Juventini do raportu! Cz.II-PYTANIA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2008, 18:26

nadejszla..wiekopomna..chwiła :D czas na mnie...

1. Trudno powiedziec wiele takich bylo..jezeli by to bylo to zapewne cos ode mnie z osiedla:]
2. Szkola..kiedy to bylo :D pamietam w LO na religii odkryslimy ze 3 osoby maja identyczna prace na polak..coz musialem opuscic budynek szkolny
3. Ulubione miejsce...domniemywam ze impreza na Ibizie mam nadzieje ze kiedys tam bede
4. Marzenie(a) mam..ale nie napisze bo sie nie spelnia:)
5. Zaspół muzyczny - Acid Drinkers, film - duuzo tego no ale w 3 jest na pewno PL - Miś, zagranica - Matrix, aktor - brak..chyba/ aktorka - Monica Bellucci :whistle:
6. Samochod - BMW, Mercedes - klasa w sobie, Audi TT tez bym nie odrzucil
7. Duzo tego, nie przytaczam..szkoda miejsca:]..no ale znam;)
8. Dlaczego faceci wolą blondynki? Nie wiem..ja wole brunetki:D
9. Piosenka? Leningrad Cowboys - Youre My Heart, Youre My Soul
http://pl.youtube.com/watch?v=oAELvnc6HSo
10.Polityk drazni - 98% PiS / wzbudza zaufanie? hmm istnieje taki?
11. Sentencja..2 mi utwkily ostatnio w pamieci - „Jem piłką, śnię o piłce i oddycham piłką. To nie obłęd, to pasja” i "Szczęście jest tylko wtedy prawdziwe, kiedy się nim dzielimy"
12. Od czego zależy inteligencja?Poziom inteligencji ludzi zależy od tempa zmian, jakie zachodzą w korze mózgu w dzieciństwie i okresie dojrzewania :D :bravo:
13. Osobisty sukces..mam nadzieje ze przede mna
14. Porazka? kategoria A na komisji wojskowej heh
15. Tak..ale do pierwszego "blizszego kontaktu" heeh
16. Yyyy chyba nie
17. Zeby sie nie narazic :D to powiem ze jest ok :)

My o JUVE
18. Pilkarska milosc nie..chyba, ze znajde prawdziwa milosc mego zycia, ale tak i tak Stara Dama do konca zywota bedzie w sercu
19. Mimo "wzmocnien" obrona (lewa) i ofensywna czesc pomocy..reszta (mam nadzieje) jest OK
20. Hmm (dluuuga chwila zastanowienia) Messi :]
21. Alex..Il Capitano od dawna..prawdziwy Juventino no i mysle ze jako 2 w kolejce Gigi..sadze ze przyszlym takim zawodnikiem bedzie Chiellini

dziekuje do widzenia ;)


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 14:00

Przyszedł czas na drugą część pytań:

1.Najzabawniejsza sytuacja w życiu: Zbyt ciężki wybór więc to pytanie sobie daruje.
2.Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą: Kiedy chodziłem do gimnazjum a konkretnie do trzeciej klasy zaczęła nas uczyć nauczycielka, która przyjechała z Włoch. Nie wiem jakim cudem ona w ogóle mogła uczyć bo jej znajomość języka polskiego była bardzo słaba i nie rozumiała wielu słów w tym także tych niecenzuralnych i właśnie z tego powodu w klasie podczas jej lekcji takie słowa (oczywiście chodzi o wulgarne) padały dosyć często. Po pewnym czasie nauczycielka zauważyła, że takie słowa dość często się powtarzają i potajemnie je zapisała na kartce żeby później sprawdzić co oznaczają, uczniów przecież nie zapyta bo to obciach. Pech chciał, że na lekcję przyszła dyrektorka więc nauczycielka korzystając z okazji wzięła ją na bok i zapytała: Co znaczy k***a? na tyle głośno, że klasa zdołała usłyszeć po czym wybuchła głośnym śmiechem.
3.Ulubione miejsce na ziemi: Mój dom oraz okolica w której mieszkam.
4.Największe marzenie: Chciałbym mieć kupę kasy.
5.Ulubieńcy: zespół muzyczny, film, aktor/aktorka: Zespół - Black Eyed Peas, Film - Władca Pierścieni (wszystkie części), Aktor/Aktorka - Sean Connery/Catherine Zeta-Jones
6.Ulubiona marka samochodu: Subaru.
7.Ulubiony kawał: Nie mam pamięci do kawałów a nie będę teraz szukał czegoś ciekawego w sieci więc odpuszczam.
8.Dlaczego faceci wolą blondynki? Ja wolę brunetki! Czy to oznacza że nie jestem facetem?
9.Piosenka która ostatnio wpadła Ci w ucho: Here I Come
10.Polityk który: drażni/wzbudza zaufanie: Drażni mnie Ziobro a wzbudza zaufanie Gosiewski (rozbraja mnie ten gość).
11.Naj/ciekawsza/mądrzejsza sentencja jaką znasz: "Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, aby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił." - ks. Jan Twardowski
12.Od czego według Ciebie zależy inteligencja? Od koloru włosów.
13.Największy osobisty sukces: Nie wiem ale jeśli jest już za mną to mi nie wróży dobrze na przyszłość.
14.Największa osobista porażka: Mam nadzieje że już za mną.
15.Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Nie. I cytacik: "Lekarstwem na miłość od pierwszego spojrzenia jest często drugie spojrzenie." - A. Einstein
16.Czy spotkałeś/łaś sie z sytuacją w której kobieta była dyskryminowana? Nie przypominam sobie.
17.Jakie masz zdanie o płci przeciwnej? Bardzo pozytywne.

