Kluby i federacje wysyłające darmowe pamiątki

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Hubert90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 53
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2006, 18:51

O Boże!!!
Kiedyś zostawiałem już wzór po czesku, ale jak się nie chce czytać....

Milý Sire,
Jmenuji se ( Imię i Nazwisko ). Je mi ( wiek ) let a bydlim v (miejscowość) v Polsku.
Jsem velký fanousek ( drużyna do której piszesz ) Sbírám podpisy fotbalistů a byl bych belmi rád kdyby si mi poslal nějakej z toho týmu....
Posli to na tuto adresu, prosim
(ADRES)

Dam jeszcze parę innych: WZORY Są w 100% dobre bo są pisane przez obcokrajowców.
SłOWACKI:
Ahoj!!!

Moje meno je ( Imie i Nazwisko ). Mam (wiek) rokov byvam v Polsku. Mojim snom je pozerat zapasy navizo. Je som tvoj velky fanusik. Znieram plagaty a clanky o tebe. Bol by som rad dostal od teba autogram. Prosim to je moj velky sen! Tu je moja adresa:
(ADRES)

SERBSKI:
Zovem se ( Imie i nazwisko ). Imam 16 godina i zivim u Poljskoj. Ja sam pravi i strastveni navijac (klub). Skupljam njegove postere i autograme poznatih fudbalera. Bio bih veoma srecan da dobijem jedan autogram od njihovog kluba.
Ako je moguce, molim vas posaljite mi adresu:
(ADRES)

FRANCUSKI:
Cher Amis,
Mom nom est (imie i nazwisko) et je vis en Pologne. J'ai (wiek) ans.
Mon activitee favorite est le sport mais particulierement le football. Durant mon temps libre, je joue d'ailleurs souvent au foot avec mes amis. Je vous demande ainsi differents objet se rapportants a cette discipline: posters, ticket de match passes, autocollants...en raports avec votre si fantastique club.
J'espere que je ne vous ai pas embete avec cette lettre. Je vous remercie d'avance de pouvoir satisfaire ma demande. Je vous souhaite bonne chance et beaucoup de succes pour vos prochains matchs1
Voici mon addresse:
(ADRES)

FIńSKI:
Ystavani,
Minum nimeni on (imie i nazwisko). Olen (wiek) vuotias ja asun puolassa, minum harrastukseni on urheilu, minum paras urheilu lajini on jalkapallo, pidan siita paljon. Vapaa aikanani pelaan paljon kavereideni kanssa. Kysyn ystavallisesti voisitko lahettaa minulle materiaalia jalkapallosta esim. Kuiva, vanhoja lippuja, julisteita, tarroja yms. kiitos sinulle paljon kiinostuksesta kirjeeseeni ja onnea peleihin!!!!!
Minum address:
(ADRES)


PROSZę TU NIE PISAć TAKICH GłUPOT JAK "GDZIE DZIś WYSłAłEM" BO TO JEST NIEZGODNE Z REGULAMINEM ORAZ KOGO TO OBCHODZI!!!
TE FORUM MóWI W TYTULE: KLUBY I FEDERACJE WYSYłAJąCE DARMOWE PAMIąTKI " WIęC PISZEMY TU TYLKO CO DOSTALIśMY!!!


Dinamo Kyev самые лучшие
FORZA KIEV!!!!
gustlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 37
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2006, 11:39

Nareszcie wrócilem po rocznej przerwie :P nie bede pisal wszystkiego co dostałem ale co wczoraj dostałem:
- karte z Leighem Adamsem dwustronna :P
- od LFP 2 breloki 2 odznaki i 1 długopis :P
- a odpisali mi z Sevilli na maila zebym wyslalac zwykly list na wskazany przez nich adres a napewno cos dostane :P

btw spadam pisac do lig poza-europejskich :P


... "Zapieprzałem jak czarny, by żyć jak biały" -- Samuel Eto'o...
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 września 2006, 12:26

Dziw W KONCU od BMW-Sauber - list, rozkladane foto bolidu i pocztowki z nadrukowanymi autografami Kubicy i Heidfeld'a.
A takze od Mercedesa - list, katalog i figurki 4 kierowców (papierowe, ale fajne)


Michał_B

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 57
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 25 września 2006, 12:34

Dzis po jakims miesiacu czekania przesylka od Montreal Canadiens (NHL), 15 kart zawodnikow.


gryglu2

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2006, 14:46

dzisiaj dwie paczki po mailu od federacji chokeja 4 odznaki i od milwaukee brewers baseball club odznaka gracza z numerem 26dwioe kartty małe a na nich jeff cirillo #6i prince fielder #28 naklejka z logo klubu i dwa maxnezy z maskotka klbu duze foto z rickim weks'em # 28 no i gazetka "brewers gameday"

najwyzej 2 tygodnie czekania!! pozdrawiam!!

ps. kumpel z klasy dostal po nie calym tygodniu od czeskiej federacjii jakies 2 katalogi, plakat repreznetacji i karty z pilkarzami xD


lukaszazs

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 21
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2006, 15:04

Dziś paczka od Saint - Etienne a w niej 2 karty z oryginalnymi podpisami zawodników i proporzyk. Czas oczekiwania to jakiś miesiąc, po liście tradycyjnym.


