Ogólnopolski zjazd na finał LM - Warszawa, 3.06.2017

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2205
Rejestracja: 01 lipca 2003
Lokalizacja: Otwock
Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Kontakt:

11 maja 2017, 22:59

Zwycięstwo w finale Ligi Mistrzów to od lat marzenie nie tylko Gianluigiego Buffona i spółki, lecz także wszystkich kibiców Juventusu. Jak wszyscy wiemy, wyjątkowe piłkarskie chwile najlepiej przeżywa się z braćmi i siostrami po szalu. Warto tak niezapomnianą noc spędzić w wielkim gronie. Naprzeciw takiej potrzebie wychodzą kibice Starej Damy z Warszawy. Przy wsparciu JuvePoland.com i Stowarzyszenia Juve Poland Club organizujemy ogólnopolskie spotkanie na finał Ligi Mistrzów z Realem Madryt, które odbędzie się 3. czerwca o godzinie 20.45.

Przewidujemy, że odwiedzi nas minimum około 100 fanów z całej Polski. Swoją obecność zapowiedziały już duże ekipy z Poznania i Lublina.


KOŃCOWE SZCZEGÓŁY
:

Wejście: Zgodnie z wydarzeniem impreza potrwa od 17.00 do 3.00 w nocy (wejście do 20.30). Na bramce będzie stał ochroniarz wraz z jednym ze współorganizatorów. Obaj będą posiadać listę z danymi uczestników zjazdu. Aby wejść, musicie pokazać dowód potwierdzający Waszą tożsamość (są tylko dwie osoby o takim samym imieniu i nazwisku) i złożyć podpis na liście, co będzie równoznaczne z akceptacją regulaminu całej imprezy (znajduje się w poście przypietym wydarzeniu/ wklejony na forum – link w szczegółach wydarzenia/w wersji papierowej w miejscu wydarzenia) oraz odbiorem talonów wraz z emblematem, który będzie poświadczał, że jesteście z tej właśnie imprezy.

Jedzenie/picie: Grill zostanie uruchomiony od 18.00 i od tej godziny zaczną działać talony na opłacony posiłek oraz piwa. Od 19.00 za to zacznie działać dodatkowo promocyjny, wynegocjowany przez nas, cennik. Zadbaliśmy by poza najmocniejszym trunkiem, także wino dla kobiet było o wiele tańsze – litr będzie kosztował 50 zł. Pełny cennik promocyjny będzie dostępny na barze. Jeśli ktoś chce zjeść coś innego – może wyjść na poziom restauracyjny. Pamiętajcie by nie zapomnieć wtedy o emblemacie, bo inaczej ochrona nie wpuści Was znów na imprezę. / Wegetarianki dostaną specjalnie przygotowane dla nich szaszłyki.

Miejsce do oglądania: Na początek ważna informacja – kilka stolików wraz z krzesłami przy nich będzie zarezerwowana – więc proszę tam nie siadać – są przeznaczone dla osób, które wspomogły nas przy organizacji. Nie macie pojęcia, ile to zajmuje prywatnego czasu (patrzcie np. na godzinę publikacji tego postu). Chcemy im w tak symboliczny sposób podziękować. Dalsze konkrety - Dzięki temu, że poza wynajętą salą właściciele udostępnili nam połowę ogrodu, możemy właśnie tam przenieść grill. Wokół niego będzie trochę miejsca do jedzenia na świeżym powietrzu. Do wewnątrz oczywiście też możecie wziąć jedzenie, usiąść we wmontowanych na sali lożach. Wspomniane udogodnienie pozwoliło, żeby główną część sali zaadaptować od razu bezpośrednio pod mecz. W tej przestrzeni znajdą się stoliki i około 150 miejsc siedzących w układzie barowym. Wszystkie na wprost głównego telebimu. WAŻNE: Możecie sobie zajmować miejsca, jeść przy nich, ale nie zabierajcie ich z tej głównej przestrzeni właśnie z racji, że będą już ustawione z myślą o transmisji. Z racji ilości osób poprosiliśmy o podniesienie telebimu wyżej – choć czy się to uda dowiemy się dopiero w piątek. W każdym razie to nie będzie jedyne źródło sygnału. Mecz poleci również na rzutniku, który znajdzie się w połowie głównej sali, co zapewni alternatywę dla osób siedzących dalej od głównego ekranu. Ponadto zapewni to wiele miejsc z idealnym widokiem osobom, które zdecydują się usiąść na jednej z antresol – tam też będą miejsca siedzące. Za około 150-oma krzesełkami, na wprost telebimu, znajdują się wielkie schody, które z podwyższenia zapewnią także możliwość oglądania na siedząco. Jeśli się uda (tego nie możemy obiecać, ale jest to prawdopodobne) transmisja będzie dostępna także na 3 TV wmontowanych w ściany, co umożliwiłoby obejrzenie jeszcze innym grupkom meczu w klubowych lożach. Transmisja w tle od 19, z głosem od 20. Wybraliśmy Canal Plus z racji na lepsze studio, dłuższą transmisję itd. Nagłośnienie oczywiście na całą salę.