18.Czy myślisz, że Twoja miłość do Juve kiedyś może sie skończyć? Nie ma takiej opcji.
19.Która linia w Juve według Ciebie jest w tej chwili najsłabsza? W tym momencie to według mnie obrona.
20.Wybierz jednego piłkarza którego chciałbyś/chciałabyś w Juve: Quaresma.
21.Kto jest według Ciebie liderem zespołu i dlaczego: Liderem jest naturalnie Del Piero gdyż jest on symbolem Juve.


Żuk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 kwietnia 2008
Posty: 120
Rejestracja: 19 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 18:13

1.Najzabawniejsza sytuacja w życiu: Dużo, zbyt dużo. Bawi mnie zawsze widok kozaka w BMW słuchającego Disco-Polo :dance: :dance:

2.Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą: Lekcje matematyki w gimnazjum z pewnym "matematykiem". Lubił se golnąć.

3.Ulubione miejsce na ziemi: a takie tam :wink:
4.Największe marzenie:
Wypić z Del Piero.

5.Ulubieńcy: zespół muzyczny, film, aktor/aktorka: WWO/ Śmierć w Wenecji/ Cezary Cezary/ Jessica Alba

6.Ulubiona marka samochodu: Lamborghini (czarne Murcielago)

7.Ulubiony kawał: Przychodzi baba do lekarza, a lekarz też baba

8.Dlaczego faceci wolą blondynki? Eeee tam,

9.Piosenka która ostatnio wpadła Ci w ucho: El Polako

10.Polityk który: drażni/wzbudza zaufanie: Wszyscy z PISu/ Lechu Wałęsa

11.Naj/ciekawsza/mądrzejsza sentencja jaką znasz: Pamiętaj o śmierci

12.Od czego według Ciebie zależy inteligencja? Od rozmiaru stóp

13.Największy osobisty sukces: Nauka jazdy na rowerze :D

14.Największa osobista porażka: :whistle: :whistle:

15.Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? niet

16.Czy spotkałeś/łaś sie z sytuacją w której kobieta była dyskryminowana? Niet

17.Jakie masz zdanie o płci przeciwnej?
Fajne są :-D


18.Czy myślisz, że Twoja miłość do Juve kiedyś może sie skończyć? Nawet piekło okleja wlepkami Juve

19.Która linia w Juve według Ciebie jest w tej chwili najsłabsza? Defensywa

20.Wybierz jednego piłkarza którego chciałbyś/chciałabyś w Juve:

Boruc

21.Kto jest według Ciebie liderem zespołu i dlaczego: Alex od zawsze na zawsze :wink:


Obrazek

Senza di te non andremo lontano, Antonio Conte il nostro Capitano
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2008, 19:19

1.Najzabawniejsza sytuacja w życiu: Smiesznych sytuacji w zyciu mialem baaardzo duzo i ciezko bylo by wybrac jakas najzabawniejsza
2.Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą: W 4 lub 5 klasie podstawowki wrzucenie wychowawczyni pokarmu dla rybek do herbaty 8) Niestety, gdy pokarm byl juz w jej jamie ustnej(a byl on wielkosci ziarenka ryzu), poczula go i wyciagnela, a pozniej bylo przerabane :C
3.Ulubione miejsce na ziemi: Chyba nie mam takiego miejsca :wink:
4.Największe marzenie: Zagrac kiedys w Juve :pray:
5.Ulubieńcy: zespół muzyczny, film, aktor/aktorka: Arctic Monkeys, The Killers, Lostprophets/ Władca Pierścieni, Piraci z Karaibow/ Orlando Bloom, Johny Deep/ a aktorki nie mam ulubionej
6.Ulubiona marka samochodu: BMW
7.Ulubiony kawał: Do kawalow jakos nie mam pamieci to i nie mam ulubionego :wink:
8.Dlaczego faceci wolą blondynki? A wola?? Ja osobiscie raczej chyba wole brunetki
9.Piosenka która ostatnio wpadła Ci w ucho: Dzem - do kolyski
10.Polityk który: drażni/wzbudza zaufanie: cala ta Polska polityka jest chora/ Zaufanie wzbudza jedynie Władysław Bartoszewski
11.Naj/ciekawsza/mądrzejsza sentencja jaką znasz: Doradzając przyjacielowi, staraj się mu pomóc, a nie sprawić przyjemność
12.Od czego według Ciebie zależy inteligencja? Wydaje mi sie, ze od nabytej wiedzy, moze po czesci od genow :wink:
13.Największy osobisty sukces: Do tej pory to chyba zdanie prawka, mam nadzieje ze za rok bedzie to zdanie matury w Technikum w ktorym sie ucze :-D
14.Największa osobista porażka: rezygnacja z gry w pilke w Koronie w wieku prawie 16 lat po 6 latach trenowania :doh:
15.Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? Nie
16.Czy spotkałeś/łaś sie z sytuacją w której kobieta była dyskryminowana? Nie
17.Jakie masz zdanie o płci przeciwnej? Bez nich swiat bylby szary i nudny