AZS CZĘSTOCHOWA - SIATKARSKA ELITA
Michał_B

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 57
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2006, 14:03

Dzisiejsza paczka przeszla moje najsmielsze oczekiwania :shock: :!:
A dostalem ja po emailu wyslanym dokladnie tydzien temu do Phonaka, a bylo w niej: 30 kart kolarzy i menagerow, orginalny autorgaf Floyda Landisa, zdjecie calej druzyny, maly katalog, 10 tatuazy, 2 reczniki, 2 dlugopisy, 3 breloczki, gra komputerowa, 2 naszywki, bidon. czapeczka, kapelusz i uwaga 2 czesciowy stroj kolarski :shock: :shock: :shock: :!: :!: :!:


Bartek-LM

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 19
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2006, 15:53

Witam!

Dzisiaj dostałem przesyłkę od Team McLAREN Mercedes, 4 figurki papierowe (stojące) kierowców, katalog z ubraniami 'Mclarena', a więc chyba to co reszta.

Jakiś wzór do grupy kolarskiej?


olimp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 44
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2006, 17:49

wczoraj od montreal candies 18 kart a dzis od Kawasaki Team z motogp ...2 autografy org. i 4 naklejki


Najnowsze forum o pamiatkach pilkarskich i nie tylko
www.kolekcja.mojeforum.net
Michał_B

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 57
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2006, 12:46

Dzisiaj przesyleczka od Maccabi Haifa (Izrael) :-D , po emailu wyslanym jakies 2 tygodnie temu, a mianowicie: odznaka, 3 karty pilkarzy, bilet z meczu LM z Man United z 2002 roku i list z podziekowaniem.


olimp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 44
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2006, 19:13

moglbys podac maila do maccabi ??

naprawde tak trudno poszukac?...
/Juventinha


Najnowsze forum o pamiatkach pilkarskich i nie tylko
www.kolekcja.mojeforum.net
Michał_B

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 57
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 11:56

Dzis po emailu wyslanym 15 dni temu orginalny autograf z dedykacja od Jerzego Engela, to juz moja 37 :-D przesylka w 2,5 miesiaca.


Hubert90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 53
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 17:51

Ja dziś dostałem drugą paczkę od T-Mobile ale inną......
Pod mój dom zajechał kurier:) i dał mi wielką paczkę...wyciągnął arkusz...kazał mi podpisać.....w paczce była czapka (różowa..bleee), długopis, odznaka, gadżety kibiców ( takie do pompowania...)
autografy kolarzy i kolarek


Dinamo Kyev самые лучшие
FORZA KIEV!!!!
forzajuve1810

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2006
Posty: 46
Rejestracja: 04 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 18:07

Witam wszystkich!
Odżyłem ponownie po blisko 1,5 tygodniowej przerwie na tym forum!
Nie miałem czasu pisać, więc teraz nadrabiam zaległości!
Dostałem oryginalny autograf R. Van der Vaarta na karcie z jego danymi.
Od R. Zonty kartę taką jak od Toyoty, tyle że z jego zdjęciem i danymi.
Od Leigha Adamsa trochę pogniecioną przez pocztę kartę z jego danymi.
Od GKS-u 22 bilety z zeszłych meczów warte ponad 300zł, kilka gazetek przedmeczowych, wizytówka, list napisany ręcznie.
15 chyba kart z zawodnikami i maskotką drużyny i tatuażami od Montreal Canadiens.
Od SV. Ried duuuuuuuuuuuuży plakat z drużyną i cennik.
2 raz od Miluwake Breewers kilka kart zawodników i unikalne karty finałowej drużyny z jakiegoś turnieju.
Dzisiaj dostałem 3 karty zawodników naprasowankę 2 listy podziękowalne od Dallas Stars.

Jeśli sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę! Mam już 48 paczek.

Zapraszam wszystkich na forum przeznaczone tylko pamiątkom piłakarskim!!! Profesionalne porady i wesoła atmosfera tylko tutaj!
http://www.pamiatkowe.fora.pl/ !!!!
Stronka o pamiątkach sportowych profesionalnie przygotowana i jeszcze w robocie, więc będzie jeszce lepsza!!! Wchodźcie szybko!!! http://www.pamiatki.friko.pl/ !!!


"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą" - św. Augustyn z Hippony
mani10

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 68
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 września 2006, 09:55

BIGGI pisze:Dziw W KONCU od BMW-Sauber - list, rozkladane foto bolidu i pocztowki z nadrukowanymi autografami Kubicy i Heidfeld'a.
The same;] Dostałem w poniedziałek;]


ODPOWIEDZ