Kibice Juve (06 Clan) a... Legia..

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 21:34

revenever pisze:Gregor - z tym numerem jeden sie nie rozpedzaj...
no dobrze :D niech bedzie, zeby nie bylo zadnej prowokacji - Legia to klub z czolowki polskiej sceny ultras
revenever pisze:ale duzo na pewno znajdzie sie ludzi, ktorzy Legii nie lubia i ktorym bedzie to przeszkadzac... takie jest moje zdanie, mozna sie zgodzic, lub nie :)
zgadzam sie duzo jest ludzi ktorzy nie lubia Legii, ale czemu miala by im ta zgoda (jesli by do takiej doszlo) miala przeszkadzac?? :idea:
Czy fanom Legii przeszkadza to ze Lech ma zgode z Arka badz Cracovia, a nie z nimi, lub ze Wisla trzyma ze Slaskiem lub Lechia ??
Po to sa kibice i rozne kluby, aby zawierac zgody...


juvepiotr18(stare)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2003
Posty: 222
Rejestracja: 24 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 21:47

zdun ales walnol z ta flaga braci sie nie traci buahaha daj chlopie spokoj przeciez juve i legia maja uklad ale tylko jedna z wielu grup kibicowskich tylko ma uklad a pozatym to jest za krotkie porozumienie zeby jush odrazu robic flage braci sie nie traci wiesh kto moze sobie zrobic taka flage wisla krakow z policja razem polaczona albo ta wasza legia z wojskowymi i wtedy mozna napisac ze braci sie nie traci


pozdrowienia dla kibiców Cracovii i Zgód


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 21:55

reasumujac:
srodowisko kibicowskie juve jest rozbite i rozsiane po calych wloszech. jedna z rzymskich ekpi nawiazaja na turnieju kibicow kontakt z legia.
wspolne wizyty zasciesniaja te przyjezn (?). wiec niech nitk sie nie martwi, ze nazod na alpejskim pojawi sie sektorowka z elka (tfu ;) ).
amen.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 22:23

Dionizos pisze:
Wajron pisze:Na takich jak ty jest jeden sposób - OLEWKA :twisted: :wink: :lol:
Wierz mi Djjuve bardzo chcial by Cie po prostu olac, niestety poniewaz nalezy do gatunku homo sapiens, trudno mu pozostawic tak po prostu, do wgladu publicznego, bzdury jakie wypisujesz....
Niestety Dionizos dla niektorych jest to zbyt trudne i nigdy tego nie zrozumieja :roll:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
stazzorZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 199
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 23:25

dzizus zgoda juventusu z legią to marzenie mojego zyciaaaa


Obrazek
Jarson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2004
Posty: 83
Rejestracja: 30 września 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 23:52

Ja myślę, że oprawy meczy zarówno Legii jak i Juve zależą w dużej mierze od rangi spotkania i atrakcyjności przeciwnika.

Dragon ale nie miał byś chyba nic przeciwko gdyby kibice żyli w zgodzie z jedna z lubelskich ekip np. Motorem?

I nie mam nic przeciwko, że nawiązują kontakt z legionistami. Poprostu ja za Legią nie przepadam. To tylko i wyłącznie sprawa kibiców :wink:


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 00:00

zgoda jak zgoda, zobaczymy co dziac sie bedzie pozniej. ale legii k..nienawidze, a JUVE k..kocham :wink:


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 23:23

No zdziwiłem sie dzis jak zobaczyłem na meczu Juve Viola flage Legii :D


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 23:32

BIGGI pisze:No zdziwiłem sie dzis jak zobaczyłem na meczu Juve Viola flage Legii :D
Chłopaki z warszawy, specjalnie dla Rybeqa i Rasiego, wywiesili, wielka bialo-czerwona, flage Legiunii :D . W pierwszej polowie na tej fladze pojawil sie napis. Nie wiem dokladnie jaki, jedyne slowo jakie udalo mi sie zauwazyl brzmialo: amici 8) . Niestety Rybeq, to rozbite srodowisko kibicowskie :twisted: .