18.Czy myślisz, że Twoja miłość do Juve kiedyś może sie skończyć? Mysle, ze z czasem gdy zaloze rodzine, bede mial stala prace ta milosc napewno sie zmniejszy ale zawsze bedzie :smile:
19.Która linia w Juve według Ciebie jest w tej chwili najsłabsza? Obrona
20.Wybierz jednego piłkarza którego chciałbyś/chciałabyś w Juve: Chcialbym jeszcze raz Edgara Davidsa z sezonu 02/03 :smile:
21.Kto jest według Ciebie liderem zespołu i dlaczego: Alex Del Piero ze wzgledu na to, ze jest zywa legenda Juventusu i jego symbolem, a zarazem kapitanem 8)
Amen.


Marcello Lippi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 08 lipca 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2008, 17:45

1.dużo tego było...
2.Obrzyganie znienawidzonej wychowawczyni.Znienawidzonej za następującą sytuację:pewnego razu siedziałem sobie na lekcji cały mokry po WF-ie w koszulce Alexa(hehehe),aż tu nagle jak gdyby nigdy nic ona podchodzi do mnie i karze mi ją zdjąć bo "śmierdzi"potem.Jak jej mówię że nie to niemożliwe bo ja kibicem jestem Juve,i w ogóle...a ta do mnie że jak nie zdejmę to pójdę na rozmowę do dyrektora.Ja jej na no:"niech pani lepiej da mi spokój bo zaraz del Piero tu przyjdzie i pani korkami w ryja wypie@$@$%
.To było w 1 albo 2 klasie podstawówki.Wszyscy w śmiech,a ja se normalnie z klasy wychodzę i do domu idę.To było niezapomniane i jeszcze z Juve związane...
3.Turyn,Stadio Delle Alpi.
4.Zagrac w Juve z dychą jako kapitan...spotkac się z drużyną,zrobic se razem zdjęcia.
5.Wykonawca:KRS-ONE,Film:"Złoto dla Zuchwałych"-ubaw po pachy,niesamowicie śmieszny,"Borat:Podpatrzone w Ameryce,Aby Kazachstan rósł w siłę a ludzie żyli dostatniej"-nieprawdopodobnie głupi i śmieszny,"40-letni prawiczek",Aktor:Eddie Murphy,Jean Reno,aktorka:Cameron Diaz,Kate Winslet,Rene Zellweger,Monica Bellucci,Jennifer Lopez.
6.BMW,Porsche,Ferrari,Mercedes.
7.Idzie facet i się potknął.
8.Wolę brunetki.
9.Eye of the Tiger,Fever Fever.
10.drażnią wszyscy oprócz Władysława Bartoszewskiego.Endrju Leppair poza konkurencją.
11.Jest wiele,ale nie jestem w stanie wybrac najmądrzejszej.
12.Dobre pytanie...
13.Bycie Juventinim.
14.Przegrany finał LM 2002/2003 z Milanem.
15.Nie.
16.Nie.
17.Fajnie że są...
18.JUVE FOREVER wyczerpuje sprawę...
19.Nie ma takiej.
20.Kaka.
21.ALESSANDRO DEL PIERO!!!Nie wyobrażam sobie Juve po zakończeniu kariery przez Alexa.Mój idol,autorytet,wzór sportowej postawy,waleczności,nieustępliwości...Po prostu kapitan!


