Lechia - Juventus 2015 (na własną rękę)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
gabrys911

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 września 2013
Posty: 2
Rejestracja: 21 września 2013

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2015, 21:51

Jedzie ktos z Warszawy na ten mecz? Warto byłoby sie jakoś zgrać :)
I powiedzcie gdzie najlepiej kupić bilet? w jakim sektorze? myslalem nad tym za 150 zł


Spadino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2010
Posty: 202
Rejestracja: 05 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2015, 16:42

Wybiera się ktoś z okolic Bielska/Czechowic?


JUVE PER SEMPRE!
18danek97

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2008
Posty: 194
Rejestracja: 27 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2015, 15:50

Ja z jastrzębia-Zdroju to jest blisko planuje pociągiem póki co wyjechać 28.07. Może i na lotnisko po autografy się uda wtedy. Planuje jechać pociągiem jak sam chyba, że ktoś chętny z okolic autem jechać. Wstępnie planuję wyjazd 28.07 i co najmniej do niedzieli być w Gdańsku i cieszyć się urlopem :)


Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2015, 22:15

Wybiera się ktoś z okolic Krosna/Rzeszowa ? Bo razem z znajomymi na dniach kupujemy bilety i jedziemy pociągiem za śmieszne pieniądze.

Jak coś to piszcie na priv , bo my wybieramy się z Krosna pociągiem.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2015, 14:35 przez Alex_10, łącznie zmieniany 1 raz.


kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2015, 22:31

Alex_10 pisze:Wybiera się ktoś z okolic Krosna/Rzeszowa ? Bo razem z znajomymi na dniach kupujemy bilety i jedziemy pociągiem za śmieszne pieniądze.
Tak, jedziemy z dziewczyną z Krosna. Śmieszne pieniądze to jakie bo ja znalazłem za ok 60 zł w jedną stronę


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 08:23

Też dostaliście maila z ebilet, że trzeba podać pesel do każdego biletu i że te wydrukowane wcześniej bilety tracą ważność? Podałem im w odpowiedzi wszystkie dane. Odpisali, że dodali sobie pesele do swojej bazy danych i żebym dopisał długopisem pesele na wcześniejszych biletach. :angry:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 09:03

Też dostałem takiego mail'a. Tylko nie wiem czy doślą jeszcze raz bilety czy mam wpisać PESELe na tych co dostałem. Pytanie tylko jak oba są na mnie to na obu mój PESEL czy na jednym mój, a na drugim mojej dziewczyny.

Polska organizacja...


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 09:29

Nie. Masz napisane w mailu, że jeden PESEL plus imię i nazwisko do jednego biletu. Ja wpisałem na jednym siebie na drugim siostrę, oni to wpisali do swojej bazy, czyli mają kto gdzie siedzi, konkretna osoba. Napisali teraz, żeby wpisać na wcześniejsze bilety długopisem sam nr PESEL, na moim mój, na siostry jej. Tak to zrozumiałem.

1szy mail:

Kod: Zaznacz cały

Szanowni Państwo,
informujemy że istnieje konieczność uzupełnienia danych na biletach które zakupiliście Państwo na Super Mecz Lechia Gdańsk - Juventus Turyn. 

Prosimy o podanie w wiadomości zwrotnej następujących danych dla każdego zamówionego biletu:
numer rezerwacji
imię i nazwisko
numer PESEL

Klienci zagraniczni bez numeru PESEL proszeni są o przesłanie skanu dokumentu tożsamośc z widocznym zdjęciem i nr seryjnym dokumentu.

Bilety dostarczone do Państwa do tej pory stracą ważność, w ich miejsce otrzymacie Państwo nowe bilety na te same miejsca, uzupełnione o dane niezbędne do wejścia na imprezę.
i 2gi, po tym jak wysłałem im dane:

Kod: Zaznacz cały

Szanowny Panie,
dziękujemy za podanie danych. Zostały one zapisane w naszym systemie. 
Prosimy o ręczne dopisanie numeru PESEL na biletach, które Pan otrzymał lub dopiero zostaną dostarczone.
Pozdrawiam


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2015, 21:09

No dobra fajnie. Tylko, że na obu jest moje imię i nazwisko wydrukowane. Czy mam wpisać wobec tego nr PESEL dziewczyny pod moim nazwiskiem. Nie podoba mi się to.


Alex_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 235
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2015, 19:36

Ma ktoś jakieś pomysły odnośnie noclegów albo ma jakieś namiary :?: Planujemy (4 osoby) zostać do pt wieczorem, także 2 noce gdzieś pasuje przespać te kilka godzin , a na razie ciężko dostać nocleg w miarę normalnych cenach, jak ma ktoś jakieś namiary albo pomysły to czekam na odzew , wymagania minimalne.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2015, 11:02

Mam taką samą prośbę, szukamy na dwie osoby noclegu na 2 noce. Byleby był dach nad głową :)


kulek87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2008
Posty: 44
Rejestracja: 21 lipca 2008

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 14:10

Jade samochodem z Czechowic-Dziedzic mam wolne miejsce. Szczegoly na priv


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2015, 16:13

MoreLL_FTL pisze:Nie. Masz napisane w mailu, że jeden PESEL plus imię i nazwisko do jednego biletu. Ja wpisałem na jednym siebie na drugim siostrę, oni to wpisali do swojej bazy, czyli mają kto gdzie siedzi, konkretna osoba. Napisali teraz, żeby wpisać na wcześniejsze bilety długopisem sam nr PESEL, na moim mój, na siostry jej. Tak to zrozumiałem.

1szy mail:

Kod: Zaznacz cały

Szanowni Państwo,
informujemy że istnieje konieczność uzupełnienia danych na biletach które zakupiliście Państwo na Super Mecz Lechia Gdańsk - Juventus Turyn. 

Prosimy o podanie w wiadomości zwrotnej następujących danych dla każdego zamówionego biletu:
numer rezerwacji
imię i nazwisko
numer PESEL

Klienci zagraniczni bez numeru PESEL proszeni są o przesłanie skanu dokumentu tożsamośc z widocznym zdjęciem i nr seryjnym dokumentu.

Bilety dostarczone do Państwa do tej pory stracą ważność, w ich miejsce otrzymacie Państwo nowe bilety na te same miejsca, uzupełnione o dane niezbędne do wejścia na imprezę.
i 2gi, po tym jak wysłałem im dane:

Kod: Zaznacz cały

Szanowny Panie,
dziękujemy za podanie danych. Zostały one zapisane w naszym systemie. 
Prosimy o ręczne dopisanie numeru PESEL na biletach, które Pan otrzymał lub dopiero zostaną dostarczone.
Pozdrawiam

Czy po tym drugim mailu dostał ktoś coś od nich ?


MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 lipca 2015, 09:54

Ja dostałem jedynie info o zmianie godziny meczu na 17:00.


Angelu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2007
Posty: 214
Rejestracja: 09 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 15 lipca 2015, 17:15

Panowie/Panie, mam takie pytanie.. Jeżeli zakupiłem bilet na mecz, podając przy tym swoje dane, PESEL itd. to bilet staje się niejako 'imienny', przypisany do mnie (konkretnej osoby).
Tylko, że teraz nie jestem pewien, że otrzymam wolne na ten okres i w moje miejsce pojechałby kolega, tyle że nie będą się zgadzały dane.. Jak to teraz 'ugryźć' żeby kumpel ewentualnie nie jechał na marne 600km ze Śląska? Ktoś ma może takie informacje, co w takiej sytuacji można byłoby zrobić?


ODPOWIEDZ