PRASKI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 maja 2003
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 00:06



PRAGA zawsze z LEGIĄ
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 08:37

Nie :x Nasi nie mogli lepiej wybrac :? Nie no nie bende ubliżal tutaj Legii, ale jakos nie bardzo mi sie ta zgoda podoba :/ No ale cóż trzeba życ i cieszyc sie z kolejnych wygranych Juve :D


mrozow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2003
Posty: 33
Rejestracja: 27 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 10:18

Nie no jak czytam wypowiedzi Wislakow albo Wajrona :evil: to odrazu narzuca sie jedno slowo -ZAZDROŚĆ-
Nie wiem o czym my tu mowimy, wiadomo za Legia jest najlepszym polskim klubem pod wzgledem kibicowania.
Szkoda gadac z buractwem :!: :!: :!: [/url]


adinockm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 118
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 10:43

Ja może powiem co do opraw Juve, juventus ma obrawy <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i pod wzgledem ultras zajmuje gonde 3 miesjce, musze stwierdzić ze we Włszech jak i w samej europie najleszpymi ultrasami jest Milan, za nim moze byc Inter we wloszech, co do opraw Romy i Lazio to oni sie mobilizuja tylko na derby no i Roma na Juve. Legia pod wzgledem oprawa jest najlepsza w Polsce i to im trzeba przyznać, co do wypowiedzi "ULTRASA" powiedziales zeby chociaż zobaczyć zdjecia z meczu z Polonią Warszawa, zapewnie cię ze Legia zrobila jeszcze lepsze oprawy niz na tych debrach Warszawy, co do opraw Juve, to robią bardzo dobre oprawy, a ich doping przy meczach prawie pustych trybun jest bardzo dobry, wyobraź sobie co za doping mieli Bianconeri na meczu półfinałowym z Relaem na Delle Alpi, stadion wręcz drżał. Co do układu, bo jeszcze nie zgody kibiców, a do tego długa droga, to się ciesze, że legioniści zrobili sobie taką zgode i może ona wyjśc oby dwóm na dobre, pozdrawiam


JUVENTUS TURYN FIGHTERS
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 10:59

mrozow pisze:Nie no jak czytam wypowiedzi Wislakow albo Wajrona :evil: to odrazu narzuca sie jedno slowo -ZAZDROŚĆ-
Nie wiem o czym my tu mowimy, wiadomo za Legia jest najlepszym polskim klubem pod wzgledem kibicowania.
Szkoda gadac z buractwem :!: :!: :!: [/url]
Jaka zazdrosc, wes chlopie sie zastanow co mowisz. Dla mnie a za mnie Legia moze miec układy z Realem Madryt czy też Milanem, a i nawet z Juve, tylko powiem jedno ze Warszawiaki benda sie podniecac tym ze maja zgode z 06 Clan a Wisła nie ma. Niech sobie mają ale w piłce maja znaczenia takie układy tylko to co sie na boisku dzieje, a ostatnie wyniki wskazują na to ze Legii te wyniki jakoś nie bardzo idą, a Wisle wręcz przeciwnie. :!: :twisted: :twisted: :evil:


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2004, 11:05

mrozow pisze:Szkoda gadac z buractwem :!: :!: :!:
Za to nalezy się kartka, skoro wszyscy to bez wyjątków ! :evil:

Chłopie! Mnie to wisi i powiewa, czy Juve sobie wybierze legie czy Wisłę - szczerze mnie to nie obchodzi, bo to i tak taka "przyjaźn" właśnie w cudzysłowiu. Niech i piłkarze Juve przyjada odwiedzić legionistów, czy na odwrót - spływa mi to :lol:

UPDATE: 06 clan to przecież zwykli kibice Juventusu zebrani w jakąś małą paczkę w dodatku to rzymianie :lol: Nie wiem wogóle o jakiej zgodzie mowa! Kto ich upoważnił do zawarcia jakiejś rzekomej zgody ? To tak jakbym ja z kumplami spotkał się z kibicami Juve z Florencji i uznaliśmy, że jest zgoda między naszymi klubami 8)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ODPOWIEDZ