Euro 12' // EURO 2012

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 12:43

Oskar8 pisze:
Nic nie Jest tylko Czarne.
chyba, że Twój kot ;)

no ja tak jak Wy wszyscy, ciesze się ogromnie. to wielka szansa na dla nas zeby zaistniec w świecie. musimy tylko tę szanse wykorzystac.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 12:46

Super nareszcie coś bedzie się działo z naszymi stadionami :] Budować budować i jeszcze raz budować


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Henqo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 kwietnia 2006
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 12:51

Jest to wielka szansa dla polskiej piłki.(jak wszyscy wiemy nie stoi ona na wysokim poziomie) Sam nie wierzyłem w szanse Polski i Ukrainy, ale bardzo ucieszyła i zdziwiła mnie ta wiadomość. Nareszcie będziemy mieli jakieś stadiony, drogi i lotniska. :happy:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 13:02

Oskar8 pisze:To co się dzieje w posliej piłce działo się przed Listkiewicz i bedzie mam mnadzieje w mnijesyzm stopniu działo po.
To nie wina Listkiewicz to wina polskiej mentalności.
A co z nią jest nie tak? A jeśli nawet to dlaczego nikt nic nie próbuje zrobić?

Miałem okazję przez pewien czas przyglądać się pracy zarządu zespołu w Klasie A. Ludzie nie mają pojęcia jaką kasę te malutkie klubiki muszą wpłacać na konto PZPN, aby w ogóle móc uczestniczyć w rozgrywkach. Nie dość, że jest milion papierów do wypełniania, to jeszcze za każdą głupotę należy uiszczać opłatę, która wymnożona przez setki (tysiące?) podobnych klubów w Polsce daje naprawdę niezłą sumkę. Gdzie jest ta kasa?
Oskar8 pisze:A za listkiewicza i tak odnosimy najwieksze sukcesy w pilce w przeciągu ostatnich kilkunastu lat.
Chociażby dwukrotny awans do Mistrzostw świata.
I co nam po tych awansach przyszło?
Świata nie podbiliśmy, choć jakiegoś tam sukcesu doszukiwać się można.
Oskar8 pisze:Obecna gr polskiej reprezentacji. - Listkiewicz sie do tego w jakimś stopniu przysłużył.
Tylko i wyłącznie dlatego, że nie jest głupim człowiekiem i wiedział kogo zatrudnić na stanowisko trenera (po kilku nieudanych wcześniejszych próbach z polskimi szkoleniowcami).
Oskar8 pisze:Nic nie Jest tylko Czarne czy Białe.
Racja, ale Listkiewicza nienawidzę.

Swoją drogą... w grudniu wspominał, że podda się dymisji. Jaki mamy miesiąc?


prawdziwy_stachu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2006
Posty: 39
Rejestracja: 28 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 13:23

JA NIEWĄTPLIWIE JESTEM ZSIKANY... ZA CHWILĘ CHYBA WYBIEGNĘ NA BOSO NA DESZCZ I BĘDĘ SIKAł DALEJ.... :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:


<<...A real gentlemen never leaves his Old Lady...>>
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 13:43

Mnie najbardziej ciesza setki, ba! tysiace nowych miejsc pracy 8) Oj czuje kase.. :dance: No i oczywiscie mozliwosc wybrania sie w koncu na wielkie spotkania naszych orłów no i wielkiej Italii.. ahhh ;)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 13:50

Niezmiernie się cieszę :D zresztą jak i 99% Polaków, wreszcie Polska, Juventus jakoś sobie poradzi bez tego stadionu a dla naszego kraju to wielka szansa na lepsze jutro :-D


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 13:56

-Mamy EURO 2012!!!
-A tam Euro, autostrady będą!!

Tak było dziś z jednym z nauczycieli w mojej szkole :-D

Ciesze sie bardzo, myśle ze to duża szansa dla Polski. Mam nadzieje ze damy sobie rade z wybudowaniem stadionów dróg, hoteli i wogle organizacją. Niewątpliwie wielu ludzi cieszy sie nie tylko ze względów sportowych.

Mam nadzieje pojechać na jakiś meczyk, oczywiście!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 13:58

No i widać, że wybierając ME 2012 dali szansę na rozwój biednemu krajowi- chwała im za to :bravo:

Sądzę, że Polska jest w stanie wybudować te stadiony i potrzebne drogi. Będzie OK :smile:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 14:26

Gwiazdy, gwiazdy, gwiazdy piłki u nas! Coś pięknego! Nie mogę się doczekać a to dopiero za 5 lat... :płaczę:


nitrouss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 2
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 14:32

mozna juz kupic bilety?:D:D:D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 14:40

Bardzo pozytywne zaskoczenie :-D Na chwilę obecną nie potrafię sobie tego wyobrazić, ale jest jeszcze kilka dobrych lat :) To wielkie wyróznienie, miejmy tylko nadzieję, że nie zawiedziemy i podołamy wyzwaniu.


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 14:43

co za radosc co za szczescie hahhahaha Mamy Euro!! Polska ma Euro Poznan ma Euro!!plac wolnosci w Poznaniu oszalał a my razem z nim!! super sprawa!! :D :D :D :D :D :dance: :dance: :dance: :dance:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 14:46

Wielki sukces Polski i Ukrainy ktorego jednak mozna było sie spodziewac... :dance: Dobrze ze wrescie wielki futbol zawita na wschód. Trzeba sie teraz ostro brac do pracy i modlic sie zeby uniknac błedow takich jak chocby wytypowanie mekki polskiego futbolu.. stadionu Śląskiego jako rezerwowego :whistle:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2007, 14:48

Niezmiernie sie ciesze! Wiecie co, wierzylem ze nam sie uda, tak jak wierzylem, ze rok temu Włosi wygraja MŚ! Pewnie dlatego, ze bardzo tego chce. SUPER!
Szkoda tylko, ze raczej w Krakowie nie zagraja(a powinni, to Krakow powinien dostac lepszy stadion niz np. Gdansk z bardzo prostego powodu...w Krakowie nasza rodzima pilka znacznie wyzej stoi), szkoda, ze final bedzie na Ukrainie(ale wszystkiego miec przeciez nie mozna...).

Aha, gdzie mozna zobaczyc w necie albo sciagnac video z losowania dzisiejszego?


Zablokowany