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2008, 00:47

My- o nas...
1.Najzabawniejsza sytuacja w życiu: Było takich wiele
2.Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą: co może być ciekawego i związanego ze szkołą :?:
3.Ulubione miejsce na ziemi (tylko prosze Turynu nie wymieniać ) - Miasto-raj, gdzie trawa jest zielona a kobiety są piękne(tekst z Guns n' Roses-Paradise City :) )
4.Największe marzenie - Bycie szczęśliwym, mieć rodzine i dobrą sytuację finansową
5.Ulubieńcy: zespół muzyczny, film, aktor/aktorka - Guns N'Roses/Iron Maiden, Indiana Jones(wszystkie części), Nie mam ulubionych aktorów/aktorek.
6.Ulubiona marka samochodu - Volkswagen
7.Ulubiony kawał - Nie mam
8.Dlaczego faceci wolą blondynki? - Kto tak powiedział :?:
9.Piosenka która ostatnio wpadła Ci w ucho - Jimmi Hendrix- Vodoo Child
10.Polityk który: drażni/wzbudza zaufanie - Drażni mnie wielu politków, wzbudza zaufanie? nie wiem...
11.Naj/ciekawsza/mądrzejsza sentencja jaką znasz - " Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem to była przyjemność."- Thomas Edison
12.Od czego według Ciebie zależy inteligencja? - Od człowieka...
13.Największy osobisty sukces - Jeszcze przede mną
14.Największa osobista porażka - Nie wiem
15.Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? - Jedyne w co wierze(oprócz Boga), to własne przekonania
16.Czy spotkałeś/łaś sie z sytuacją w której kobieta była dyskryminowana? - Osobiście nie
17.Jakie masz zdanie o płci przeciwnej? - Napewno jest potrzebna
My- o Juve
18.Czy myślisz, że Twoja miłość do Juve kiedyś może sie skończyć? Napewno moja miłość do Juve się nigdy nie skończy.
19.Która linia w Juve według Ciebie jest w tej chwili najsłabsza? - Pomoc
20.Wybierz jednego piłkarza którego chciałbyś/chciałabyś w Juve - Jest takich wielu, ale myśle że Quaresma
21.Kto jest według Ciebie liderem zespołu i dlaczego - Del Piero-symbol klubu


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2008, 11:29

My- o nas...
1.Najzabawniejsza sytuacja w życiu - Ciezko mi sie do tego przyznac, ale ktoregos ranka przy sniadaniu jadlem platki na mleku, kolezanka tak mnie rozsmieszyla, ze.. mleko pocieklo mi z nosa :prochno:
2.Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą - Wielki szczur biegajacy na korytarzu, akcja "usterka", wielki kloc na srodku lazienki.
3.Ulubione miejsce na ziemi - Holandia :P
4.Największe marzenie - Widzew ponownie w LM.
5.Ulubieńcy: zespół muzyczny, film, aktor/aktorka - Muzyka- O.S.T.R- Kanye West- G-Unit squad. Film- Skazani na Shawshank, Gladiator, Aktor- Matt Damon, Cuba Gooding Jr, Morgan Freeman, aktorka- Jessica Alba :oops: , Elisha Cuthbert ;D
6.Ulubiona marka samochodu - Porshe
7.Ulubiony kawał -
W gettcie zydow bawia sie Szwaby. Zabawa polega na obietnicy.. Kazdy zyd, ktory rzuci sie do pustego basenu z 30 metrow dostanie obywatelstwo niemieckie.
Po kolei rzucaja sie pejsy, jednak kazdy z nich ginie.
Wkoncu pora na Jasia.
Jasiu skacze, udalo mu sie przezyc. Jednak doznal otwartego zlamania nogi, wybil zeby oraz zlamal rece.
Jak Szwabski narod obiecal, Jasio zostanie niemcem...
Wtedy podchodzi do Jasia jego mama i mowi:
-Jasiu podaj ręke a pomoge ci wyjsc z basenu
Na to Jasio odpowiada:
Spieprzaj ( Tutaj wstawilbym cos innego) żydówo :C
8.Dlaczego faceci wolą blondynki? - Trudno powiedziec.. Ja wole brunetki ;P. A tak powaznie : Blondynki są latwiejsze ;P ( Nikogo nie chce urazic :smile: )
9.Piosenka która ostatnio wpadła Ci w ucho - Nelly-Fergie "Party People"
10.Polityk który: drażni/wzbudza zaufanie - Moim ulubiencem sa bracia, ktorzy uprobowali ukrasc ksiezyc
11.Naj/ciekawsza/mądrzejsza sentencja jaką znasz - Moze nie najciekawsza, ani najmadrzejsza. Pochodzi ona jeszcze z starozytnosci a twroca teori byli Epikurejczycy. Czyli Poporstu Carpe Diem
12.Od czego według Ciebie zależy inteligencja? - Od punktu widzenia.
13.Największy osobisty sukces - Poznanie mojej "kobiety" :P
14.Największa osobista porażka - Nie przypominam sobie.. Powaznie :P
15.Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia? - Nie. Jedynie w zauroczenie.
16.Czy spotkałeś/łaś sie z sytuacją w której kobieta była dyskryminowana? - MobiKling :P.
17.Jakie masz zdanie o płci przeciwnej? - Plec piekna, im sie wszystko wybaczy.