Organizacja: Ja wraz z czterema osobami będziemy mieli organizatorskie identyfikatory na szyjach, więc w razie pytań możecie się do nas zgłosić – choć po to tak wiele opisałem wcześniej na forum i piszę teraz, żeby ograniczyć nieco potrzebę zadawania pytań. W każdym razie będą osoby kontrolujące grilla, wejście, sale, obsługę techniczną. Ponadto ja postaram się też Wam pomagać w razie pytań na każdy nurtujący temat. Nie udzielam tylko rad w sprawach sercowych.

Konkursy z nagrodami:
Typer – przy barze znajdzie się lista imienna z miejscem na oddawanie Waszych typów a propos finału, wpisujcie się śmiało, gdyż wraz z początkiem spotkania ją zabieram
Picie piwa na czas – jest to tradycja zlotowa, konkurs błyskawiczny, wygrywa najszybszy, limit – 10 osób
Konkurs wiedzy (drużynowy) – na zasadzie rund/eliminacji – limit 6 drużyn po 4 osoby
Konkurs dla kobiet – bez limitu

HARMONOGRAM:
17.00 – początek imprezy
18.00 – początek grilla
18.50 – oficjalne otwarcie zjazdu na głównej sali / tradycyjny konkurs picia piwa
19.00 – rusza specjalny cennik / konkurs wiedzy
19.40/50 – konkurs dla kobiet (wraz z jego końcem początek transmisji z głosem)
23.00 – rozstrzygnięcie typera
3.00 – koniec imprezy

Ostateczna liczba uczestników – 187 (wliczając dziennikarza Radia Zet).

REGULAMIN:

