MŚ 06' // MAMY MISTRZA śWIATA

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
rocko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 56
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:08

ITALIA ITALIA ITALIA :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
PUCHAR SWIATA JUPI :happy: :happy: :happy: :happy:
ale sie ciesze 12 lat oczekiwan i wkoncu sie stało!!!!!!
teraz to napewno bedzie amnestia i chce widziec Lippiego na łyso bo przecierz obiecał
jupi :dance: :dance: :dance: :dance:
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2006, 23:16 przez rocko, łącznie zmieniany 1 raz.


FORZA ITALIA
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:09

Super oszalałem z radości!!! Coś niesamowitego! Jeszcze Canna jak podniusł puchar do góry az miałem łzy w oczach!!! FORZA ITALIA!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:14

Mojej radosci nie mozna wyrazic slowami.
Wreszcie sie doczekalem mistrzostwa dla Italii :)
Grande Italia Noi siamo Campioni del Mondo


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
LeVi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 132
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:19

:bravo: :dance: :dance: Nareszcie po tylu latach. Nalezało sie im naprawde im sie nalezało. Chyle czoła dla Canavaro, Del Piero, Gattuso, Pirlo i oczywiscie MArcello Lippiego , ktory wreszce mogł zapalic cygaro zwyciestwa :smile:
Ale sie ciesze no.Nawet moje mamusia była za Italia.
FORZA ITALIA!!! A teraz czekamy na amnestie :prochno:


Obrazek
Alexander De Large 655321
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:19

Ludzie!! Nie wiem co mam napisać wogóle... radość, szał, eksplozja!! Po prostu jakby Juventus sięgnął po Ligę Mistrzów!! Świetny Buffon, genialny Cannavaro, perfekcyjny Del Piero (rzuty karne oczywiście) czy niezmordowany Grosso!! Jutro wyjeżdżam na wakcję, ale mogę jechać z podniesioną głową! Forza ITALIA!!

PS. Czekam z niecierpliwieniem na orzeknięcie ministra sprawiedliwości. Kary będą wg mnie na pewno, lecz liczę na odjęcię kolosalnej liczby punktów, a pozostawienie nas w Serie A.


Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:20

Trzeba sobie powiedzieć, że Włosi ostatnie 20-25 min ut meczu grali na stojąco, to samo tyczy się całej dogrywki... No, ale pokazali klase i opanowanie w karnych... 5/5 strzelonych coś wspaniałego!!!

Zidane :?: :angry:


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:21

Pieknie z calego serca kibicowalem Wlochom! Ale... Wlosi dzisiaj byli po 1 polowie zenujaco slabi i naprawde mieli niesamowitego farta (i Buffona :smile: ) ze wygrali ALE CO TAK ITALIA MISTRZEM SWIATA.

Szkoda ze karnego zmarnowal akurat Treze :/ Ale mi bylo zal Thurama jak płakał :(

FORZA ITALIA !!!!!!!!!
VIVA La France!!!!!!!

BRawa takze dla Vicemistrzow SWIATA!!!


gandalf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 120
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:24

KOCHAM ITALIE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :-D
Szkoda mi Zidana i Treze:(
A tak na marginesie ciekawe co powiedzial Materazzi do Zizu :P. Można by kawały o tym wymyślać :)


Ahhh a ta obrona Buffona po strzale Zidana...
Tego sie poprostu nie da opisac słowami!!!


Forza Grande Juve
Obrazek
T-Bar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2005
Posty: 206
Rejestracja: 12 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:29

Cieszyłem sie jak głupi do momentu dekoracji ale jak zobaczyłem łzy Thurama to wszystko sie zmieniło bardzo mi żal tego piłkarza bardziej nawet od Treze. Była to pewnie jego ostatnia wielka impreza :roll: . Skończyła sie pewna epoka w rep. Francji jak i pewnie w Brazyli.
Brawa dla mistrzów świata jak i wice mistrzów :bravo:


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:30

brawo zizou. :rotfl:
FORZA ITALIA!!

Ps. Mówili ze Lippi ma wrócić do Juve :D To by było piękne.
No i szkoda ze to akurat Treze przestrzelił. Każdy inny mógłby. Naprawdę mi go żal.

No ale raz jeszcze FORZA AZURI!!!!!!!!!! :dance: :dance: :dance:


Obrazek
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:42

Brawo! Jescze nigdy mój faworyt nie wygrał żadnej imprezy. CHoć dzisiaj nieco lepsi byli Francuzi rto patrząc na cały mundial zasłużyliśmy.
I jeszcze niech mi ktoś wytłumaczy co zrobił Zidane, bo takiej amatorszczyzny to bym nie spodziewał po nikim, a zwłaszcza nim.