My- o Juve
18.Czy myślisz, że Twoja miłość do Juve kiedyś może sie skończyć?
Absolutnie nie. Z Juve przezylem piekne chwile, jak i chwile gorzkie po ktorych moje oczy sie pocily. Nie uznaje czegos podobnego jak
"zmiana barw". Wkoncu klub ma sie jeden.. do konca zycia.
19.Która linia w Juve według Ciebie jest w tej chwili najsłabsza? - Pomoc
20.Wybierz jednego piłkarza którego chciałbyś/chciałabyś w Juve - Steven Gerrard
21.Kto jest według Ciebie liderem zespołu i dlaczego - Del Piero. Bez zbednych komentarzy


Sydney19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 sierpnia 2008
Posty: 2
Rejestracja: 08 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2008, 14:02

Najzabawniejsza sytuacja w zyciu - zrzucenie czapki z głowy policjanta
Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą - flirty
ulubione miejsce na ziemi - Dominikana
Najwieksze marzenie - wspólna kolacja z Alexem i z Sonią
Ulubieńcy zespoł muzyczny - nie mam , film - "Indiana Jones" , "Zaklęte serca" aktorka -Gwyneth Paltrow , Salma Hayek
aktor -Jim Carrey , Kevin Costner
marka samochodu Audi , Alfa Romeo
ulubiony dowcip - Dwoch facetów zajeżdza na stacje benzynową i prosi o tankowanie do pełna
-Ok- mówi pracownik stacji - to będzie 250 zł. ale mam dla panów propozycje . Mamy tu taki konkurs na stacji: otóż mysle o cyfrze między 1 a 9. jeżeli panowie zgadniecie jaka to cyfra wygrywacie tankowanie za darmo i szybki numerek
-Super - zgodzili sie - czy mysli pan o ósemce
-Przykro mi myslałem o piatce , ale zapraszam za tydzień
Po tygodniu faceci znów przyjeżdzająna stacje i oferta sie powtarza
-Pięć - mówia tym razem
-Przykro mi myslalem o dwójce - uśmiecha sie pracownik stacji . Faceci wracają do samochodu
- wiesz - mówi jeden - Tak mi sie zdaje że ten caly konkurs to oszustwo
-Eeee - nieoponuje drugi - W zeszlym tygodniu moja zona wygrała dwa razy .
Dlaczego faceci wolą blondynki - calkowicie nie rozumiem tego gatunku ( facetow oczywiscie ) :-D
Piosenka która ostatnio wpadła w ucho ------
Od czego wg Ciebie zalezy inteligencja - hmm no pewnie od poziomu IQ , a powaznie to od umiejetności wyslowienia się
Najwiekszy osobisty sukces - zajęcie 6. miejsca w finałowych zawodach czwartków lekkoatletycznych w konkursie skoku wzwyż na oczach Artura Partyki :wink:
Najwieksza osobista porażka wiele ich było , ale wciąz nie godze sie łatwo z kolejnymi
Czy wierzysz w miłosc od pierwszego wejrzenia - to mit , pojedyncze przypadki tylko potwierdzają regułe
Czy spotkałes sie z sytuacją w ktorej kobieta była dyskryminowana
Nie raz i nie dwa ... niestety kosmi są wśród nas :?
Jakie masz zdanie o płci przeciwnej Nadają sens zycia , wszystko nakręcają , kocham Stara dame i Młode księżniczki :wink:

My - o Juve

Czy myslisz że Twoja miłość do Juva kiedys sie skończy - Nie! zawsze będe nosił bielizne z czarno - białe paski .
Wybierz jednego piłkarza którego chciałbys miec w Juve - kwestia do przemyslenia
Ktrora linia najsłabsza - o zgrozo - obrona
Kto jest według Ciebie liderem zespołu... - Alex "Achilles" Del Piero . ikona , auturytet , serce tej druzyny , po prostu lider i kapitan z prawdziwego zdarzenia :wink:

Pozdrawiam wszystkich !


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 września 2008, 14:18

Edytuję posta (29.12.09), bo moje priorytety się nieco zmieniły, a warto to tutaj odnotować. Więc Andiamo!

My o nas:

1. Najzabawniejsza sytuacja w życiu: Za dużo by wymieniać. Po prostu życie to ciąg niespodziewanych wydarzeń...

2. Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą: Z przyjemnych to na pewno wakacje, a z tych w ciągu semestru to m.in. obalanie flaszki na boisku szkolnym lub (jeszcze w podstawówce) wciąganie oranżadek nosem :prochno:. Również wiele tego było

3. Ulubione miejsce na ziemi: Włochy... To przepiękny kraj, po studiach chciałbym się tam osiedlić. Szczególnie w jakimś mieście nadmorskim jak Rimini, czy Pescara.

