Euro 12' // Czy Polska da rade zorganizowac wspaniale EURO?

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 listopada 2007, 17:30

[RA]MACIUS pisze:Planty leża tuż przy drodze, więc jeżeli miałaby tam zostać wybudowana droga szybkiego ruchu, trzebaby dość dużą ich część zniszczyć
Obwodnica plx? Droga szybkiego ruchu i tak nie pojdzie przez miasto. Ale amsz racje, że w Polsce obecnie ejst chory system :prochno: kupowanie gruntow pod budowe (nie tlyko autostrad).


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2007, 09:44

Oczywiscie zycze jak najlepiej ale jesli tak dalej pojdzie(czyt. nic nie robia jeszcze w tym kierunku) to moze sie to zle skonczyc, Polska moze zostac pierwszym krajem ktoremu zostanie odebrana organizacja ME :doh:


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2007, 10:12

Myślę, że jeśli uda się zorganizować wszystkie sprawy techniczne, tj. budowa stadionów, dróg, hoteli, itd. to z całą pewnością dzięki polskim kibicą te mistrzostwa będą bardzo pamiętnę. Może też uda się osiągnąć sukces polskiej reprezentacji, co przeszło by do historii na zawsze.
POzDRO


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 19:58

Jak na razie to czarno to widzę. Nie ma stadionów, dróg, hoteli, itp. Trzeba koniecznie zacząć budować i to już. Samo się nie zrobi. Jednak wierzę w potencjał polaków, i mam nadzieję, że wszystko się uda.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2007, 20:17

olecki1 pisze:Jak na razie to czarno to widzę. Nie ma stadionów, dróg, hoteli, itp. Trzeba koniecznie zacząć budować i to już. Samo się nie zrobi. Jednak wierzę w potencjał polaków, i mam nadzieję, że wszystko się uda.
Co ty? Wybudowali przecież odcinek autostrady z Gdańska do Tczewa :smile:.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2008, 07:36

Słyszeliście, że Włosi zaproponowali, że przejmą organizację Euro 2012?

"Polska i Ukraina potrzebują jeszcze dużo czasu na budowę nowych stadionów i całej infrastruktury, dlatego wątpię, by na czas zdążyli z przygotowaniami. Przyznaję, że sami też nie mamy tylu pieniędzy, by w tak krótkim czasie wybudować dziesięć stadionów, ale gdy podejmiemy współpracę z innym krajem, jesteśmy nadal w stanie przejąć Euro'2012" - tak powiedział prezydent Lega Calcio, Antonio Matarrese, w piśmie skierowanym do UEFA.

Ciekawe co z tego będzie. Powiem szczerze, że gdyby w razie odebrali nam organizację Euro i dali komu innemu, to kaszana byłaby niesamowita. I pewnie prędko nie mielibyśmy szans na zwycięstwo w wyścigu do organizacji takich imprez.
Z drugiej strony wątpię, żeby UEFA na coś takiego się zgodziła, bo w pewien sposób i oni przyznaliby, że się "pomylili". No cóż, zobaczymy.

źródło: http://sport.interia.pl/raport/euro2012 ... 12,1049255


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2008, 08:08

Skoro ostatnie wizyty konsultantów UEFA przebiegły pomyślnie i poważniejszych zarzutów nie ma to raczej do tego nie dojdzie. Trzeba działać bo bardziej prawdopodobne, że do przejęcia organizacji dojdzie w 2010 lub 2011 jeśli nie będzie wielkich postępów. A słysząc, że w tym roku mamy w planie wybudować 4 km autostrad, a dyskusja o stadionie narodowym nie miała końca to aż strach się bać.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2008, 11:02

Najgorzej na tej współpracy z nami to wyjdą Ukraińcy, tamtejsi oligarchowie zawsze znajdą sposób, żeby znaleźć pieniądze i dzięki przekrętom zrobić wszystko na czas (studiuje Ukrainoznawstwo zaocznie i nam często o tym trąbią ;))

A my?? Przez rok się cieszyliśmy, że jesteśmy gospodarzem, następny rok będą kłótnie kto zawinił itd...czarno to widzę....