REGULAMIN IMPREZY KLUBOWEJ
MECZ JUVENTUS – REAL MADRYT
MIEJSCE: DRUKARNIA MIŃSKA 65 Sp. z o.o.
POSTANOWIENIA OGÓLNE:
1. Regulamin kierowany jest do wszystkich osób, które w czasie trwania Imprezy będą przebywać na terenie, na którym przeprowadzana jest Impreza. Każda osoba przebywająca na tym terenie w czasie trwania Imprezy obowiązana jest stosować się do postanowień niniejszego Regulaminu.
2. Celem Regulaminu jest zapewnienie bezpieczeństwa Imprezy poprzez określenie zasad zachowania się osób obecnych na Imprezie i korzystania przez nie z terenu, na którym przeprowadzana jest Impreza, a także urządzeń, znajdujących się na nim.
ZASADY ORGANIZACYJNE I PORZĄDKOWE OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE IMPREZY:
1.Aby wziąć udział w imprezie należy przed wejściem na jej teren wylegitymować się dokumentem tożsamości ( dowód, paszport) w celu weryfikacji (nr dokumentu zostanie zapisany na liście gości).
2. Osoby małoletnie uczestniczą w Imprezie na wyłączną odpowiedzialność osób, które sprawują nad nimi pieczę.
3. Organizator może odmówić wstępu osobie zakłócającej ład i porządek publiczny przed wejściem na teren, na którym odbywać się będzie Impreza.
4. W przypadku zakłócania ładu i porządku publicznego organizator Imprezy może wezwać uczestnika imprezy do właściwego zachowania się, a w przypadku dalszego łamania zasad uczestnictwa w imprezie wezwać do opuszczenia przez niego terenu imprezy i zastosować wszelkie dostępne środki celem wyegzekwowania powyższego żądania.
5. Organizator może dokonać wszelkich możliwych zmian w przebiegu Imprezy z powodów nieprzewidzianych i nieuniknionych a niezależnych od organizatora.
6. Organizator dopuszcza możliwość spożywania alkoholu jedynie zakupionego na terenie Imprezy tj. Drukarnia Mińska 65 Spółka z o.o. Próba wniesienia własnego alkoholu zakończy się jego konfiskatą.
7. Organizator może odmówić wstępu na teren imprezy osobie, u której stwierdzono posiadanie: broni oraz innych przedmiotów niebezpiecznych, fajerwerków, petard (w tym hukowych), materiałów pirotechnicznych, flag i transparentów, urządzeń emitujących dźwięk, materiałów rasistowskich, ksenofobicznych oraz propagandowych, a także plakatów i ulotek bez autoryzacji.
8. Uczestnik imprezy przyjmuje do wiadomości, że na Imprezie przebywa na własne ryzyko i odpowiedzialność.
9. Na imprezie obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia na scenę na której znajduje się telebim.
10. Uczestnik imprezy zobowiązany jest do bezwzględnego przestrzegania poleceń i zarządzeń służb odpowiedzialnych za ochronę i bezpieczeństwo podczas Imprezy.
11. Organizator nie bierze odpowiedzialności za sytuacje będące wynikiem nie przestrzegania zawartych powyżej postanowień oraz zarządzeń i poleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek.
12. Uczestnik Imprezy ponosi pełną odpowiedzialność materialną za szkody wyrządzone przez niego na terenie, gdzie odbywa się impreza w stosunku do innych jej uczestników jak i za szkody wyrządzone w mieniu organizatora.
13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za skutki działania Siły Wyższej. Za Siłę Wyższą uznaje się zdarzenie będące poza kontrolą Organizatora, które powoduje, że wykonanie zobowiązań jest niemożliwe lub może być uznane za niemożliwe ze względu na występujące okoliczności. Siłę Wyższą stanowią w szczególności: warunki atmosferyczne, awarie lub zakłócenia pracy urządzeń dostarczających energię elektryczną, ciepło, światło, działania wojenne lub działania władz państwowych lub samorządowych w zakresie formułowania polityki, praw i przepisów mających wpływ na wykonanie zobowiązań.
14. Regulamin obowiązuje w trakcie trwania imprezy tj. od godz. 17:00 3 czerwca 2017 do zakończenia imprezy które planowane jest na godz. 3:00 czerwca 2017
15. Udział w imprezie jest równoznaczny z akceptacją przez uczestnika niniejszego Regulaminu. Potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem będzie podpis złożony na liście gości
16. Rozstrzyganie wszelkich sporów i podejmowanie decyzji, o których niniejszy Regulamin nie traktuje, jak również prawo do interpretowania wszystkich zapisów niniejszego Regulaminu przysługuje wyłącznie Organizatorowi.
17. Niniejszy Regulamin jest dostępny: - w miejscu odbywania się imprezy tj. Drukarnia Mińska 65 oraz na stronie wydarzenia Organizatora tj.

Starsze informacje
:
Rozpoczynamy oficjalne zapisy na ogólnopolskie spotkanie kibiców Juventusu na finał Ligi Mistrzów z Realem Madryt.
W celu potwierdzenia udziału w zlocie prosimy o przelanie 60 zł ( w tej cenie talony na 2 piwa wymienne na napoje, ciepły i zimny catering idealny do alkoholu, woda gaz/niegazowana, nagrody na konkurs wiedzy).


Nieprzekraczalny termin zapisu to 26. maja - jeśli ktoś wpłaci pieniądze rzutem na taśmę proszę o informację na priw.