4. Największe marzenie: Jest kilka, niezrealizowanych jeszcze marzeń. M.in. chcę jak najszybciej ukończyć szkołę, bo mam dość tłamszenia się w niej. Chciałbym mieć świetną dziewczynę. Taką, która mogłaby mnie urzec. Mam już na oku jedną, próbuję, więc może już niedługo będzie to spełnione marzenie? Chciałbym "posmakować" zwycięstwo w Champions League, przypomnieć sobie smak Scudetto. Moim marzeniem jest poznanie języka włoskiego i angielskiego: pierwszy z racji ambicji, drugi z racji przydatności.

5. Ulubieńcy: zespół muzyczny, film, aktor/aktorka:
Zespół muzyczny: Dead or Alive, Depeche Mode, Gigi d'Agostino, Fabri Fibra
Film: Ojciec Chrzestny, Gliniarz z Beverly Hils
Aktor: Eddie Murphy, Robert De Niro, Michael Caine, Marlon Brando, Al Pacino
Aktorka: Trudno mi powiedzieć. Nie zwracam zazwyczaj uwagi na role kobiece.

6. Ulubiona marka samochodu: Włoskie: Ferrari, Maserati i Lamborghini. Cenię także Volkswagena i Audi.

7. Ulubiony kawał: Byleby był śmieszny.

8. Dlaczego faceci wolą blondynki?: Wolą? To w takim razie nie ja. Utarło się, że są one łatwe, ale to nie znaczy, że lepsze.

9. Piosenka która ostatnio wpadła Ci w ucho: "Enjoy the Silence" oraz "Applausi per Fibra".

10. Polityk który: drażni/wzbudza zaufanie: Drażni: Wszyscy (chociaż jest jeden, który wzbudza zaufanie, bardzo mądry: Tadeusz Iwiński) Wzbudza zaufanie: żaden.

11. Naj/ciekawsza/mądrzejsza sentencja jaką znasz: "Co Cię nie zabije, to wzmocni."

12. Od czego według Ciebie zależy inteligencja?: Jak dla mnie jest wrodzona. Potem możemy ją tylko jak najdłużej rozwijać.

13. Największy osobisty sukces: Hmmm... Edukacja na razie nieźle mi idzie. W domu jakoś sobie radzę. Mam nadzieję, że jeszcze przede mną.

14. Największa osobista porażka: Nie umiem rozmawiać z dziewczynami... Ogólnie, to mam nadzieję, że już za mną.

15. Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?: Tak, sam jej doświadczyłem.

16. Czy spotkałeś/łaś sie z sytuacją w której kobieta była dyskryminowana?: Nie, mam nadzieję, że nie będę musiał interweniować.

17. Jakie masz zdanie o płci przeciwnej?: Nie ogarniam jej. Po prostu niech przyjdzie. Najlepiej niech ta osoba, na której mi zależy...

My o Juve:

18. Czy myślisz, że Twoja miłość do Juve kiedyś może sie skończyć?: Nie ma takiej opcji. Nie ma klubu porównywalnego do Juventusu, tym bardziej, że nie mam ochoty niszczyć tego pięknego tandemu :lol:

19. Która linia w Juve według Ciebie jest w tej chwili najsłabsza?: Niestety linia obrony.

20. Wybierz jednego piłkarza którego chciałbyś/chciałabyś w Juve: Zmiana rządzącego Francuza i jego przyd... Secco. Do tego nowy trener oraz rewolucja w drużynie. Przepraszam, ale jeden transfer nic by tu nie zmienił.

21. Kto jest według Ciebie liderem zespołu i dlaczego: Niegdyś Capitano, obecnie Gigi, a zadatki na przyszłego lidera ma Giorgio Chiellini.
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2009, 19:59 przez Il Storico, łącznie zmieniany 5 razy.


alexgol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 stycznia 2007
Posty: 34
Rejestracja: 31 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 01:10

1. Pfff i co tu wybrać...
2. Oj wiele, aż żal ze L.O. sie skończyło... ale np. lekcja angielskiego po kilku browarach, nocne balowanie w klubie zamiast siedzenie na Jasnej Górze podczas pielgrzymki przedmaturalnej do Częstochowy, no i klasowy romansik :twisted:
3. A nad rzeczką w mojej miejscowości.... cisza, spokój.....
4. Zagrać w piłkę z Del Piero :P
5. Ulubieńcy: zespół-brak, film: "Piątek 13-nastego", aktor: J.C. van Damme, aktorka: Żmuda-Trzebiatowska :)
6. Mitsubishi Lancer Evo
7. Eee?
8. Nie wiem, ja wolę brunetki...
9. Ostatnio... Kaczor, Peja, Gural - "Dla moich ludzi"
10. Polityk drażni: bracia Kaczyńscy i adoptowany Gosiewski :P wzbudza zaufanie: nie ma takiego, ale najmniej drażni Tusk...
11. "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód miłości" cytat z "Alchemika" Paulo Coelho
12. Od pracy jaką wykonujemy nad własnym intelektem będąc jeszcze dziećmi
13. Dostanie sie na wymarzone studia (Informatyka na Politechnice Warszawskiej"
14. 11 listopada 2007r. - ale nie powiem co sie wtedy stało :P
15. Wierzę w zauroczenie od pierwszego wejrzenia, miłość przychodzi z czasem
16. Nie (?)
17. Baby, ah te baby, lecz bez nich nie dałbyś se rady :P

