Forumowicz od A do Z - vol. 1

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
Zablokowany
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2005, 14:30

Yari pisze:
mnowomiejsky pisze:
gosciu pisze:historia- obok języka rosyjskiego mój ulubiony przedmiot
Nastepny... :wink: Zgin, przepadnij, zmoro nieczysta :prochno:
:lol:
gosciu pisze: Chyba trzeba stworzyć grupę historyków na forum i zmusić Cię do nauki tego jakże pięknego przedmiotu. :twisted:
Popieram ! Łopatą , aż polubi . :twisted: :wink:
Panowie... mnie to nawet lopata chyba nie przekona :smile: Chodzi po prostu o to, ze ja historii nie rozumiem, nie trafia do mnie i nic na to nie poradze. W technikum absolutne maksimum, jakie moglem osiagnac, to byla czworka, na ktora doskonale wiem ze mimo wszystko nie zaslugiwalem. Nauczycielka kazala mi wiazac fakty ze soba, bo przeciez "ukladaja sie w logiczna calosc".. ja tam zadnej logiki w tym nie widzialem.
Jedyne nazwisko, ktore pamietam, to Siergiej Nieczajew, nie mam pojecia kiedy zyl, ale jego nazwisko pasuje do mnie i historii i dlatego go zapamietalem.. :roll:

A zeby uzmyslowic Wam moj talent historyczny.. to powiem Wam, ze kiedys wezwano mnie do odpowiedzi, nie wiem jakie bylo pytanie, ale z klasy zaczeli mi podpowiadac, zebym powiedzial, ze "rozwijaly sie monopole"... No to powiedzialem, ze pojawilo sie wiele sklepow monopolowych...
..w zasadzie nie rozumiem, dlaczego posadzila mnie z jedynka w dzienniku :prochno:
Takze Panowie.. szkoda lopaty :wink:


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2005, 22:30

mnowomiejsky pisze: Panowie... mnie to nawet lopata chyba nie przekona

nie łopatą to młotkiem bądź pianinem ale pójdzie.
mnowomiejsky pisze:Jedyne nazwisko, ktore pamietam, to Siergiej Nieczajew, nie mam pojecia kiedy zyl, ale jego nazwisko pasuje do mnie i historii i dlatego go zapamietalem.. :roll:

żył w latach 1847 - 1882, ponoć napisał książkę pt.:"Katechizm rewolucjonisty". Ponadto jest nihilistą.
mnowomiejsky pisze:A zeby uzmyslowic Wam moj talent historyczny.. to powiem Wam, ze kiedys wezwano mnie do odpowiedzi, nie wiem jakie bylo pytanie, ale z klasy zaczeli mi podpowiadac, zebym powiedzial, ze "rozwijaly sie monopole"... No to powiedzialem, ze pojawilo sie wiele sklepow monopolowych...
..w zasadzie nie rozumiem, dlaczego posadzila mnie z jedynka w dzienniku :prochno:
loooz, nawet tym się nie wywiniesz.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 00:30

No to macie mikołajkowy prezent, od starego blakowskiego ;)

http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 058#196058 8)

Miłej lektury...


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 09:23

biblek, zniszczyło mnie jedno zdanie, którego sam byłem świadkiem :
bblackk pisze:Na wyjeździe do Monachium, dowiedziałem się od BIGGI’ego, że zawsze czytał mój nick jako Ballack
:rotfl:

Pozatym, to alfabet ciekawy :P Pierwszy się wyłamałeś ze zmianą układu alfabetu, teraz tylko czekać, aż bedą szły alfabety według imienia i nazwiska :-D
:bravo: Czekam na następne prace.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 09:41