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:45

Coś pięknego :D Aż ochrypłam normalnie ;)
ignorant123 pisze:Ale zal mi Trezeguet ze nie wbil karnego
No ja musze z ręką na sercu powiedzieć, że modliłam sie za każdym razem jak Francuzi podchodzili do piłki o to żeby nie wykorzystali tych karnych :P nie inaczej było w przypadku Treze. (Chciał strzelić gola jak Zidane na początku ;)) Chęć wygranej Włochów była jednak w tym momencie silniejsza, mimo, że Treze gra w Juve. Żal mi się go później zrobiło :( Thurama również tyle serca włożył w tę grę. No ale cóż zwycięzca może być tylko jeden. Brawa dla calego zespołu. Gwiazdy sprzyjały dziś Buffonowi ;) Cudowna sprawa. Aż mi łzy napłynęły do oczu jak Canna podnosił puchar 8)
Mecz był bardzo wyrównany, ale to co zrobił "wielki" Zizou to mi sie poprostu w pale nie mieści :prochno: Nigdy bym go oto nie podejrzewała. Fajne zakończenie kariery. Nic tylko pogratulować :roll: Obojętnie co mu Matrix powiedział zawodnik taki jak on nie powinien się tak zachowywać. Mam nadzieję, ze nagrode dla najlepszego piłkarza w tej sytuacji dostanie niezmordowny Canna ;)
Dobra ide świętować dalej :smile:

FORZA ITALIA !!!!!!!

P.S I chce widzieć jutro zdjęcie łysego Lippiego :prochno:
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2006, 23:48 przez pinturicchia, łącznie zmieniany 1 raz.


benkas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 106
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:47

Forza Italia.

Powiem tylko tyle: szkoda, że ten mecz nie wyglądał jak z niemcami, ale cóż nie można wszystkich meczy tak rozgrywać. Mecz może nie najlepszy, ale cieszy wynik. Denerwują mnie ludzie którzy winią za zachowanie zidana piłkarza włoch. Wiadomo jest, że przeciwnicy na boisku mówią sobie rózne rzeczy, a w tym przypadku wydaje mi się ze zidane nie wytrzymał presji, widział co dzieje się na boisku, tę nieskuteczność swoich kolegów i poniosło go. Szkoda tylko, że karnego niewykorzystał gracz juve, mógł niewykorzystać ktoś inny :lol:
Dodam, że bardzo podoba mi się postawa włochów w całym turnieju. Nie zachowywali się jak portugalczycy na czele z ronaldo i figo którzy w polu karnym przeciwnika wywracali się jak tyczki. Włosi grali stosunkowo czysto i powtórze jeszcze raz, ostatni raz bo już późno i nie mam gdzie wykrzyczeć:

FORZA ITALIA, GRANDE CANNAVARO!!!!!!!!!!!!!


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:53

Hura !!! Ale fajnie.. Włochy mistrzem świata !!! Del Piero ma w koncu wymarzony puchar.. Brawo Cannavaro, Zambrotta, Buffon i Camoranesi !!! Szkoda bylo mi Thurama jak plakal i Trezugeta jak przestrzelil ale kibicowalem od poczatku Włochom i trudno sie mówi.. BRAWO !!! Nareszcie.. Szkoda tylko ze mundial sie konczy... moze tym sukcesem rzeczywiscie Juve zostanie w pierwszej lidze.. oby ;) pozdro

P.S Zidane pokazał klase nie ma co :/ szkoda.. bo cenilem go i cenie ale to co zrobil... :/ :(
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2006, 23:55 przez El Nino, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 20
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2006, 23:53

Grande Italia!! Grande Italia!! Grande Italia!! Grande Italia!! Grande Italia!! Grande Italia!!

Wreszcie sie stało..:D.. Nigdy Ale To Nigdy sie tak nie cieszyłem!!
:ball: <-- Grają Wszyscy a Wygrywają zawsze Włosi...Tak to zdanie powinno brzmieć!!

Naprawde jak padał ten 5 gool z karnego to normalnie nie patrzyłem!! :stop:
Ale jak już uszłyszałem GOOOOOOOOOOL!! to odrazu :dance: :happy: :bravo: .. i pobiegłem po telefon żeby :rotfl: wyśmiać kolegów co byli za francją..Tzn wszystkich kolegów :P :rotfl: .. Ave juve!!!!!!


Jedyne Co Warte W Mym Życiu, Jest We Włoszech...
Juve...!!
"Juve, storia di un grande amore
bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
Zablokowany