Może zaproponować wizję, że to będą mistrzostwa w Meksyku Europy? Jako atrakcja nieskończone stadiony i stokrotki na murawie, na stadion można dojechać konno bądź osłem, pola namiotowe zamiast ekskluzywnych pensjonatów....

Na poważnie jednak...boję sie trochę o to, ale jeszcze parę lat jest przed nami, miejmy nadzieję, że wszystko się uda!


pilkarzyk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lutego 2008
Posty: 26
Rejestracja: 12 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 18:27

Wiecie co jest dużym plusem????że nawet jeśli nie zdążymy...to i tak zaraz rozpoczną się budowy dróg i stadionów a jak już sie coś ruszy to będzie trzeba to dokończyć tak więc w przypadku nie wyrobienia się na czas i tak infrastruktura w Polsce będzie odnowiona;]a tego Polsce właśnie potrzeba.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 19:18

pilkarzyk pisze:Wiecie co jest dużym plusem????że nawet jeśli nie zdążymy...to i tak zaraz rozpoczną się budowy dróg i stadionów a jak już sie coś ruszy to będzie trzeba to dokończyć tak więc w przypadku nie wyrobienia się na czas i tak infrastruktura w Polsce będzie odnowiona;]a tego Polsce właśnie potrzeba.
Z tego się najbardziej cieszę, przecież i tak nie uda mi się wejść na żaden mecz :wink:. Ale sądzę, że jednak się uda. Nie wiem jak to się będzie działo, ale zdążymy...


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 22:00

Moim zdaniem to w Polsce sie nie da zorganizowac takiej imprezy jak ME to jest nie realne juz mineło tyle czasu ze coś powinno ruszyc a tu jak stalo w miejscu tak stoi zero jakich kolwiek przygotowan tylko niby jakies ustawy w sejmie podjeli o budowie drog i tyle na Ukrainie juz wiecej zrobili przynajmniej maja 2 dobre stadiony w Kijowie i Doniecku. Unas nigdzie nie ma stadionu na światowa miare to bedzie wstyd na cały świat ale ja jestem optymista i jakas mala czesc mnie wierzy w to ze sie uda uniknac kompromitacji.


|ViRuS|

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 22:37

Napewno zdążą z realizacja planów, ale martwi mnie stan dróg i nie wierzę że do końca się z tym wyrobią , ale patrząc na to z innej strony ,niecały 1km od mojego domu wykupili grunt i przesiedlili ludzi bo bedą robic autostradę na Ukrainę więc machina powoli ale rusza ;D


mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 22:47

ktoś z tego komitetu włoskiego, po tym, jak dostaliśmy EURO powiedział coś w stylu "I tak nam oddadzą EURO, bo nie zdążą"-mam nadzieję,ze te słowa się nie spełnią...zobaczymy...na razie tylko PO gada,że PIS wszystko chrzanił i potrzebują czasu,zeby naprawić...obudzimy się w kwietniu 2012 roku z ręką w nocniku, jak tak dalej pójdzie :/


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 lutego 2008, 23:04

Ja to co widze co robia nasi politycy, to normalnie plakac sie chce. Mija rok a my ledwo co mamy miejsce na stadion narodowy. To jest wstyd i nie ma juz gadnia, w jakim etapie byla Portugalia, bo Polska i Portugalia to dwa rozne swiaty.
No coz, mamy nieodpowiednich ludzi, ktorzy sie zajmuja EURO. Z reszta, w Polsce zawsze jest tak, ze duzo sie mowi a malo robi.
Znowu caly swiat sie z nas bedzie smial - takie mam przeczucie. Mam nadzieje, ze sie nie spelni.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 lutego 2008, 20:47



Zablokowany