DLA PROFORMY - ZAKAZUJE SIĘ WNOSZENIA NA TEREN WYDARZENIA WŁASNEGO ALKOHOLU.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU:

SZCZEGÓŁY:

Miejsce: Drukarnia na Pradze, Mińska 65

Opis: Zorganizowaliśmy naprawdę świetne miejsce do oglądania meczu. Wynajmujemy na tę szczególną okazję sale klubową w restauracji Drukarnia. Mecz obejrzymy na telebimie (nie rzutniku, tylko profesjonalnej ścianie wizyjnej) wielkości 3 na 4 metry, który zostanie umiejscowiony na tamtejszej scenie. Przed nią ustawione będą liczne siedzenia. Na ich wysokości, po prawej stronie znajduje się bar. Całe pomieszczenie posiada oczywiście profesjonalne nagłośnienie. Nad główną strefą z telebimem znajdują się dwie antresole. Mniejszą z nich przeznaczymy na szatnie. Ponadto będziemy posiadać także własne toalety. Podsumowując – po wejściu mamy do dyspozycji własny bar, szatnie i łazienki, więc nie będziemy napotykać innych gości restauracji. Postaram się też zorganizować strefę do ładowania komórek, więc proszę na własną rękę nie szukać kontaktów elektrycznych.

WAŻNE: Zjazd organizowany przez nas jest wydarzeniem zamkniętym, dlatego dodatkowo załatwiliśmy z właścicielem, że udostępni nam indywidualne wejście na salę. Gdy przekroczycie furtkę i wejdziecie na teren Drukarni nie idzie schodami w górę do części restauracyjnej, ale pójdźcie chodniczkiem w lewo i schodami w dół . Tam znajduje się bezpośrednie wejście do wynajętej dla nas sali. Na wejściu będzie stał ochroniarz i wpuści tylko osoby z listy.

Wejście: Wydarzenie rozpoczynamy już o godzinie 17, a sala będzie dostępna dla nas do 3 w nocy. Wchodząc otrzymacie ode mnie dodatkowo bransoletkę identyfikującą wraz z talonami na rzeczy z cateringu.
PROSZĘ O POJAWIENIE SIĘ NA SPOTKANIU WCZEŚNIEJ, NAJLEPIEJ DO GODZINY 19. O TEJ GODZINIE WYSTARTUJE KONKURS, KTÓRY BĘDĘ MUSIAŁ POPROWADZIĆ. JEŚLI KTOŚ MA ZAMIAR STAWIĆ SIĘ NA STYK, PROSZĘ MNIE O TYM WCZEŚNIEJ POINFORMOWAĆ.

Konkursy z nagrodami: Przed meczem odbędzie się drużynowy turniej wiedzy. Ponadto od początku wydarzenia do rozpoczęcia meczu będzie można typować końcowy wynik ze wszystkimi szczegółami (tj. wynik do przerwy, strzelcy bramek i minuty, w których padną).

Catering: W cenie wydarzenia każdy otrzyma następujące rzeczy:
• 2 piwa 0,5 marki Książęce Pszeniczne
• PORCJE kiełbasy białej z majerankiem i czosnkiem
• PORCJE karkówki ze świni puławskiej
• PORCJE szaszłyka z kurczaka zagrodowego
• warzywa grillowane : cukinia , papryka i ziemniak
• sosy : ruski, tzaziki, ketchup i domowa musztarda
• grillowane pajdy chleba ze smalcem z jabłkiem
• ogórki kiszone
• surówka z białej kapusty
• woda gazowana i niegazowana
ABY OTRZYMAĆ PIWA I RZECZY PORCJOWANE NALEŻY BARMANOWI/OSOBIE WYDAJĄCEJ PRZEKAZAĆ ODPOWIEDNI TALON DOŁĄCZONY DO OPASKI. MIEJSCE Z JEDZENIEM ZNAJDZIE SIĘ W GŁÓWNEJ STREFIE W PRAWYM ROGU SALI W POBLIŻU BARU.

CENY ALKOHOLI: piwo 8 zł, 0,5l wódki 55 zł, litr popitki10 zł.
Jeśli ktoś będzie chciał zjeść coś jeszcze, Drukarnia przygotuje dla nas skrócone menu restauracyjne. Menadżer oddeleguje osobę z obsługi, u której w razie potrzeby będzie można złożyć zamówienie na dane danie.