No no no. beblok napisała swój alfabet. Wreszcie i muszę przyznać że warto było czekać. Napisała go w swoim iście blakowskim stylu wprost z Pragi. Ogólnie bardzo miła lekturka.
bblackk pisze:Nie sposób spamiętać ile to wersji swojego nicku się nasłuchałem oraz naczytałem.
tych wersji jest sporo, Moje to oprócz bebloka. Jest biblak, beblak, bebłak, by.lak(w miejsce kropki wstawcie odpowiednią literkę :) dodam że jest ona 4 w alfabecie), fifrak, wywłok i inne. Nie mniej jednak jest pole do popisu. A co do świergota- to on chyba ze trzy razy powtarzał Twój nick i żeby mieć pewność czy dobrze czyta i za każdym razem się mylił. hehe.
A co blakowskiego-to chyba xionc wymyślił.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 09:58

gosciu pisze:
bblackk pisze:Nie sposób spamiętać ile to wersji swojego nicku się nasłuchałem oraz naczytałem.
tych wersji jest sporo, Moje to oprócz bebloka. Jest biblak, beblak, bebłak, by.lak(w miejsce kropki wstawcie odpowiednią literkę :) dodam że jest ona 4 w alfabecie)
Hmm.. w morde jeza, nie wiem.. :think: Daj jeszcze jakas podpowiedz :smile:
Lektura rzeczywiscie bardzo przyjemna, alfabet napisany w mniej konwencjonalny sposob niz pozostale he he. Niedlugo beda powstawac alfabety napisane zupelnie od tylu albo co druga litere :wink:

Echh.. no i ta nadzieja w czekaniu na dowod osobisty.. skad ja to znam... :whistle: Ale uwierz mi.. chyba niewielu jest takich, ktorych zycie naprawde raptownie zmienia sie po dostaniu tego kawalka plastiku... :roll:

PS: ..i tym akcentem weszlismy w piecsetny post w tym temacie :) Oby tak dalej...


kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 16:16

gosciu pisze:by.lak(w miejsce kropki wstawcie odpowiednią literkę Smile dodam że jest ona 4 w alfabecie)
W polskim alfabecie jest to literka "c" :P

A teraz do autora Alfabetu:

Literka T - Pochwalę się, że mój tata nawet pił wódkę z Laskowikiem
:D To musiały być czasy... Dziś nie dostrzegam kabaretu, który by w równie zabawny sposób wytykał śmieszności dzisiejszej Polsce, tak jak kiedyś znakomicie robił to TEY!

Literka Y - Widze blaku,że mamy trochę wspólnych cech :D

Literka J - ... Tutaj rozbił mnie ten tekst:
bblackk pisze:W takim stanie rzeczy utrzymywałem się jakieś 14 lat, aż powiedziałem sobie, że to p******ę i mój słownik wzbogacił się o kilka nowych zwrotów :wink:
U mnie do takiej metamorfozy doszło jednak zdecydowanie wcześniej, tak gdzieś IV klasa szkoły podstawowej :wink:

Literka D - Ty dowód odbierzesz po wakacjach, a ja tuż przed... Ale i tak będzie "tańce, hulanka, swawola..." :twisted: Pomimo, iż mama próbuje mnie przekonać, że nic się nie zmieni, to ja jej nie wierze 8)

Naprawde bardzo ciekawy Alfabet, czytałem go chyba jako jedna z pierwszych osób, tuż po zamieszczeniu... i nie zasnąłem, zważywszy na późną porę :!: Gratuluję :)


Obrazek
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 00:10

kedzier pisze:Literka T - Pochwalę się, że mój tata nawet pił wódkę z Laskowikiem
Wiesz... gdybym i ja przy spotkaniu z Laskowiekiem miał wódkę na zbyciu, to znająć życie bym się z nim napił :prochno:
kedzier pisze:Literka Y - Widze blaku,że mamy trochę wspólnych cech :D
Lenie i nieroby ze wszystkich krajów, łaczmy się! (gosciu, Ciebie to nie dotyczy, bo ty jesteś leniem... ale tylko z nazwy :smile:)
gosciu pisze:tych wersji jest sporo, Moje to oprócz bebloka. Jest biblak, beblak, bebłak, by.lak(w miejsce kropki wstawcie odpowiednią literkę dodam że jest ona 4 w alfabecie), fifrak, wywłok i inne.
Już wiemy jakie ma hobby gosciu, poza kulturystyką :prochno:, spisuje na karteczce "odmiany" mojego nicku i czasem dorzuci coś ze swojej wybujałej wyobraźni. Fajne zajęcie... :}
Wojtom pisze:Pozatym, to alfabet ciekawy
gosciu pisze:Ogólnie bardzo miła lekturka.
mnowomiejsky pisze:Lektura rzeczywiscie bardzo przyjemna
kedzier pisze:Naprawde bardzo ciekawy Alfabet
Bla, bla, bla... ale pieniędzy i tak wam nie pożyczę :P


