwyczajnie byli za głośno?! (Mam nadzieję, że to wymysł dziennikarzy, bo takie tłumaczenie przypomina mi słowa Pani Górniak, która za "bluesowe" wykonanie polskiego hymnu obwiniła kibiców Korei).


źródło: http://www.me2008.pl/artykul/1487/znamy ... -za-glosno
co za bzdury, co za bzdury... ja rozumiem, ze Łobodziński zagral kaszane na EURO, ale zeby jeszcze w taki sposob go upokarzac? no ale FAKT mowi samo za siebie.

http://sport.onet.pl/74456,1248770,1770 ... omosc.html

Jakos ja bardziej wierze w tą wypowowiedz Łobodzińskiego, ktora jest zamieszczona na onecie.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 10:10

Kto choć trochę kojarzy ten brukowiec, wie, na czym buduje on swoją "siłę" i podejdzie do tego artykułu i innych ze sporym dystansem. Kto jak kto, ale ludzie "Faktu" mają już spore doświadczenie w obrzucaniu ludzi błotem.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 10:19

stahoo pisze:Gdyby był faktycznie taki genialny, to Reina nie zawitałby na Anfield Road.
Nie mówię, że Dudek był genialny, choc moim zdaniem był dobrym golkiperem, ale mecz na stadionie Galaty zwyczejnie mu wyszedł.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 14:30

Przytaczanie słów Faktu jest tu nie na miejscu Wywiad pewnie był długi, Łobodziński pewnie wspomniał mimochodem o hałasie - w końcu to tylko jedno zdanie, oni natomiast zrobili z tego główną oś obrony.
Bzdura
Dla takich właśnie przekłamań nie ma sensu kupować tej gazety.
Już niektórzy na forum pokazują, że wyciągając zdanie z kontekstu można całkowicie zmienić sens wypowiedzi (nie uderzam do nikogo konkretnego w tej chwili, spokojnie ;) ) ale do umiejętności tych z Faktu jeszcze wiele im brakuje :)


Dirty mind
Don Roberto Macumbeiro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 stycznia 2008
Posty: 67
Rejestracja: 25 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 15:05

[quote="Venomik"]Przytaczanie słów Faktu jest tu nie na miejscu Wywiad pewnie był długi, Łobodziński pewnie wspomniał mimochodem o hałasie - w końcu to tylko jedno zdanie, oni natomiast zrobili z tego główną oś obrony.
Bzdura

Za dużo tych "pewnie" w wypowiedzi na temat materii, co do której żadnej pewności nie ma ;)

Ale z zgadzam się z tym, że "Fakt" rzeczywiście nie należy do najwiarygodniejszych!


Większość można kupić, niektórych tylko sprzedać
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2008, 22:56

Emocje już opadły i czas na podsumowania gry poszczególnych zawodników. Polecam artykuł panów z portalu zczuba.pl :
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,532 ... lakow.html

Porównania poszczególnych grajków do postaci filmowych - genialne!


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Zablokowany