18. Nie ma takiej opcji... już widzę siebie jako starego dziadka w biało-czarnej koszulce, przed tv oglądającego Juventus :P
19. Ciężko sie zdecydować ale obrona, ale tylko dlatego, że nie mamy dobrego lewego obroncy
20. Na dzień dzisiejszy chciałbym Apiaha, bo tworzyłby swietną parę z Sissoko
21. Del Piero, wiadomo kapitan, symbol, a dlaczego każdy widział w meczu z Zenitem...


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 09 października 2008, 21:38

Najzabawniejsza sytuacja w zyciu - wiele ich było :D
Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą - trudno wybrać:P
Ulubione miejsce na ziemi - chciałbym kiedyś pojechać do Japonii
Najwieksze marzenie - Zamieszkać w Turynie
Ulubieńcy zespoł muzyczny - Paktofonika, film - "Mortal Combat" , aktorka - Shiri Appleby , Jennifer Aniston
aktor - Seann William Scott, Jack Nickolson
Marka samochodu Volkswagen, Audi
Ulubiony dowcip
- Gdzie śpia wasi rodzice? - pyta sie pani dzieci w szkole
Na łóżku mówi Malgosia, na kanapie mówi Stas, na sofie- powiedziała Nel
- A twoi Jasiu gdzie spią?
- Moi to spią na linie
- Jak to na linie? No bo mama, rano mówiła do taty: "Spuszczaj się szybciej, bo do roboty nie zdążysz"

Dlaczego faceci wolą blondynki - Ja wolę brunetki :-D
Piosenka która ostatnio wpadła w ucho Katie Perry - I kissed a girl
Od czego wg Ciebie zależy inteligencja - przede wszystkim od czynów człowieka, po tym poznaję się inteligentnego.
Najwiekszy osobisty sukces - skończenie technikum :P. To nie była taka prosta sprawa wbrew pozorom
Najwieksza osobista porażka dużo by wymieniać :P
Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia - nie wierzę
Czy spotkałes sie z sytuacją w ktorej kobieta była dyskryminowana
Rzadko spotykam się z takimi sytuacjami
Jakie masz zdanie o płci przeciwnej lepiej nie mówić :P

My - o Juve

Czy myslisz że Twoja miłość do Juva kiedys sie skończy - Nigdy, ja jestem stały w uczuciach co potwierdziła afera Calciopoli
Wybierz jednego piłkarza którego chciałbys miec w Juve - Ricardo Kake. Nie przepadam za Milanem, ale Kaka jest po prostu niesamowity.
Ktora linia najsłabsza - obrona
Kto jest według Ciebie liderem zespołu... - moim zdaniem Gigi Buffon, ale Alex również.

Pozdrowienia dla wszystkich
Ostatnio zmieniony 27 października 2008, 09:16 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 22:38

Najzabawniejsza sytuacja w zyciu-Było ich bardzo dużo.
Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą-
ulubione miejsce na ziemi-Paryż zdecydowanie Kocham to miasto
Najwieksze marzenie-Być szczęśliwym
Ulubieńcy-Del Piero, De Niro
marka samochodu- Nissan, Ford Mustang
ulubiony dowcip- Brak
Dlaczego faceci wolą blondynki- Stereotyp
Piosenka która ostatnio wpadła w ucho- "Jak fryzjera głoś" xD
Od czego wg Ciebie zalezy inteligencja- Składa się na to wiele czynników
Najwiekszy osobisty sukces-Skończenie z nieciekawą przeszłością
Najwieksza osobista porażka-Było parę chyba największą porażką było rozstanie się z moją dziewczyną lecz potem zamieniłem to w sukces.
Czy wierzysz w miłosc od pierwszego wejrzenia-Wierzę lecz są to nieliczne przypadki
Czy spotkałes sie z sytuacją w ktorej kobieta była dyskryminowana-Tak i nie raz stawałem w ich obronie
Jakie masz zdanie o płci przeciwnej- Napiszę ogólnie, czym byłby świat bez kobiet? Niczym

My - o Juve

Czy myslisz że Twoja miłość do Juva kiedys sie skończy- Nie od 12 lat serce czarno-białe
Wybierz jednego piłkarza którego chciałbys miec w Juve- Hmm ciężkie pytanie, jest Nim Teddy Sheringham za swoich najlepszych lat :)
Ktrora linia najsłabsza-Obrona
Kto jest według Ciebie liderem zespołu...-Obecnie nie widzę lidera, który ciągnie grę. Dobre zadatki posiada Chiellini.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
ORP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 77
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 października 2008, 18:16