DOJAZD: Lokal umiejscowiony jest 15 minut pieszo od Dworca Wschodniego. Ponadto z przystanku DWORZEC WSCHODNI(LUBELSKA) pod sam lokal jadą 3 autobusy – 202, 173, 123 (wysiadacie na przystanku MIŃSKA). Z DWORCA CENTRALNEGO lub CENTRUM najlepiej dojechać tramwajem 22 w kierunku Pragi, a dokładnie Ronda Wiatraczna i wysiąść na przystanku GOCŁAWSKA zlokalizowanego około 700 metrów od Drukarni. Z METRA MŁOCINY najłatwiej dojechać tramwajem nr 6 - wysiadacie również na przystanku GOCŁAWSKA.

Noclegi w pobliżu restauracji:
https://www.booking.com/hotel/pl/hostel ... ka.pl.html
https://www.booking.com/hotel/pl/karczm ... ki.pl.html

Informacje dodatkowe:
- palimy wyłącznie na zewnątrz, wychodząc do ogródka, dlatego noście opaski na ręce, żeby ochroniarz się nie przyczepił i kogoś nie cofnął
- w razie większej ilości chętnych tez spokojnie się pomieścimy

Aktualizacja: Dziś oficjalnie podpisaliśmy umowę z Drukarnią dotyczącą naszego zjazdu. Jedyna kosmetyczna zmiana, to fakt, że nadal wydarzenie rozpoczyna się o 17, ale dopiero o 19 ruszy grill dla nas i zaczna działać talony na jedzenie i piwa. Między 17 a 19 będzie obowiązywał zwykły cennik restauracyjny, ale nie martwcie się, piwo pszeniczne kosztuje 8 zł, a pilsner 10 zł. O 19.00 otworzę oficjalnie zjazd. Wraz z tym zaczna działać nie tylko talony i grill, lecz także ustalony przez nas ulgowy cennik (podany na forum; dotyczy głównie mocniejszych napojów). Chwilę po 19 zaczniemy też konkurs drużynowy (trzyosobowe grupy) z wiedzy o Juve.
PS Jeśli ktoś jest wege, to w zmian możemy zorganizować tylko specjalne szaszłyki. Proszę mi dać w tej sprawie znać na priv.


Czekamy na Was! FORZA JUVENTUS!
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2017, 03:07 przez Alexxxxx, łącznie zmieniany 17 razy.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
AdrianJuventin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 304
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Lokalizacja: Hanna/Włodawa/Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 10:58

Można tutaj wstępnie deklarować swoja obecność ;)
Na pewno będzie "grubo"
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 655
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Lokalizacja: Dzierżoniów
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 11:02

My będziemy na pewno. Wybieramy się w co najmniej sześć osób. : )
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 11:03

Będę :) W FIFĘ już trenować? :P
"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
AdrianJuventin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 304
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Lokalizacja: Hanna/Włodawa/Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 11:18

Będzie konkurs " wóda bez PIPITY" :D
negocjator

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 76
Rejestracja: 24 maja 2011
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 11:48

Obecny + 273 :shock:
piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 11:53

no chyba nie muszę pisać ze będę :)
obowiązkowo
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Lokalizacja: LUBLIN
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 12:28

Już się nie mogę doczekać :D
bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Lokalizacja: Kolno/Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 13:37

Napiszę pro forma - oczywiście będę.
NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 15:26

To chyba mój pierwszy post od 10 lat :)

Będę!
romek20.20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2009
Posty: 504
Rejestracja: 06 grudnia 2009
Lokalizacja: z Zakaukazia
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 17:25

Nie mogę się doczekać. Ż CH J!!!
"Nazywam się Agnelli, a to do czegoś zobowiązuje"
"Moim priorytetem jest boisko, nie kontrakt". - A. Del Piero
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 18:32

Wbijam na pełnej pewnie z resztą pierników ;p
Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 18:36

Brutalo pisze:Wbijam na pełnej pewnie z resztą pierników ;p
:ok::ok::ok:

Dawno nie było okazji wspólnie obejrzeć meczu.
"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
AdrianJuventin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 304
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Lokalizacja: Hanna/Włodawa/Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 22:01

Szykuje się dobry przemiał ;)
Konrad_cmf_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 89
Rejestracja: 22 lutego 2005
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

12 maja 2017, 22:12

Czekam cierpliwie na dalsze szczegóły :bravo:
ODPOWIEDZ