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 08:24

bblackk pisze:
Wojtom pisze:Pozatym, to alfabet ciekawy
gosciu pisze:Ogólnie bardzo miła lekturka.
mnowomiejsky pisze:Lektura rzeczywiscie bardzo przyjemna
kedzier pisze:Naprawde bardzo ciekawy Alfabet
Bla, bla, bla... ale pieniędzy i tak wam nie pożyczę :P
W morde... no i Panowie, cale to nasze wlazodupstwo szlag trafil :smile:


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 09:06

bblackk pisze:Bla, bla, bla... ale pieniędzy i tak wam nie pożyczę :P
pieniędzy nie musisz pożyczać ważne żebyś piwo postawił. No chyba, że będziemy w Championie to się skończy na chlebie czosnkowym.


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 11:07

Wy tu sobie gadu-gadu, a tymczasem mi udało sie umieścić ALFABET. :-D Napisałem go juz jakiś czas temu, jednak dopiero teraz postanowilem zamieścic na JP. Nie był pisany pod przymusem, na szybko...raczej pod wpływem chwili, jakiegos impulsu. Mam nadzieje, że się spodoba, choć łatwy w odbiorze raczej nie jest.

Życzę miłej lektury. :)


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 11:19

Podoba mi się powiązanie kolejnych liter w alfabecie JuveQl'a. Świetna praca :bravo: Oby jak najwięcej tak dobrych i ciekawych tekstów.
JuveQL pisze:Xylometazolin – moje ulubione kropelki do nosa. Gorąco polecam, na katar idealne. A i cena to tylko ~ 3zł. Mój nos je lubi, nawet bardzo.
Tymczasem już nie Xylometazolin, a Xylorhin, i cena już nie "tylko 3 zł" a 11 złociszy :P Faktem jest fakt, że bez nich moje życie byłoby, delikatnie mówiąc, zakatarzone :prochno: Świetna sprawa :dance:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 12:03

W nowej ankiecie głos oddaję na BIANCONERI'ego, bowiem jest to jak dotychczas największy nieobecny spośród listy laureatów tej zabawy.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 12:08

JuveQL pisze:Mam nadzieje, że się spodoba, choć łatwy w odbiorze raczej nie jest.
Powiem, że to jest bardzo inteligentny tekst. Dobrze jest czasem przeczytać coś mądrego. 8)


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2005, 18:54

Wyniki ankiety:
1. BIANCONERI - 22 głosy
2. kedzier - 17 głosów
3. BOOM - 7 głosów
4. Reggie - 6 głosy

Gratulacje dla użytkownika BIANCONERI. Mam nadzieję, że ten użytkownik szybko zamieści swój alfabet. Do następnej ankiety przechodzą kedzier i BOOM. Skład jej uzupełnią RuTeK i trezegol17. Kilka dni temu ukazały się dwa alfabety. Dziękuję za ciekawą lekturę i zapraszam innych do jej przeczytania. Mam nadzieję, że w związku ze zbliżającymi się Świętami niektórzy będą mieli więcej czasu i dokończą swoje dzieła. W najbliższym czasie mam zamiar wprowadzić podobną zabawę - o szczegółach poinformuję wkrótce.

Nowa ankieta:
trezegol17
RuTeK
kedzier
BOOM

Zapraszam do głosowania!


:roll:
Zablokowany