Najzabawniejsza sytuacja w życiu-Było ich bardzo dużo.
Najciekawsze wydarzenie związane ze szkołą postawić 0.7 i zaliczyć 2-wa sem. z j. Ang
ulubione miejsce na ziemi- UTOPIA
Najwieksze marzenie-Być szczęśliwym
Ulubieńcy-Buffon, Zidane
marka samochodu- Ford Mustang, Seat Cordoba
ulubiony dowcip: Przychodzi jedna koleżanka do drugiej i pyta: Słuchaj mój stary wziął dwie stówy i poszedł na qrwy niema go u Ciebie ?
Dlaczego faceci wolą blondynki- Stereotyp może chcą sie dowartościować pod względem inteligencji :rotfl: :rotfl:
Piosenka która ostatnio wpadła w ucho- "Il mio canto libero" xD
Od czego wg Ciebie zalezy inteligencja- od szczęścia
Najwiekszy osobisty sukces- sukcesów w życiu nie każdy potrafi docenić i nie zawsze się o nich pamięta
Najwieksza osobista porażka-czasami myślę że moje życie jest porażką lecz może być i sukcesem
Czy wierzysz w miłosc od pierwszego wejrzenia-Wierzę lecz zjawisko to występuje tylko na filmach
Czy spotkałes sie z sytuacją w ktorej kobieta była dyskryminowana- Tak ale w końcu mamy równouprawnienie ;]
Jakie masz zdanie o płci przeciwnej- Napiszę ogólnie, czym byłby świat bez kobiet? Niczym

My - o Juve

Czy myslisz że Twoja miłość do Juva kiedys sie skończy- Nie
Wybierz jednego piłkarza którego chciałbys miec w Juve- F. Ribery
Ktrora linia najsłabsza-Obrona
Kto jest według Ciebie liderem zespołu...- Buffon


boryseusz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 111
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2008, 11:37

My- o nas...

-na szkolnych wycieczkach :-D :-D pod blokiem ale różne... :-D

-walka o pozytywne zachowanie :D

-oczywiście moje miasto Mielec, a także Bari kocham to miasto 8)

-zagrać kiedyś dla Juventusu :D

-Linkin Park, Gwiezdne Wojny Powrót Jedi i inne :D :D
Bruce Willis

-Ford :-D

-o Jasiu :C

-ja nie wole blondynek :D

-PiH...Ulice bez jutra

-wszyscy politycy mnie drażnią :evil:

-"Piłkarze odchodza, mężczyżni zostaja" Pavel Nedved :wink:

-od farta :D :D

- :?: :?: najwięcej związanych z piłką :)

-jak wyżej :D

-nie :wink:

-tak :D

-rózne :D

My o Juve

- nie :dance:

-nie rowna forma, czasem zawala obrona a czasen pomoc nic nie gra :D

-Del Piero mimo swojego wieku gra wspaniale, nie raz brał gre na swoje barki
:wink:


Arcadio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 229
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2008, 13:45

-Oj długo by myśleć, było ich za dużo :-D
-sam nie wiem, hmm może ostatnio jak profesor zaproponował nam wyjezd do Czech na weekend na "integracje" autokarem, jeden ze znajomych(nie nazwe go nawet kolega:P) wypalił, ze ludzie mają samochody, a prof do Niego na to- "Synku na integracje samochodem sie nie jedzie"...
-ogólnei bardzo lubie Mazury, wogóle wszystko gdzie mogę posiedzieć w odludziu nad wodą:P
drugie jest takie zielone, a na koncu są takie białe brameczki:P
-kiedyś bardzo chciałem zosatć dziennikarzem sportowym- zająć miejsce wśród komentatorów Canal+, tarez moze wziąść udzieł w treningu Juve... Ogólnie być szczęśliwym:P
-Roberto Baggio, Zizu, Alex, Eldo, film Taken
-Audi
-leżą dwa leniwce na łóżku, jeden ruszył nogą, a drugi do niego- " ty k..a cos ty taki nerwowy"... ogóleni znam za dużo, żeby wybrać jeden :-D
-dokładnei stereotyp....
-Anita Lipnicka "Piękna i rycerz"
-wiele czynników, dna, trudno jednoznacznei powiedzieć...
-jeszcze przedemną :-D
- sam nei wiem, była taka :whistle:
- ogólnie hmmm, nei mam zdanie, uwierze jak przeżyje(obecnei 50/50)
-tak
- piękne intrygantki bez których nie możemy żyć :-D

- nie moja miłość do Juve się nigdy nei skończy
-może Aguero...
-iobecnie- pomoc
-dwóch liderów- Buffon i Chiellini... Niestety Alex i Pavel już powoli zchodzą z piłkarskich salonów...


Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek.
ODPOWIEDZ